Opinie o Wojciech Pakuła Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Pax Wojciech Pakuła w Lubliniec

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Wojciech Pakuła Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Pax Wojciech Pakuła. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Wojciech Pakuła Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Pax Wojciech Pakuła na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wojciech Pakuła Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Pax Wojciech Pakuła w Lubliniec

Klara Nowy wpis

Hejka. ;) czyli ostatecznie nie zdradzono ile się zarabiało w 2023? A w 2024 jak będzie? ja akurat nie mam jakiegoś super doświadczenia więc myślałam o pracy jako pomocnik piekarza, tylko nie mam pewności czy na takie stanowisko przyjmują? może ktoś inny wie?

Czarna Nowy wpis

Tata mój jest piekarzem i szuka pracy w okolicy, słyszałam że tu była oferta i sprawdziłam, ale okazało się, że to już nieaktualne. Jest jakaś szansa, że będą szukać? I jakie teraz zarobki, bo tam było od 2500?

Xxx Nowy wpis
@Czarna

W internecie jest podany numer telefonu do firmy, stacjonarny, komórkowy - wystarczy zadzwonić i zapytać czy poszukują pracownika i czy można przyjść na rozmowę o prace :) z tego, co mi wiadomo nikt tak mało nie zarabia, poza tym to poniżej najniższej krajowej, więc informacja chyba sprzed kilku dobrych lat.

Gabriela

Pisali, że najlepiej jest się kontaktować z samym Właścicielem pod udostępnionym numerem kontaktowym. Tylko to już chyba w sytuacji, gdy człowiek chce dopiąć formalności odnośnie zatrudnienia? jak szybko od tego momentu przebiega cała rekrutacja, po jakim czasie od wykonanego telefonu podejmę się pracy? Pisali o miłej atmosferze i spokojnej pracy, jak liczny jest obecny zespół i jak mnie przyjmą i wdrożą na stanowisko?

Gość Nowy wpis
@Gabriela

„Tylko to już chyba w sytuacji, gdy człowiek chce dopiąć formalności odnośnie zatrudnienia?” - wydaje mi się, że najpierw trzeba zadzwonić i zapytać o możliwość przyjścia na rozmowę o pracę, a po niej dopina się formalności odnośnie ewentualnego zatrudnienia. Na niej uzyskasz też pewnie wszystkie odpowiedzi na zadane pytania.

Zbigniew

Poprzednie wpisy co do uśmiechniętej szefowej i wyrozumiałego szefa sprawiły, że mam pytanie o możliwość pracy w piekarni, jako cukiernik. Są wolne etaty? Pisano kiedyś w ogłoszeniu, że robota od 5.00 do 13.00 z UoP na okres próbny. Pierwsza umowa nadal jest na próbę, i czy bez minimum rocznego doświadczenia jest szansa pomyślnie przejść rekrutację? Z kim w ogóle odbywają się rozmowy do pracy?

@Zbigniew

Najlepiej chyba kontaktować się bezpośrednio z właścicielem piekarni pod ogólniedostepnym numerem

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Wojciech Pakuła Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Pax Wojciech Pakuła się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.

Poprzedni komentarz to jakieś nieporozumienie - w pracy panuje dobra atmosfera, piekarnia jest bardziej „domowa”, do wyzysku jej daleko. Szefowa zawsze uprzejma i uśmiechnięta, szef trochę nerwowy, ale wyrozumiały i zawsze wysłucha, kiedy jest jakiś problem. Nie ma na co narzekać

Ilona
@Ania

a to na czym ta jego nerwowość polega i czym się przejawia? Dla mnie to źle brzmi.

@Ilona

Niczym złym. Normalna sprawa, każdy ma różne problemy i bywa nerwowy w dzisiejszych czasach. Szef jest bardzo pomocny i pomaga w każdych prywatnych nawet sprawach.

@Ilona

Nie szukajmy też od razu dziur we wszystkim.

Pracowałem w piekarni kilkanaście lat i jestem w stanie polecić ta firmę

Marzena
@Andrzej

mógłbyś się bardziej rozpisać i napisać na co można w tej firmie liczyć poza pensją, jakieś benefity, może darmowe produkty z piekarni jak zostanie nadmiar itp ?

groszownik

tak też szef traktuje swoich więzniów przez manipulacje dobrymi obietnicami mydląc im oczy a z pikarnią to ma Tyle wspólnego że głowa mała. XXI wiek a ludzie jak beduini jadą 6dni w tygodniu tragedia do tego nigdy na czas wypłaty nie ma, niekiedy nawet po 4zaliczki plus młodym w jednorazówkach po złotówce za praktyki? przymus chodzenia kazdej soboty? ciągle mycie, mycie produkcja i tak w kółko....

Zostaw merytoryczną opinię o Wojciech Pakuła Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Pax Wojciech Pakuła - Lubliniec

• Jak się pracuje w Wojciech Pakuła Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Pax Wojciech Pakuła?

Zobacz opinie na temat firmy Wojciech Pakuła Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Pax Wojciech Pakuła tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wojciech Pakuła Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Pax Wojciech Pakuła?

• Podmiejska 6
    42-700 Lubliniec