Opinie o Albert Heijn w Netherlands

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Albert Heijn. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Albert Heijn na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Albert Heijn w Netherlands

AH w Oosterhout

Biuro E&A w Oosterhout ma bardzo dużą tolerancję dla osób pernamentnie przebywających na Zik-u. Niejaki Kamil K. częściej przybywa na Zik-u niż w pracy. Mimo to w dalszym ciągu planowany jest na nocki. Ba! Jeszcze niedzielę dostaje.Pickowac też praktycznie nie musi. Chyba, że jeden wózek i zaraz idzie na lina.

ZackNobody

Witam, wyjeżdżam do pracy do Amsterdamu na magazyn Albert Heijna przez firmę Otto. Czy ktoś kto tam pracuje lub pracował mógłby powiedzieć coś więcej na temat pracy i kosztów życia? Nigdy wcześniej nie byłem w tym kraju więc nie wiem o nim kompletnie nic poza tym że dużo jeżdżą na rowerach i można na legalu zajarać gibona. Ciekawi mnie jak wygląda życie i specyfikacja pracy i byłbym bardzo wdzięczny jak by ktoś odpowiedział na moje pytania :) 1. Jak na prawdę wygląda kwestia z mieszkaniem. Mieszka się w pare osób na 1 pokoju czy faktycznie max. 2 osoby na pokoju jak mnie poinformowano i czy jest opcja mieszkania samemu na pokoju. 2. Jaka jest faktyczna opłata tygodniowa za pokój i czy jest stała czy może zmienia się po jakimś czasie? 3. W jakim stanie są miejsca w których się mieszka? 4. Dostałem umowę na 6 miesięcy, jaka jest szansa że przedłużą mi umowę po upływie tych 6 miesięcy jeśli normalnie pracuję, wyrabiam normę? 5. Czy norma wogóle do zrobienia czy jest wywindowana tak że tylko nieliczni dają rady? 6. Jak wygląda stosunek koordynatorów/opiekunów/przełożonych do pracownika? 7. Czy są jakieś premie/dodatki i czy ucinają z wypłaty za określone rzeczy? 8. Jaka jest atmosfera / ludzie na robocie? 9. Czy jest szansa na dłuższy kontrakt np. na 2 lata? 10. Czy Otto uczciwie wypłaca za przepracowane godziny i nadgodziny? 11. Co zabrać ze sobą z Polski? 12. Czy na miejscu dostane numer SOFI i holenderską kartę zdrowia? 13. Czy są jakieś ukryte koszty o których Otto nie informuje takie jak dojazdy do pracy, ubezpieczenia, opłaty za pranie? 14. Ile idzie realnie zarobić netto na "łape" tygodniowo? 15. Ile średnio w miesiącu wychodzi wam przerobionych godzin? Czy można pracować w soboty/niedziele i ile są płatne? 16. Jakieś rady? Jeśli ktoś zna odpowiedzi na choćby część pytań będę bardzo wdzięczny za odpowiedz. Pozdrawiam :)

@ZackNobody

Kończę właśnie 3 tydzień w Albercie w Eidhowen, powiem tak... Masakra - pracuje na zimnej hali. W pierwszych dniach ryją ci banie jaka to super firma i super praca, Panie na 70% se pracujesz lajcik - nie robi się u nas na 100% bo to tylko wariaty tak robią ...itd. Potem już jest gorzej, bo firma działa na zasadzie niedomówień, nie wytłumaczą ci wiele i potem wszyscy mają do Ciebie żal o wszystko. Terminale jakieś z 2011 roku, wiesza się to, czasami idziesz przykładowo po zamówienie 32-4-1 a on ci zmieni kiedy masz go w rękach. Nikt nie mówi jak działają normy, jakie zasady nimi kierują. Są wstanie ci potem wkręcać że mało robisz, ale nie mówią ci jak robić szybciej, bo nie wystarczy tylko szybko chodzić i kompletować zamówienie. Sam do wszystkiego muszę dochodzić. Liderzy są jak jakieś automaty które losują co ci powiedzieć, super, źle, lepiej ... często masz różną odpowiedź na to samo. Robisz 260 mało rób 300 zrobisz 320 rób więcej. Na Hali pełno osób których jedynym celem w życiu jest chyba praca praca w Albercie. Drą się przepychają, poganiają, wymuszają... Jest tam taka dziwna tendencja że jak mają siłe to cwaniaczą ale po jakimś czasie nawet te (usunięte przez administratora) jeżdżą smutne i biadolą o tej pracy. ahhh i wszystko to w tle muzyki techno albo radia gdzie 10 kawałków leci zapętlonych w tle Twojej pracy. Po pracy nawet jak jestes sportowcem, pójdziesz totalnie wyrypany spać, i będziesz zastanawiał się nad dietą dzięki której przetrwasz. To nie jest praca na dłużej jak jesteś człowiekiem który ma łep na karku, i jakieś ambicje czy plany. Raczej dla młodzika który pójdzie do pracy, potem po pracy sobie zajara ziółko, napije się piwka... poopowiada z kolegami jak mu źle a na następny dzień znów do tego zajobu. Pozdro

