Opinie o Albert Heijn w Netherlands

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Albert Heijn. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Albert Heijn na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Albert Heijn w Netherlands

Madzia

Witam Jak aktualnie wygląda praca na Albert Heijn w De Meern? Są godziny? Jest ciężko? czy kobieta sobie poradzi? Pozdrawiam

alina
@Madzia

moja siostra tam była, mówiła że jest spoko, praca nie jest ciężka

Wojtas
@Madzia

Pracuje tam aktualnie( na szczęście do niedzieli tylko) godzin najwiecej jak do tej pory przepracowałem 34, jako nowa nie będziesz miała więcej bo to jest tylko dla doświadczonych pracowników i tych co przeżyli gehennę, jeśli ją przeżyjesz i lubisz biegać jak szalona to pozniej juz będzie dobrze ale na początku jest to tragedia po 4 tygodniach zaczynają się upominać o wyrabianie norm które przy tak złej organizacji, starym magazynie i takiej ilości pickerów jest rzeczą szaloną, i nie daj się nabierać na te dobre zarobki większość firm tak płaci a nie trzeba biegać jak (usunięte przez administratora) otto robi ludzi w wała bo w stawce podają uwzględniony dodatek urlopowy oraz wakacyjny a to daje ponad 18% więcej zarobków brutto, większość firm nie uwzglednia tego w podstawie i dlatego ich oferty wydają się gorsze a tak naprawdę są podobne, ogólnie nie polecam

Kornelia
@Madzia

Praca jak najbardziej w porządku, osobiście nie miałam problemów

Wojtas 2
@Wojtas

Ja pracuje w zandam i tam podobnie mialo byc ponad 12 14 e a jest 9 z groszami normy sa tak dokrecone zebys przypadkiem chwile nie stala w miejscu dla nowych nie wykonalne

bartosz

Pewnie, że tak

@Madzia

Hej, cieszkowski nie jest ale w biurze i z team leader jest bardzo cieszkowski się dogadać. Stwarzają problemy i nie współpracują z pracownikiem. E jeśli chodzi o pracę to oki i dziewczyna też da sobie radę. A chodzi o przełożonych to jest bardzo negatywnie, mają problem też jeśli chodzi o pary i jeśli jeździsz z kimś to ich nic nie obchodzi

rysiek

zona sobie bezproblemowo radzila

lola
@Madzia

myślę że kobieta w 100% sobie poradzi, ja wyjeżdżałam z otto kilka razy na tą lokacje i było spoczko

Czesław

Jak wyglądają warunki na lokacjach otto AH online w Nieuwegein jak daleko od miejsca pracy.

gabriela
@Czesław

nie daleko, w sumie można pieszo za 25-30 minut dojść. Warunki spoko, bardzo dobry zespół :)

emil
@Czesław

Tam chyba są kilka lpkacji, każda z nich nie jest daleko od pracy

mark
@emil

potwierdzam informację, ogólnie ok. maks 30 minut zajmuje

Sowa1

Nie polecam. (usunięte przez administratora) Sama praca spoko, gdyby nie teamliderzy, którzy zamiast motywować to co godzinę chodzą i gonią Cie z norma ( nieważne ile zrobisz i tak będą niezadowoleni).

Plusssz
@Sowa1

W jakim albercie pracowałaś?

Sowa1
@Plusssz

W Almere. Najgorsza praca jaką kiedykolwiek miałam.

Denis
@Sowa1

Mnie przez otto spoko się pracowało, dało dobrze się zarobić

Teo
@Sowa1

O jakim Albercie mówisz? U mnie jak ktoś wyrabia normę to się nie czepiają

damiana
@Sowa1

ja bardzo pozytywnie oceniam współpracę z otto, fachowe podejście mają

szymek

jaki AH wybrać? pytanie do byłch i obecnych pracowników, interesują mnie jak najświeższe informacje, a nie to jak była parę lat temu....

