Opinie o Albert Heijn w Netherlands

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Albert Heijn. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Albert Heijn na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Albert Heijn w Netherlands

Anonimowy picker z Oosterhout

Pracowalem rok przez agencje gi Group. Zdecydowanie odradzam. Jesli albert to wybierz inna agencje. Brak możliwości awansu, problemy z wypłatami, kitranie godzin urlopowych na urlopie. Generalnie jeden wielki balagan w biurze (usunięte przez administratora) i brak organizacji. Lokacja dramat byle by łóżko bylo, tylko tyle sie dla nich liczy, traktują ludzi jak zwierzęta.

Dave
@laura

przez pierwsze tygodnie ciężko będzie uzbierać aż tyle godzin

Oosterhout

E&A to tak równo traktuje pracowników, że jednym tłumaczy, że peak to podstawowa praca a innych celowo z niego wyciąga. Grzegorza M podstawowa praca nie obowiązuje. 9 tydzień i 227 normy! Z taką normą to jeszcze miejsce na niedzielę się dla niego znajduję! Jawnie kamizelkę powinni mu ubrać tak samo jak Krzysztofowi od Anety. W Otto to takie normy robi się w 2 tygodniu pracy!!!!

Vanilla

Menager GI kompletnie nie robi nic, albo to winna planisty. Ostatnio zostało zgłoszone, że osoby nie chcą pracowąć z Kasią, a pomimo to są planowani do niej. A planowanie partnerów liderów na te same zmiany pokazuje poziom agencji. Jeszcze zawsze na tych samych funkcjach. Kasia ma hale zimną jej partner zimną, Kasia ma wykładkę jej partner wykładkę. Z liderem Michałem wygląda to tak samo. Rozumiem, że pary mają jeden samochód.. ale to może czas najwyższy zainwestować w drugi, albo zrezygnować z stanowiska? Przecież każda z tych osób za dojazd bierze pieniążki osobno. W Albercie są 3 zmiany czy tak ciężko planiscie zaplanować na inną zmiane partnera lidera?

kejt91

Zastanawiam się nad pracą w Albert Heijn jako Picker Order przez agencję Otto. W którym mieście warto pracować w tej firmie, a które omijać szerokim łukiem? ???? Dziękuję z góry za odpowiedź

@Vanilla

Jak już tak w aktualnym temacie chyba siedzisz to może polecisz jakieś inne lokalizacje? ja podobnie jak Pani wyżej dopiero się rozeznaje, lubię znać konkret i widzieć zdanie wielu osób. Który rejon był ostatnio najlepiej oceniany? Odniesie się ktoś?

Anonim Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 7 dni.

Mam pytanie o Albert Heijn w Tillburgu przez agencje Otto. Zaczynam pracę za kilka dni. Przygotować się szczególnie na coś? Przydadzą się również opinie.

Marika Nowy wpis

Chłopak chce jechać do Born na wyładunek kontenerow. Proszę was o opinie z pracy tam. Mocno się nadźwiga? I jakie są kwatery? Tego z opisu się nie dowiem

Teresa Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 13 dni.

Czy ktoś mógłby napisać jak wygląda praca w Albercie w mieście Almere?

Asss

Kiedyś praca w ah była bardzo dobrze platna. Teraz tną na wszystkich wydatkach. Nie ma godzin dodatkowych ,nie pracujesz w niedzielę, dziennie pracujesz około 6 h . Gdy mieszkasz na mieszkaniu agencyjnym wypłata to około 350 e więc podobnie można zarobić na szklarniach

Zuzanna
@Asss

Z czego takie przytaczane warunki mogą wynikać? agencja ma bezpośredni wpływ na te godziny czy to już jest uwarunkowane sytuacją zewnętrzną? jeśli o te szóstki chodzi czy też niedziele to zbierając się na wyjazd już o tym wiesz? i czy są sposoby na ogarnięcie tańszego lokum?

@Zuzanna

Planowane jest specjalnie więcej osób, aby skończyć jak najszybciej. Tak na prawde wystarczyłoby zaplanować do pracy mniej osób i proces by się normalnie wydłużył. Dla osób, które przychodza do pracy juz na wstępie zmęczone jest to praca idealna. Pracują 6 dni i mają 35h. Dla normalnego człowieka jest to całkowity bezsens. Pracodawca powinien zapewniać prace na min 7,5h dziennie. Powinno być tak, że jak masz na planingu 14.30 do 22 to tak pracujesz. Nawet gdybyś musiała zamiatać tam 2h podłogę. A ostatnie czasy jest tak że przychodząc na 14.30 o 21 to już w domu siedzisz. Gdyby @Pracodawca musiał płacić za te godziny to myslę, że nauczył by się planować zapotrzebowanie prawidłowo. A tak.. zero szacunku. Związki zawodowe powinny się zabrać za to.