@Misiek

Dzięki za odpowiedz ;) A ile godzin w tygodniu pracujesz i ile zarobisz za tydzień pracy jeśli mogę zapytać?

Bytom Men
@ZackNobody

Jestem w Amsterdamie w Albercie online. Ogólnie to tak m z normami się zgodzę przesada.(usunięte przez administratora)Za to że wyjdziesz po 8 h pracy ostrzeżenie się dostaje. Dla mnie to śmieszne bo jak rozmawiałem na samym początku z agencją to mówili że po 8 h pracy można wyjść więc walą wała i tyle.

@Bytom Men

Dziękuję za odpowiedz :) A jak wyglądają zarobki/mieszkania?

na ręke około 250 - 300 euro za 45-50h od poniedziałku do soboty

@Misiek

250-300 euro z sobotą to szału nie ma... A otto kroji na kasie czy wypłaca jak należy ?

otto

gdzie placa 300 uero za 45-50h? hahahahaha za 45h masz minimum 460 euro na reke

@otto

tak jest, racja, źle napisałem kwotę jest tak jak mówisz w tej rozróbie

Edek
@ZackNobody

Czy tutaj ktoś normalnie może odpowiedzieć na zadane pytania żeby nie musieć się domyślać o co chodzi? Czy ludzie odpowiadający na pytania są w pełni zdrowi umysłowo bo czytając niektóre odpowiedzi można sądzić że piszą to jakieś (usunięte przez administratora) ameby umysłowe. Czy tak trudno jest przeczytać tekst ze zrozumieniem i się do niego odnieść zachowując przy tym jakąś składnie zdania, spójność?

nanaa
@ZackNobody

pracuje w eindhoven drugi tydzien. Potwierdzam ze jedt tam (usunięte przez administratora) ludzie to holota nie rwz dostalam w plecy wozkiem bo ludzie biegna doslownie.. niby 5tyg jedt na wyrobienie sie a ja po 5 dniach uslyszalam ze mam robic norme. szkoda gadac wiekszego (usunięte przez administratora) w zyciu nie widzialam. Jesli sie nie bedziesz podlizywal to niczego tam nie osiagniesz..

@nanaa

Pytałem raczej o Amsterdam a nie Eindhoven ale Albert to Albert i praca/warunki/podejście prawdopodobnie są takie same :/ Dziękuję za odpowiedź, mam coraz większy obraz całości jak ten wyjazd może wyglądać i powiem szczerze, że nie wiem czy się cieszyć czy płakać..

nowy
@nanaa

Cześć, jesteś w stanie mi powiedzieć ile robisz godzin i ile faktycznie wychodzi na rękę? Mam wyjazd w sobotę, zastanawiam się czy nie wybrać czegoś innego po tych komentarzach. Pozdro!

nanaa
@nowy

pelne 8 h 6 dni w tyg z mozliwoscia nadgodzin zwlaszcza rano

Maryś
@ZackNobody

Witam. Udało się wyjechać? Jak sytuacja wszystko ok ?

Malaa
@Bytom Men

Hej, idę do AH Amsterdam za dwa tyg. Gdzie dają zakwaterowanie, i jak to tam wygląda?

