Opinie o Woźniak Rafał R&M Bau w Zdzieszowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Woźniak Rafał R&M Bau. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Woźniak Rafał R&M Bau o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Woźniak Rafał R&M Bau w Zdzieszowice

Parę osób pytało tutaj o współpracę, ale pojawiło się też info odnośnie wykreślenia firmy z rejestru. Jak to w końcu jest, zatrudniają nowe osoby? Jeśli tak to podajcie szczegóły i czy można osobiście złożyć cv. Mąż ogólnie ma doświadczenie w wykończeniach, ale miał kilkuletnią przerwę, więc mimo to miałby szansę?

Sam chciałbym wiedzieć dlaczego pojawiają się ogłoszenia. Ta firma nie istnieje a jak istnieje to jest to koleś (usunięte przez administratora) który ciągnie na kasę. Taki ma styl życia. Żyć za cudze. Zajmuje się budowlanką a ogłoszenia pracownik zieleni to jakaś Ściema.

Oszukany.

A tak to jest, że ten człowiek to (usunięte przez administratora). Jego motto na życie to oszukać i żyć za czyjaś kasę. Przestrzegam wszystkich przed tym człowiekiem!

@Oszukany.

O jakie problemy chodzi dokładnie? Był problem z wypłacaniem pensji czy co? Możesz coś więcej na ten temat napisać? Rozwiń wypowiedz proszę

Nie możesz napisać na forum żeby każdy mógł się dowiedzieć? Jak firma oficjalnie nie istnie to chyba nie pracuje się tu bez umowy, co? W ogóle właściciel robi jakieś zleceni mimo że już nie prowadzi działalności? Czy bardziej chodzi o to że nie pożegnał się z pracownikami w dobrych stosunkach?

Spróbuj napisać innymi słowami, może tym razem Twój komentarz nie zniknie. Poza tym, powiedz mi, czy ktoś w ogóle tu pracuje? Na ten moment. Nie widzę żadnych ogłoszeń, a krąży informacja, że firma zamknięta, jednak wątki pojawiają się nadal. Jak to w rzeczywistości w końcu jest? Rozjaśnij, proszę, bo szukam pracy w okolicy...

Czy pensja w Woźniak Rafał R&M Bau składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Pracownik Fizyczny, ich ogłoszenie jest 7 listopada na Lento.pl.

Podaj link do tego ogłoszenia

Wiesz, jak wygląda wynagrodzenie początkowe, które oferuje Woźniak Rafał R&M Bau dla potencjalnych kandydatów? Na Gratka.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Sprzedawca.

O.

Możesz podać link do strony?

Czy pensja w Woźniak Rafał R&M Bau składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Pracownik Fizyczny, ich ogłoszenie jest 19 grudnia na Lento.pl.

Jacek

Mogę o więcej szczegółów? Czy na pewno chodzi o jedną i ta samą osobę?

Woźniak Rafał R&M Bau prowadziła rekrutację na stanowisko Cieśla szalunkowy. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Julia

Hej, w ogłoszeniu na pracownika fizycznego do Wołomina jest napisane, że to praca dodatkowa. To na jaki etat się tam pracuje, powie mi ktoś? Bo nie widzę już nic konkretnego na ten temat.

@Julia

Pani Julio, proszę o wiadomość na kowalik79@op.pl.

Opole.oszukana

Również niestety zostałam oszukana przez tego Pana. Wziął zaliczkę na renowacje okna i zniknął.

@Opole.oszukana

Proszę w tej sprawie napisać na kowalik79@op.pl. ten człowiek nadal będzie (usunięte przez administratora) jak nie znajdziemy jego.

Zofia
@Opole.oszukana

I jak tam? Sprawa się wyjaśniła? Czy firma nadal się nie odezwała?

@Zofia

Zbiera Pani informacje do przekazania czy z ciekawości?

@O.

Nie wiem jak ona ale ja to bym była ciekawa. Można się czegoś więcej dowiedzieć?

@Renata

A została Pani oszukana przez niego?

@O.

