Opinie o H&H Entertainment Jakub Wilczyński w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy H&H Entertainment Jakub Wilczyński. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie H&H Entertainment Jakub Wilczyński o rekrutacji.

Branże: Restauracje
Restauracje Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o H&H Entertainment Jakub Wilczyński w Poznań

Same negatywy ale sprzed ponad roku. Coś się poprawiło jeśli chodzi o współpracę? Zaczęli normalnie i terminowo płacić ludziom? Oddali zaległe pieniądze? Czy wszystko po staremu i nie ma co myśleć tu o robocie bo się nie zarobi?

były pracownik Nowy wpis

Nic się nie poprawiło, karuzela kręci się dalej. Ludzie pracujący od kilku miesięcy wciąż nie doczekali się umów, wypłata na czas nie istnieje. Jak dla mnie zostają tam tylko ludzie, którzy nie znają swoich praw, obowiązków pracodawcy i zwyczajnie dają się wykorzystywać oraz sobą pomiatać.

Joanna

Widzę po opiniach, że mieliście problemy z otrzymaniem wynagrodzeń. Nikt tu się dawno nie odzywał a ja jestem bardzo ciekawa czy udało się wam w końcu odzyskać pieniądze?

@Joanna

sprawy trafiły. na drogę sądową. Dosyć chamstawa niewypłacalności !!!! (usunięte przez administratora)

Aleksander Nowy wpis

Dużo ci zalegają? Firma mimo niewypłacalności nadal funkcjonuje i zatrudnia ludzi? Wiesz coś?

Ja Nowy wpis
@Aleksander

tak, firma ciągle funkcjonuje. Baaaa... kilka firm na rodzinkę... jak jedna już jest spalona, to druga działa. Co więcej zatrudniają ludzi, którzy na ich korzyść pozyskują kontrahentów i podwykonawców- którym z góry wiedzą, że nie zapłacą.... Dlatego nigdy nie wiesz, co Cię spotka. (usunięte przez administratora)

Klient

NIE polecam współpracy z Jakubem Wilczyńskim- jest to osoba niewypłacalna. Usługi wykonane a płatności BRAK. W życiu nie spotkaliśmy się z taką bezczelnością i. brakiem kultury.

nazwaużytkownika

Pracowałem dla Pana Jakuba i jego komentarze rzucane w stronę osób zatrudnionych przekraczały granice krytyki. Nigdy wypłaty nie były na czas, zdarzały się również groźby, że o wypłacie zupełnie można zapomnieć. Uważajcie na tego człowieka.

Gabriela
@nazwaużytkownika

A te komentarze to czego glownie dotyczą, pracy tych osób, ich personalnie, nie wiem ich życia prywatnego? I w takim razie ile były te wypłaty opóźnione zazwyczaj? No i co to za groźby...

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w H&H Entertainment Jakub Wilczyński się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Klient

Firma nie wywiązuje się z płatności dla klientów- odradzam jakąkolwiek współpracę z tym kontrahentem.

@Klient

No ale w sumie jeśli to prawda to co z tymi płatnościami dalej? Za co one w sumie są?

Danuta

Czyli z tym mobbingiem, co pisali to prawda? Nikt tego jeszcze nigdzie nie zgłosił?

biały kryształ
@Danuta

Tak to prawda ci , którzy pracują po prostu się boja.

biały kryształ
@Danuta

Lub nie wiedza gdzie to maja zgłośić

Bronisław
@biały kryształ

Jak nie wiedzą gdzie? Co wy macie po 15 lat wszyscy i nie wiecie co to jest PiP?

Merc
@Bronisław

Gdyby wszystko takie proste było

@Merc

A dlaczego niby nie jest? :(

Pracowalem w mamma Wilda. Po 3 miesiacach nie mogę doprosić się o wypłatę. Umowę tez nikt nie chciał podpisać. Telefonów nikt nie odbiera. Zgłaszam to inspekcji pracy.

Honorata
@Adam

Jak sprawa się potoczyła? Udało się ją rozwiązać?

Zostaw merytoryczną opinię o H&H Entertainment Jakub Wilczyński - Poznań

• Jak się pracuje w H&H Entertainment Jakub Wilczyński?

Zobacz opinie na temat firmy H&H Entertainment Jakub Wilczyński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

H&H Entertainment Jakub Wilczyński
  • Małe Garbary 6