Opinie o Rrtruck Rafał Zuszek w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Rrtruck Rafał Zuszek. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Rrtruck Rafał Zuszek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi profesjonalno-naukowe i techniczne dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rrtruck Rafał Zuszek w Poznań

O kany

Rafał Zuszek już nie mieszka w Dąbrówce za dużo wierzycieli pukało do drzwi.Właściciel mieszkania też został z długami po nim

krystyna
@O kany

Dzień dobry proszę o kontakt na maila krystyna.pomoc@wp.pl

O kany Nowy wpis

krystyna Nowy wpis
@O kany

Dzień dobry proszę o kontakt na maila krystyna.pomoc@wp.pl

Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Jak wygląda ścieżka kariery w Rrtruck Rafał Zuszek? Czy trudno jest zdobyć awans?

Witam Rafale Dużo słyszałam o firmie , jestem zainteresowana pracą u Pana . Interesuje mnie oszukiwanie ludzi i życie na wiecznym kredycie . Z czego Pan słynie. Byłam w siedzibie firmy jednak to opuszczony budynek , dlaczego ? Gdzie Pana szukać ? KRS pokazuje kolejne długi i firmy na nowe kobiety. Na OLX brak towarów do zakupienia . Czy dalej przebywa Pan w Dąbrówce ? Gdzie wysłać CV?

@Kasia

Sądzę, że nie jest Pani uprawiona p.K żeby per ty zwracać się do p.R.Z. Ponadto jeśli jest Pani taka odważna, proszę o personalia , to podam adres na który może Pani wysłać swoje CV. Posłuży dalej, i to mogę obiecać. Natomiast proszę ważyć słowa, gdyż za naruszenie przepisów kk , będzie i Pani do odpowiedzialności pociągnięta, za zniesławienie, znieważenie. Być może Pani zajmuje się oszukiwaniem ludzi. Może ten kredyt ciąży na Pani ? Znam opinie tych bardzo zadowolonych przez lat, a tylko Pani i ta garstka nadużywa prawa. Czy to de javi Pani to wynik braku emocji se....lnych czy inne emocje Panią kierują ? Są lekarze i warto z nich skorzystać. A gdyby Pani chciała to na GoWork może Pani swoje CV wystawić lub przesłać do Kancelarii. Zatem rozwagi życzę, bo może być tylko trudniej. KK

Adwokat Kasztan
@AdwokatKK

Panie Rafaello, czy Pański adwokat też ma na imię Rafał.Z? Styl pisania i rażące błędy są takie same jak u Pana. Proszę podać namiary na papugę. Chętnie zgłoszę go do konkursu analfabetów roku 2022. Pozdrawiam serdecznie

@Adwokat Kasztan

Kasztan, sprawdzę. Ułomności ludzkie, skłonności do irytacji, są cechą pospólstwa. Adwokat i papuga, rzadkie porównanie. Proszę do konkursu jeszcze dziś się zapisać. Nie pozdrawiam, bo nie mam w osobie Kasztana , kogo pozdrawiać.

@Kasia

Szanowny Panie Adwokacie KK Rozumiem że takiej formy domagał/a by się Pan/Pani od przyszłych klientów / pracowników swojego mandata. Niestety Rafał ( imię jak każde inne) jest zwrotem potocznym używanym w dobie dzisiejszych form kontaktu , zwyczajowo na portalach sprzyja to zacieśnianiu relacji partnerskich / klient - sprzedawca. Z ciekawością obserwuje poczynania w/w Rafala i jestem pełna podziwu. Kontaktowałam się z osobami poszkodowanymi , byłam w siedzibie firmy i z uwagą czytam komentarze o działaniach tego jegomościa . Nie będę bić przysłowiowej ,,piany" na forach natomiast Rafale liczę na spotkanie osobiste. Sądząc po pańskich umiejętnościach miękkich nie jest Pan dobrym mówcā, z trudem również przychodzi Panu konstruowanie zdań które nie wyrażały by pańskiej pogardy dla otoczajacych Pana ludzi. Jako pańska asystentka deklaruje swoją pomoc w prowadzeniu profili na stronach internetowych oraz wyrecze Pana w odpowiadaniu na niewygodne pytania. W zamian oczekuje jedynie wiedzy - jak żyć z (usunięte przez administratora) w PL i jeszcze nie ponieść z tego tytułu konsekwencji? Temat bardzo ciekawy. AdwokacieKK aka współwłaścicielu gdyż Rafał nic nie posiada jedynie przywłaszcza. Kierowanie się postawą ,, kundla gryzącego każdego kto podejdzie " wiele państwo tracą. Zachęcam do milszych form kontaktów. Oczywiście wyśle CV przez portal. Rafale będzie to tajemnicze podanie jak pana działalność i siedziba . Z wyrazami szacunku KW

@Kasia

Na komentarz już się nie wysilę, gdyż uznałem zbyt niski poziom. Moralizatorstwo proszę zachować dla innych tego świata. Informacje przekazałem. KK

piotr.bill@wp.pl Nowy wpis
@Kasia

Pani Kasiu, poproszę o kontakt. pozdrawiam Piotr, mój e-mail e-mail piotr.bill@wp.pl

Nadal nie oddaje pieniędzy Zwykły osz... Przestrzegam przed tym typem

Aplikowałeś do firmy Rrtruck Rafał Zuszek? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Karma wraca pZuszek i to wcześniej niż pan myśli

Pan Zuszek nadal (usunięte przez administratora) Proszę nie robić z tym Panem żadnych interesów Ma pełno długów których nie spłaca.Moja sprawa trafiła do sądu

mnie tez okradl

napisz maila to pomoge Tobie pogadmy

Mnie również okradł
@mnie tez okradl

Daj maila.

