Opinie o Albert Heijn w Netherlands

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Albert Heijn. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Albert Heijn na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Albert Heijn w Netherlands

Witam , mam pytanie czy pracował ktoś lub pracuje w Albert Heijn w Almere ? Ponieważ jadę tam z narzeczoną za tydzień i chciałbym znać opinie, pozdrawiam

angela
@Tomek

cześć, zależy przez jaką agencję jedziesz, ja tam z otto regularnie się wybieram, za każdym razem wszystko ok

Rock
@Tomek

Tomek, a przez kogo się wybeirasz? Jeśli przez Otto to mogę Ci coś więcej napisać, innych agencji nie znam

Kaska
@Rock

Ja chetnie sie dowiem czy sa teraz przyjecia ??

@Rock

@Rock Wybieram się przez otto, jestem ciekaw jaka lokacja nas właśnie czeka, pozdrawiam

@angela

Jadę przez Otto, nie wiesz może jakie są tam lokacje? W sobotę jedziemy. Pozdrawiam

@angela

Prosiłbym również o opinie na temat pracy? Jakie normy i czy bardzo ciężko?

Aga

Norma 415. Wszyscy biegają żeby ją wyrobić

Gyyyby
@Tomek

Rownkez chcialbym sie dowiedzieć jak to wyglada w almere, jakie sa warunki pracy i jakie lokacje?

Gyyyby
@Gyyyby

Lokacje zależy gdzie trafisz, my na początku trafiliśmy bez sensu ale ogarnęli nam lepsze lokum i jest ok, a praca ciężka, wysokie normy ale za to dużo godzin i dobra kasa.

Kamyk
@Tomek

Dalej tam pracujesz jakie opinie?

Tom
@Kamyk

Jak na razie żadnych negatywnych

Gruby

Pracuje ktoś w AH w Osterhout?

BylyPracownikAH
@Gruby

Ja byłem i nie polecam

@Gruby

A ja byłem i polecam :) PRzez otto wyjeżdżałem, nie miałem żadnych problemów

Kamyk

Mógłbyś powiedzieć ile kasy udaje się tam wyciągnąć?

CeMaZeT

Czesc wiecie moze jakie temperatury sa z rana na chlodnym magazynie (chlodni) i w ciagu dnia ? slyszalem ze 4 stopnie chce wyjechac przez agencje e&a do eindhoven ale nie zbyt dobrze znosze zimno ..wiec boje sie o odczowalne o wiele mniej .. moze ktoa cos powie o tej agencji i pracy na magazynie z zywniscia ? z gory dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam

@CeMaZeT

udzielę odpowiedzi bo może się przydać.Na zimnym magazynie temperatura miejscami dochodzi do -1 ale raczej nie więcej.Ja parę lat do tyłu przez e&a pracowałem w XPO i to zimno dawało niezle popalić.Jak ci mogę coś doradzić to jedz przez Otto do magazynu Albert Heijn Geldermalsen,oczywiście są normy ale jest tylko ciepła hala,voicepicking też po polsku i w miarę ok.

Adriann

Jeśli zajmiesz się robotą to nie ma problemów z normą. Mi zależy, by dokończyć pracę i wrócić jak najszybciej na lokum, więc to robię, moi znajomi podobnie. Nie wiem czemu ludzie narzekają na normę, chyba po prostu nie pracują...?

kamila
@Adriann

również tego nie rozumiem. albo jest źle bo za duża norma albo źle bo mało godzin. niech się zdecyduja...

Wit
@kamila

większość ludzi niestety nigdy nie będą zadowoleni

logo firmy Arvato: work at logistics company
Netherlands
Wiertz Agencja Pracy Sp. z o.o.
xxooxoxo

co zrobić kiedy nie jestes w stanie pracowac, każa Ci dzwonić , i dawaj znac czy jestes gotowy do pracy do lekarza nie mam jak się umowić ponieważ nie znam Angileskiego , i nawet nie wiem gdzie mam sie udac do taiego lekarza zeby mnie zbadal co mi jest , a do pracy nie jestem w stanie wrocic. co w tej sytuacji zrobic ?

