Opinie o Vitberg Bis Magdalena Data w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Vitberg Bis Magdalena Data. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Vitberg Bis Magdalena Data o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vitberg Bis Magdalena Data w Lublin

Zainteresowana Nowy wpis

Dzień dobry. Chciałabym się spytać ile się czeka po zakończeniu ogłoszenia na wiadomość czy jest się zaproszony na rozmowę o pracę ? Chodzi mi o ofertę pracy w Mielcu. Będziecie się dopiero kontaktować czy już została osoba wybrana. @Pracodawca

Agata

Witam. Pracowałam w tej poradni. Bardzo Fajna praca, ciekawa, codziennie dzieje się coś nowego. Każdy dzień wygląda inaczej, nie ma monotonii. Pracodawca wporzo. Idzie się dogadać. Pieniądze dobre średnio od 2500 do 3500 można wyciągnąć. Indywidualna praca z pacjentem, zabiegi bardzo skuteczne. Bardzo fajne podejście do ludzi. Ja już nie pracuję bo musiałam wyjechać. Pozdrawiam

Gerl Nowy wpis
@Agata

Hej, na jakim stanowisku pracowalas

Mała mi Nowy wpis
@Agata

Witam. Chciałabym się zorientować ile od wysłania Cv, czekałaś na odpowiedź na zaproszenie na rozmowę o pracę ? Zastanawiam się nad wysłaniem i jestem ciekawa ile mniej więcej się czeka. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Vitberg Bis Magdalena Data - Lublin

• Jak się pracuje w Vitberg Bis Magdalena Data?

Zobacz opinie na temat firmy Vitberg Bis Magdalena Data tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Vitberg Bis Magdalena Data
  • Dragonów 3A