Ja również zostałem (usunięte przez administratora) Mogę wnieść dużo dowodów.

mnie tez okradl

§ 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8. 286 KK

@mnie tez okradl

Brak zgodności zastosowania przepisu kk do podejmowanych czynności. Tylko niezawisły Sąd ma prawo do oceny zdarzeń i wyrokowania , a nikt nie ma prawa do bezpodstawnych oskarżeń, zniesławiania , zniewagi oraz naruszania prawa poszkodowanego. Nikt i nigdy dla wiedzy nękających nie pozostanie bezkarny.

pełnomocnik

wszystkich, którym ten jegomość wyrządził szkodę zapraszam do napisania maila: 2rp@wp.pl może należy połączyć siły i wspólnie doprowadzić do odpowiedzialności za działania tej osoby prowadzę sprawę przeciwko niemu, klienci zastanawiają się też nad skierowaniem sprawy do prokuratury, im więcej materiałów tym będzie to bardziej skuteczne

Oczekujemy na nowe informacje jeśli chodzi o przedsiębiorstwo Rrtruck Rafał Zuszek w mieście Poznań. Najlepiej niech piszą osoby aktualnie zatrudnione.

Czy posiada Pan w swoim archiwum kwoty zadłużeń, które trzeba zwrócić poszkodowanym przez Pana? Jest to bardzo interesujący temat. Obraza Pan każdego, kto napisze coś nie po Pana myśli. Liczba negatywnych ocen pokazuje z jaką czystą i uczciwą personą mamy do czynienia. Tfuuu

Odpowiedź została zabezpieczona przez odpowiednie organy ????????????. Proszę nie obrażać.

Rafał Zuszek

Po raz kolejny , umożliwiają Państwo jako portal moje , chronione dane jako nieuprawnieni do tych praktyk. Wcześniej informowaliście mnie pisemnie o usunięciu wpisów formalnie niedozwolonych , a jak się okazało , tylko częściowo. Dziś zrobiłem i przekazałem treści pozostałych wpisów jeszcze zawartych na portalu adwokatowi jako niezaprzeczalny dowód , łącznie z tym z dnia dzisiejszego z g.11:06 , naruszającego moje dobre imię , co więcej posługując się bezprawnie moim nazwiskiem. Zatem w tej sytuacji podtrzymuję iż niezgodnie z prawem stosujecie Państwo naruszenia k.k. ( w tym nękanie 190a k.k., zniesławienie 212 k.k. , zniewaga 216 k.k. ). Oczekuję natychmiastowego naprawienia szkody. R.Z

@Rafał Zuszek

Ty nie masz już dobrego imienia, a na adwokata cię nie stać. Skończ oszukiwać ludzi

Ra
@Rafał Zuszek

RZ
@Gość

Żebyś się nie zdziwił.... Jeszcze moment i " twój " portal ujawni twoje dane. Skończy się zniewaga i zniesławianie... weź książkę do ręki. M.in.216 KK, 212 KK. Może chciałbyś być sądem ale jesteś g....m

Zuszek

Po raz kolejny , jako portal GeWork , dopuszczacie się nielegalnych praktyk . Zezwalacie na publiczne powielanie nieprawdziwych zdarzeń i celowe szkalowanie. Opisane zdarzenia nigdy nie miały miejsca. Zatem najpierw weryfikacja a potem jakiekolwiek wpisy. Już przepraszaliscie mnie za haniebne zdarzenia i wpisy. Tylko część ich usunęliscie pod groźbą odpowiedzialności karnej , ale i ten wpis został zarchiwizowany dla procesu , który w odpowiednim czasie stanie się faktem. Bo jeśli dopuszczacie się haniebnych praktyk , musicie mieć wiedzę , że odpowiadać będziecie za nie karnie.

Adwokat

Zgodnie z kk , za nękanie ( 190a par 1 kk ), zniewagę ( 216 kk ) , groźby karalne ( 190 kk ) jako Portal , umożliwiający wbrew prawu RP, poniesiecie Państwo wszelkie konsekwencje. Naruszenie RODO , jest kolejnym przestępstwem. Treści zostały zarchiwizowany, dla możliwości przekazania dowodów w sprawie. Zabawa się skończyła , gdyż przed momentem zapoznałem się z treścią zamieszczonych oszczerstw. Zapewne dysponujecie danymi personalnymi tych tajemniczych władców treści.

Karol

1 gwiazdka. Nie pozdrawiam.

