Opinie o Grzegorz Moroński Firma Handlowa Moskit w Krzeczów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Grzegorz Moroński Firma Handlowa Moskit. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Grzegorz Moroński Firma Handlowa Moskit na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż farb, szkła i wyrobów metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grzegorz Moroński Firma Handlowa Moskit w Krzeczów

Mirosław Nowy wpis

Jakie wynagrodzenie dla pracownika jest oraz jaką umowa ?

Od czego uzależniona jest premia w firmie Grzegorz Moroński Firma Handlowa Moskit? Jakie są progi premiowe? Dodali 8 czerwca na Pracuj.pl ogłoszenie na stanowisko Monter.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Grzegorz Moroński Firma Handlowa Moskit?

AS Nowy wpis

Tam ci dają z rączki do rączki ;)

Appa

Pracowałam tam długi czas lecz na koniec pracy w tej firmie nie do końca zagrało wszystko jak powinno , niby wszystko miło fajnie a jest inaczej niż widać na pierwszy rzut oka , ogólnie nie polecałabym pracy w biurze .

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Pracownik produkcji - Monter żaluzji, roletek i moskitier w firmie Grzegorz Moroński Firma Handlowa Moskit? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Martyna

@nie polecam a z jakiego powodu nie polecasz ?

Nie polecam

Nie polecam podejmowania się pracy w tej ,,firmie". Lepiej szukać normalnej pracy.

Matras

O fimię cięzko powiedzieć jakie kolwiek dobre słowo , robota jest ok lecz szef oraz ojciec szefa i współpracownica to osoby które prowadzą tą firme na oślep nie ucząc się na błędach oszczędzają na bezpieczństwie pracowników kosztem obserwowania ich z kamer do których ma dostęp niejaka Anna ... radzę się dobrze zastanowic nowym osobą czytające te posty ponieważ przychodząc tu wpychacie się w (usunięte przez administratora)

Nie zgodze się nie bylo aż tak dużej rotacji moze było koło 15 osób

Byly pracownik

Mam nadzieje drogi pracowniku ze przeczytasz moja opinie przed wyslaniem CV do tej firmy. Nie polecam pracy, moze i lekka jak zapewnia szef ale nie psychicznie. Ciagle pretensje, krzyk o drobnostki, ukryte kamery na hali sluzace do poprawy bezpieczenstwa nic bardziej mylnego kontrolowanie pracownika ile razy wyszedl ile razy wyciagnal telefon na hali produkcyjnej... Nie dajmy sie zastraszyc, nie pracujemy w obozie!!!

Nie wiadomo kogo sluchac - Syna wlasciciela czy ojca - wlasciciela??? Masakra

xxx

Pracowałem w tej firmie dłuższy okres czasu. Zacznę od Pani Ani z biura z którą w żaden sposób nieda się dogadać, w skrócie nie życzę nikomu takiej współpracownicy. Jeśli chodzi o szefostwo, wszystkie pretensje mówione za plecami, dowiadujesz się wszystkiego od osób trzecich, obietnice bez pokrycia. Całe szczęście uwolniłem się od tej firmy raz na zawsze, mógłbym napisać wieeele historii związanych z tą firmą, ale jedyne co napiszę to - nie polecam.

Jj

Zgadzam sie w 100% !!!

Yyy

Dokładnie tak

Jam
@xxx

Pani Ania? Smiech na sali, moze i jest kompetentna ale jesli chodzi o dogadywanie sie z nia to istna tragedia ! Obgaduje za plecami do szefa, to jej wychodzi najlepiej.

Pracowałem w tej firmie krótki czas ponieważ atmosfera była nie do zniesienia ciągle pretensje o byle co zamiast powiedzieć na spokojnie darcie i strzelanie drzwiami z kasą nie lepiej szef robił wszystko żeby nie dać zarobić pracownikowi Ogólnie nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Grzegorz Moroński Firma Handlowa Moskit - Krzeczów

Grzegorz Moroński Firma Handlowa Moskit
  • 70