@ZackNobody

Witam, pracuje w AH ale w innej lokalizacji 1. Z pokojami to jest tak, że zależy na jaką trafisz lokalizację. Ja na przykład mam mieszkanie 3 osobowe (pokój dla pary i jedna jedynka) - bardzo dobre warunki 2. Opłata stała 95euro tygodniowo z czego zwracaja 40 euro, więc tygodniowo wychodzi 55 4. Jak będziesz chciał pracować, nie będzie z Tobą problemów, to przedłuża Ci umowę a nawet możesz szybko przejść na fazę B. 5. Norma łatwa do zrobienia, nie pracowałam wcześniej na kompletacji, a wyrobiłam ją po 6 tygodniach. 6. Koordynatorzy wporzadku, pomocni, nie upierdliwi, bardzo dobra atmosfera 7. Są dodatki za nocki, za premie. Ucinają tylko kaucję za buty do pracy, za rower, za kurtkę z pierwszej wypłaty, na koniec zwracają. 8. Ludzie tak jak piszą w komentarzach są tacy którzy próbują z być najlepsi kosztem tego że zajeżdżają Ci drogę itp ale to są pojedyncze egzemplarze. Są osoby które pracują normalnie, robią swoje, można z nimi pogadać. 9. Możesz pracować nawet dłużej niż 2 lata 10. Czy wypłaca uczciwie ciężko powiedzieć, ja problemów dotychczas nie miałam, a ci którzy mówią że mieli to często poprostu osoby które nie rozumieją solarisów. 12. Agencja wyrabia Ci Sofi i ubezpieczenie 14. 350-500 euro zależy ile godzin i jaka zmiana 15 weekendy pracujące i płatne więcej są niedziele

marko

no brzmi całkiem spoko pewnie wkrótce wyjadę z otto

agata

no też właśnie nie widzę nic złego, też zastanawiam się teraz nad wyjazdem

KandydatkaAH

Mogę dopytać co znaczy, ze zwracają cześć kosztów zakwaterowania? Na jakiej zasadzie? Bardzo proszę o odpowiedź

czarnamamba
@KandydatkaAH

Zakwaterowanie jest ściągane z twojej kwoty brutto czyli często jest tak, że dostajesz tyle samo dofinansowania na nie co ono kosztuje. Ja miałam tak, że zarobiłam przypuśćmy 380€ już po odjęciu podatku, ale jeszcze przed zabraniem za pokój i ubezpieczenie. Po zabraniu tych dwóch opłat wychodziło mi na rękę 355€ bo odciagneli tylko za to ubezpieczenie, a zakwaterowanie wyszło na 0. Inaczej dostałabym 255€, a jest to spora różnica ;)

Aleksander
@ZackNobody

Są normy do wyrobienia w Albert heijn powiedzmy 500 produktów na godzinę musisz odbić pralki są płatne tylko zależy w jakim miejscu jesteś czy byś był almere to nie lub gdzieś indziej to pewno tak soboty i niedziele się pracuje jak masz w planie tygodniowym niedziele to tak a jak nie to masz wolne

Nowa123
@otto

Ja przez flexcraft za te godziny mam 570 na rękę

@dawid95
@Nowa123

Nowa123 jaka to praca przez flexcraft?

Nowa123
@@dawid95

Albert Heijn on line w Amsterdamie

Toja
@Nowa123

570? Za ile godzin/dni? To kwota już po odciągnięciu kosztów za zakwaterowanie i ubezpieczenie?

ah medewerker
@Misiek

Co Ty za głupoty opowiadasz, za 6 dni pracy na rękę dostajesz 430/480 euro (ranne/popołudniowe) jeśli pracujesz 6 dni w tygodniu z niedzielą włącznie to jest to około 500/530. Jeśli pracujesz na nocne zmiany mieszane z weekendami z niedzielą to nawet 620 euro. Zalezy ile godzin robisz i w jakie dni. Dodatkowo na agencyjnym mieszkaniu odcinają pieniądze z kwoty brutto co jest dużą korzyścią, ponieważ odciągany jest mniejszy podatek.

@ah medewerker

Ja nic o pracy nie pisałem. Pytałem o AH Nieuwegein.

Kacper
@ZackNobody

I jak dowiedziałeś się czegoś?

