Opinie o Albert Heijn w Netherlands

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Albert Heijn. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Albert Heijn na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Albert Heijn w Netherlands

Karolinkaaa

Witam, pracował ktos w albert heijn w Bleiswijk? Czy transport do pracy do 20km to faktycznie rower? Nie zapewniaja samochodu? Mam za pare dni tam jechac ale przeraża mnie wizja jechania tylu km na mrozie...

wika
@Karolinkaaa

i jak tam? już jesteś na miejscu? bo też rozważam opcję żeby tam pojechać

Karolinkaaa
@wika

Jade tam jutro, więc jeszcze nic nie wiem :)

Damian

Hej, na jakie wypłaty można liczyć w Albert heijn online? Czy są godziny?

darek
@Damian

co do wypłąt to zależy, ale godziny aktualnie są

Damian
@darek

A w granicach? Czy często zdarza się żeby nie było godzin?

Bronisław
@Damian

Też jestem ciekawy. Jak są przestoje to wolałbym wcześniej wiedzieć. Jakbyś miał info to napiszesz?

Heis
@Bronisław

W wakacje i przed wakacjami chwilami nie ma za dużo godzin, przynajmniej w eindhoven. Po wakacjach jest tyle godzin że bedziesz prosił się o wolne. A przed świętami i po nowym roku jest godzin jeszcze więcej. A typowo w święta urlopu nie dostaniesz ale oczywiście jest małe zapotrzebowanie.

Miki
@Bronisław

Po prostu jest mniej godzin ale to nie są regularne przestoje.

Byle kto

Od czego by tu zacząć. Może od warunków mieszkalnych obiecane były domki badz mieszkania dostało się pokój gdzie każdy na piętrze ma inna zmianę wiec dniówka chce spac a popołudniówka szaleje. Kolejna rzecz zapomnijcie o chorobowym ,,Panie" z biura będą dzwonić i uprzedzać że zle na was będą patrzeć (usunięte przez administratora) czy macie temperaturę ryj spuchniety co kolwiek innego i nie czujecie się na prawdę na siłach macie isc i robic normy. Teraz co do samej pracy śmiechem na sali jest narzucanie aż takich norm ludzia którzy zaczęli nie dawno prace, słyszycie na szkoleniach że macie 5 tygodni na naukę a w 2 3 i 4 tygodniu juz chodzą kierownicy mówią jaka macie norme zazwyczaj słyszy się za mało, słabo. Co do samych opiekunów którzy,,szkola" 1-2 dzien pomagają sraty taty w 3 natomiast maja juz (usunięte przez administratora)i nie powiem że każdy się na to stanowisko nadaje.... pracownicy starsi chodzą po hali źli bo są pospieszani jak i za duże normy mają. Może warto cos z tym zrobić? Chyba ze biuro otto ma to gdzieś bo przemiał ludzi jest ponodz tam dość spory.

Kuba

Może wypowiedzieć się ktoś na temat pracy w Albert Heijn w Rotterdamie przez carriere? Jak praca i warunki mieszkalne coś pary?

Chris

Witam wyjeżdża ktoś w najbliższym czasie do AH w Almere? 10 października mam wyjazd jade autem z kimś zawsze raźniej.

aleks
@Chris

planuję wyjazd, ale jeszcze czekam konkretów od otto, odezwę się do ciebie :)

Biała dama
@Chris

Na twoim miejscu już bym szukała pracy gdzie indziej. Byle nie Albert Heijn.

Widow
@Biała dama

Mówisz o tym w Almere tak? Bo raczej nie o każdym

Chris

Hej mozna konkrety ? Chodzi o samą pracę czy np malo godzin. Proszę o odpowiedź

Ribbel
@Chris

W chwili obecnej w każdym albercie jest szczyt sezonu! Godzin nie zabraknie!

@Ribbel

potwierdzam, mają dużo fajnej pracy!

ola
@Chris

godzin wystarcza aktualnie także polecam jechać

Karola

A czy pracował ktoś w Albercie w velsen noord ? Proszę o opinie o tym miejscu. Pozdrawiam

@Karola

dobre miejsce, fajne warunki zwłaszcza jak wyjeżdżasz przez otto work force

albert
@Karola

Też byłam z otto, wsyztsko git

Anon

Otto AH w Tilburgu . Mógłby ktoś coś powiedzieć o zarobkach (21 lat) coś o normie i ogólnie o pracy ? Głównie chodzi o zarobki.

Makro
@Anon

Cześć, no Ciebie się będzie tyczyła jeszcze wiekówka, ale dalej zarobisz znacznie lepiej niż w PL. Nie ma jakiejś szalonej normy do wyrobienia, na początku może się tylko tak wydawać, ale jak już się wdrożysz to dobrze idzie.