Na całe szczęście nie, dlatego chciałabym dowiedzieć się konkretów jak tak właściwie do tego wszystkiego dochodzi? I jak to zostało rozwiązane

@Renata

Jesli ktoś spierdziela zagranicę nie biorąc za to odpowiedzialności za branie zaliczek to jest (usunięte przez administratora) bo działa od samego początku z zamiarem (usunięte przez administratora) Życie na czyjś koszt to chwilowe rozwiązanie. Karma wróci...

@O.

No jeśli faktycznie się tam ukrywa... Ale to w razie czego kompletnie go nie ochrania przez spłatą należności chyba. Problemem będzie tylko to, że Państwu wszystko się wydłuży? Bo rozumiem, że polubownie to już szans żadnych nie ma?

@Renata

Polubownie? Jak Odda pieniądze to może nawet na księżyc wyjechać. Jakim trzeba być tchórzem bez jaj żeby (usunięte przez administratora) żyć za cudze pieniądze i nie ponieść odpowiedzialności. Cała ta rodzinka jej po jednych pieniądzach. Kłamią i go ukrywają. Miej jaja i oddaj to co nie Twoje!!!!!!

@O.

Była może jakakolwiek reakcja po takim czasie? Bo zastanawia mnie ta cisza tutaj, chyba że to już niestety nie do odzyskania?

@Renata

Dlaczego Pani pyta? Skoro nie (usunięte przez administratora) Pani to skąd te pytania?

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do firmy Woźniak Rafał R&M Bau. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę?

O.

Skąd taka informacja o rekrutacji?

Oszukany

Bardzo proszę o jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu tego człowieka. Oszukał ludzi i nadal będzie to robił jeśli ktoś w końcu go nie wyda. Panie Marku Pan wie sporo ale nic Pan nadal nie chce ujawnić.

Oszukana
@Oszukany

A kiedy pracował u pana bardzo ważne chcemy ustalić czy nadal jest w Polsce sprawa jest już na policji więc jeśli jesteście poszkodowani to bardzo proszę o zgłoszeniu tego na komisariacie nic to nie kosztuje a w ten sposób odpowie za swoje poczynianie.Zmobilizujcie się i zgłosicie to bardzo proszę im więcej wpłynie zawiadomień gościu odpowie jako przestępstwo karne .Co za tym idzie chyba nie muszę tłumaczyć.

Lll
@Oszukany

Koleś siedzi we Francji jego numer to 668510432

Oszukany.
@Lll

Proszę o więcej informacji na kowalik79@op.pl. telefon jego milczy. Każda wskazówka jest cenna. Bezkarnie chodzi po ulicy. Sprawa bardzo ważna. Ktokolwiek coś wie.

Oszukana.opo
@Oszukany.

Może jakaś grupę na Facebooku utworzymy? Zbierzemy się razem i na policję zgłosimy. Nie wiem ile jest takich oszukanych osób.

@Oszukana.opo

Proszę napisać na kowalik79@op.pl. Im więcej szczegółów tym większe szanse. Prędzej czy później znajdą go i odpowie za (usunięte przez administratora)

@Oszukana.opo

Proszę się zgłosić na policję my już to zrobiłyśmy im nas więcej tym lepiej.Nie bujcie się to nic nie kosztuje każde zawiadomienie działa na naszą korzyść.Prosze o odwagę i działanie.

Kancelaria

Osoby poszkodowane proszę o kontakt telefoniczny pod nr 796637180 oraz e-mail eliza.cija@interia.pl prowadzimy sprawę i szukamy więcej osób poszkodowanych proszę się nie bać to nic nie kosztuje.A owy pan musi za to zapłacić.Prosze o kontakt im was więcej tym lepiej dla was .Nie odkładaj napisz .

Klient

Bardzo proszę wszystkie osoby, które zostały oszukane, pokrzywdzone o informację e-mailową na kowalik79@op.pl.

Opole

Uważajcie na tego Pana. Partacz. Wszystko trzeba było poprawiać, a nawet robić na nowo. Tylko strata czasu i dodatkowe koszty. Omijać partacza!!!

@Opole

To oszust. Bierze zaliczki I się zmywa. Ktoś wie gdzie się ukrywa? Kiedy wykonywał pracę?

@Opole

Proszę o kontakt na e-mail kowalik79@op.pl

Jakie są warunki zatrudnienia w Woźniak Rafał R&M Bau?