jon
@xxooxoxo

słuchaj jak jest taki problem to możesz się odezwać na jakiś grupkach dla polaków w Holandii i tam Ci podpowiedzą może jakiegoś lekarza polaka albo spytaj się otto może oni kogoś mają

gabi
@jon

ja miałam sytuacje, że się źle czułam i spytałam o poradę swojego koordynatora i mi doradził co mogę zrobić, zapodał też kontakt do lekarza do którego on chodzi :) koordynator z otto

Toja

AH ONLINE AMSTERDAM / FLEXCRAFT Witam chcę rozpocząć pracę w Amsterdamie przez Flexcraft. Czy ktoś pracuje tam przez tą agencje? Jakie są średnie wypłaty tygodniowe po odciągnięciu kosztów za zakwaterowanie, ubezpieczenie? Jak wyglądają warunki mieszkalne?

Edek
@Toja

Tez się wybieram właśnie . @Toja czy moze już dotarłes?

Waldek

Niepokojące są te wasze informacje. Miałem zamiar starać się o prace ale teraz już nie jestem pewien.

Mark
@Waldek

Ja tam zawsze przez agencję wyjeżdżam (otto) i nigdy nie miałem żadnych problemów, zawsze jestem pewien, że będę miał pracę i wypłaty na czas

bartelus
@Waldek

Zawsze znajdą się niezadowolone osoby, zadowolenie wszystkich jest w rzeczywistości niemożliwe :) Osobiście nie miałem problemów z pracą, też z otto wyjeżdżałem, wszystko było jak najbardziej w porządku

daniel
@bartelus

zgadzam się z Tobą, firma jest super, zero problemów, same plusy :)

St

Wysokie ilości norm. Prześladują pracownika normami i zmuszają. Do szybszej pracy. Godzin mało za 6 dni w tygodniu około 40---42 godzin szybko pracować i dodomu spadać taka ich polityka. Nie są mili flex stosują mobbing. Nękanie. Najchętniej biorą ludzi którzy zażywają jakieś używki lub marihuana nie sprawdzają w pracy czy jesteście pod wpływem. Tacy ludzie łatwo im ulegają a oni sterują nimi jak marionetkami..

K
@St

Zgadzam się. Ich norma jest niepoważna, żeby ją wyrobić musisz wręcz biegać w tych alejkach i w pośpiechu sięgać po produkt. Nie szanują tu normalnych ludzi chcących pracować uczciwie tylko takich którzy pod wpływem różnych "dopalaczy" nawzajem się ścigają żeby mieć jak najwyższą normę..

Prawda
@K

Masz racje, bez wspomagaczy nikt normalny nie da rady..czasami się zastanawiam co ci ludzie biorą..

Karo
@Prawda

Osobiście nie miałem problemu z wyrobieniem normy

Prawda
@Karo

Na zimnej czy na ciepłej? Bo na ciepłej jest lajt...w porównaniu z zimną to jak na wakacjach;p

oliwer
@Prawda

ja na zimnej pracowałem, nie było tak źle

Paw92

De Meern AH Utrecht. Pracowalem tam przez otto i nikomu nie polecam. (usunięte przez administratora)Teamliderami ktorzy za czerwona kurtke ponizaja rodakow. Nikt normalny dluzej niz miesiac tam nie wytzyma

andrzej
@Paw92

nie zgodzę się z tobą, ja miło wspominam pracę w tym miejscu

ania
@Paw92

nie spotkałam się z takim zachowaniem, jak byłam to teamliderzy byli bardzo pomocni i nikt nikogo nie ośmieszał

mits
@Paw92

Dziwna sprawa... ani ja, ani nikt z moich znajomych tam nie napotkał się na coś takiego

Filip

A co możecie powiedzieć o centrum dystrybucji ah Zaandam? Pozdrawiam

alina
@Filip

nic złego powiedzieć nie mogę :) spoko praca zwłaszcza jak z agencją np otto wyjeżdżasz

lukasz
@alina

potwierdzam, mega fajne doświadczenie :)

Evander

Witam czy moze ktos mi powiedzieć jak jest w albert haijn blewaalwijk???? Wyplatyjka z godzinami i jaka atmosfera w pracy. Pozdrawiam

