Opinie o Centrum Wiedzy Daniel Zobek w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Centrum Wiedzy Daniel Zobek. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Centrum Wiedzy Daniel Zobek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Nauczyciele języków obcych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Wiedzy Daniel Zobek w Sosnowiec

Zawiedziona

Czy firma aby na pewno sprawdza swoją kadrę pod kątem wykształcenia? Odnoszę wrażenie że lektorzy jeszcze sami się uczą i nie są pewni swojej wiedzy

Bb
@Zawiedziona

Moja córka chodzi tam trzeci rok na matematykę,nie widzę poprawy w ocenach..Nie wiem w czym problem bo w końcu od tego są korepetycje żeby coś dziecko się nauczyło..Zbyt długie umowy,przerwaliśmy uczęszczanie..

Zawiedziona

Bb Nowy wpis
@Zawiedziona

Nie Nowy wpis

Obóz niby był fajny, na początku była w miarę okej, pod koniec obozu szef zaczął być nerwowy, niemily, mojej córki opiekunka tez była niemiła, nigdzie nie mogli zabrac telefonów, gdy poszli na plaze opiekunka rozmawiala przez telefon i miala swoja grupe gdzieś, NIE POLECAM!!

Elżbieta Adameczek Nowy wpis

Dzień dobry Moja córka uczestniczyła na obozie w górach tego roku .To był jej pierwszy (usunięte przez administratora) wakacyjny i niestety muszę przyznać ,że się bardzo zraziła i już nigdy więcej nie pojedzie na kolonie . .Pod względem organizacji (usunięte przez administratora) noclegu oraz posiłków nie było problemów .Wszystko dopilnowane warunki wręcz znakomite .Jednak niestety mojej córce się nie podobało ,siedziała ich grupa długo w pokoju ponad 3,5 godziny po obiedzie ,nie można było robić zdjęć podczas zwiedzania Zakopanego.. Spacery były bardzo krótkie i zaspecjalnie na nich nic nie robili .Dziewczynka w pokoju która jako 3 była dopisana do ich pokoju mimo tego, że prosiłam organizatorkę koloni aby moja córka z koleżanką miały pokój tylko 2 osobowy .Dziewczynki dowiedziały się o 3 lokatorce w dniu przyjazdu na kolonie ...Niestety nie było żadnej reakcji ze strony wychowawcy grupy jak dziewczynki zgłaszały że lokatorka 3 dziewczynka nom stop przeklina między słowami jak przekleństwami odpowiada na pytania jak jest bałaganiarą, ,która rozrzuca chipsy na podłodze i potem nie sprząta , jak opowiada bzdury totalne że była lesbijka z dziewczyną itp .Owszem nie było mnie jako rodzica na miejscu nie wiem co się tam działo .Jak dzwoniłam do wychowawczyni grupy czy kierownika (usunięte przez administratora) z zapytaniem czemu takie drastyczne sceny tam odchodzą chociażby z zabraniem telefonu dziecku dzień przed wyjazdem .Usłyszałam same negatywne słowa o mojej córce że korzysta ciągle z telefonu ,że wydzwania że pisze wiadomości itp .Nie było to jednak prawdą ,koleżanka mojej córki potwierdziła że regularnie schodziły na zbiórki i nawet 5 minut wcześniej były .Nie wiem dlaczego taka sytuacja wręcz dziwna miała miejsce na tych koloniach .Nie oszukujemy się każdy z nas jak by prowadził organizacje kolonie i widział by nowe nazwiska dzieci starała by się aby dzieci wróciły zadowolone a nie zrażali by się do koloni .Skoro doskonale organizatorzy koloni wiedzieli jaką osobą jest dziewczynka z wulgaryzmami i nie tylko powinni zareagować na zgłoszenia zarówno dziewczynek z pokoju jak i rodziców niestety nie było żadnej reakcji ze strony wychowawczyni czy też kierownika (usunięte przez administratora) . .Niestety moja córka wróciła wcześniej bo nie chciała wysłuchiwać przeklenst że strony współlokatorki w pokoju Tłumaczyłam wiele razy mojej córce aby nie zwracała uwagi na zachowania dziewczynki z pokoju aby starała się fajnei bawić z innymi uczestnikami grupy ..Nie po to są kolonie czy obozy aby dzieci wysłuchiwały nieprzyjemne słowa Doskonale wiem ,że w życiu nie ma samych szczęśliwych dni czy sami dobrzy ludzie i zachowania coraz częściej zapewne będzie się spotykała nie tylko z przekleństwami a nawet z gorszymi rzeczami czy słowami .Najbardziej byłam zszokowana ,że mimo zgłaszania problemu wychowawczyni grupy nie została podjęta żadna reakcja ..Czas koloni czy (usunięte przez administratora) powinien być pełny radości i i atrakcji.Jako rodzic rozumiem że różne charaktery różne zachowania i różne środowiska jeżdżą na kolonie czy obozy i jednemu dziecku się podoba a drugiemu nie i trzeba to uszanować. .Zdecydowanie nie polecam .Rozczarowanie wręcz bardzo .Zamieszczając negatywną opinię administrator koloni usuwa wątki napisane przeminie .Dosyć że bez kultury to jeszcze typowe zachowanie świadczące o braku inteligencji pracującego w firmie administratora .Nie polecam

