Opinie o Dfbo Dolnośląska Firma Budownictwa Ogólnego Bogdan Suchanek w Zwrócona

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Dfbo Dolnośląska Firma Budownictwa Ogólnego Bogdan Suchanek. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Dfbo Dolnośląska Firma Budownictwa Ogólnego Bogdan Suchanek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dfbo Dolnośląska Firma Budownictwa Ogólnego Bogdan Suchanek w Zwrócona

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w Dfbo Dolnośląska Firma Budownictwa Ogólnego Bogdan Suchanek? Umieścili kilka ogłoszeń na Praca.gov.pl.

Wiktor
@Ryszard

Pan Ryszard to chyba w rzeczywistosci Pan Poltorak, ktory wysterowal swietej pamieci Bogdana na duze pieniadze - o czym wszyscy wiedza i glosno sie o tym mowi - tylko robisz czarny PR. Pracowalem z Bogdanem przy duzej i trudnej inwestycji w Polacji i zlego slowa nie powiem. Pracownicy tak z Ukrainy ale pierwsza klasa specjalisci, oplaceni w terminie (to nie te czasy prosze Panstwa, ze ludziom sie nie placi - chwila spoznienia i dia gdzie indziej a dobry pracownik jest w cenie), wiec Ryszard bzdury piszesz. Bogdan byl ciezko pracujacym i odpowiedzialnym czlowiekiem i to z ogromna wiedza, wiec skoncz pisac te brednie.

Witam, jest oferta dla murarzy na takiej stronie na robotę w Polanicy ale piszą, że można ogarnąć dojazd ode mnie z miasta jeśli ze trzy osoby minimalnie się zbiorą. Może się to uda ale przed tym czy możecie mi napisać od czego ta stawka godzinowa może być zależna co ją podają w ofercie? Piszą ze od 27 pln do 35 pln można mieć

Ryszard

Możesz liczyć że zostaniesz(usunięte przez administratora) Omijać szerokim łukiem

Renata
@Ryszard

Możesz coś więcej napisać co masz na myśli bo to dość ogólnie powiedziane. Pracownik czy klient?

@Renata

Jako klient, znam firmy i ludzi których Pan Suchanek wysterowal na duże pieniądze. Znam też pracowników którzy nie otrzymywali wynagrodzenia przez kilka miesięcy(najczesciej obywatele UA)- takimi się otacza w dużej mierze. Nie polecam pracy w tej firmie(szkoda ludzi) i udzielaniu jakich kolwiek zleceń budowlanych.

Bohdan
@Ryszard

Boguś ukrył się na Polanicy ul. Sienkiewicza-jakieś stodoły muruje, przynajmniej próbuje. ????Marnie mu to idzie bo ludzi nie ma, którzy będą pracować za (usunięte przez administratora)

Wiktor Nowy wpis

Administrator Nowy wpis

Obecnie firma Dfbo Dolnośląska Firma Budownictwa Ogólnego Bogdan Suchanek poszukuje na stanowiska Mechanik Lotniczy. Czy ktoś składa CV?

Były pracownik Tatian Nowy wpis

DFBO !!!Najlepsza firma w jakiej robiłem. Mieszkałem w Polanicy Zdrój i złego słowa o firmie ani ludziach nie mogę powiedzieć. Super atmosfera, super majstrowie i kierownictwo. Czułem się jakbym robił u siebie we własnej firmie Właściciel trochę nerwowy ale spoko Gość ma dużą odpowiedzialność za wykonywane inwestycje a jest ich sporo .Z mojej wiedzy na dzisiaj wykonuje kilka projektów dla poważnych ludzi POLECAM 100%%%

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Dfbo Dolnośląska Firma Budownictwa Ogólnego Bogdan Suchanek na stanowisko KIEROWNIK PRODUKCJI PREFABRYKATÓW - SPECJALISTA TECHNOLOGII BETONÓW? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Adrian 24

Warunki pracy są bardzo dobre. Wysokość etatu uzgadniana jest indywidualnie w zależności od potrzeb i możliwości pracownika. Każdy nowy pracownik przechodzi wstępne szkolenie w zakresie pracy na danym stanowisku. Pracowałam tam ale ze względu na zmianę miejsca zamieszkania niestety zmuszonym byłem się przeprowadzić. Ogólnie polecam! Wykonuje poważne inwestycje w Polanicy Zdrój dla dużych deweloperów

@Adrian 24

Jeśli właśnie o Polanicy mowa, to teraz budowlanego do niej szukają. Ta oferta z tego co widzę wystawiona została ze 3 miesiące temu ale wygląda na stale aktualna, z czego to wynika? są tam stałe braki w ludziach czy o co chodzi? w opinii zainteresowała mnie kwestia szkoleń, dałoby rade je nieco rozwinąć? Czy w ogóle jest szansa na wyrobienie sobie jakichś uprawnień?

były pracownik Darka

jest Bogdan ciężki to prawda trzeba go poprowadzić żeby dał sobie powiedzieć to ważne faktycznie prace wykonują mu chłopaki z ukrainy jest wykonanie jakie jest ja osobiście nie polecam jego podwykonawcy Darka Popek ten to jest firma czlowieku korwicy idzie dostac a kielnie ciezko od niego dostac najlepiej z domu przyniesc kasa nastepny (usunięte przez administratora) Bogdan niewiem niepowiem niepracowalem uwaga na Popka

Alina

Z czystym sumieniem polecam firmę DFBO. Współpraca z Panem Bogdanem przebiegała w miłej atmosferze . O nic nie trzeba się martwić, dyspozycyjność, wszystko na czas, wykonane fachowo, dopracowane w każdym szczególe. Plus za bezcenne wskazówki, które zapobiegną w przyszłości niepotrzebnym zmianom. Ekipa zgrana, każdy znał swój zakres obowiązków, sympatyczni i naprawdę uczynni ludzie.

