Opinie o X-Tek Jakub Wróbel w Andrychów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie X-Tek Jakub Wróbel. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie X-Tek Jakub Wróbel o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn specjalnego przeznaczenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o X-Tek Jakub Wróbel w Andrychów

Dzień dobry a tutaj ślusarze pracują na samej podstawie czy jednak maja może jeszcze premie? widziałem ofertę z kiedyś gdzie przedziały kwot różniły się o 2,000 zł i ciekaw byłem skąd się to bierze

Zastanawiam się czy chętniej wezmą tu teraz kogoś na dział handlowy czy jednak ślusarza… Mnie tylko ta druga oferta się na necie wyświetlała a mam doświadczenie w sprzedaży aparatury, ciekawiło mnie czy kogoś tu nie potrzeba, bo pracy w Andrychowie sobie szukam. Nie wiecie jak dużo handlowców teraz pracuje?

Pracodwca Nowy wpis

Dzień dobry, zapraszam do bezpośredniego kontaktu. Jesteśmy otwarci na specjalistów

EH

Pracodawca jest fanem odwróconego Coachingu pracowniczego, ponieważ podczas wielu rozmów w cztery oczy, pracownik ma wrażenie ,,zaoranego,, Z urlopem również nie jest prosto. Trzeba przejść batalię słowną zanim się go dostanie - wg jego ustawy należy go zgłosić tydzień wcześniej. Ogólnie ma jakieś dziwne zasady. Nie jest osobą słowną w ważnych aspektach dla pracownika. Często zdarza się, że wypłata wynagrodzenia nie jest na czas. NIE POLECAM PRACY W TEJ FIRMIE ZE WZGLĘDU NA PODEJŚCIE PRACODAWCY DO PRACOWNIKA.

Pracodwca Nowy wpis
@EH

Szanowny autorze opinii, Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią na temat naszej firmy. Zawsze staramy się słuchać zarówno pozytywnych, jak i negatywnych opinii, aby rozwijać nasze podejście i poprawić jakość pracy. Z przykrością dowiedzieliśmy się, że miałeś wrażenie, że nie docenialiśmy twoich kompetencji. Staramy się zapewnić indywidualne podejście do każdej osoby, wspierając ją w osiągnięciu swoich celów zawodowych. Jednakże, jeśli wrażenie, jakie zyskałeś podczas rozmów w cztery oczy, było nieodpowiednie lub zaskakujące, przepraszamy za tę sytuację. Naszym celem jest tworzenie pozytywnej atmosfery komunikacji oraz rozwój indywidualnych kompetencji pracownika, więc będziemy nad tym pracować. Co do zgłaszania urlopu, rozumiemy, że elastyczność jest kluczowym aspektem dla wielu pracowników. W naszej firmie preferujemy, aby urlop był zgłaszany z tygodniowym wyprzedzeniem, abyśmy mogli odpowiednio zaplanować pracę starając się zapewnić wyważony balans między potrzebami pracowników a potrzebami firmy. Jednakże, jesteśmy otwarci na indywidualne sytuacje i w miarę możliwości staramy się dostosować do potrzeb pracowników. Twój komfort i równowaga między życiem zawodowym a osobistym są dla nas ważne. Co do wynagrodzenia, jesteśmy zaskoczeni Twoją opinią. Wypłaty są realizowane zgodnie z regulaminem. Jeśli masz jakiekolwiek konkretne problemy w tej kwestii, zachęcamy do kontaktu, abyśmy mogli skutecznie rozwiązać ewentualne problemy. Naszym priorytetem jest zapewnienie terminowej i sprawiedliwej wypłaty za pracę, którą wykonujecie. Chcemy podkreślić, że zależy nam na dobrym zespole pracowników, którzy wzajemnie się wspierają. Jeśli w przeszłości miałeś jakieś obawy lub niepewności, zawsze byliśmy gotowi wysłuchać i pomóc w rozwiązaniu ewentualnych problemów. Dziękujemy jeszcze raz za twoją opinię. Jesteśmy wdzięczni za każdą okazję do rozwoju i ulepszenia naszej firmy. Jeśli masz ochotę, zapraszamy do dalszej rozmowy, abyśmy mogli lepiej zrozumieć twoje doświadczenia i działania, które moglibyśmy podjąć, aby polepszyć nasze relacje z pracownikami.

Julia

Mąż szuka pracy jako ślusarz w okolicy, szykują się jakieś przyjęcia w firmie? :) Ostatnie ogłoszenie jakie znaleźliśmy jest sprzed paru lat niestety, a zależy mu na dobrym dojeździe, który akurat by miał do nich. Wg tamtej oferty z neta zarobki wynosiły wtedy do 5 tys. brutto, były może podwyżki od tego czasu? Wymagali też prawa jazdy, czyli praca też wyjazdowa jest?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie X-Tek Jakub Wróbel? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno

Zostaw merytoryczną opinię o X-Tek Jakub Wróbel - Andrychów

• Jak się pracuje w X-Tek Jakub Wróbel?

Zobacz opinie na temat firmy X-Tek Jakub Wróbel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

X-Tek Jakub Wróbel
  • Starowiejska 22B lok. 421