Inteligentny
@Karol

Morale i stan wiedzy = zero

Jegomość

Włodiiii, ty jesteś zdrowy czy chory ❓ Wykaż się umową pracy , albo odszczekaj kłamstwa, bo bycie ciotą to za mało w twoim przypadku. Ten Jegomość

Ogarnięty

Chora opinia Biiku , brak elementarnej wiedzy. Jesteś kompletnym ZEREM.Dno. Bez dalszego komentarza.

Prosze absolutnie nie robic zadnych interesow z panem Zuszkiem. Sprawa w sadzie.

@ja

Podaj swoje dane osobowe , to wypowiem się na temat i twojej osoby " ja ". Nie stać ciebie na więcej ? Tchórz czy ❓

aris
@ja

Witam czy ma pan aktualny adres zuszka

@aris

Nie zapominaj o RODO typie skoro nie kryjesz się pod aris...i nigdy więcej nie posługuj się moim nazwiskiem. Nie masz takiego prawa ❗(usunięte przez administratora)

Czy w Rrtruck Rafał Zuszek zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Panie Zuszek. Pan to chyba w niedzielnym amoku jest. Cela już czeka i zbliża się wielkimi krokami. Przyzwoitość przekracza Pan codziennie, a na każde zdarzenie są dowody.

Zuszek Rafał

Ostrzegam przed tym anonimem. Jesteś " zerem " dlatego nie umiesz się przedstawić z imienia i nazwiska ....szczurze

Zuszek Rafał

Ale organom ścigania wszystkie dane tych " anonimów " , GoWork będzie musiał udostępnić. Wtedy za nękanie , groźby karalne , naruszenia praw osobistych i inne z kk, każdy anonim odpowie. Równie naruszenie RODO , jest już w opinii Obrońców , skuteczne do ścigania. SZCZURY

Zuszek Rafał

Dobrze , że wiesz kto to szczur. Odwagi , przedstaw się a reszte zweryfikuje życie ❗

Brytan

Siedziba firmy znajduje się w opuszczonym budynku, na którym numer napisany jest farbą. NIE HANDLUJCIE Z TYM CZŁOWIEKIEM ! ! !

@Brytan

Moze wiecej odwagi GOSCIU , bo ukrywasz sie bedac anonimowym....moze z mojej strony cos dodam na Twoj temat i twojej firmy ? Przedstaw się Tchórzu z imienia i nazwiska , wtedy podejmę działania prawne..... Rafał Zuszek

@Brytan

brytan..... i nie opuszczonym budynku , tylko wyremontowanej nieruchomości.....dla sprostowania nieprawdziwych wiadomości brytanie.... R.Z.

@Brytan

Niestety Pan Rafał Suszek to człowiek o niskich modelach i (usunięte przez administratora)

Sprostowanie Rafał Zuszek i niskich moralach ,mało inteligentny człowiek i jedzie na oszustwach,uwaga na tego człowieka!!!

Zuszek

Bądź prawdziwym facetem a nie miekiszonem , bo takich zwalczam inteligencja za zniesławienie i zniewagę. Nie podajesz swoich danych personalnych bo jestem zwyklakiem i tchórzem. Może ktoś podpowiedział durniowi by krył swoje dane ❓Podaj swoje dane osobowe , skoro " śnie " obrażasz mnie....czekam podaj.... Zresztą jesteś zerem , bo tylko tacy jak ty potrafią w ten sposób zaistnieć.....

Maciej
@Zuszek

Panowie przepraszam, że na chwilę przerwę Waszą dyskusję ale chciałbym ustalić, jak aktualnie czyli w roku 2021 wygląda praca w firmie Rrtruck Rafał Zuszek. Fajnie by było móc na ten temat się coś dowiedzieć, więc może ktoś z Was zechce coś napisać? Będzie mi bardzo miło, gdy podzielicie się swoją szczegółową opinią, która może być pomocna dla osób odwiedzających ten wątek. Ktoś jest chętny do wypowiedzi?

Janusz

Proszę o kontakt na maila wszystkie osoby, które zostały oszukane przez Rafała Zuszka. januszlotkowskij@gmail.com

Rafal
@Janusz

Odpowiedz jest jedna p.Lotkowski = nikt i nigdy. Trzeba być ponad wszelką wątpliwość uczciwym. Oczywiście nie stać było Pana by się przedstawić , ale za słowa zniewagi i znieslawienia , poniesie Pan konsekwencje. Rafał Zuszek

Klient

Nadal Pan to podtrzymuje? Chciałbym kupić przyczepę od Pana Zuszka.

Rafał Zuszek

Dobre , bo polskie. Niska wiedza. Bravo Marcinek.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Rrtruck Rafał Zuszek?

Marcinek

Jasne, ze nie bo RRTRUCK nie zatrudnia pracowników. Firmy na to nie stać, bo wszędzie wisi kasę.

Zostaw merytoryczną opinię o Rrtruck Rafał Zuszek - Poznań

• Jak się pracuje w Rrtruck Rafał Zuszek?

Zobacz opinie na temat firmy Rrtruck Rafał Zuszek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rrtruck Rafał Zuszek?

Rrtruck Rafał Zuszek
2.3/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Jabłonkowska 20
    61-435 Poznań