Opinie o Studio Masażu i Fizjoterapii Bożena Bartela-Citak w Ozimek

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Studio Masażu i Fizjoterapii Bożena Bartela-Citak. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Studio Masażu i Fizjoterapii Bożena Bartela-Citak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Fizjoteraupeci

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Studio Masażu i Fizjoterapii Bożena Bartela-Citak w Ozimek

Jakie są mocne strony pracodawcy Studio Masażu i Fizjoterapii Bożena Bartela-Citak?

Piotr Nowy wpis

dobra organizacja pracy. punktualność kreatywność umiejętność rozwiązywania problemów. zaangażowanie. dbałość o relacje . komunikatywność otwartość na krytykę

Jakie godziny pracy obowiązują w Studio Masażu i Fizjoterapii Bożena Bartela-Citak?

Godziny otwarcia Poniedziałek do piątku od 9;00-do 17;00 ŚRODA od 12;00 -18;00 sobota od 9;30 -do 13;00 Pozdrawiam.

Bożena Nowy wpis
@Anna

witam czy prowadzą Państwo może płatne praktyki u siebie? mam na myśli zabiegi kosmetyczne, bo widziałam kiedyś takie ogłoszenie, że kogoś tu do studia szukano. i ta środa to z jakich przyczyn jest przesunięta?

Studio Nowy wpis
@Bożena

Prowadzimy praktyki dla masażu. A teraz odnośnie zmian godzin w środę że względów osobistych..

Jak długo czekaliście na odzew z Studio Masażu i Fizjoterapii Bożena Bartela-Citak? Oddzwaniają zawsze?

Jolanta

Zawsze oddzwania lub SMS daje odpowiedz Pani Bożena .Tak jest w moim przypadku .

Łucja
@Jolanta

Ale ten ktoś chyba pyta o odzew w sprawie pracy, bo przecież to jest forum dla pracowników :)

Klijent,

Zawsze oddzwaniają .

Patryk

@Krzysztof jakie stanowisko tu zajmujesz i czy byś mógł coś więcej opowiedzieć?

@Patryk

Jestem stałym klientem .Polecam ; Studio Miła obsługa w zabiegach i SOLARIUM .Często są zmieniane lampy które opalają na brązowo. POLECAM

@Patryk

Krzysztof jestem klientem.Bardzo lubię korzystać ze Studia

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Studio Masażu i Fizjoterapii Bożena Bartela-Citak odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Iwona G

„Zabiegi stosowane w gabinecie spełniają moje oczekiwania. Po zabiegach z zakresu pielęgnacji twarzy skóra jest gładka, nawilżona, zmarszczki spłycone. Mezoterapia skóry głowy spowodowała wzmocnienie włosów, mniej wypadają. Miła i fachowa obsługa powoduje, że chętnie tu wracam.”Gorąco Polecam Te STUDIO

Tako

@Krzysztof mógłbyś rozwinąć?

@Tako

„Korzystałem z kilku zabiegów z wykorzystaniem kwasu salicylowego. Wypryski na twarzy zmniejszyły się, blizny potrądzikowe znacznie się spłyciły.”POLECAM

Czy pracodawca Studio Masażu i Fizjoterapii Bożena Bartela-Citak motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Polecam.

Jaka jest kultura pracy w Studio Masażu i Fizjoterapii Bożena Bartela-Citak? Obowiązuje typowy dress code?

Marlena

Serdecznie polecam Studio Masażu i Fizjoterapii ????Bardzo zróżnicowana gama zabiegów.Do każdego zabiegu zarówno p.Bozena jak i p.Magda podchodzą z pełnym profesjonalizmem!!!Miła i przytulna atmosfera.Z mojej strony daje 5????

Hej, czy w firmie Studio Masażu i Fizjoterapii Bożena Bartela-Citak płacą za nadgodziny?

Studio Masażu i Fizjoterapii

W Studiu nikt nie pracuje nadgodziny .Pozdrawiam .

Wiecie może coś nowego o tym co dzieje się w firmie Studio Masażu i Fizjoterapii Bożena Bartela-Citak w miejscowości Ozimek, bo nic nie pojawiało się na ich temat? Czekamy na aktualne sprawozdania odnośnie pracy.

Teresa ...

Polecam te Studio Miła i ciepła usługa ,fantastyczny sprzęt jakiego nie ma w Ozimku .Brakuje tylko pazurków i rzęs .również jest tam na NFZ Jak mi wiadomo ma 1 pracownicę ale ona więcej jest na chorobowym niż w pracy ..

Zostaw merytoryczną opinię o Studio Masażu i Fizjoterapii Bożena Bartela-Citak - Ozimek

Studio Masażu i Fizjoterapii Bożena Bartela-Citak
  • Hutnicza 1