Juca Nowy wpis
@Zuzanna

Z uwagi na zatrudnianie ludzi bez konkretnego planu. Pracując w albercie dłużej jest możliwość przewidzenia kiedy praca będzie, a kiedy będzie jej mniej.

Były

Tak czytam obecne opinie i zarobki aktualne i odrazu mi przyszło ze nie warto wyjezdzac za 7500 zł jak teraz w Pl zarobisz na magazynie 5 tys .Jak pracowałem w AH w 2019 roku to sie opłacało a teraz?

@Były

Ale to 7,500 zł które teraz piszesz to brutto czy netto? I w ogóle o jakieś ofercie mowa, masz jakąś wypatrzoną? Ja nigdy jeszcze nie byłem właśnie, po czterech latach myślisz, żeby znowu pojechać czy to już ciekawość? ciekaw jestem czy warunki odnośnie samej pracy są inne po takim czasie już pomijając pieniądze

Marco
@Były

Teraz mam na Albercie na oosterhout 2600 euro na rękę... Co ty gadasz jakie 7000 zl

Mizatropia
@Marco

A jaka agencja?

Juca

Zarobki w albertach strasznie zmalały z uwagi na małą ilość godzin. Koszty życia wzrosły. Proporcja między zarobkami w Polsce, a w Holandii praktycznie się zacierają.

Anonimowy picker z Oosterhout

laura
@Anonimowy picker z Oosterhout

Witam, ile mogę się spodziewać na moim koncie bankowym pracującym 40 godzin w A DC przez Otto? 3 zmianowy wygląda absurdalnie. Jaki jest dodatek za tę zmianę?

Dave
@laura

przez pierwsze tygodnie ciężko będzie uzbierać aż tyle godzin

Chester

Witam, planuje wyjazd do NL do pracy na stanowisko order picker przez agencję OTTO? Czy praca w Albert Heijn w Eindhoven to dobry wybór? Mam 20 lat, pracowałem pół roku na produkcji w trybie 3 zmianowym, w NL wolałbym 2 zmiany, nie oczekuję cudów z lokacją, ale wiadomo chciałbym trafić jak najlepiej.

Marco77

Tez planuję wyjechać do NL ale słyszałem ze OTTO to słaba agencja. W Albercie maja fajne oferty ale nie wiem jak z zakwaterowaniem i czy jest w porządku. Praca jako order picker, robiłem prawie to samo w Polsce pare lat temu

Pikaczu
@Marco77

Zakwaterowanie spoko,ale jak trafisz na AH Almere to ucielaj jjak najdalej. Wyzysk,chamstwo,szmacenie ludzi nic poza tym. Obiecują złote góry,każą gonić na ciepłej hali żebyś mógł iść na zimną hale a z zimnej już nie wychodzisz. Do póki jesteś na ciepłej hali nawet nie myśl o nockach.

Wiotke K
Użytkownicy czekają na odpowiedź 44 dni.

Cześć, rozglądam się za pracą w Albert Hejin na dostawcy/deliver. Co uważacie o tej pracy? Ile godzin?

Krasawica

Hej! Dostałam ofertę pracy w Albert Heijn Oosterhout. Czy może się ktoś podzielić opiniami na jej temat? Jak wygląda praca, lokacje, biuro, team liderzy. Czy idzie się dogadać, i załatwić czy raczej unikać tego miejsca? Pozdrawiam

@Krasawica

Praca nie jest ciężka. O ile dostaniesz dobrą osobe do szkolenia to już połowa sukcesu. Niektórzy szkoleniowcy są na prawdę kiepscy i znudzeni tą pracą. Lepiej dla Ciebie jak pójdziesz przez OTTO, większa szansa na wyjście z peaku. W Otto chyba w ogóle nie zwracają uwagi na wyniki pracowników przy planowaniu ich na stanowiska. Wystarczy, że raz, dwa razy zrobisz tam normę (nawet jak są naklejki i normy wtedy robi się na prawdę latwo) i hop siup szkolenie na inną funkcje. W GI niestety masz wysoką szanse na peak na ciepłej hali, a dla rozrywki na zimnej. Niestety Gi ma mniej lepszych stanowisk do obstawienia i są one już obstawione przez osoby długo pracujące. Przez pierwsze 13 tyg nie licz na jakieś super zarobki.

@Vanilla

A co jak się dostanie właśnie tą kiepską osobę do szkolenia? Jak potem sobie radzić? Dlaczego przez 13 tygodni nie można liczyć na super zarobki? To ile mniej więcej przez ten czas się zarabia?

