Opinie o Kancelaria Adwokacka Marta Kawecka w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Kancelaria Adwokacka Marta Kawecka. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kancelaria Adwokacka Marta Kawecka o rekrutacji.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Adwokacka Marta Kawecka w Wrocław

Klienci

Nie polecamy tej Kancelarii ani tym bardziej Mec. Kaweckiej ! Brak kontaktu tel. pomimo wielomiesięcznych próśb. Unikanie odpowiedzi na zadane pytania ,częsta zwłoka w odpowiedziach. Wprowadzanie w błąd, (usunięte przez administratora) brak doradztwa. (usunięte przez administratora) Nasza sprawa trwała lata i uważamy, że poprzez zwłokę w działaniach nasza sprawa mogłaby być na całkiem innym poziomie i wygranej. Informacje przekazywane przez biuro i Mec. Kawecką nie zawsze pokrywały się z prawdą! Na koniec okazało się, że to nie koniec nieszczerości tej Pani. Działania tejże Pani przyczyniły się do wielu ciężkich dla nas sytuacji, a na koniec było jeszcze gorzej. NIE POLECAMY, ponieważ i tak musieliśmy zatrudnić inną Kancelarię, która teraz prostuje sytuacje i ratuje nas z całej opresji.(usunięte przez administratora)

Tomasz Czajka

Z pozoru bardzo skomplikowana, zawiła sprawa, w sprawie nieslusznego nakazu odrolnienia całości działki, w obliczu zmieniajacych sie przepisów, gdzie np warunki zabudowy były przed, a pozwolneie na budowe wydane juz po zmianach w prawie. Wydawało się że nic juz nie da sie zrobić. Konsultowałem z kilkoma radcami prawnymi, radził mi tez geodeta ktory miał podobne tematy, tymczasem w tej kancelarii odnalazłem merytoryczną pomoc, sumiennie przeczytano moje pisma, przeanalizowano całą sytuacje i dość szybko wydano werdykt oraz napisano stosowne odwołania. Podsumowując całość mojej sprawy trwała 3 lata, zaangażowane były 3 urzędy, i wiele instancji, między innymi, Zarząd Geodezji, Kartografii i Katastru Miejskiego we Wrocławiu, Wojewódzki Inspektorat Nadzoru Geodezyjnego, Urzad Miasta Wrocławia, a relatywnie niskim kosztem udało sie wywalczyć pozytywne rozpatrzenie sprawy. Każda sprawa jest inna, nie ma gwarancji ze wygra się zawsze, ale ja zaufanie zystkałem i w przypadku podobnych problemow na pewno wrócę. Kancelarię polecam z czystym sumieniem.

Pani Mecenas jest super. Po 5 minutach rozmowy widać że się bardzo dobrze zna.

JK Nowy wpis

Jestem klientem kancelarii. Sprawa była poprowadzona bardzo dobrze. Efekt świetny. Decyzja nadzoru budowlanego podważona. Dodatkowo mec Kawecka wywalczyła dla mnie podłączenie do wod.-kan. Polecam każdemu. Rozliczenie ryczałtowe, z góry znane, bez dodatkowych opłat.

Magdalena Nowy wpis

Miałam nakaz rozbiórki domu z uwagi na błąd architekta. Mecenas Kawecka prowadziła sprawę 3 lata. Skończyło się w Wojewódzkim Sądzie Administracyjnym pozytywnym wyrokiem. Kupa stresu i nerwów ale udało się. Jesteśmy z żoną bardzo wdzięczni i polecamy Kancelarię z czystym sumieniem.

Justyna

Zupełnie się nie zgadzam. Pani Marta wyjątkowo jako adwokat nie podnosi opłaty za prowadzenie sprawy. To jakaś nierzetelna opinia.

Luki

To dziwne korzystałem wiele razy i zawsze jest ok

Luki

Korzystałem wiele razy i było ok

Bob

Z rzeczy które się nie wydarzyły, ta nie wydarzyła się najbardziej

TW

Skuteczny adwokat. Ceny jasne i z góry ustalone. Dla mnie to wypowiedź konkurencji.

Wojciech Nowy wpis
@TW

Pani Mecenas pobiera jedną stawkę za sprawę. Nigdy nie prosiła o więcej pieniędzy.

Pani Mecenas jest super. Po 5 minutach rozmowy widać że się bardzo dobrze zna.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Kancelaria Adwokacka Marta Kawecka.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Rzeszów
Frac Detal Sp. z o.o.
Tomasz Czajka

Co jaki czas w Kancelaria Adwokacka Marta Kawecka można ubiegać się o podwyżkę?

M.Zasławska

Już od pierwszej rozmowy telefonicznej dało się poznać, że mecenas Kawecka ma bardzo dużą wiedzę. Potwierdziło się to w trakcie prowadzenia sprawy. Dodatkowym atutem jest dobry kontakt. Pełen profesjonalizm, uczciwość i duża wiedza - tak mogę podsumować mecenas Kawecką. Co najważniejsze - jest też skuteczna.

TW

Sprawa poprowadzona rzetelnie. Kontakt bardzo dobry. Wszystko z góry i jasno ustalone. Miałem kontakt z wieloma prawnikami i tu miły wyjątek: nie ma dodatkowych płatności, pisma klient dostaje na maila. Sprawa poprowadzona skutecznie i z sukcesem. Polecam.

Klient

Do kancelarii necie Kaweckiej trafiliśmy od innego pełnomocnika. Tutaj znaleźliśmy pomóc jakiej potrzebowaliśmy. Kancelaria opracowała szereg pism do nadzoru budowlanego, organów 2 instancji i WSA. Sprawa trwała dość długo ale cały czas otrzymywaliśmy wsparcie i informacje o sprawie. W końcu wygrana. A temat był niezwykle skomplikowany. Zasady rozliczeń finansowych jasne i znane z góry. Ryczałtowe wynagrodzenie za całą sprawę bez dodatkowych płatności. Po naszej stronie były tylko opłaty sądowe, na konto sądu. Współpracę z Kancelaria polecam.

Wiesław

Wygraliśmy sprawę w sądzie która trwała 5 lat!!! Dziękujemy Pani Mecenas !!!

Klient

Jestem bardzo zadowolony z obsługi. Szybko i sprawnie. Jako jedna z nielicznych kacnelarii posiada wiadomości z prawa budowlanego. Poziom cen odpowiada stawkom rynkowym.Temat został pomyślnie załatwiony.

Maciej.

Pani Mecenas uratowała nas w sytuacji wydawałoby się bez wyjścia. Możemy polecić jej Kancelarie z czystym sumieniem.

Krzysztof

Polecam współpracę z czystym sumieniem. Konkretny, rzeczowy i terminowy kontakt. Rzetelne opracowanie tematu i przyjazne podejście do klienta to cechy, które charakteryzują P. Mecenas Martę Kawecką. Polecam.

Klient

Jestem bardzo zadowolony z usług Pani Mecenas. Widać, że jest bardzo doświadczona i ma ogromną merytoryczną wiedzę. Najważniejsze jest jednak, że podchodzi do klienta "po ludzku" i można liczyć na jej zaangażowanie. Mieliśmy postępowanie sądowe o bardzo duże pieniądze i wygraliśmy dzięki zaangażowaniu Pani Mecenas.

Klienci

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Marta Kawecka - Wrocław

Kancelaria Adwokacka Marta Kawecka
  • Tadeusza Kościuszki 14