Emma
@Evander

Pojechałam tam z otto, więc wszystko było ok, atmosfera spoko

mike
@Emma

agencja ogarnia mieszkanie i dojazd, to bardzo dobrze, też mogę polecić otto

AH

AH albert heijn Nie polecam wysokie ilości na godzinę. Płaca godzinna a praca akordowa. Nękanie pracowników normą szybciej więcej i do domu.... Mała ilość godzin. Mobbing. Biegają w pracy nie patrzą na innych i czasami trzeba uważać czy nie rozjadą drugiej osoby ... Flexi bez kultury prześladują pracownika i nękają... Lubią tam ludzi którzy zażywają jakieś używki lub marihuana... Łatwiej nimi manipulować... Ci którzy zazwyczaj zażywają jakieś używki czepiają się innych ludzi bo szare komórki wyginęły... Trzeba tam uważać i to bardzo są zdolni do wszystkiego żeby uzyskać swój cel.... psychole...

Tom

Witam Mam pytanie do osob ktore przeszly z e&a pod otto w Albert Heijn Tilburg : jak Wam sie teraz pracuje w albercie? Lepiej czy gorzej pod nowa agencja? Ile macie godzin tygodniowo i kasy? Macie jakies domki lub hotel pracowniczy w Tilburgu? W biurze w albercie sa nowi pracownicy z otto czy ktos z e&a przeszedl i zostal? Pytam bo dlugie lata pracowalem przez e&a i chcialbym przez otto wrocic do alberta.Z gory dzieki za odpowiedzi i pozdrawiam.

olek
@Tom

cześć :) może nie aż tak odczuwalne zmiany, ale osobiście przez otto lepiej mi się pracuje

Pajo
@Tom

Ja znam osobę, która przeszła i została, a to mówi samo przez siebie. Pokoje są 2-3 osobowe, godzin ok 40 tyg

Natali

Witam, chciałabym wyjechać i zacząć prace w Zaandam BEZ POŚREDNIKA pracy. Czy mogłabym prosić o kontakt do polskiego biura, bądź namiar do kogos kto bezpośrednio zajmuje sie rekrutacja ?

Maks
@Natali

Nie wiem czy na dobrą stronę kierujesz zapytanie, tutaj większość jest zatrudniona przez agencje holenderskie

Łukasz

Cześć. Pracuje ktoś w AH Oosterhout (k. Nijmegen) przez E&A? Jak wyglądają warunki mieszkaniowe? Pytam głównie o kwaterunek w miejscowości Nistelrode.

Paulina
@Łukasz

Warunki mieszkaniowe są ok gdyz jest to nowa lokacja. 2 osobowe mieszkanka. Do pracy ok 30minut.

Łukasz
@Paulina

@Paulina Podesłałabyś mi jakieś zdjęcia? Możesz coś napisać na temat pracy w tym oddziale AH? Jesteś na pickingu? Są godziny? Ogólne wrażenia z pracy?

Nlnl

Witam mam sie wybrac do alberta za tydzien w piatek w miejscoeosci zwolle jak to wyglada tam zmoany godziny mieszkanie otto mam dosw w pikerce