@Vanilla

Ja bym powiedział, że Gi bardziej szanuje swoich starszych pracownik i nie dopuszcza nowych tak szybko do stanowisk. W Gi staży pracownicy praktycznie nie wiedzą jak wygląda peak. W Otto staży na peaku, a pracownicy z stażem 2-3 miesięcznym na wykladce. Biuro w Oster Otto na prawdę mocno kuleje. Ludzie conienadaja się do niczego są trzymani na siłę, bo nie ma komu pracowac. Do tego dochodzi szantaż, że gdy weźmiesz chorobowe to nieprzedluzymy Ci kontraktu. Jest jedną parka co pikowac nie mogą, bo chore kręgosłupy maja. Za to być na ciężkim spitsen, rozkładać kraty na linie wtedy nic ich nie boli. Bo wtedy mozna pogadac i normy nie widać. A biuro zamiast zmienic im pracę to czeka chyba na cud.

Angelka

Cześć, mam ponad 25 lat, jestem dość sprawna fizycznie, mam dobrą kondycję ale nie posiadam doświadczenia w pracy za granica. Dopiero agencje przeglądam. Jest tu może jakaś oferta do polecenia dla osoby o takim profilu? I czy mogłabym na rękę zarabiać 12 tysięcy?

Kwiat

Witam. A pracował ktoś w Albert heijn w Tilburgu? Co to jest to pikowanie? I jak mocno trzeba tam naginać. Zdrowy w sprawny facet w wieku 30 lat da rade bez problemu?

Tutaj Pani się spytała o warunki, bo ofertę pracy dostała a mnie zastanawia najpierw to po jakim czasie tak w ogóle jest jakiś odzew? zgłaszacie się bezpośrednio przez ich stronę czy jakoś inaczej też można? I jak kogoś nie chcą to normalnie powiedzą?

shadow

Cześć,dostałam oferte pracy Albert Heijn B.V., Tilburg jak wygląd tam praca? Co z zakwaterowaniem? Warto się tam wybrać?

Czy w Albert Heijn zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Krzysztof

Tragedia. Raz w tygodniu dostajesz rezerwę, tzn za darmo musisz czekać pół dnia na telefon czy cię potrzebują czy też nie, do tego ciągle cisną o normy które są nielegalne. Kasa wydaje się ok jednak nie paląca żadnych dodatków np za pracę w sobotę, nawet za niedzielę tylko 150 % . Szkoda nerwów i zdrowia

Asss

Pracuje w roosendal Praca ok . Największym problemem jest wysyłanie pracowników w czasie jednego dnia na różne stanowiska. Możesz pracować pół dnia na ciepłej hali po czym przełożeni każą Ci iść pracować na mroźnie. Nie jesteś o tym w żaden sposób informowany wcześniej. Tak więc bez odpowiednich ubrań i cały spocony musisz pracować nagle w 0°C

Zuzanna
@Asss

W jaki sposób jest to komentowane? Pracownicy zabierali już głos w tej sprawie? Ciekawa jestem czy można to w jakiś inny sposób rozwiązać, wyjściem będzie zatrudnienie większej liczby osób? to jest przyczyną?

Xd
@Asss

Jeżeli masz crossa na hb i chłodnie to twoim obowiązkiem jest mieć w szafce brania na te dwie hale . Mroznia jest hala nieobowiązkowa wiec nikt Cię to niej zmusić nie może , ale kombinezon tez masz mieć w szafce . Czy to aż takie ciężkie do zrozumienia ? Pracuje 2 lata w ah i bardzo sobie chwale !

Iza
@Xd

Możesz dać namiary na siebie ? Mam kilka Pytań

Tm92
@Zuzanna

Ogólnie to połowa tego co napisała to nie prawda. Pracuje tam rok i jestem Polakiem a mam fazę c normy do wyrobienia a chowamy się w padach żeby nie brać następnego wózka bo skoro mamy normy po 400 to nam wolno ???? atmosfera jest spoko kasa też ok i ogólnie to żadne z biur nie ma lokacji po 100 km ???? ta pani musiała bardzo krótko pracować pozdrawiam

a objaśnisz o co z tymi fazami chodzi? dopiero co tu wchodzę i jesteś tak naprawdę „najnowszym” komentarzem, dopiero się rozeznaje w warunkach. :D czemu po roku ta jakaś faza C ma być nieosiągalna?