Digger
@szymek

Zwolle lub Geldermalsen moim zdaniem, w obu porządne warunki panują teraz

hubert
@Digger

potwierdzam że w Zwolle jest spoko, wielokrotnie pracowałem przez otto w tej lokalizacji, miło wspominam :)

@szymek

Siema. Mam pytanie. Wyjechałeś może do tego Zwolle na AH przez Otto?

agata
@Andy

ja jestem właśnie na miejscu i przez ten tydzień co jestem tutaj - nie mam na co narzekać

@agata

W którym mieście jesteś... Jak to wygląda Tam?

Roger
@hubert

Jaka lokalizacja?

AH online Rotteedam doświadczo

Super atmosfera, ludzie sobie pomagają nie jestem z Otto więc nie powiem jak wygląda zamieszkanie. Nie jest to pracy dla leni więc proszę mieć to na uwadze. Norma jest jak wszędzie w Holandii nie jest nie do zrobienia nowy sprzęt ( skanery ) są i wg. Mnie dużo lepiej się robi na nich na Houtbar , większość Team leaderow to bardzo doświadczeni pracownicy tak samo Buddy's czegoś nie wiesz i ci powiedza niestety są czarne owce, team leaderzy też więc trzeba się uzbroić w cierpliwość. Mam nadzieję że dojda to wprawy i doświadczenia choćby Mileny czy Kingi i Lucasa Mateusza i Kuby ale czas pokaże. Buddy Angelica i Kuba the best super opleiding dziękuję. Maciej niestety niedoświadczony i jedyna osobs która jak dla mnie ma problem z zarządzeniem zespołem ale inna osoba mi zarzuci że tak nie jest. Ogólnie warunki super polecam wszystkim . To nie jest praca dla osób które myślą że nic nie robienie przynosi zyski tutaj trzeba pracować nie napiszę ze ciężko ale napewno lenistwo nie jest mile widziane nie tylko wśród team leaderow. Mam nadzieję że pomogłem w rozwianiu wątpliwości. Pozdrawiam doświadczony ????????????

gabi
@AH online Rotteedam doświadczo

potwierdzam, ten gość ma rację

@AH online Rotteedam doświadczo

No to prawda, nie rozumiem ludzi narzekających na normy, które do wyrobienia są WSZĘDZIE! Każda agencja tego wymaga

lukas

masz rację w 100 procentach!

@AH online Rotteedam doświadczo

Potwierdzę że Milena , Kinga , Kuba ogarniają i praca idzie z nimi . Ale Buddy ?? Oni nic nie robią ludzie przychodzili do mnie po miesiącu pracy i zadawali pytania np: jak się zalogować?. Dobry hajs i tyle . Iść zrobić co trzeba i zapomnieć . :) Pozdro

Kornelia
@Anonim

Cześć, z jakiej agencji byłeś? Zastanawiam się nad wyjazdem

@Kornelia

Kornelia wyjechałaś?

@Kornelia

byłem z otto i nie żałuję tej decyzji :)

Piotrek
@Anonim

Z tego co słyszałem z otto najwięcej osób wyjeżdża? rozumiem, że warte?

Andy

Witam. Pytanie do byłych i obecnych pracowników. Zastanawiam się nad wyjazdem do NL, a dokładniej do AH przez biuro Otto... Czy może ktoś dać opinie, który "Albert", jest godny polecenia (miasto). Czy też lepsza opcja to dystrybucja czy też tzw "online". Najlepiej, gdyby udzielil/a informacji osób, która w przeciągu ost tyg podjęła się takiego wyjazdu...

Tuka
@Andy

W sumie każdy z Albertów gdzie byłam są spoko, ale najbardziej mi się spodobało w Almere. Praca ok, warunki spoko. Ogólnie każda praca przez Otto w porządku

lukasz
@Tuka

potwierdzam tą opinię :)

@Andy

A oprócz Almere jakie jeszcze polecacie?

@Kami

Ja nie polecam Almere tylko sam się pytałem właśnie jakie alberty są godne polecenia. A Ty też się wybierasz na jakiegoś Alberta?

@Andy

Ok źle oznaczyłam... Tuka polecał Almere i o niego mi chodziło. Nie wiem jeszcze, nie byłam w żadnym, dlatego pytam. Wolę mieć wybór, bo jeśli w Almere okaże się, że nie ma godzin to wybiorę ten drugi.