@Alina

Alina to musisz się zastanowić czy masz czysre sumienie, większość opinii jest prawdziwa, firma skandal. Czego się dotkną to partactwo, zero szacunku do pracownika, kto posiada jakikolwiek fach w ręku nie zatrudni się i nie będzie współpracował z Bogdanem Suchankiem. Współczucia dla inwestorów którzy mu zaufali a teraz borykaja się z ciągłymi usterkami,ale cena czyni cuda. ????

paweł

jest solidna firma ,wykonuje wszystkie powierzone mu prace związane z budownictwem wszelkiego rodzaju domów,

Konrad
@paweł

Chyba śmiesz kłamać. On domow nie buduje.

Kazimierz z Klodzka
@paweł

Większego partacza i alkoholika i jego pseudo kierowników świat nie widział.Może budować ale kurniki z gałęzi.

Arkadiusz

To nie firma budowlana tylko Janusze budownictwa. Pijaństwo, (usunięte przez administratora) i zero umówionych terminów. Jeden z bardziej nieuczciwych wykonawców w Kotlinie. Omijać szerokim łukiem tego pseudo fachowca i jego "firmę".

Ryszard

Pracowal dla mnie i wykonywał wiele prac związanych z budowlanka jest jednym z najbardziej kłamliwych wykonawców a do tego nie potrafi wykonać porządnie swoich prac zawsze wszystko praktycznie do poprawki i trwa to wieki !! Nie polecam Bogdana Suchanka..

Łukasz
@Ryszard

A gdzie wykonywał te Prace?, aż tak źle,jest szansa na jakieś szczegóły.Podobno ma dużo sprzętu i wykwalifikowana kadrę pracownicza.Mysle o ewentualnym zleceniu dla jego firmy, ale czytając te wypowiedzi już się boję.

Czesław

Bogdan to (usunięte przez administratora) i partacz wszystkiego czego się nie dotknął było do poprawki jest bez wykształcenia a nie mówiąc o wiedzy i doświadczeniu. A jeszcze jedno kogo może oszuka na pieniądze człowiek zaliczka. Do tego składa propozycje seksualne wszystkim co tylko na drzewo noe ucieka taki wiejski macho z kaldunem na kolanach. Arogancki i chamski nie polecam.

Eibotaj

Przykro ze taki Pan nie potrafi liczyć się z ludźmi. Nie płaci na czas. Lawiruje. Kłamca.

Wanda
@Eibotaj

Skoro nie na czas to po ilu dniach jest już wszystko regulowane?

@Eibotaj

Ale on buduję jakieś bloki, to może coś jednak umie?

Wanda
@Adam

Tu raczej nie padł zarzut, że niczego nie umie. Z tym niepłaceniem to w ogóle prawda? Bo w sumie to nie negujesz

Guca

Nie płaci, manewruje finansami. Kłamca.

Magdalena
@Guca

W jaki sposób manewruje finansami? I czy to prawda z alkoholizmem szefa ? Ktoś tu nawet pisał coś o prowadzeniu samochodu po pijaku a to mocne oskarżenia. Ile w tym prawdy?

Guca
@Magdalena

Pytajcie na miejscu.

Wielki

Totalna porażka wiecznie zkacowny alkoholik, drze ryja na pracowników i nie wyplaca pieniędzy jezdzi samochodem po pijaku

Bonus

Bogdan.S. to wieloletni (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) do tego pijak wyzywajacy sie na pracownikach psychicznie i fizycznie. Nie placi kasy do końca , male zaliczki(usunięte przez administratora)..Nie polecam tego partacza , gdzie są po nim same poprawki lub robota całkiem zle wykonana..Ma teraz ludzi z Ukrainy i zeruje na nich jak tylko może !!

Urszula

Cześć, czy polecacie Dfbo Bogdan Suchanek jako pracodawcę? Ważną kwestią będą tutaj stawki godzinowe, możliwości dorobienia sobie do pensji ( na przykład nadgodziny) oraz regularność grafiku- by móc dobrze zaplanować resztę dnia. Macie jakieś informacje na ten temat?

Medator

Totalna porażka (usunięte przez administratora) kłamca i (usunięte przez administratora) swoich ludzi i pracownikow . Kreci na kase i jest opryskliwy

Zostaw merytoryczną opinię o Dfbo Dolnośląska Firma Budownictwa Ogólnego Bogdan Suchanek - Zwrócona

• Jak się pracuje w Dfbo Dolnośląska Firma Budownictwa Ogólnego Bogdan Suchanek?

Zobacz opinie na temat firmy Dfbo Dolnośląska Firma Budownictwa Ogólnego Bogdan Suchanek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dfbo Dolnośląska Firma Budownictwa Ogólnego Bogdan Suchanek?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dfbo Dolnośląska Firma Budownictwa Ogólnego Bogdan Suchanek
  • 72