Opinie o Thor Inc Tomasz Betkier w Kikół

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Thor Inc Tomasz Betkier. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Thor Inc Tomasz Betkier o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Thor Inc Tomasz Betkier w Kikół

Kierowca 1998 Nowy wpis

Firma krzak. Gonitwa z miejsca na miejsce a pieniędzy nie widać. Szef zwykły (usunięte przez administratora) który za kilka PLN skoczy w ogień. Warsztat to zwykła grupka leni którzy chodzą z miejsca w miejsce i unikają jakiejkolwiek pracy więc nie ma co liczyć na normalne auto… Szczerze nie polecam największy dziad trans w kuj-pom

Kierowca

Nie warto tu pracować. Stan techniczny aut jest dramatyczny. Naprawa na bazie polega na (usunięte przez administratora) błędów komputerem . Kombinacje przy wypłacie , ciągle wymyślają za co odliczyć . Urlop czy chorobowe zapomnij że ci zapłacą . Ciągła gonitwa kierowcy , jazda po 30 godzin często się zdarza. Wypłata do 10tego no jak mu się uda to tak jest ale zazwyczaj to i do 15 trzeba czekać bo rozliczenia jeszcze nie zrobiły w biurze. Jest duża rotacja kierowców , zazwyczaj wyjeżdża na kółko i już nie wraca. 95 procent kierowców to Białoruś i Ukraina. (usunięte przez administratora) Szczerze nie polecam tu pracować.

Xbw Nowy wpis
@Kierowca

Dokładnie jeździłem tam rok na początku było spoko ale to było mydlenie oczu później obcinanie dniówek liczenie dob. Auta rozwalone mam nadzieje ze padną szybko za te ich wałki.

Zostaw merytoryczną opinię o Thor Inc Tomasz Betkier - Kikół

Firma Thor Inc Tomasz Betkier prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• Kierowca C+E Międzynarodowy, Lipno - Listopad 2023
  • Kierowca kat. B Bus, Lipno - Listopad 2023
  • Kierowca kat. B + E - Międzynarodowy, Lipno - Listopad 2023

Czy pracujesz w firmie Thor Inc Tomasz Betkier lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

• Jak się pracuje w Thor Inc Tomasz Betkier?

Zobacz opinie na temat firmy Thor Inc Tomasz Betkier tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Thor Inc Tomasz Betkier
  • Zboińskiego 8 lok. 2