B.T.H. "HOLD"

Szczecin

Opinie o B.T.H. "HOLD"

spawacz1001 2014-03-28 12:31:17
zdecydowanie nie polecam(usunięte przez administratora), co miesiąc brakuje godzin i trzeba się użerać o swoją wypłate, podejście kierownictwa poniżej dna, praca w soboty niedziele i święta, czy ci się podoba czy nie a jak sie sprzeciwiasz masz problem ...
były pracownik 2015-11-02 14:15:20
Firma dorabia się kosztem pracownika. Wypłaty nie są wypłacane terminowo, ubranie robocze we własnym zakresie, za pobranie rękawic pracodawca odciąga z wypłaty 12 zł za każdą parę, od wypłaconej zaliczki jest pobierana marża,co miesiąc brakuje godzin. Część pracowników pracuje na czarno, część na umowę zlecenie na kwotę 1600/1700zl, na takiej samej umowie pracują ludzie na zagranicznych kontraktach gdzie są często oszukiwani zarabiając na czarno 9.50 euro nie zawsze dostają te pieniądze(jeden z pracowników dostał 50% ustalonej kwoty i czeka już 3 tygodnie na resztę). W pracy stosowany jest nagminnie mobbing przy jednoczesnym nie stosowaniu BHP. Ostatni wypadek - zgnieciona miednica na terenie Stoczni Szczecińskiej, w Holandii na terenie portu utopił się człowiek, we Włoszech blacha spadła na stopę pracownika, te wypadki wydarzyły się na przestrzeni 2 miesięcy! Ciężko mi znaleźć pozytywy wynikające ze współpracy z tą firma prócz tego, ze osoba bezrobotna może tam dostać prace. Zdecydowanie odradzam współprace z firm BTH HOLD
Marcin 2015-11-30 13:48:59
Witam,chcę podjąć prace w tej firmie ale opinie są lipne chodzi mi o wypłaty .
Słyszałem już na Finomarze że nie płaca.Proszę o info bo jak tak to szkoda się naroboć za darmo.
FIFI87 2016-02-12 08:04:12
Pracowałem w styczniu jako szlifierz za 14 zl i wlasnie dzis jest dzien wyplaty przepracowalem 113 H czyli 1582 zl , wzialem 400 zl zaliczki (liczona jako -406 !?)i pobrałem jedną pare zekawiczek monterskich liczmy - 15 .Powinno mi zostac 1160.Obecnie czekam az ktos z biura odbierze tel i jade po wypłate. po pracy dam wam odpowiedź ile mnie wypłacono.
FIFI87 2016-02-12 08:04:13
były monter 2016-09-06 12:26:21
marcin za darmo nie... sam byłem świadkiem gdy kierownik "Pawełek" podszedł do spawacza i go zwolnił bo chłopak był na chorobowym ZA DŁUGO za co 100% wypłaty także nie widział. Poszedłem do magazyniera poniewaz za to że chodze po chali i szukam narzędzi ucięto mi 4 godziny pracy, pytam o palnik- nie ma, kątownik- nie ma, reduktory- w naprawie od miesiąca, młotek -nie ma... to co tam jest? Polityka gnębienia tych co już naprawde na chlebek nie mają i cieszą sie że za 200godzin mają chodciaż 1000zł. Za rękawice 18zł potrącają, odzież własna, poszedłem na szatnie bo toi toi zapaskudzony równało się odjęciem godziny z dniówki, a taka sobie kara że chcesz by cię jak człowieka traktowano. Rysunki dla monterów przy prefabrykacji dawane tzw, okrętowe. aby znaleźć jakiś fragment którym się zajmujesz należy przewertować kilanaście-kilkadziesiąt kart.
Reasumując... praca jest ale szukają dosłownie jakiejkolwiek zaczepki aby uciąć godziny z wypłaty, jeżeli pracujesz a raczej harujesz i nałapiesz godzin to nawet za szatnie obciążą jak już nie ma za co....
ee 2016-10-18 23:28:02
@ były monter-n no to z tego co mówisz to jakaś masakra - ale cięzko mi uwierzyć, że zarabia się 1000 zł za 200 godzin pracy. Przecież to nawet nie jest minimalna krajowa, co byłoby niezgodne z prawem
Zostaw swoją opinię o B.T.H. "HOLD" - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie B.T.H. "HOLD"