Elżbieta Adameczek Nowy wpis

Dzień dobry Moja córka uczestniczyła na obozie w górach tego roku .To był jej pierwszy (usunięte przez administratora) wakacyjny i niestety muszę przyznać ,że się bardzo zraziła i już nigdy więcej nie pojedzie na kolonie . .Pod względem organizacji (usunięte przez administratora) noclegu oraz posiłków nie było problemów .Wszystko dopilnowane warunki wręcz znakomite .Jednak niestety mojej córce się nie podobało ,siedziała ich grupa długo w pokoju ponad 3,5 godziny po obiedzie ,nie można było robić zdjęć podczas zwiedzania Zakopanego.. Dziewczynka w pokoju która jako 3 była dopisana do ich pokoju mimo tego, że prosiłam organizatorkę koloni aby moja córka z koleżanką miały pokój tylko 2 osobowy ..Dziewczynki dowiedziały się o 3 lokatorce w dniu przyjazdu na kolonie ...Niestety nie było żadnej reakcji ze strony wychowawcy grupy jak dziewczynki zgłaszały że lokatorka 3 dziewczynka nom stop przeklina między słowami jak przekleństwami odpowiada na pytania jak jest bałaganiarą, która rozrzuca chipsy na podłodze i potem nie sprząta jak opowiada bzdury totalne że była lesbijka z dziewczyną itp .Owszem nie było mnie jako rodzica na miejscu nie wiem co się tam działo .Jak dzwoniłam do wychowawczyni czy kierownika (usunięte przez administratora) z zapytaniem czemu takie drastyczne sceny tam odchodzą chociażby z zabraniem telefonu dziecku dzień przed wyjazdem .Usłyszałam same negatywne słowa o mojej córce że korzysta ciągle z telefonu ,że wydzwania że pisze wiadomości itp .Nie było to jednak prawdą ,koleżanka mojej córki potwierdziła że regularnie schodziły na zbiórki i nawet 5 minut wcześniej były .Nie wiem dlaczego taka sytuacja wręcz dziwna miała miejsce na tych koloniach . Każdy z nas jak by prowadził organizacje koloni czy (usunięte przez administratora) i widział by nowe nazwiska dzieci starał by się aby dzieci wróciły zadowolone a nie zrażiły się by do koloni .Skoro doskonale organizatorzy koloni wiedzieli jaką osobą jest dziewczynka z wulgaryzmami i nie tylko powinni zareagować na zgłoszenia zarówno dziewczynek w pokoju jak i rodziców .Niestety moja córka wróciła wcześniej bo nie chciała wysłuchiwać przeklenst że strony współlokatorki w pokoju .Nie po to są kolonie czy obozy aby dzieci wysłuchiwały nieprzyjemne słowa .Czas koloni czy (usunięte przez administratora) powinien być pełny radości i i atrakcji .Przykro mi to stwierdzić ale jestem wręcz szokowania taką postawą bez żadnej reakcji ze strony wychowawczyni grupy i kierownika (usunięte przez administratora) .Doskonale rozumiem iz na koloniach czy obozie są różne dzieci z różnych środowisk różne charaktery itp ale żeby nie reagować na sytuację wogole przez wychowawcę grupy czy nawet kierownika (usunięte przez administratora) to lekka przesada .Owszem doskonale wiem ,że nie ma w życiu kolorowych ilustracji szczęśliwych dni i nie jest wszystko różowe i kolorowe i napewno spotka się moja córka wiele razy z nieprzyjemnymi słowami czy traktowaniem złym nie uniknie tego niestety i na pewne sytuacje owszem nie mamy wpływu .Mówi się jednak trudno jednym dzieciom się podoba drugim nie ..Rozczarowanie wręcz nawet bardzo . Zdecydowanie nie polecam .