Tzn ktory

@Andy

Ten który zostanie polecony przez kogoś jeszcze :D

@Kami

Tuka czyli Kacper był w Rotterdamie... Mówi że spoko było... No ale Ty też jesteś Kacper więc wszystko jedno:)

@Andy

Ty skąd jesteś? Kiedy wyjeżdżasz?

Albert

Albert Heijn Online Bleiswijk przez Holland Contracting - szukam opinii na temat tej pracy.

wiktoria
@Albert

Bardzo dobrze oceniam współprace, zarobki na dobrym poziomie, do tego przyjemna, miła atmosfera

Meg
@wiktoria

A jak sprawa zakwaterowania? Jakie są warunki? Ilu osobowe są pokoje/domki?

ewelinka
@Meg

otto załatwia mieszkanie, warunki całkiem spoko, pokoje w zależności od tego jak się umówisz s koordynatorem

Meg
@ewelinka

Ok czyli rozumiem że jak wyjadę z chłopakiem to nie będzie problemu, zebyśmy byli ulokowani razem?

sara
@Meg

wyjeżdżajcie śmiało, będziecie mieszkali razem w 100 procentach :)

W Albercie najlepiej prazuje się przez otto. Już od 4 lat wyjeżdżam z otto i bez problemów

aleks
@Marek

potwierdzam, fajne miejsce, bardzo dobre zarobki

Orderek
@aleks

A jak jest z zakwaterowaniem przez Otto w AH Rotterdam?

michalina
@Orderek

otto pomaga w tym temacie

@michalina

Hej. Mówisz o albercie Online czy dystrybucji?

michalina

o dystrybucji

wera

Widzę, że opinie są naprawdę różne, ale najbardziej interesuje mnie sprawa tych norm. Faktycznie jest z nimi tak ciężko? Chciałabym wyjechać tam na okres wakacyjny i już sama nie wiem czy jest sens skoro aż tak ciężko jest.

Megan
@wera

Jeśli chcesz jechać tylko na chwilę to jedz śmiało! 2 miesiące wytrzymasz nawet jeśli nie będziesz wyrabiać normy.

Eliza
@wera

Bardziej jest to kwestia przyzwyczajenia się jak w każdej pracy. Na początku może się wydawać ciężko, ale przywykniesz do tego. Ja wyrabiam obecnie więcej jak na starcie i się nie męczę, a na początku miałam z tym problem i wydawało mi się, że norma nie do wyrobienia

paweł
@wera

wiadomo to jest pytanie indywidualnego podejścia do pracy, także polecam wyjechać może na 3 mies umowie, w otto da się taką podpisać, zobaczyć jak tam co tam

@wera

Wera na jakiego Alberta jedziesz? Sam się zastanawiam nad Otto Rotterdam z tym, że 5am jest chyba kilka oddziałów...

Patryk

Witam albert heijn Rotterdam jest tam inne biuro czy tylko otto

agata
@Patryk

są inne, ale otto najlepsze! ^^

darek

albert heijn bleiswijk co myślicie?

Pati96
@darek

Podbijam również mamy zamiar wyjechać w to miejsce ????

daniel
@darek

bardzo dobry wybór, śmiało! :)

roza
@darek

w 100 procentach warto! Serdecznie polecam :)

Heloo

Nie polecam firmy Albert heijn ,wszyscy zajeban...mułem nie wiedza o co chodzi ,czepiają się o normy szczególnie liderzy ,nie wiem czy można nazwać to teamlider bo maja pomagać i a nie jeszcze dowalać do pieca(usunięte przez administratora)

Heloo

Chodzi o Albert w eindhoven

marek
@Heloo

ja nie miałem żadnych problemów w AH w tej lokalizacji..

alisa
@Heloo

wielokrotnie pracowałam w tej firmie, i nie mam na co narzekać

Elka

Hej Chciałam zapytać o jakąś sensowną opinię o Eindhoven lub Almere Jakie są warunki pracy? Jak z dojazdem i okolicą, czy, jest daleko z, miejsca zakwaterowania z Otto do pracy i do jakiegoś markeru? Jak z wyposażeniem domków? Ogrzewanie, pralka i takie podstawy? I jak to wygląda na samym magazynie? Wiem ze Albert Heijn ma ciepła i zimna hale i jak to ogólnie wygląda? A co do Almere to jest to Pakowanie kosmetyków, również jak ktoś był to chciałabym opinie o pracy Dziękuję!

oleg
@Elka

byłem i mogę od całego serca polecić!