Oosterhout

Sędzia :D
@Oosterhout

Widzisz tak to jest bynajmniej pracownicy e&a nawet jeśli nie robią normy pokazują się na piku ???? gorzej jest w Otto bo chowają ich po funkcjach :D dziwne tylko że jak trzeba zrobić robotę szybko i sprawnie to zazwyczaj wołają pracowników z e&a dlaczego ? Bo z Otto już połowy normalnych pracujących ludzi jest już bardzo mało bo wypowiedzenie i do PL -urlopow nie dostali i uciekli :D 8 miesięcy lub rok bez urlopu ? I jeszcze dziwią się w biurze u nich że urlop chca a po co ? Nie ma co się spierać która agencja jest zła która dobra obydwie takie same :D każdy pracuje za tą samą stawkę a nie przepraszam OTTO ma więcej bo dostatek et i nie płacą za dojazd pfff gdyby każdy z was był taki mądry jak na tym forum to dokładnie by siebie wszystko wyliczył i ogarnął że wychodzi na to samo. Każda agencja jest taka sama robi wszystko na swoją korzyść. Autorze tego komentarza jak Ci tak źle to czemu jeszcze pracujesz w Oosterhout ?

Urlop
@Sędzia :D

Pracuje z narzeczoną przez otto i otrzymaliśmy już dwa urlopy, więc nie pisz bzdur!

Sędzia :D
@Urlop

Ciekawe , może dobrze trzymacie palec tam gdzie trzeba ;) z reszta nie ważne życzę powodzenia :) najważniejsze że jesteście zadowoleni bo w mojej sytuacji to się nie udało :)

Paulina
@Urlop

Akurat kolega wyzej bzdur nie pisze ! Zeby dostac urlop trzeba sie zwalniac i miec wtedy swoj wlasny urlop,albo normalnie straszyc zwolnieniem bo ile mozna ! I to jest prawda,ze 8miesiecy potrafia ludzie byc be urlopu bo otto potrafi powiedziec ze przeciez 3 miesiace wczesniej mowi sie o urlopie ale to i tak za pozno bo juz terminy wszystkie zajete. A stawka ta sama jest, tylko otto daje do stawki co tydzien wakacyjne ,a e&a daje raz w roku . Jak to robią czasem inne biura. I jak czytam te bzdury ze przeciez lepiej bo podatek nizszy odciagaja. Podatek liczony jest wszedzie normalnie. Tyle ile wymagaja to wakacyjne pieniadze, a nie %%%% brane z kosmosu.

Otto
@Paulina

Zero problemów z urlopami... kto chciał jechał i nadal jeździ. Popatrz na pracę w Polsce 26 dni urlopu w roku... ani dnia więcej i żyjesz. Różnica pomiędzy wypłatami E&A a OTTO polega na tym, że OTTO ma zwracany dodatek za mieszkanie. Natomiast pracownicy z E&A są na tym oszukiwani. Mają zaznaczony zwrot ale nie jest on suma sumaru dodawany. Wystarczy wziąć sobie kalkulator do ręki i dodać wszystko z rubryki. Dodatek wypłacany przy wypłacie jest opodatkowany podatkiem 38,89%, dodatek wypłacany raz w roku ma zabierane prawie 49%. Jeśli dla Ciebie 11% to nic to gratuluje i myśl tak dalej!

Paula
@Sędzia :D

Dokladnie. Popieram zdanie kolegi.

Ea
@Oosterhout

dziś pana K ponownie brak w pracy, jutro wróże w nagrodę melanż!!!!

Obserwator jak każdy
@Ea

Pan K to mały problem w porównaniu z naszą panna M ktora wiecznie na popkach jest od godziny 13 na versie a rozłoży może jedna rolkę bo jej ciężko, ciągnie jak najdłużej się da nic nie robiąc, pik nie pasuje bo za ciężko wykładki nie lubi, ale ściemniać potrafi najlepiej. I nikt tego nie widzi że ściemnia chodząc między padami, mam tylko szczera nadzieję że biuro E&A zauważy że ta panna to ściemniara ! Takie osoby jak ona to powinny być planowane tylko na pik.

Zielone sweetry
@Obserwator jak każdy

Też mi się to nie podoba!!! Dwa tygodnie temu na 13 mieli, ten tydzień 13. A jak na peak ma iść to aż czerwona szminka z wykrzywionych ust jej spływa! Ostatnio jak dama peakowala to złość aż kipiała! Ale tak to jest jak wieprz zielony sweter nałożył. Ale Pani zielona też się pikowaniem nie przemęczy. Wczoraj jeden wózeczek, dziś już wykladeczka i pogaduszki. A my na peaku przecież cholota musi na szlachtę pracować!!! Koło sie kręci...

@Obserwator jak każdy

Tak tak widzimy to w E&A spokojnie E&A widzi wszystko i czyta wszystko .

Kamyszek
@E&A

to prosimy o wyjasnienia meritum dlaczego wasi zieleni najlepsi z najlepszych osob pracujacych na piku ktorzy wrzucani są w proces zajmuja miejsca na wykładkach???? dlaczego uzywają sobie telefonow na hali?

Buddy
@Zielone sweetry

Dziękujemy za opinię , zawsze wam pomożemy! Pozdrawiamy ekipa buddych :)

Buddy2
@Buddy

Niezmiernie nam miło co o nas myślicie ????