@Misiek

To chyba pracujesz w innym magazynie niż Albert xD Właśnie dostałam wypłatę na 504€ już po odjęciu mieszkania i ubezpieczenia. W tym tygodniu przepracowałam 38h (w tym niedziela). Zawsze znajdzie się ktoś marudny komu wszystko będzie wadzić ????????‍♀️

Anonimek
@ZackNobody

Hejka, myślę że byłabym w stanie udzielić Ci odpowiedzi na powyższe pytania :) Jestem pracownicą w AH i również jestem zatrudniona przez agencję OTTO. Mam umowę na 6 miesięcy, aktualnie jest to mój 3ci miesiąc i na dzień dzisiejszy mogę śmiało powiedzieć że: 1. Z zakwaterowaniem jest różnie, zależy gdzie Cię dadzą, są lepsze i gorsze lokacje, lepsze i gorsze warunki mieszkaniowe. Są lokacje gdzie masz takie a'la domki letniskowe w których masz 3 pokoje. 2 pokoje to są " jedynki" czyli jednoosobowe I jest dwójka, czyli pokój dla pary czyli łącznie taki domek jest na 4 osoby. Warunki są okej, jest kuchnia połączona z salonem, osobno toaleta oraz łazienka. Co do wypłat, wypłaty są co wtorek które wąchają się między 350 a 450 euro tyg. Ewentualne nadgodziny również są wypłacane Ale pamiętaj że mimo wszystko za te 7,5 godz. Pracy zawsze Ci wypłacą. Atmosfera w pracy jest dobra, mimo faktu że się pracuje z 90% Polaków Numer BSN ( numer Sofi) dostajesz praktycznie zaraz po przyjeździe. Jedziecie grupką do biura które właśnie zajmuje się wyrobieniem tego numeru BSN Za zakwaterowanie w prawdzie są ci odciągane pieniądze, ale jeżeli masz meldunek np. W Polsce czy gdzie tam mieszkasz, to pieniądze za zakwaterowanie są ci zwracane jest to kwota około 104 euro Średnio w miesiącu wychodzi jakoś ponad 30 godz. Przerobionych. Z czasem dali by cię na nocki na których można wyciągnąć nawet i 600 euro, ale z tym różnie bywa bo szczerze ja osobiście nigdy jeszcze nie dostałam takiej samej wypłaty. Zawsze się różniła. Czasem po odciągnięciu wszystkiego dostawałam 370euro, czasem 421 a jeszcze innym razem 270euro. Praca jest elastyczna i całkiem spoko, w jednej firmie masz kilka stanowisk oraz 3 hale. Jest ciepła hala zwana Houdbaar, jest zimna ( 3°) zwana Koel, jest jeszcze zimniejsza ( -23°) zwana Deep. Niech cię ta minusowa temperatura nie odstraszy haha, dostajemy bowiem ciepłe ciuszki, nie dadzą ci zamarznąć :D Z początku trafiasz na houdbaar na picking który uwielbiam!! Jest również wykladka czyli wykładanie towaru na półki. Do tej funkcji zawsze dużo ludzi się pcha Najmniej chętnych jest na Koel ale szczerze jest super, tam masz dokładnie to samo co na houdbaar tylko że hala jest mniejsza. Biuro jest spoko, ludzie mili, wiadomo trafi się czasem jakiś gbur Z transportem do pracy sprawa wygląda tak: 1. Jeśli masz mniej niż 20km do pracy to jedziesz rowerem który funduje ci Otto, z tym że co tydzień masz za rower odciągane 40euro Jeśli masz więcej niż 20 km to jedziecie busem do pracy Szansa na przedłużenie kontaktu jest spora jeżeli pokażesz że ci zależy na pracy. Mają oni bowiem dużo nowych ludzi którzy praktycznie codziennie zjawiają się w firmie. Nie jest to dobre moim zdaniem bo i tak większość nowych odchodzi po pierwszej wypłacie którą dostaną

Nika
@ZackNobody

Hej i jak tam w końcu z tą pracą?

bogobojny
@Nika

nie jedz przez otto, ruchaja na kase, carriere rotterdam polecam

Justyna

W którym Oosterhout jest ten Albert? Koło Nijmegen, czy koło Bredy? Jaki jest dokładny adres?

Justyna

Dzięki. Lokacje daleko od Alberta?

Kar
@Justyna

W zależności są 8 km są i 80wszystko zależy gdzie trafisz , to już loteria jest

Wiola

Witam jadę z agencji flexcraft do albertjaijn czt może mi ktoś powiedzieć coś o pracy i zakwaterowaniu?

Roksana

Jedzie ktoś może w ta sobotę do Bleiswijk z Otto? Ja mam zaproponowny tam wyjazd właśnie w ta sobotę. Jade sama, może ktoś jeszcze? rokksawasik@gmail.com

lora
@Roksana

i jak tam? jestes juz na miejscu? mozesz cos powiedziec? :)

Znajomek

Jak jest z papierem o niekaralnosc sprawdzają to czy agencja tylko tak gada?