Goguś

Jeśli nie spodoba mi się w jednym AH to mogę się przenieść do innego?

monika
@Goguś

tak, bez żadnego problemu, wystarczy tylko porozmawiać z koordynatorem na ten temat

Orderek

Poszukuję opinii o AH online Rotterdam. Jak praca, zarobki oraz jaki standard zakwaterowan? Przez Otto :)

adrianddd
@Orderek

wszystko jest jak najbardziej spoko!

Czesław

Witam czy ktoś pracuje w AH online w Nieuwegein? Mogłyby ktoś opisać jak tam jest tzn ile h tyg, jakie wypłaty tyg, czy koordynatorzy są w porządku, czy idzie wyrobić normę, jaka norma, jak ludzie w biurze otto i ogólnie jaka atmosfera w pracy. Z góry dziekuje za info. Pozdrawiam

aleks
@Czesław

praca są, wypłaty też, śmiało wyjeżdżaj - nie będziesz żałował tej decyzji!

yo

Mam pytanie odnosnie zarobkow np. w Online Nieuwegein na prywatnym zakwaterowaniu. Powaznie jest marne 400? 450? przeciez tyle mozna zarobic w spokojnej pracy bedac na agencji. Na grupach czytalam, ze jest te ponad 500 a nawet 600. Na rozmowie mi sie chwalili z Olympii, ze placa niezle, a tu wychodza takie kwiatki :) dajcie znac bo jesli tylko 400 to za to nie idzie wyzyc.

Rozek
@yo

Przez otto teraz są dobre stawki, także polecam z nimi pogadać

Kamil Netherlands

Witam. Pracuję w Albercie Online w Eindhoven trzeci tydzień. Praca jest spoko, tylko planningi pracy i autoplany są chore. Norma cięzka do wyrobienia. Dają obiady na drugiej zmianie które są darmowe. Mieszkanie na Budel to jakaś masakra. Sama Patoła, ćpuny i menele. Jeśli ktoś jest doświadczony proszę o info jak zrobic te 400 normy. Na chwilę obecną robię około 330 i nie mogę skoczyć wyżej.

MM
@Kamil Netherlands

pracowałam w Albercie pół roku, norma do zrobienia :) nie popełniaj błędów i rób stałym tempem, przyspieszanie nic nie daje, trzeba pickowac dokładnie i stałym tempem. Pamiętaj, że norma z godziny to jest norma średnia wszystkich pracowników i wyliczany procent jaki Ty włożyłeś w normę hali, więc jak słabi pickerzy to i sam normy ogromnej nie wystrzelisz :) przyjrzyj sir starym pracownikom, to zobaczysz, że oni wcale po hali nie biegają a normy są :) mi kiedyś pomogła rozmowa z doświadczona dziewczyna, normę pierwszy raz zrobiłam tamtego dnia ;)

mm

do którego AH obecnie się opłaca jechać?

kira
@mm

do każdego :)

Zuza

Jak warunki i godziny w AH Almere?

marcin
@Zuza

warunki mega dobre, godziny są, atmosfera ogólnie też spoko!

Micha
@Zuza

Byłem w dwóch AH i zdecydowanie Almere jest lepszy pod kątem koordynatorów itd polecam

Rafal55
@marcin

A w jakich miejscowosciach kwaterują jesli pracuje w Almere?

Zostaw merytoryczną opinię o Albert Heijn - Netherlands

• Jak się pracuje w Albert Heijn?

Zobacz opinie na temat firmy Albert Heijn tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 181.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Albert Heijn?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 11 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Albert Heijn?

Kandydaci do pracy w Albert Heijn napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Albert Heijn