Oskar
@Otto

Slucham ? 0 problemu z urlopami ? No chyba jest odwrotnie. Pracowalem w Oosteerhout i wybaczcie ale urlop temat rzeka - a dlaczego a po co, czemu tak dlugo, moze skrocimy ,nie ma opcji na urlop, wiecznie odrzucanie w aplikacji potem chodzenie do biura i sie proszenie. Tak samo zmiany w aplikacji w poznych godzinach gdzie czlowiek ma na ranna zmiane a o 22 potrafili zmienic transport. Ile pracownikow zwalnialo sie bo urlopow nie dostalo . Juz o tym zapomnieliscie ?

DOCENIENI pracownicy
@Zielone sweetry

Poziom Twojej inteligencji jest porażający!!!! Nie wiem czy wiesz ale jest to strona na której powinny znajdować się informacje na temat pracy,lokacji jakie oferuje agencja. Obrażanie ludzi pracujących w danej firmie powinieneś przeobrazić w rozmowę w cztery oczy. Bardzo łatwo jest o kimś mówić, pisać ale jaj brakuje żeby powiedzieć komuś co o nim myślisz. Jeżeli ktoś zapracuje to ma inne funkcje niż pik. Co do buddych - wszyscy twierdzą,że nie chcieliby nimi zostać. Kiedy jednak ktoś nim jest jest obgadywany po kątach. Dlaczego? Z czystej zazdrości. Zamiast wypisywać głupoty trzeba wziąć (usunięte przez administratora) w troki i zacząć pracować tak żeby też dostać się na lepsze funkcje. Dobra rada- przestań obrażać innych bo się własnym jadem kiedyś udlawisz!!!!!

Grzegorz Makulski
@Oosterhout

Słuchaj łachudro 260 miałem w drugim dniu mam +1,5 wadę wzroku (do czytania) nie widziałem skanera i tylko z tego powodu miałem 3 tygodnie laby na picowanie . Recepta , okulary , wysyłka z Polski ... czas . Z tego powodu pracowałem na linie i innych funkcjach. W sumie 7 dni tylko picowanie. Na linie Tim liderzy byli z mojej pracy zadowoleni . Żeby było ciekawie z Otto dostałem pochwalę za to i w nagrodę uważam również niedzielę. Miałem target 2 dni zrobiłem 290 po 9 dniach picowanie matole i muszę zrobić normy jak każdy. Przedstaw się chętnie spojrzę Ci śmieciu anonimie w oczy. Zajmij się sobą swoim smutnym i zjebanym życiem a nie plotkami. Fuj . Pozdrawiam Grzegorz Makulski 791 742 680 zapraszam

@Kamyszek

Pracownicy wrzucani są na te stanowiska na których jest potrzeba. A nie ,bo ktoś ma takie widzi misie. Wiec skoro buddy jest na wykladke wrzucany to znaczy,ze akurat jest potrzeba. A jesli chodzi o telefon nie badz smieszny 99% pracownikow uzywa telefonu na hali. A nie tylko buddy. I najwazniejsze widac,ze problem masz bo ktos jest opleiderem . Jak tak bardzo chcesz byc trenerem zglos sie do biura , moze akurat Ci sie uda. Pozdrawiam

Dynia
@DOCENIENI pracownicy

Problem polega na tym, że pracownicy w Albercie bardziej są zainteresowani życiem innych niż swoim własnym. Na wykładce ogólnie normy nie ma dlatego towarzystwo będące na niej ma predyspozycje do pogaduszek i twórczej inwencji twórczej na temat innych osób. Zamiast się zająć swoją osobą i pilnowania swojej (usunięte przez administratora) zajmują się obrabianiem d*py innym. Tak to jest jak ludzie nie mają żadnych celów życiowych do realizacji... przychodzą do pracy na wstępnie już zmęczeni i z niechęcią jak im się wielce nie chce. Praca jak każda inna.. kto chce to normę wyrobi

@Dynia

Wyprowadze cie z bledu. Nawet na lean jest norma! Wykladka - norma! Wszedzie obowiazuje tempo pracy. Jesli cie nikt nie uswiadomil to moze pora to zrobic..