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Centrum Wiedzy Daniel Zobek? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Elżbieta Adameczek

Dzień dobry Moja córka uczestniczyła na obozie w górach tego roku .To był jej pierwszy obóz wakacyjny i niestety muszę przyznać ,że się bardzo zraziła i już nigdy więcej nie pojedzie na kolonie . .Pod względem organizacji obozu noclegu oraz posiłków nie było problemów .Wszystko dopilnowane warunki wręcz znakomite .Jednak niestety mojej córce się nie podobało ,siedziała ich gr długo w pokoju ponad 3,5 godziny po obiedzie ,nie można było robić zdjęć podczas zwiedzania Zakopanego.. Dziewczynka w pokoju która jako 3 była dopisana do ich pokoju mimo tego, że prosiłam organizatorkę koloni aby moja córka z koleżanką miały pokój tylko 2 osobowy .Dziewczynki dowiedziały się o 3 lokatorce w dniu przyjazdu na kolonie ...Niestety nie było żadnej reakcji ze strony wychowawcy grupy jak dziewczynki zgłaszały że lokatorka 3 dziewczynka nom stop przeklina między słowami jak przekleństwami odpowiada na pytania jak jest bałaganiarą, która rozrzuca chipsy na podłodze i potem nie sprząta jak opowiada bzdury totalne że była lesbijka z dziewczyną itp .Owszem nie było mnie jako rodzica na miejscu nie wiem co się tam działo .Jak dzwoniłam do wychowawczyni czy kierownika obozu z zapytaniem czemu takie drastyczne sceny tam odchodzą chociażby z zabraniem telefonu dziecku dzień przed wyjazdem .Usłyszałam same negatywne słowa o mojej córce że korzysta ciągle z telefonu ,że wydzwania że pisze wiadomości itp .Nie było to jednak prawdą ,koleżanka mojej córki potwierdziła że regularnie schodziły na zbiórki i nawet 5 minut wcześniej były .Nie wiem dlaczego taka sytuacja wręcz dziwna miała miejsce na tych koloniach .Nie oszukujemy się każdy z nas jak by prowadził organizacje kół ok mi czy obozu i widział by nowe nazwiska dzieci starała by się aby dzieci wróciły zadowolone a nie zrażali by do koloni .Skoro doskonale organizatorzy koloni wiedzieli jaką osobą jest dziewczynka z wulgaryzmami i nie tylko powinni zareagować na zgłoszenia zarówno dziewczynek w pokoju jak i rodziców .Niestety moja córka wróciła wcześniej bo nie chciała wysłuchiwać przeklenst że strony współlokatorki w pokoju .Nie po to są kolonie czy obozy aby dzieci wysłuchiwały nieprzyjemne słowa .Czas koloni czy obozu powinien być pełny radości i i atrakcji .

zawiedziony

Po stronie klienta wszystko pięknie i cudownie, po drugiej już nie jest tak różowo. Stawki korepetytorów są niedorzecznie niskie bo firma przejmuje połowę pieniędzy do własnej kieszeni. Klienci płacą dodatkowo za lekcje z dojazdem, a korepetytorzy nigdy tych pieniędzy nie widzą. Szef zapiera się że zawsze jest po stronie pracowników a w rzeczywistości obwinia ich za każdą nawet najmniejszą pomyłkę lub problem z rodzicami. Uważa siebie za nieomylnego i oferuje umowę zlecenie, która jest skonstruowana tak, żeby mógł zyskać jak najwięcej oferując jak najmniej. Poza tym sposób zwracania się do pracowników poniżej krytyki. Nazywanie ich poje***i i straszenie zwolnieniem na kazdym kroku. Szkoda gadać. Pozory i początek wspaniałe a im dalej w las tym gorzej. Szkoda że szef wyciągnie wnioski i obudzi się dopiero kiedy to wszystko w końcu runie i zostanie sam. NIE POLECAM