Robin

Zarobisz z 3 razy więcej niż w PL to pewniak

Ribbel
@Anon

Dwa razy się zastanów czy nie lepiej wybrać sobie inny zakład pracy. Niestety ta wiekówka ostro kroi na $$$. W Holandii jest dużo zakładów pracy w których wiekówki nie ma.

wiktor
@Ribbel

hmm, jeździłem przez otto i wszystko było spoko z wypłatami

annka
@Anon

Jedź śmiało, da się dobrze zarobić

maciej

ciężko się dostać czy rozmowa to bardziej formalność?

maryna
@maciej

zwykła formalność, zwłaszcza jak aplikujesz przez otto :)

Andzej
@maciej

Potwierdzam ze przez otto to szybciutko pojdzie

milek
@maciej

u mnie szybko i sprawnie rozmowa przebiegła także luz

Julek

W jakim AH są wolne miejsca? Planuję wyjazd w 2 połowie października

sarah
@Julek

odezwij się do otto work force to na pewno Ci doradzą

dorian
@Julek

i jak tam? udało się coś załatwić?

grzegorz
@dorian

tak miejsca są, ja wyjeżdżam w styczniu

piotr
@Julek

ostatnio dużo ofert w różnych AH widziałem także prawie wszędzie są miejsca napisz do otto bezpośrednio

Łuki

w ah pracowałem przeez otto, byłem z nimi i było spoko, zastanawiam się czy nie pojechać jeszcze raz

agnieszka
@Łuki

jedz oczywiście :)

andrzej
@Łuki

ja już ponad 3 lata z otto wyjeżdżam, także polecam

anna
@andrzej

również polecam wyjeżdżać z otto

Ch w d

Almere porażka traktują ludzi jak (usunięte przez administratora) w normy są nie legalne a oni ścigają za normy Ludzie skaczą tam jak małpy niektórzy najarani naćpani do pracy przychodzą a biuro nic z tym nie robi jeszcze Liża (usunięte przez administratora) to jest chore i takich ludzi trzymają bo wyrabiają im normy tak samo nie wolno tam otwierać produktów wiadomo że taki najarany przyjdzie i włączy mu się głód zacznie (usunięte przez administratora)z półek a team liderzy przymykają oko bo idioci normy robią

jacek
@Ch w d

nie mogę się z Tobą zgodzić, otto - dobra agencja która bardzo pomaga w zatrudnieniu!

Kris

Jakieś opinie o Lelystad hotel i AH Almere ?

@Kris

bardzo atrakcyjne warunki mają, kasa też spoko

Przemo
@Kris

Hotel lely masakra. Pokoje 6 lub 8-osobowe z 2-osobowymi pokojami. Jedna lodówka na całe mieszkanie. Smród i brud.

Luk
@Kris

Witam. 15 listopada mam wyjazd właśnie na magazyn. Jakieś szczere opinie ? Chętnie posłucham coo mozefie mi powiedzieć o firmie.

oho
@Kris

AH bardzo spoko opcja, jeśli chcesz mieć hajs na czas, do tego gwarancję godzin, to polecam śmiało. Praca nie jest trudna.

Przemo

AH Almere Otto Pracuje od około roku, na tą chwile jest okej, najważniejsze to przetrwać początek kiedy nie masz niedziel i nocek ani innych funkcji poza pickowaniem. Wtedy średnio z godzinami ale z czasem zdobywasz doświadczenie i kasa jest całkiem dobra. Team liderzy w większości w porządku. Ludzie wiadomo zdarzają się wyjątki ale większość jest miła. Norma do wyrobienia. Dziewczyny po 160cm potrafią zrobić dobrą normę, nawet gdy muszą skakać po półkach, wystarczy się trochę ruszyć. Nie ma tragedii ;) Jedyne do czego mogę się przyczepić to biuro.. Średnio pomocni ludzie. Z większością nic nie da się załatwić, są tam tylko po to żeby ładnie wyglądać i mówić ze się nie da. Jedynie z dwoma osobami można coś ogarnąć. Poza tym przydało by się tez odświeżenie. To jeden ze starszych AH. Wózki często mają pozdzierane place, lub są zwyczajnie popsute i nikt za bardzo się tym nie zajmuje. Ogólna moja ocena to 7/10.