Aurora
@DOCENIENI pracownicy

Pamiętam jak Kaśka na nockach tylko umiała krzyczeć, że sami nowi, z takimi pracownikami to my stąd nie wyjdziemy itp. A sama w tym czasie nie robiła nic. Stała i żaliła się jak to kiepsko praca idzie. Pamiętam to jak dziś, bo to były moje pierwsze nocki i starałam się bardzo. Wiele osób to irytowało. Za chwilę została zielonym i w zasadzie jej praca dużo się nie zmieniła i się śmialiśmy, że zasłynęła głośnym krzyczeniem, ale prawda jest taka, że w bliskich kontaktach z niektórymi liderami na fb była. Nie wyobrażam sobie jej powiedzieć tego w oczy bo z jej charakterkiem to by zakrzyczała człowieka. Po drugie ma plecy więc pewnie bym nie dała rady do dzisiaj pracować, bo by wykończyła psychicznie. Widać było jak latała razem z swoim do liderów z wszystkim i donosiła na ludzi. Dlatego ja uważam, że w E&A ścieżka awansu jest tylko zaprzyjaźnianie się. Osobą uczciwie pracującym nie proponuje się awansu, bo oni nie mają czasu na rozmowy w pracy, pogaduszki. Skupiają się na normie.

AH w Oosterhout
@Aurora

Buddy Kaśka to osoba, która w pracy nic nie robi. Podlzuje się leaderom jak tylko się da. Gdy kiedyś pickowala na koelu(to jakiś cud był) to nawet 350 normy nie miała. Na dodatek ma układy w biurze. Uwielbia odnosić na innych. Gdy mieszkała lokacji to robiła zdjęcia osób na Zik-u, które wyszly z domku i wysyłała do biura.

@AH w Oosterhout

I bardzo dobrze. Przynajmniej mniej zikowcow bylo. Jak masz zal i bol dupy to twoj problem, a twoja wypowiedz nie ma nic wspolnego z wykonywaniem pracy na AH.

Buddy Kaska
@AH w Oosterhout

Witam wiernych fanow ;) Buddy Kaska pracuje Tu 2 Lata. I jakbym byla taka (usunięte przez administratora) I miala awans przez znajomoci to dawno juz bym w zielonym nie chodzila jak was cos boli to powiedz mi to w twarz :) chyba ze nie masz odwagi Bo Tu na formum to kazdy (usunięte przez administratora) moze obsmarowac ;) Pozdrawiam i zapraszam na rozmowe lub poszukaj mnie na FB jak obczailiscie kogo mam w znajomych Bo napewno was tez :)

@Buddy Kaska

Przeciez Kasia ludzie z firmy to interesują sie tylko zyciem innych , co robia po pracy, z kim sie zadaja. Ich zycie jest zbyt nudne aby spojrzec na swoje i swoje brudne gacie. Ludzie jestescie zalosni ze patrzycie kto kogo ma na facebooku, kto z kim sprzyja, kto z kim sie trzyma. I prawda jest ze macie bol tylka ze ktos cos osiagnal a Wy nie osiagneliscie nic. Czasami jak juz jestescie tak szczegolowi to przejrzyjcie nie ktoryvh wyniki od poczatku ich pracy i ich zaangazownie w prace.

Fun

Osiągnąć coś w AH????????haha .. haha

Ruda
@E&A

Dobre sobie, zanim ocenisz innych ocen siebie. Wszyscy dobrze wiemy jak pewne grono po znajomości budowalo od początku swoja karierę :) w tym również wy ;))

Jarek
@Aurora

No i nic sie nie zmieniło w tej kwesti. Ciagle jest to samo z jej strony - donoszenie na innych, mysli ze jest nie wiadomo kim. I jej Kuba ktory tez czasami zachowuje sie jak (usunięte przez administratora) Najlepiej to by tylko gnoil ludzi. Liderka Zaklina - jakies nie porozumienie . ONA NIE POWINNA PRACOWAC Z LUDZMI. TA KOBIETA JEST ANTYSPOLECZNA. Wiecznie ma jakies problemy do ludzi, wiecznie cos jej sie nie podoba, przychodzi do pracy juz ze zlym humorem i potem to sie przeklada na wszystkich. Od jakiegos czasu to juz wgl jest nie do zniesienia. Ludzie mają jej dosyc i pracowac z nią nie chcą. MOZE AKURAT ZAKLINA BEDZIESZ TO CZYTALA. Kobieto spojrz w lustro i sie ogarnij. Albert jest spoko firmą, zarobki są tam tez spoko. Akurat Ja lubie pikować, podoba mi sie ta praca, wyniki pffff prosta rzecz nic trudnego w nich nie jest. Jak chcesz pracowac to wyniki same sie robią. Ale trzeba chcieć.

@Jarek

Ludzie (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)na hali, nie przestrzegaja zasad, polowa pracuje byle jak albo nie przychodzi wcale przez co dobrzy pracownicy sie zwalniaja i ty mowisz o czepianiu sie? Wez spojrz na siebie i nie cpaj tyle. Moze pora zmienic podejscie i zamiast byc na wakacjach to do pracy idz...

Ilona
@Omen

A to nikt nie koordynuje pracy pracowników? I nie robi problemu z opuszczania dni pracy i robieniu wszystkiego byle jak?