Jaa

Nic nie sprawdzaja

@Znajomek

Karany jesteś i się obawiasz? To lepiej zostań w pl a nie patolongie chcesz po NL rozsiewać

Onaaa
@Znajomek

W otto masz 6tygodni na wysłanie im na maila wszystko pisze w aplikacji..

DobrySamarytanin

Bardzo proszę o "faktyczne" i szczere informacje o AH Online Amsterdam. Gdzie jest zakwaterowanie, i jakie odczucia? Jak z godzinami? Podobno w umowie jest zagwarantowane coś koło 30h tygodniowo? Jak z wypłatami już po potrąceniu ubezpieczenia i zakwaterowania? Jak bardzo się różni praca tutaj względem innych Albertów, gdzie jest voice-pick? Pozdrawiam

Przyszły pracownik

Witam, chciałabym zapytać, jak zarobki w AH Online Amsterdam? Po odliczeniu zakwaterowania, które organizuje agencja OTTO? Oni to z automatu odtrącają przy wypłacie?

Lucki
@Przyszły pracownik

100e bez nadgodzin

@Lucki

Naprawdę tylko 100e za tydzień pracy? ;o

Ea

Jak wygląda zmiana agencji z ea na otto?

robert
@Ea

lepiej w tym temacie skontaktuj się bezpośrednio z otto :)

Kasior
@Ea

Odezwałem się do Otto i wszystko mi załatwili od ręki

Dario
@Ea

Ale pytasz o to samo miejsce? W sensie że pracujesz w AH i chcesz zmienić samą agencję?

Dynia
@Kasior

Zostałeś na tym samym Albercie?

@Ea

E&A nieźle kroiło na kasę mowa o zwolle 4 lata robiłem w e&a później Otto ja już się natyrałem przez te lata i ten wspiały bungalok na ommen nazwa jak z horroru śmiesznie to wspominam ale jak wybierać to Otto lepsza kasa to bez 2 zdań

Pytanko
@Były z e&a później Otto

a powiedz mi jaka różnice widziałeś na tygodniu?

Aksen
@Ea

Ja też kilka razy pracowałem z e&a i później z otto.. zdecydowanie polecam każdemu iść do otto

@Pytanko

360 w e&a za nocki a Otto 480 e@a to można nazwać rodzinna firma w (usunięte przez administratora) lecieli ze wszystkimi dużo by pisać w Otto na zwolle też zauważyłem jeśli idzie o mieszkanie bungalo bo można trafić na weezep totalna porażka istna (usunięte przez administratora) tego nie życzę to na ommen zależy od Pani Asi kordynatorki na Ommen na ommen jest najlepiej bo masz dojazd samochodem a na weezepie rowerem 16 km

@Ea

Szczerze pracy jest bardzo dużo jeśli idzie o zbieranie zamówień to Edeka Niemcy Czy ER do Lidla i kasa podobna nawet lepsza i warunki lepsze moim zdaniem Albert już się skończył wysokie normy i zakwaterowanie też słabe Holandia już się skończyła w życiu bym nie wrócił do Alberta 7 lat tam przerobiłem i mam zdanie na ten temat takie jest owiele lepiej w Niemczech niż tej Holandii czy Otto czy e&a e Niemczech jest owiele lepiej jeśli idzie o komisjonerke

Caterina
@Były z e&a później Otto

Jakie agencje pracy polecasz jeżeli chodzi o Lidla i Edeke? I jakie zarobki tam są?

@Były z e&a później Otto

Podobnie zarabiam w EE&A gdzie mi się odkłada wakacyjne ,w otto nic się nie odkłada i używają ulg podatkowych na maxa,niby więcej zarabiasz ale jak co do rozliczenia roczneg to w przypadku Otto nie będziesz mieć zwrotu,a biorąc cały rok z góry zwrot za ubezpieczenie przy rozliczeniu nie zdziw się jak będziesz musiał oddać z 900 eur,bo ja przez otto to miałem dług w bealastingu prawoe 3000eur,stąd obecnie z ulg nie korzystam by uniknąć pisowskiego drugiego opodatkowania w Polsce.

@Aksen

Jestem tego samego zdania

@Były z e&a później Otto

480 po odtrąceniu zakwaterowania i wgl?