Mat

Cześć, jakies opinie o AH w Tilburgu?

margo

opłaca się! Śmiało :)

fenek
@Mat

Praca jak praca, nic wyjątkowego. Zarobi spoko

Rick
@Mat

Mnie interesuje czy norma jest taka sama do wyrobienia jak w innych miejscach, ktoś coś wie ?

michal
@Mat

przez otto w pelni sie oplaca polecam

tomson

od kilku miesięcy pracuje i jak komuś pasuje tego typu robota fizyczna to polecam, bo do niczego nie można sie przyczepić, kasa spoko, ludzie do pogadania

$$

siemanko ktoś sie wybiera z lubuskiego za tydzien?

janek
@$$

podbijam pytanie ale planuję wyjazd pod koniec mies

malina
@$$

sam wyjezdzasz czy przez agencje? szukam dobrej oferty

luks
@malina

wyjeżdżam przez otto i właśnie szukam dobrej oferty, może cos poradzisz?

witold
@luks

hejka, skontaktuj się z koordynatorami z biura otto

pablo
@luks

osobiście bym polecil jechac do alberta czy jumbo

Johnny bravo

Pytanie do ludzi z Otto. Jak wychodzicie finansowo na tydzień?

@Johnny bravo

Różnie bywa b zależy od godzin ale z tego co slyszałem teraz sporo godzin jest

Godziny
@Johnny bravo

To chyba nie w Albercie te godziny... ludzie po 200 euro odbierają

Misztal
@Godziny

Ale o jakim Albercie mówisz, w którym jesteś i nie ma godzin?

Wiki03

A ja dodam od siebie ze sama praca to jeszcze nic, praca jak każda inna, nikt za darmo kasy nie dostanie. Biuro w Almere to jakas żenada, chyba lepiej iść do urzedu w Polsce więcej mozna załatwić niż w tym śmiesznym biurze. Pracujesz jak beduin dojazdy sa rowerem a dni kiedy mozesz zarobic wiecej, trzymają dla swoich ludzi. Mozesz pracować super caly tydzien ale niedziela (płatna 200%) nie jest dla Ciebie. Potrafia usuwać dni z grafika, dzien przed wyjazdem do pracy. Kilka razy w tygodniu można jechać na rezerwę stac za darmo około 15-20 min aby stwierdzili, że jedank Cie nie potrzebują. Kolesiostwo, zdrady i trudne sprawy wszystko w jednym. Dwa dni wolnego pod rząd to mozna miec tylko na chorobowym. Nawet jeśli masz godziny urlopowe to i tak nie wykorzystasz ich tak jak chcesz. Nie wiem jak jest w innych ale to miejsce w Almere radzę omijać szerokim łukiem. Nie polecam !!

Werka
@Wiki03

A jak jechałaś? Sama czy przez agencję? Bo pracowałam a Wlmere przez otto i takich sytuacji nie miałam

Bonitka
@Werka

Zależy jeszcze kiedy pracowałeś. Lipiec/Sierpień/wrzesień jest w Albercie na prawdę kiepski i zdarzają się cuda. Tak na prawdę nie jest to praca w której da się w tych miesiącach zarobisz.

Stm
@Wiki03

Pracowałem ponad rok w Almere, potwierdzam. Dobrzy pracownicy nie są deceniani, liczy się tylko kolesiostwo. 80% ludzi to najgorsza chołota. W biurze nie załatwisz dosłownie nic, zbywają i okłamują w każdej kwestii. Większość osób z długim stażem nie robi praktycznie nic, pół dnia siedzą na fajce, a nowi i reszta która nie weszła w towarzystwo zasuwa.

Biała dama
@Wiki03

I to jest PRAWDZIWA opinia o Albercie w Almere. Miałam to samo. Nie polecam, wręcz ODRADZAM pracy tam.

Massak
@Biała dama

Nie wiem jak w tym Albertach o których piszecie, ale w Venlo czegoś takieog nie ma. Może faktycznie ciężko dostać weekend, ale z tym to nic dziwnego, bo wszystkim zależy. Tak to w miarę sprawiedliwie przydzielają.

Ludzie spoko i brakowac mi bedzie tej atmosfery a w biurze same (usunięte przez administratora)i Zdzierają siano Ah przez wiekówkę która tam obowiązuje i otto Przez źle policzone wypłaty i bałagan w systemie

pawel

no ja tez jednej pani z biura nie polubilem ale o reszcie zlego slowa nie moge powiedziec, bo jak chcialem zmiany kwatery to zostalo to ogarniete

Bambus

Wszędzie są przyjemne i mniej przyjemne osoby, kwestia człowieka, a nie firmy

mark

nie zgodzę się tutaj z Tobą, klimat jest jak najbardziej ok :)

Mat

Cześć, jakies opinie o pracy AH w Tilburgu?

damian
@Mat

bardzo miło wspominam czas pracy w tej miejscowości, zwłaszcza przez otto

Zostaw merytoryczną opinię o Albert Heijn - Netherlands

• Jak się pracuje w Albert Heijn?

Zobacz opinie na temat firmy Albert Heijn tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 181.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Albert Heijn?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 11 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Albert Heijn?

Kandydaci do pracy w Albert Heijn napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Albert Heijn