NIEpolecam

Jeśli ktoś chciałby iść do Alberta w Eindhoven to tutaj świeża opinia. Na szczęście widzę coraz więcej prawy wychodzi na jaw także ostrzegam. Wiele tutaj opini innych się zgadzają. Zacznę może od pozytywów. Z plusów jest to, że na drugich zmianach są darmowe obiady, małe deserki itp i to nie małe porcje. Na pierwszych też, ale już musisz zapłacić. Jeśli chodzi o atmosferę to raczej nie można narzekać, aczkolwiek dużo pracuje tam ludzi lekko pobudzonych, co chwilę są jakieś krzyki itp., ale nie ma tragedii. Radio na hali nie żadne nagrywki. I to by było z plusów na tyle. Praca ogólnie zazwyczaj 6 dni w tygodniu, rzadziej 5. Niby spoko, ale jak idziesz w sobotę do 23 zostaje Ci niedziela i w poniedziałek pobudka o 4 rano. Niestabilna ilość godzin. Raz 38, raz 34 itp. Często kończy się pracę szybciej np. Zaczynasz 6 rano kończysz po 12 i tak cały czas z małą różnica. Idziesz 6 dni w tygodniu, a nie masz nawet 40 godzin po 6 pobudkach. Praca na dłuższą metę cięższa. Na zimnej hali wózek pchasz ręcznie, gdzie często załadujesz go samymi mlekami i po kilku godzinach już jest ciężko. Po paru dniach na pewno każdy to odczuje. Pomijając fakt, że w Holandii nie ma normy tutaj po 3,4 tygodniach masz robić 400 na godzinę. Jednakże norma to jedna wielka ściema. Dosyć ciężko jest zrobić te 300 nie wspominając o 400. Kiedy masz przerwę norma Ci spada i tyle. Liczone co godzinę, a po 30 minutach podobno miałem 330 (to niemożliwe). Jak (usunięte przez administratora) nie poliżesz to urlopu też nie dostaniesz. Pracujesz 6 dni w tygodniu i masz za to 400 euro z małym hakiem. I ludzie twierdzą, że to są dobre pieniądze haha.. Co kto lubi, sam wyzysk, kasa może nie najgorsza ale nie za taką pracę. Zdecydowanie odradzam. Praca dobra na max miesiąc żeby sobie coś znaleźć lepszego.

Szukam osób pokrzywdzonych w jakikolwiek sposób przez AH Online Rotterdam , ponieważ istnieje możliwość złożenia zbiorowego pozwu i wytoczenia procesu , możemy dochodzić swoich praw na drodze sądowej , min. odszkodowań finansowych za mobbing i nieodpowiednie warunki pracy oraz zmuszanie do wykonywania rzeczy nie zawartych w umowie o pracę , takich jak normy i wyniki , które są w Holandii surowo zabronione i ścigane z urzędu , sprawa ogólnie została już zgłoszona do mediów oraz odpowiednich organów ścigania takich nadużyć na rynku pracy , ale potrzebuję więcej ludzi , którzy tam pracują lub pracowali . Proszę o zgłoszenia na adres e-mail : obywatelpl9@gmail.com. Pozdrawiam

Karolaa

Hej, pracuje ktos w AH Rotterdam ale przez Holland Contracting? I moze cos wiecej powiedzieć na temat tego biura i ogólnie pracy w Ah? Sa godziny? Jak z językiem? Angielski komunikatywny jest wymagany?

Kamil
@Karolaa

Właśnie zwalniam się w Alberta. Nie ważne jakie biuro. W każdym tempo pracy jest do granic wytrzymałości. Druga rzecz to brak szacunku dla ludzi. Trzecia praca jest niebezpieczna jeżeli są używane elektryczne wózki że względu na tempo pracy. Wszyscy biegają i nie patrzą na bezpieczne osób znajdujących się obok. Pracuję dużo Polaków tak że średni angielski wystarczy. Wypłaty są całkiem nie źle ale nie za takie pranie. (usunięte przez administratora)tu masz artykuł o tym jak jest. Pozdrawiam i odradzam

max

Witam wszystkich. Pracowalem przez pół roku w AH Rotterdam.Warunki mieszkaniowe bardzo dobre. Kasa tez spoko. wiadomo kwestia ile godzin wyrobisz...Co do norm to największa zmora i ściema. Jedni co opiepszali sie robiac czesto przerwy na pogaduszki potrafili wyrobic wieksza normę, niz osoby zapiepszajace. W związku z tym pytanie czy do saknerow sa jakies lewe kody oszukujące system naliczania czy też system robi w (usunięte przez administratora) na wyrywki....Potem oczywiście wysluchujesz jak to niby wolno robisz lub sie obijasz...Ktos ma wytlumaczenie z wprawionych w boju pickerow??

@max

Ja wiem że jest jakiś motyw z tymi normami ale to ryzyko jest znam gościa co robił ten przekręt i go wyczaili. Nie został zwolniony ale za karę miał tydzień wolnego chyba dla tego że wiedzieli że dużo osób tak robi.

Zostaw merytoryczną opinię o Albert Heijn - Netherlands

• Jak się pracuje w Albert Heijn?

Zobacz opinie na temat firmy Albert Heijn tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 182.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Albert Heijn?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 11 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Albert Heijn?

Kandydaci do pracy w Albert Heijn napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Albert Heijn