Opinie o Artur Tarasiewicz Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Art&Med Biuro Biegłych Sądowych Lex&Med w Kalisz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Artur Tarasiewicz Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Art&Med Biuro Biegłych Sądowych Lex&Med. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Artur Tarasiewicz Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Art&Med Biuro Biegłych Sądowych Lex&Med na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze ogólni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Artur Tarasiewicz Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Art&Med Biuro Biegłych Sądowych Lex&Med w Kalisz

Administrator Nowy wpis

Pojawiły się nowe oferty pracy do firmy Artur Tarasiewicz Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Art&Med Biuro Biegłych Sądowych Lex&Med. Poszukują kogoś na stanowisko Fizjoterapeuta. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Zadzwoniłem do Pana Lekarza żeby umówić się na wizytę prywatną . Pan Doktor oddzwaniał do mnie kilku krotnie i podwał mi kilka terminów wizyt w różnych miejscach nawet w godzinach nocnych. Na wizycie po zapoznaniu się z całą dokumentacją przebiegu mojej choroby od 2002r. Gdzie miałem wypadek komunikacyjny i operacje z nim związaną w 2007r. A obecnie chodziło tu o zwykłą obdukcje z napadu z roku 2018r. przez którą odnowiła się kontuzja urazu kolana gdzie są śruby. Po przestudiowaniu Pana Lekarza karty przyjęcia do szpitala i obszernej dokumentacji medycznej. Stwierdził że wystawi mi obdukcje. Ale gdy dostałem już obdukcję Pan Doktor jednak stwierdził że jest nie pełną i muszę przyjść jeszcze raz. Oczywiście zapłacić za drugi taki sam papier. Ponieważ jest potrzebne jeszcze jedno badanie. A więc stwierdziłem po co mi daje częściową obdukcje jeżeli mam i tak przyjść drugi raz...GDZIE SENS I LOGIKA ??? zapytałem. Czy w dzisiejszych czasach obdukcje wystawia się ratalnie ? Lekarz powinien od razu kazać mi wrócić z kolejnym badaniem i wtedy wystawić kompletną obdukcję. Wtedy Pan Doktor zabrał mi z ręki ową obdukcje i kazał mi więcej nie przychodzić. Daną sprawę nagrałem telefonem i powiedziałem że takie zachowanie będę musiał zgłosić. A więc (chyba) Pan lekarz teraz wypisuje do mnie sms-y z grożbami że uda się do prokuratury że niby ja wyłudziłem jego czas i nie zapłaciłem za obdukcje którą SAM mi wyrwał z ręki :)

Zostaw merytoryczną opinię o Artur Tarasiewicz Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Art&Med Biuro Biegłych Sądowych Lex&Med - Kalisz

Firma Artur Tarasiewicz Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Art&Med Biuro Biegłych Sądowych Lex&Med prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• Fizjoterapeuta domowy / Fizjoterapeutka domowa, Kościerzyna - Marzec 2024

Czy pracujesz w firmie Artur Tarasiewicz Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Art&Med Biuro Biegłych Sądowych Lex&Med lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

• Winiarska 12
    62-800 Kalisz