Opinie o Piotr Pocheć Tartak Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Pio-Drew w Leśniczówka Radkowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Piotr Pocheć Tartak Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Pio-Drew. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Piotr Pocheć Tartak Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Pio-Drew o rekrutacji.

Branże: Tartaki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piotr Pocheć Tartak Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Pio-Drew w Leśniczówka Radkowice

Skład Nowy wpis

Polecam, terminowe dostawy, jakoś drewna bardzo dobra, konkurencyjne ceny.

Adam Nowy wpis

Polecam, terminowe dostawy

Robert Nowy wpis

Polecam chłopaków z czystym sumieniem.

Hanna Nowy wpis
@Robert

Super! W czym Ci konkretnie pomogli? Obsługa jest uprzejma?

Tartak PIO-DREW

Witam, niestety nasza firma została błędnie oceniona . My nie obsługujemy klientów detalicznych . Jesteśmy tartakiem w województwie świętokrzyskim ( okolice Starachowic ). Jest firma w Polsce która zajmuje się altanami, wiatami lecz to nie my. My jesteśmy tartakiem przecierającą drewno okrągłe w więźbę . Proszę administratora o usunięcie opinii . Pozdrawiam, Tartak Pio-Drew

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Piotr Pocheć Tartak Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Pio-Drew się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.

Nie polecam tej firmy. Pomimo podpisanej umowy właściciel od tygodnia nie odbiera telefonu, nie odpisuje na SMS. W ogóle brak kontaktu. Gdy dodzwoniłem się tydzień temu z innego numeru prosił o kontakt następnego dnia i do tej pory kontakt się urwał. Żenada. Gdybym wiedział wcześniej pewnie skorzystałbym z usług innej bardziej rzetelnej i odpowiedzialnej firmy

ZAWIEDZIONA

U mnie to samo. Od czasu poodpisania umowy kontakt z tym panem się urwał. Nie odbiera telefonów, nie odpowiada na maile. Termin realizacji umowy minął, a ja jestem w ciemnej (usunięte przez administratora) bo ani altany, ani mozliwości wyboru innego dostawcy, bo tak (usunięte przez administratora) sporządził dokument, że w przypadku mojej rezygnacji i tak muszę zapłacić 80% wartości altany. Zlekcewazyłam ten punkt podczas podpisywania dokumentu, bo byłam na 100% pewna, że nie zrezygnuję. Ale kto by się spodziewał, że gość podejdzie tak szczeniacko do swojego biznesu :(

Tartak PIO-DREW

Paulina

Firma jak najbardziej wywiązuje się z dotrzymanych terminów. Nie ma żadnego problemu z dostawami, drewno wysokiej jakości. Polecam chłopaków

Aaaa

Czy ktoś miał domek z tej firmy letniskowy? Czy domki są fachowo wykonane?

Izu la
@Aaaa

Tak ja mialam wiate dla koni która sie rozpadla w zaledwie kilka miesiecy pan wzial kase i zniknal a ja tam koni wstawic nawet nie moglam robi z mokrego drzewa i w ogole 6 tys zloty stracilam (usunięte przez administratora) jeden. Czekam az odpowie za to

@

Poziom wypowiedzi ma na tyle wysokie IQ ze tylko wierzyć takim opiniom . Współpracujemy wiele lat i nigdy nie zostaliśmy (usunięte przez administratora) Chłopaki honorowi i zdolni do dogadania się. Komuś ewidentnie zależy na popsuciu opinii . Pozdrawiam

Robert
@@

Skoro od tak długiego czasu współpracujecie z firmą Piotr Pocheć Tartak Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Pio-Drew to może zechcesz napisać, czy firma ta często zmienia zatrudnione osoby, które pracują w szeregach tego przedsiębiorstwa? Skoro rzekomo współpracujecie to myślę, że warto poruszyć tę kwestię. Dowiem się czegoś?

@
@Robert

Z informacji które do nas docierają możemy wywnioskować ze załoga jest ciagle ta sama . Dla nas najważniejsze jest że dostawy są w terminie , materiał jest wysokiej jakości i cena jest dobra . Pozdrawiam

Tadek

Czy święta macie tu wolne ?

Zbyszek
@Tadek

Tak święta są wolne .

Natalia

Polecam firmę pio-drew . Na podstawie wieloletniej współpracy mogę stwierdzić ze jakoś usług oraz drewna są na najwyższym poziomie . Dostawy są terminowe . Ceny konkurencyjne .

Zadowolony kontrahent

Firma godna polecenia ! Terminowe dostawy , fantastyczna jakość drewna . Szybki i fachowy kontakt .

Emilia
@Zadowolony kontrahent

No to nie pozostaje nic innego, jak tylko się cieszyć. Bardzo chętnie dowiem się czegoś jeszcze, jeśli chodzi o usługi świadczone przez Pio-Drew. Jak tam u nich przedstawia się zakres cen za usługi? Są w miarę korzystne?

Zadowolony kontrahent
@Emilia

Ceny są bardzo atrakcyjne w porównaniu do innych tartaków . Terminowość przede wszystkim . Uczciwi właściciele z którymi idzie się ze wszystkim dogadać . Maja nowe maszyny . Tartak godny polecenia naprawdę ! Polecam szczerze

Zostaw merytoryczną opinię o Piotr Pocheć Tartak Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Pio-Drew - Leśniczówka Radkowice

• Jak się pracuje w Piotr Pocheć Tartak Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Pio-Drew?

Zobacz opinie na temat firmy Piotr Pocheć Tartak Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Pio-Drew tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piotr Pocheć Tartak Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Pio-Drew?

Piotr Pocheć Tartak Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Pio-Drew
  • 108
    27-225 Leśniczówka Radkowice

Piotr Pocheć Tartak Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Pio-Drew