Agata

Pracuję w "Centrum Wiedzy" już 2 rok. Nie jestem studentką, jest to dla mnie dodatkowa praca, w której z powodzeniem mogę wykorzystywać wiedzę zdobytą podczas studiów i dzielić się z uczniami pasją do języka niemieckiego, której nie zdołał we mnie zabić uniwersytet. Obserwując aktualną sytuację w branży firm udzielających korepetycji, uważam, że praca w Centrum Wiedzy w Dąbrowie Górniczej stwarza bardzo dobre warunki dla osób, których nie zadowala wyłącznie "realizowanie podręcznika" w trakcie prowadzenia zajęć. Swoboda, jaką otrzymuje się od pracodawcy w kwestii sposobów przekazania wiedzy jest olbrzymia i jest to zjawisko w branży nietypowe. Dzięki temu my - lektorzy czujemy się doceniani jako indywidualiści, mogący zapewnić placówce niesztampowe zajęcia na najwyższym poziomie. W razie potrzeby kontakt z szefostwem jest zawsze możliwy i mile odbierany. Nikt nigdy nie odmówił mi pomocy czy koordynacji w czasem niełatwych sytuacjach z rodzicami uczniów. A Agnieszka, koordynatorka zajęć, to prawdziwy skarb! :) Uczciwie polecam pracę w Centrum Wiedzy osobom, chcącym sumiennie wywiązywać się ze swoich obowiązków i nawiązywać trwałe więzi personalne z uczniami i ich rodzicami. Pozdrawiam Wszystkich! Agata

Z perspektywy kilkuletniego pracownika mogę polecić firmę Centrum Wiedzy - bardzo elastyczny grafik, godziny pracy, które nie kolidują z zajęciami na uczelni, wsparcie merytoryczne, a jednocześnie pozostawienie lektorowi wolnej ręki w kwestii tego, jak przeprowadza zajęcia. Uczciwe stawki i możliwość osiągnięcia bonusów. Polecam

Hanna
@Adam

To świetnie, że w Centrum Wiedzy Daniel Zobek można liczyć na elastyczny grafik pracy. Wiele osób ma poza pracą wiele innych obowiązków i właśnie poszukują miejsca, w którym mogą wszystko ze sobą pogodzić. Wspomniałeś o uczciwych stawkach. Ile mniej więcej wynosi wynagrodzenie?

Bardzo gorąco polecam Centrum Wiedzy. Fantastyczne miejsce z rewelacyjnym podejściem do dzieci. Moje dzieci zawsze chętnie z ogromną radością chodzą na zajęcia. A to właśnie świadczy o tym jak dobrze się tam czują i jak są zmotywowani. Atmosfera jest świetna, pełna uśmiechu i pozytywnej energii. Polecamy!!!

Karina149

Wspaniałe miejsce na budowanie motywacja u dzieci. Profesjonalna kadra z fantastycznym podejściem do nauki. Córka korzysta z j. Angielskiego, matematyki, chemii, fizyki a obecnie zaczyna japoński. Wyznacznikiem jakości jest dla mnie chęć nauki u córki. Polecamy z córką!

EwaP

Super miejsce z bardzo kompetentnymi nauczycielami. Córka chodzi na j.angielski- Pan Daniel bardzo miły i jednicześnie wymagający człowiek z super podejsciem do dzieciaków. Matma- Pan Mateusz- super młody człowiek o bardzo dużej wiedzy, podejście do dzieciaków. Obaj Panowie mega profesjonalni. Atmosfera świetna a cena przystępna. POLECAM SERDECZNIE

Marta Piwowarczyk

Świetna firma, kompetentni nauczyciele, moje dziecko ma już ponad 2 lata korepetycje z samym właścicielem ,jest świetna motywacja ucznia, organizują obozy językowe letnie jak i zimowe, dziecko wraca zadowolone i chce więcej, polecam każdemu ????

Julia

Centrum Wiedzy jest pierwszym miejscem, w którym poczułam się doceniana jako pracownik. Kontakt z szefostwem nigdy nie sprawia problemów, zawsze robią wszystko, co w ich mocy, by rozwiązać potencjalny problem, czy udzielić wyczerpujących odpowiedzi na pytania. Godziwe wynagrodzenie i atrakcyjny system premiowy - cele są jak najbardziej osiągalne. Godziny są bardzo elastyczne, co również wpływa na komfort pracy.

Mateusz

Praca w Centrum Wiedzy ma wiele zalet: elastyczne godziny pracy dostosowane do potrzeb pracownika, prosty i jednocześnie bardzo atrakcyjny system premiowania. Właściciele to ludzie z wizją, pełni zaangażowania oraz pasji. Bardzo prosty kontakt zarówno z szefostwem jak i Panią koordynator. Z łatwością rozwiązują problemy, co więcej potrafią skutecznie zmotywować oraz docenić pracownika. Cudowna atmosfera pracy w placówce, zgrana ekipa oraz rzetelna pomoc w przygotowywaniu materiałów dydaktycznych dla uczniów. Praca w oparciu o umowę, wynagrodzenie zawsze na czas.