@Ilona

Moja odpowiedz tyczyla sie poprzedniego komentarza. Sa teamleaderzy ale tych ktorzy najbardziej wszystkiego pilnuja wyzywa sie od najgorszych. Taka mamy mentalnosc ludzi dzisiaj : wszystko dostac(usunięte przez administratora)

Cindy
@AH w Oosterhout

Całkowita prawda! Pamiętam jak te wiadomości się pojawiały na tej grupie. Kiedy pojawiały się pierwsze wiadomości w zeszłym roku i Kaśka chowała się po padach, jeszcze wtedy nie z liderem Michałem i jego piękną jak tu nazwaną czerwoną ustną żoną podszywając się pisali tu komentarze. Kpina, że na to jej pozwalano. Kaśka tak bardzo pracowita jest, że ostatnio zasłynęła akcją celowego zwalania produktów na podłogę. Ze złości, że jej partner ma być w procesie. Bo jak on ma być w procesie? Jak to on?

@Cindy

Skoro tak hardo i odwaznie rozpowszechniasz informacje kompletnie nie zgodne z prawda i jestes z tego powodu nieszczesliwy, to moze idz wyrazic swoje zdanie prosto do Menagera EenA / Gi?

Pracownik Ah

Przeciez Ona nie pojdzie tam bo dobrze wie,ze by Ja zjedli na powitanie. Jedynymi osobami ktore wiecznie cos pisza ,sa oosby ktore maja jakies problemy z zazdroscią, z tym ze Oni muszą pikowac a ktoś inny ma funkcje, albo ze ktoś zostaje dłuzej a no Oni nie nie. I potem ploty miedzy regalami a inprzy okazji tutaj. Przeciez najlepiej wylac swoje zale piszac tutaj nie prawde, klamstwo bo tutaj jest sie madrym a w normalnym swiecie jest sie p*****. Taka osoba jak tutaj ta Pani jest oburzona ze przejsc nie moze do otto tylko jej historia jest dopiero DRAMA ,ze Ona i jej chlopak wie ze otto nawet by jej nie chcialo jak by uslyszalo ich imiona. No to wiec wylejmy swoje zale i z palca wyssane brudy tutaj.

Someone
@Cindy

Widzialas? Bylas? Nie? Widze ze system plotek poszerza swoja kreatywnosc :) podczas gdy fakty sa zupelnie inne. Podobaja ci sie czerwone usta, ze tak o tym wspominasz? Kup sobie szminke w tym kolorze. Chorzy ludzie tu pracuja. Pomowienia i oczernianie innych jest na porzadku dziennym. Zajmijcie sie swoim zyciem i patrzcie na swoja prace. Krowa ktora duzo ryczy, malo mleka daje... Szkoda ze te komentarze sa anonimowe, bo nie jedna osoba podalaby takich ludzi do sadu.

Frisby
@Oosterhout

W 2gim zeby sie pokazac i dostac na funkcje a potem lacha na calego.. powyzej 20-30tygodnia totalna wy...bka i wiecej niz 320 nie pociagna, a ty wez i zasuwaj za nich. Sypia targetami, rozmowami, efekt na chwile i znow wywalone. Az sie czlowiekowi odechciewa przychodzic do pracy, bo wie ze znow za nierobow bedzie robic i utkwi na piku, bo takich trzeba na embalage schowac.

kira
@Oosterhout

wybierajcie otto i miejce te problemy z głowy

Utrecht
@Oosterhout

W utrechcie mamy za to Daniela i Alicję piastowanie wykladki level hard! Jeszcze idzie zrozumieć, że kontraktowy są kitrani... ale oni to zwykli pracownicy otto nie nadający się na nic innego jak tylko na wykladke. Na prawdę nie potrafię zrozumieć dlaczego z jednymi się przeprowadza rozmowy o normy, a ich sie nawet nie daje na pik. Jak nie potrafią pikowac to może czas najwyższy zmienic pracę.

@nowy

Dzień dobry. Szykuje się do pracy w Utrechcie jako pracownik magazynu, jak będzie wyglądać ta praca?