Ciekawy

Pracowal lub pracuje ktos w AH Roosendaal? Moze ktos powiedziec o pracy? Normy? Jak z zakwaterowaniem?

jalapenio
@Ciekawy

bylem tam z otto - sama praca jest ok, zakwaterowanie po stronie otto tez bylo w porzadku

@Ciekawy

Nie polecam, dużo ciepłych chłopów a nawet jeden pokazał mi (usunięte przez administratora) Z kolei flex wypina się przed porto

@jalapenio

Robiłeś normę?

AH Tilburg. Musicie wiedzieć jedno. Koordynatorzy mają premie kwartalne. I gdy do Was chodzą, głaszczą, chwalą to dlatego że tak muszą bo Oni mają spotkania z menedżerem i mają cisnąć na wynik. C(usunięte przez administratora) W kolejce w polsce czeka 500 osób. A najbardziej dziwiły mnie osoby które myślały że bez nich wszystko stanie. Żart, każdy jest numerem i nie ma znaczenia czy przyjdziesz do pracy czy nie. A skąd to wiem to sie domyślcie.

Baton

To chyba dobrze, że w ten sposób motywują do pracy czyli pochwałami i "głaskaniem"? Lepiej żeby dawali (usunięte przez administratora)czy jak?

Ribbel

No właśnie jak to jest z tymi premiami? premie mają od ludzi, których mają pod sobą (czyli są w ich teamie) czy od tych co są w danym dniu na zmianie kiedy prowadzą zmianę?

Asia

Oni tam wykorzystują ludzi poprzez (usunięte przez administratora) Ci Kordynatorzy? O to Ci chodzi?

Nigdywiecej

Pracowalam jako picker od 2012 do 2021, jako jedyna osoba tyle wytrwalam i nie dosc, ze nie doczekalam zadnego awansu, bo nie lizalam nikomu (usunięte przez administratora) to nawet mi nikt do widzenia nie powiedzial, ale to jest nic, bo 1. jeszcze mnie na gruby hajs, ktory mi sie nalezal, chcieli przekrecic i skonczylo sie na prawnikach 2.Mialam juz 2 operacje na cieśni w obu rękach, ktorych nabawilam sie w tym (usunięte przez administratora)i czekaja mnie nastepne, a o odszkodowania zdrowotne tutaj nie oplaca sie walczyc! To jest najprawdziwszy (usunięte przez administratora), gdzie oplaca sie co najwyzej pojechac z Polski tylko na wakacje sobie dorobic i zacisnac zęby na 2 miechy.

Koko
@Nigdywiecej

Ale miała pecha.. Miałem prawie podobną sytuację - moja wypłata spóźniła się o jeden dzień, a pracowałem wtedy za pośrednictwem agencji OTTO, więc zadzwoniłem bezpośrednio do nich, aby dowiedzieć się, dlaczego tak się stało. Powiedzieli, że z jakiegoś technicznego powodu transakcje nie przeszły, ale szybko to zostało naprawiono. W mojej osobistej praktyce nie było więcej takich przypadków

Anett

W AH w oddziale Pijnacker niejaką Natalia Szymonik (podejrzewam że to fałszywe konto na fb)szantazuje przez wysyłanie wiadomości na messengera kierowców że w zamian za sex załatwią kontrakty Baba twierdzi że ma plecy Koles ja zbesztal z błotem i ma problemy Zaczęły się skargi skrócenie czasu załadunku i rozładunku kontrole i dziś został wezwany na rozmowę prawdopodobnie zostanie usunięty Ludzie co z tym zrobić Facet ma żonę i rodzinę a ta wpieprza się w życie Wypisuje że chce się z nim kochać żeby zrobił jej dziecko bo zależy jej na dobrych genach To jakaś paranoja Co z tym zrobić gdzie to zgłosić?

Przemo

Za 42h otrzymałem 370euro bez wiekowki. Na nocki mozna liczyć dopiero po pół roku, na niedziele nie licz wcale, a soboty nie sa lepiej platne. Normy wielkie, przerwa liczona co do sekundy (skaner na ręce odlicza kazda sekunde..). A rowery przy tutejszej pogodzie to jeden wielki żart i proszenie sie o zapalenie płuc.

Witam, jak praca w AH geldenmassen, jak wygląda z normą i płacą ile można zyskać tygodniówki?