Agata

Centrum Wiedzy to profesjonalna kadra, z którą zaszczyt mi pracować. Otwarci na innowacje, zabawę, a przede wszystkim wiedzę. Uczą i inspirują dzieci, młodzież, jak i dorosłych. Z nimi nie ma nudy. Wiele razy mogłam obserwować ich w akcji, to nie są ludzie z przypadku. Zatrudniają osoby młode, ze świeżym umysłem i milionami pomysłów na naukę. Wybierają tylko najlepszych z najlepszych, co pokazuje wysoki poziom, z którego nie mają zamiaru schodzić. Każdy znajdzie coś w wachlarzu oferty CW, od lekcji fizyki, po język chiński, od oferty dla najmłodszych dzieci, po grupy konwersacyjne dla dorosłych. A wszystko to w cudownej atmosferze. Polecam :)

macia

Pracuję w Centrum Wiedzy już od ponad roku i bardzo chwalę sobie to miejsce. Od początku szefowstwo bardzo we wszystkim wspierało - czy to w układaniu grafiku, czy w udostępnianiu materiałów dydaktycznych. Zarobki są uczciwe, nie narzuca się ogromu uczniów jeżeli ktoś nie ma na to czasu, ale też nie jest problemem przyjęcie większej ilości osób. Faktem jest, że trzeba umieć dobrze zorganizować sobie czas i pracę, bo jednak na każde zajęcia trzeba się dobrze przygotować, a firma nie narzuca sztywnego planu nauczania. Prawdą jest jednak, że szefowstwo wspiera pracowników na każdym etapie - czy chodzi o wsparcie moralne, czy materiały, czy problem z uczniem/rodzicem. Zawsze są przede wszystkim po stronie pracownika. Poza byciem dojeżdżającym korepetytorem pracuję również w placówce stacjonarnej Centrum Wiedzy w Dąbrowie Górniczej i ten aspekt mojej pracy również sobie chwalę - sale są dobrze wyposażone, miejsce na przerwy również, materiały są drukowane na czas. Polecam pracę każdemu, kto się zastanawia - naprawdę warto spróbować swoich sił, nawet jeśli nigdy wcześniej nie miało się do czynienia z nauczaniem przedmiotów. Wystarczy pasja i chęci, całej reszty naprawdę da się nauczyć.

Z całego serca polecam .Po wielu próbach znalezienia dobrego korepetytora trafiliśmy na Centrum Wiedzy.W czasie zajęć panuje przemiła atmosfera.Korepetytor jest wymagający co owocuje bardzo dobrymi ocenami u syna.Fachowe przygotowanie ,profesjonalne prowadzenie zajęć.Świetne podejście pedagogiczne.Dostosowane tempo pracy do potrzeb ucznia.Z pełną odpowiedzialnością polecam Centrum Wiedzy twoje korepetycje!!!°

Oliwia

Jako pracownik, który zna te firmę od podszewki, mogę z pełnym przekonaniem polecić Centrum Wiedzy! Wiem, ile serca i pracy wkładają właściciele, aby jak najlepiej zadbać o swoich pracowników i studentów. Jako lektor dostałam pełne wsparcie w postaci materiałów i niezbędnych wskazówek co do prowadzenia zajęć. Praca w oparciu o umowę, wszystko załatwiane zawsze na czas i bardzo rzetelnie. Polecam 5/5 :)

Krzysztof

Jestem uczniem od dłuższego czasu i cenie sobie Centrum Wiedzy za podejście indywidualne do ucznia, sposób przekazywania wiedzy. Konkurencyjne ceny. Metody zachęcenia do nauki. Polecam

Student

Pseudo firma od korepetycji. Zatrudniaja studentow z przypadku bez zadnego przygotowania pedagogicznego. Nie polecam ani uczniom, ani pracownikom/nauczycielom!

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Wiedzy Daniel Zobek - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Centrum Wiedzy Daniel Zobek?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Wiedzy Daniel Zobek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Wiedzy Daniel Zobek?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 7 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Centrum Wiedzy Daniel Zobek
  • Stefana Starzyńskiego 45f