Jacek

Takie, że to (usunięte przez administratora)...bez skrupułów.

Klient

Ktoś może odzyskał pieniądze? Podzieli się informacja jak idzie z odzyskaniem?

Zbychu
@Klient

To (usunięte przez administratora) bierze pieniądze i znika

@Zbychu

Ma Pan jakiś namiar na niego?

...
@Zbychu

Pana tez (usunięte przez administratora) Co Pan zrobił?

@Klient

To (usunięte przez administratora) Ktoś go w końcu namierzył? Ktoś mu założył sprawę? Koleś czuję się bezkarny! Może ktoś wie gdzie się ukrywa?

@O.

Przesiaduje w niemczech miejscowosci Herne . Zyje z naciagania ludzi. Prawdziwy burak. Dziwne , ze jeszcze spokojnie chodzi po ulicach.

@Marek

Ma Pan jakiś namiar? Kontakt? Coś więcej o nim?

Tak mam

Podzieli się Pan?

Osxukany
@O.

Ja również proszę o namiar reginakopcik@wp.pl

@Marek

Proszę o podanie kontaktu. Ludzi (usunięte przez administratora) niech w końcu za to odpowie. Zgłosił, ktoś sprawę? Jeśli tak to czy coś ustalono?

@Obcy

Poszukiwany jest listem gończym w Niemczech za tego typu przekręty i (usunięte przez administratora) . Ukrywa się a w tym pomaga mu jego konkubina mieszkajaca w Herne Iwona i rodzina ze zdzieszowic .

@Marek

A jakiś kontakt z nim jest? Czyli on ma konkubinę, która wie gdzie jest i jeszcze typa chroni. Za to i ona odpowie. Proszę o jakiś namiar.

@Marek

Panie Marku, podzieli się Pan informacjami? Ten człowiek (usunięte przez administratora) ludzi musi za to dopowiedziec

Zły
@Marek

Panie Marku... Proszę namiar na Woźniaka..Tu nie ma co ukrywać...jest to zły człowiek.

@Zły

czy on ostatnio u pana prcowal? Jesli tak to w jakim miescie to bylo?

@O.

Witam,oczywiscie moge opowiedziec co wiem nie ma problemu. Tylko nie tu ze wzgedow bezpieczenstwa. Rafal Wozniak To oszust , czesto przebywa u rodziny w Zdzieszowicach gdzie mieszka jego rodzina ,on tam jest zameldowany: Matka udaje , ze nie wie gdzie on jest i takie tam brednie opowiada. Wszyscy z jego rodzinki dokladnie wiedza gdzie on sie znajduje: Jego konkubina Iwona czesto tam przyjezdza z ich wspolna corka Dominika. Jego brat rowniez wspolnie z nim dziala w tym (usunięte przez administratora).

Proszę napisać kowalik79@op.pl też go szuka

Zły
@Marek

Proszę podać swój @ to napiszę priv

@Marek

Panie Marku, proszę o kontakt. Sprawa jest ważna. Za dużo osób (usunięte przez administratora)i w końcu niech Za to odpowie

@Zły

reginakopcik@wp.pl proszę inf panie Marku .

@Marek

Panie Marku. Dlaczego pan nie chcę nic odpowiedzieć? Wie pan gdzie on jest czy nie?

@Marek

Czy może Pan odezwać się na e-mail W sprawie (usunięte przez administratora) To bardzo ważne.

Kontrahent

Kontrahent obiecujący ciągle, że zapłaci jak inwestor mu przeleje. Tutaj dowiedziałem się, że inwestorzy są rolowani i zabrałem swój sprzęt z miejsca budowy. Nawet nie zadzwonił zapytać gdzie jest. Tak samo wyrolował lokalną wypożyczalnie samochodów. Adres zamieszkania który podał w dowodzie osobistym otwiera młoda dziewczyna i powiedziała, że wujek tu już dawno nie mieszka i nie byłem pierwszy co przyszedł po pieniądze.

@Kontrahent

A Można wiedziec skad pochodzi i gdzie mieszka?

@Kontrahent

Jaką wypożyczalnie? Można o namiar?