Witajcie. Jak jest teraz w Bleijswik i jak na zakwaterowaniu od Carriere to wygląda?

Pracowałem w tamtym roku w bleswajku w Albercie przez carriere pokoje ok wynajmowaliśmy domy bodajże 8 pokoi w domu warunki naprawdę (usunięte przez administratora) w porownaniu do bungalow albo hoteli. Praca nie była zla ja akurat byłem na zimnej hali ciężko było tam zrobić normę za dużo wózków za mało miejsca. Ale osobiście polecam kasa spoko 400-500 euro na tydzień na rękę. Jak trafisz na ciepłą hale to już jesteś wygrany praca fajna ludzie w porządku na domkach też normalni ludzie więc jak najbardziej polecam nie ma się czego bać. Teraz jadę akurat przez otto do innego Alberta więc zobaczymy jak tam będzie ale jestem dobrej myśli

Bronisław
@Marek

Widzę, że kasa spoko. Kwaterę opłaca pracodawca czy trzeba samemu to załatwiać? I jak z dojazdem do roboty. Jest transport?

Miki
@Bronisław

Kwaterę załatwia firma ale potrącają.

Karolinkaaa
@Marek

Czy faktycznie dojazd do pracy jest rowerem?

Kkkk
@Miki

A wiesz jam jest z dojazdem do pracy? Faktycznie przy lokalizacji do 20km dostaje sie rower?

witek
@Kkkk

my mieliśmy samochód

ola

koleżanka z którą wyjeżdżałyśmy z otto tam była i nie została zadowolona z zakwaterowań w tej agencji. z otto lepiej

@Kkkk

My dojeżdżałyśmy 15 km rowerem

Adidas129

Hej. Chciałbym wypowiedzieć się na temat pracy w AH, aby Ci którzy się tam wybierają przemyśleli to jeszcze ze 2/3 razy. Sama praca nie jest najgorsza, chodzisz i pick-ujesz... a wróć- raczej „ganiasz” jak szczur, przepychasz się bo CZAS GONI, skaczesz po polkach jak małpa, nie masz czasu zawiązać buta bo Ci norma spadnie o czym Ci dokładnie przypomną 500 razy dziennie. Norma jest z kosmosu ściągnięta. Nie dziwie się, ze ludzie tam ćpają, tylko dzieki temu maja energię żeby robić te chore wyniki. Okolo co godzinę przychodzi jeden buc i mówi Ci jaka masz normę i ze masz robić szybciej. Ciekawe ile on by zrobił na godzinę? Myśle, ze połowy normy by nie zrobił ale Was zjedzie od góry do dołu, wielki Polaczek, który ma wyższe stanowisko i ma się za niewiadomo kogo. Druga sprawa, aplikacja otto... to chore, ze nie masz normalnego harmonogramu pracy na tydzień chociażby, ponieważ Twoje dni pracy mogą zmienić się każdego dnia. Myślisz, ze jutro masz wolne, wiec wchodzisz na aplikacje żeby się upewnić (około23) i co widzisz? Że jednak wolnego nie ma, zaszły zmianę, a Twoje plany szlag trafił. Eleastyczny grafik? Nie. Nauka przez 4 tygodnie bez norm tak jak to przedstawiają? Nie. Jeżeli ktoś chce mieć coś z życia (w ogóle mieć jakieś życie poza praca-dom-praca-dom)a przede wszystkim sprawne zdrowie psychiczne to nie polecam firmy Albert Heijn Online, wręcz odradzam i przestrzegam. Najgorsza firma świata to mało powiedziane, a to najwyższe kierownictwo może podziękować „teamliderom”czy jak się nazywają te buce, które maje się za niewiadomo kogo. Polacy powinni się wstydzić tak traktować drugiego człowieka, nie wspominając, ze traktują tak nawet swoich Rodaków...

Wera
@Adidas129

Co do hamonogramu niestety to nie zawsze zależy od agencji pracy, więc otto tutaj raczej nie ma wpływu. Trzeba umieć dogadać się z koordynatorami w Albercie

Anton
@Adidas129

Dość mocno to podkoloryzowałeś, bo zwracają uwagę o normę i przypominają o niej, ale jest do wyrobienia i Ci co się zajmują robotą nie mają z tym problemu. I nie potrzebują do tego używek... No generalnie się nie zgodzę z Twoim komentarzem.

