Opinie o Gmtrans Mariusz Knaś w Oświęcim

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Gmtrans Mariusz Knaś. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Gmtrans Mariusz Knaś o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gmtrans Mariusz Knaś w Oświęcim

gita Nowy wpis

Wspaniale wczasy w Niechorzu, ciekawe wycieczki Swinoujscie -przejazd tunelem-rejs promem iinne ciekawe imprezy. Polecam i dziekuje.

Jak wygląda ścieżka kariery w Gmtrans Mariusz Knaś? Czy trudno jest zdobyć awans?

Lucyna Nowy wpis

Wycieczka świetnie zorganizowana i poprowadzona, wszystko na najwyższym poziomie, przemili i kompetentni Właściciele.Polecam.

Barbara Nowy wpis

Jeździmy od kilku lat, jesteśmy zadowilaleni,solidna firma i bardzo dobra organizacja polecam

Czy po rozmowie w Gmtrans Mariusz Knaś rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Oświęcim
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Oświęcim
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
KRYSTYNA

Super wycieczki, bardzo miła atmosfera, bardzo sympatyczni właściciele ,polecam w 100 %.

Halina.

W dniach 4-5 .12 2022byłam na wycieczce zorganizowanej przez biuro turystyczne Gmtrans. impreza była zorganizowana perfekcyjnie. To wszystko co było zaplanowane zostało zrealizowane wg harmonogramu ustalonego wczesniej . Byłam bardzo zadowolona .to juz mój trzeci wyjazd z tym biurem i muszę podkreslic ,ze za kazdym razem impreza jest wspaniale przygotowana .Ciekawy program ,bardzo dobre noclegi ,wyzywienie ,miła serdeczna atmosfera ,która jest zasługą organizatorów ,zapewnienie bezpieczenstwa ,to są atuty tej firmy . Dlatego polecam to biuro dziękuję serdecznie .Halina Indyk.

gien
@Halina.

Nic dodac nic ujac po prostu WZOR DO NASLADOWANIA!!!!

turysta

Ciekawe imprezy, sympatyczni wlasciciele, komfort jazdy i wypoczynku,wzorcowa organizacja. W nastepnum X-leciu zycze dalszych sukcesow !!!!!

Sylwia
@turysta

Ciekawe imprezy, czyli jakie? jakieś super atrakcje czy co w nich takiego ciekawego?

turysta
@Sylwia

Doglebnie rozwinieta informacja udokumentowna aktualnymi stanami zwiedzanych miejscowosci i obiektow,wspaniale wplatajacymi sie w temat wycieczki.Czas wolny (krotki) takze perfekcyjnie dograny spotkania interacyjnie z muzyka dla kazdego! Pozdrawiam i proponuje sprobowac!

gien

Eajne podroze po kraju i nie tylko, Suwalszczyzna przepiekna, noclegi i posilki na wysokim poziomie,ceny imprez na przyzwoitym poziomie. Zycze WLASCICIELOM SAMYCH SYKCESOW.

gita

Impreza fantastyczna, Pani Grazynka tryskajaca humorem. Pan Mariusz rewelacyjny kierowca,organizacyjnie wszystko na najwyzszym poziomie. Na pewno jeszcze skorzystam POLECAM!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Gmtrans Mariusz Knaś - Oświęcim

• Jak się pracuje w Gmtrans Mariusz Knaś?

Zobacz opinie na temat firmy Gmtrans Mariusz Knaś tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gmtrans Mariusz Knaś?

Gmtrans Mariusz Knaś
  • Szarych Szeregów 4/18