Klient

Do Pana Marka, proszę o informację czy coś wiadomo jak sprawy się toczą? Ktoś wie czy ten człowiek komukolwiek oddał pieniądze? Gdzie i jak się z nim kontaktować???

@Klient

Te informacje są potwierdzone?

Zawiedziony
@Obcy

Koleś grubo (usunięte przez administratora) ludzi. Jak postępuje odzyskanie kasy? Ktoś odzyskał? Zgłosił na policję o wyłudzenie?

Zawiedziony

Może na e-mail kowalik79@op.pl

Jakie kwoty jest winien?

Czy ktoś wie czy jest na terenie Polski?

Jacek

Czy odzyskała pani pieniądze? Ktoś wie gdzie go można znaleźć?

Klient

Czy komuś udało się odzyskać pieniądze? Podzieli się ktoś informacją?

O

Odzyskała pani pieniądze? Czyj to jest nr telefonu?

@O

Niestety nie a jego tel milczy .Rodzice mówią że jest za granicą oczywiście nie wiedzą gdzie.Totalna masakra ilu ludzi oszukał.Trzeba to zgłosić żeby go poszukiwali listem gończym .Niech każdy poszkodowany to zrobi zawiadomienie o przestępstwo można składać on- line więc proszę poświęcić 10min.W ten sposób zgarną go przy najbliższej kontroli drogowej.

Proszę o kontakt kowalik79@op.pl

O.

Kto figuruje pod tym nr telefonu?

Klient

Nabrał zaliczek, dostał pieniądze na materiał który miał mieć po okazyjnych cenach i się nie pojawił. Miał remontować cały dom, wszystko rozgrzebał, zmarnował masę drogiego materiału i się nie pojawił!

@Klient

Jakiś opis tego Pana? Wygląd, palący czy nie, znaki typu np tatuaże itp

Kola
@Klient

A kiedy miał wykonać pracę u pana jaki termin.

@Klient

Możesz cos więcej o nim napisać? Skąd jest. Jak się zakonczylo to?

Mam zdj mogę podesłać owego pana.

On
@Klient

Grubo, odzyskał pan jakoś zaliczkę?

Nowy rok
@Klient

Proszę o informację czy ktoś odzyskał pieniądze?

@Nowy rok

Niestety nie na dzień dzisiejszy.

@Klient

Ktoś się podzieli informacją czy koleś oddał kasę? Jak można go namierzyć.? Jakiś kontakt?

Mieczysław

Co z tym planujesz zrobić? Ile już czekasz na oddanie zaliczki?

Ktos
@Mieczysław

Mirosław czy też czekasz na zwrot zaliczki? Jak długo?

@Ktos

Witam gość się zmył i nic nie oddał prawie rok . Telefon milczy rodzina twierdzi że jest za granicą.

Ktoś

Czy zgłosił to Pan gdzieś?

Proszę podać nr tel to prześlę na telefon

Skąd pan wie że poszukuje pracownika ? Skąd pan ma te informację.

Julia

Cześć widzę że tu jakieś problemy były z tą firma m.in z płatnościami.. Jak to się odbija na pracy, czy z wynagrodzeniem tez tak?

Osxukany
@Julia

Coś mi się wydaje że ma pani namiar na tego pana . Proszę się podzielić wiadomościami . Prędzej czy później i tak (usunięte przez administratora) nawet swojego pracownika.To (usunięte przez administratora)!!

@Osxukany

Cos Pan wie na jego temat?

Jarosław

Często kawę w pracy trzeba kupować sobie samemu, miałem tak w większości prac, aale nurtuje mnie jedno pytanie, czy myszkę musiałeś sobie sam kupić ?

Jacek

Ile pracowników jest zatrudnionych?

Czy jest mi ktoś w stanie podpowiedzieć gdzie go mogę znaleźć?

Zostaw merytoryczną opinię o Woźniak Rafał R&M Bau - Zdzieszowice

• Jak się pracuje w Woźniak Rafał R&M Bau?

Zobacz opinie na temat firmy Woźniak Rafał R&M Bau tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Woźniak Rafał R&M Bau?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Woźniak Rafał R&M Bau
  • Piastów 10B lok. 9