Joasia
@@nowy

Witaj, mój chłopak tez będzie niedługo szukał oferty tutaj, powiesz czemu wybrales akurat ten magazyn skoro w sumie nie znasz warunków? cos od kogoś już slyszales? Były jakieś inne oferty? i masz w ogóle doświadczenie czy na swiezaka jedziesz? Chłopak nie ma, dlatego się martwię

Pracowalem przez ok. 3 miesiace w Albert Hejin Oosterhaut przez agencje GI Group - i kilka slow o niej. Na samym wstepie powiem, ze praca w samym Albercie, jest na prawde spoko i dobrze platna o ile sa godziny(za 40h po odliczeniu kosztow lokaliacji itp itd wychodzilo ok. 440-450 euro) (dlatego spoko jest lapac funkcje jak najszybciej) Natomiast jesli chodzi o sama agencje GI Group to jest to jedna wielka kpina. Po pierwsze, lokalizacja w Deelen czyli baraki w srodku lasu ok. 7km do najblizszego sklepu, pokoje 9m2 na dwie osoby, przez pierwsze poltora miesiaca w pokoju mialem tylko 2x lozko, umywalka, stalowa szafa (brak nawet biurka czy stolika), dodatkowo dorzucili mi goscia pracujacego na totalnej innej firmie na nocki wiec w momencie kiedy ja wstawalem kolo 9 on szedl spac, przez co mieszkanie razem na tak malej przestrzeni bylo po prostu niemozliwe. Jesli chodzi o sam kontakt z biurem, mydlenie oczu, zapominanie i olewanie pracownikow to standard. Zeby nie byc goloslownym opisze swoja sytuacje, po 3 miesiacach przyszedlem do biura z informacja ze chcialbym sie zwolnic poniewaz lokalizacja to nieludzkie warunki szczegolnie patrzac na cene, Ann jako glowna menadzerka(Holenderka) zaproponowala mi zmiane lokalizacji na Overloon, 6 dni przed powrotem z urlopu probowalem sie z nimi kontaktowac odnosnie nowego adresu - bezskutecznie. Dopiero 3 dni przed przyjazdem dostalem informacje od Pani Dominiki ze moge wrocic, ale znowu na Deelen bo miejsca na Overloon musieli jak najszybciej zapelnic xD Mowiac w prost, ich slowa i obietnice nie sa nic warte - pomimo ze mozna odniesc wrazenie ze pracuja tam calkiem normalni i cywilizowani ludzie, mi osobiscie zmarnowali 2-3 tygodnie zycia z racji ze musialem na szybko znalezc nowa prace - pomimo ze mogli mnie po prostu puscic zgodnie z warunkami ktore panuja w umowie. W duzym skrocie - praca w Albercie super natomiast GI Group zycze jak najgorzej.

kejt91

Ronaldo
@kejt91

Ja pracuję w Tilburgu jest naprawdę spoko! Atmosfera fajna jak sobie nie radzisz z czymś zaraz ktoś leci ci pomóc. O godziny pracy się nie martwię..

dawid95
@Ronaldo

Gdzie teraz lokacje ma Otto do pracy w AH Tilburg? Dawniej był klasztor najbliższy z E&A.

Były z e&a później Otto
@kejt91

Omijaj na pewno Zwolle i bungalow w omenn i te drugie co rowerem dojeżdżają 16 km chyba że lubisz a jeśli idzie o firmę Otto lepszej firmy nie ma Pani Dorota budzi ludzi do pracy lepszej roboty nie ma sam się przekonasz pozdrawiam

kris
@kejt91

Prawie na każdej lokacji Alberta przez (usunięte przez administratora) jest ok według mnie

Gregory
@kejt91

Polecam pracę w Albercie w Tilburgu przez Otto. Jak chcesz jechać zarobić nie jesteś narkomanem nie opuszczasz bezsensownie dni pracujących po prostu masz głowę na karku i jedziesz pracować nie marudzić to tylko tam. Ja byłem 8 miesięcy i jakbym mógł to z chęcią bym tam wrócił. A dodam że kilka lat za granicę jeździłem i w różnych miejscach mieszkałem i pracowałem. Także jak za granicę to tylko tam.

mark
@Ronaldo

a pracowałeś przez jakąś agencję?

@kejt91

Oosterhout ma bardzo kiepskie lokalizacje mieszkaniowe. Ludzie na lokacji bardziej interesuje melanż niż praca. Więc jak interesują ciebie imprezy każdego dnia tygodnia to myślę, że ta lokacja Alberta będzie dla ciebie odpowiednia. Planiści nie zwracają uwagi na wyniki planując więc nawet przychodząc na kacu nie powinni zwolnić, bo najważniejsze byś do pracy dojechał. Jeśli interesuje Ciebie normalne życie to polecam wybrać innego Alberta.

Justyna
@Vanilla

Co się dzieje na tych imprezach? Faktycznie są jakieś grubsze czy to zależy? W moim przypadku partner będzie jechał i wolę sprawdzić co i jak. Mimo imprezowania normalnie się zarabia? I czy tam będzie teraz bezpiecznie?

Zostaw merytoryczną opinię o Albert Heijn - Netherlands

• Jak się pracuje w Albert Heijn?

Zobacz opinie na temat firmy Albert Heijn tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 181.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Albert Heijn?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 11 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Albert Heijn?

Kandydaci do pracy w Albert Heijn napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Albert Heijn