Opinie o Aj Nieruchomości Adam Jasiński w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Aj Nieruchomości Adam Jasiński. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Aj Nieruchomości Adam Jasiński o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami
Pośrednicy w obrocie nieruchomościami Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aj Nieruchomości Adam Jasiński w Poznań

Paulina Nowy wpis

W biurze AJ Nieruchomości pracuję już prawie 4 lata. Kiedy dołączałam do zespołu nie miałam doświadczenia ani wiedzy na temat pośrednictwa, jednak dzięki licznym szkoleniom i warsztatom, szybko odnalazłam swoją własną ścieżkę. Bezcenną wartością jest poświęcany czas przez Pana Adama Jasińskiego swoim pracownikom. Zawsze można liczyć na dużą dawkę wiedzy, pomoc, radę, motywację oraz życzliwość i wiarę we własne możliwości. Dla kogo jest praca w nieruchomościach? Na pewno dla osób, które nie lubią nudy. Każdy dzień wygląda inaczej, nie ma unormowanych godzin pracy przy biurku, plan dnia jest w pełni elastyczny i zależy wyłącznie od stopnia zaangażowania pracownika. Potrzeba dużo samodyscypliny i determinacji na początku przygody, żeby móc w pełni rozwinąć skrzydła w świecie nieruchomości. Pierwsze samodzielne transakcje przynoszą jednak dużo satysfakcji i energii do dalszego pogłębiania swojej wiedzy. Kolejnym ważnym aspektem pracy jest szansa poznawania ciekawych osób. Klienci dostarczają codziennie wiele emocji, najczęściej tych pozytywnych. W wielu przypadkach kontakty takie przerodziły się u mnie w przyjaźnie lub stałe biznesowe relacje. To co najbardziej lubię w tej pracy to brak korporacyjnej rutyny, ekscytacja, stałe możliwości rozwoju, niezależność i adekwatne odzwierciedlenie mojego wysiłku w zadowoleniu Klienta i Jego pozytywnych referencjach. AJ Nieruchomości jest rzetelną, profesjonalną firmą, w której pracownicy czują się jak równi partnerzy, wiedzący co chcą osiągnąć. Pan Adam Jasiński zawsze docenia sukcesy oraz poświęcenie pracy, a także pomaga w budowaniu strategii rozwoju i otwarciu głowy na nowe projekty. Polecam Wszystkim miłośnikom ciekawych wyzwań, pracy z Klientem i poznańskich nieruchomości :) Paulina

Remik Nowy wpis

@Krystian Jeśli masz kompetencje rekrutera to chyba niewłaściwą pracę wybierasz?

Krystian Nowy wpis

jest kilka osób, czeka się na swoją kolej. Rekrutują we dwojke. Nie maja pojecia jak wyglada rekrutacja. Nie sa przygotowani z kandydatow. Zero informacji odnosnie ich firmy I jakie wynagrodzenie I jaka to ma byc umowa. Nie polecam

Dawid

Może ktoś ma wiedzę czy agencja potrzebuje współpracowników?

logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna

Zostaw merytoryczną opinię o Aj Nieruchomości Adam Jasiński - Poznań

• Jak się pracuje w Aj Nieruchomości Adam Jasiński?

Zobacz opinie na temat firmy Aj Nieruchomości Adam Jasiński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aj Nieruchomości Adam Jasiński?

Aj Nieruchomości Adam Jasiński
  • Kramarska 7/1