Opinie o Oliart Studio Katarzyna Schwertfeger w Ruda Lubieniecka

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Oliart Studio Katarzyna Schwertfeger. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Oliart Studio Katarzyna Schwertfeger o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oliart Studio Katarzyna Schwertfeger w Ruda Lubieniecka

Piotr Nowy wpis

Pracowałem w tej firmie tylko 12 dni i to na szczęście bo mój zarobek wyniósł 3300 zł z tego wynika jakbym pracował jeszcze 12 dni to za miesiąc wyszłoby 6600, wynika z tego że dniówka wynosi 275 zł, czyli co można myśleć o takim pracodawcy najlepiej niech sam sobie jeździ będzie jeszcze więcej dla firmy powodzenia dla tych którzy chcą tam pracować i wyrazy współczucia dla tych co już pracują.

Dora

Jak ktoś pracuje i nie kombinuje, to ma naprawdę dobrze. Jestem tu kilka miesięcy, mniej niż 8 tysi nie zarobiłem nigdy. Często mówią, że ci co kombinują to chcieliby zarabiać więcej niż ten, który robi swoje. Polecam dla nie kombinatorów, potrafią docenić jak ktoś szanuje ich..

Byly Nowy wpis
@Dora

Uważasz że 8 tysi jest ok? System pracy 11/3 Czyli w miesiącu ilość dni które jesteś w ciężarówce to 25/26 tak to wychodzi 8000÷26=307,69 8000÷25=320 I Ty uważasz że ta są dobre pieniądze? Gratulacje z mojej strony Szanujmy się

Grażyna Nowy wpis
@Byly

wiesz co, serio uważałam że to dużo ale jakby nie patrzeć faktycznie jest to zależne od sytuacji. Ale to chyba dosłownie całego dnia się w niej nie jest? Jak taki przykładowy dzień wygląda?

Byly Nowy wpis
@Grażyna

Faktycznie jest cool!!!!! Całego dnia się nie jest? Czyli wg Ciebie zrobisz swoje ze 3 rozładunki po sklepach później załadunek śmierdzących (usunięte przez administratora) razem około 13-15 godzin pracy i co wracasz do domu ? Śpisz w swoim łóżku? Nie. Siedzisz w kabinie i śpisz 10 nocy. Jeżeli dalej uważasz że jest ok to wszystkiego najlepszego. Wracając do cyt Twoje słowa (zależne od sytuacji) nie te czasy żeby zarabiać tak słabe pieniądze w tym systemie Pozdrawiam Was wszystkich Ogrnijcie się wreszcie ludzie

Polak

Polecam pracę w tej firmie dla osób chcących pracować. Zaletą dużą tej firmy jest to że jest niewielka jestem normalnie traktowany zarówno przez szefostwo jaki i współpracowników. Pracuje się przyjemnie bez kombinacji według jasnych zasad.

Grażyna
@Polak

A dasz z marszu znać jakie to zasady?

Zastanówcie się drodzy kierowcy dwa razy albo nawet trzy razy zanim zaczniecie pracę w tej firmie na stanowisku kierowca. Tyle w temacie ten który ma chociaż trochę rozumu ominie to miejsce szerokim łukiem. Pracowałem to wiem bzdur tu nie wypisuje

Renata

Ale tak konkretnie to czemu tak uważasz? Chodzi o niskie wypłaty o których ktoś tu wspominał? Czy jest może jeszcze jakiś powód dla którego odradzasz?

Firma Oliart Studio Katarzyna Schwertfeger prowadziła rekrutację na stanowisko Kierowca kat. C+E. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Dawid

Uważajcie na tą firmę obiecują że będzie zarabiać 8 tysięcy nawet powyżej A z tego co Dostaniecie to będziecie miej na międzynarodówce po 6000 6500 maksymalnie jeszcze ci powie do tego że ci dał premię uznaniową 1200 Bo jeśli byś tego nie dostał to jeszcze mniej byś zrobił jednym słowem (usunięte przez administratora) kierowców ja dając wypowiedzenie miesięczne za miesiąc pracę Dostałem 5,5 tysiąca na międzynarodówce

Gaal Anonim

Tak jak wszędzie jeśli chodzi o transport… Kombinują i dadzą tylko tyle ile trzeba … nic więcej … niestety w Polsce istnieje zmowa transportowców i nie ważne gdzie się pójdzie zawsze wynik końcowy jest taki sam

Zostaw merytoryczną opinię o Oliart Studio Katarzyna Schwertfeger - Ruda Lubieniecka

• Jak się pracuje w Oliart Studio Katarzyna Schwertfeger?

Zobacz opinie na temat firmy Oliart Studio Katarzyna Schwertfeger tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Oliart Studio Katarzyna Schwertfeger?

Oliart Studio Katarzyna Schwertfeger
1.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • 36K
    86-302 Ruda Lubieniecka