Random
@Adidas129

Sam pracuję w Albercie na ciepłej hali i tam jest norma 380, ja tam robię przeważnie miedzy 320 a 360+ czasem sie zdarzy ze mam 370+ ale to zależy od wózka więc da się tyle zrobić by się nie czepiali a jeśli chodzi chodzi o prace to mi nie przeszkadza to, w końcu wyjeżdża się za granicę by tak zarobić by sobie ułożyć, życie w Polsce przynajmniej ja tak robię zbieram na mieszkanie, remont i przyszłe opłaty także trochę sobie popracuję tam ale mnie to nie przeszkadza :)

Zuo
@Adidas129

Na złych teamliderów trafiłeś i trzeba było ich zgłosić wyżej. A praca jak praca.

@Zuo

W ogóle to rzadkość, że tak trafiłeś. Za 3 lata wpółpracy z otto ani razu nie miałem do czyniena z kimś złośliwym czy nieogarniętym jeżeli chodzi o teamliderów

@Random

W jakim Albercie? U nas za takie 320-330 to się wylatuje z roboty;)

Bogobojny

W jakim albercie pracujesz?

@Bogobojny

Eindhoven.... u nas jest 400 na rannej zmianie i 420 na popce... za 320 to jestes wzywany do cockpitu :p

Bogobojny

(usunięte przez administratora)na ranku ciężej o normę.. 400 t o na popce u nas wymagają

Ribbel

jestem w szoku! A od czego zależy, że na rannej zmianie wymagana mniejsza norma niż na popce? Czy norma nie będzie zależna od wielkości Alberta? U nas gdyby wołali tych zaznaczonych na czerwono do cockpitu to chyba cała hala stała by tam bez przerwy.

Lina
@Adidas129

Praca była okrutna. Zgadzam się ze wszystkim

Onaaa
@Ribbel

Normalnie zależy wyłącznie od rodzaju wózka i części godziny w jakiej go zrobisz (tzn nlwpiej nie zaczynać wózka 10min do pełnej godziny bo wtedy te kilkanaście produktów zostanie podzielone lepiej przebic sie na fukncje bez normy posiedzieć w kiblu i zacząć wózek o pełnej godzinie)

Ciekawa

Witam czy może ktoś podzielić się opinią pracy w Albert Hejin w Zaandam ? Jaka praca, zarobki i zakwaterowanie ??

ryszard
@Ciekawa

żadnych zarzutów odnośnie pracy tam nie mam, co do mieszkań to w sumie ok

Dosia
@ryszard

Jest Pan przez Otto w Bleiswijk tak?

Asia
@Dosia

Ja tam pracowałam.

Bonzo

Wszystkich, ktorzy zamierzaja wyjechac do pracy do Alberta w Eindhoven ostrzegam. Nie jedźcie tutaj i nie traćcie czasu i nerwów. W pracy wielkie wymagania , a na lokacjach warunki jak dla psów.

Kroooos
@Bonzo

Ale ty przyjechałeś tu do hotelu 5 gwiazdkowego leżeć i pachnieć czy zarabiać pieniądze? Wiadomo że warunki nie są jakieś super. Ale jeśli człowiek tylko pracyje je i śpi to wydaje mi się że i tak są okej. Praca sama w sobie ja swój sposób nie jest zla. Ile ludzi TYLE opinii :). Są ludzie którzy bez wciągnięcia krechy nie idą do pracy :)

Olcia

Cześć czy jest aktualnie ktoś przez otto w albert heijn w Bleiswijk bądź w Roosendaal? Planuje przenieść się z e&a z Eindhoven. Jak wygląda zakwaterowanie? Czy po 14 tygodniach można liczyć na podwyżkę?

Arturo
@Olcia

Byłem w Bleiswijk przez Otto. Tak jest podwyżka - około 1 ojro. Z lokacji to wiem że jest w Roterdamie kilka, w Booskop i w Amsterdamie (gr8 hotel). Ogólnie Bleiswijk nie polecam ze względu na małą ilość godzin a do tego biuro to pajacerka jakaś i jeśli chcesz coś zarobić (pracując więcej godzin albo mieć niedzielę) to trzeba ich brać szantażem

Michael K.
@Olcia

Hej Olu gdzie w końcu wybrałaś się do Otto AH Bleiswijk czy Roosendaal?bo też będę jechał za niedługo ???? można się zgadać podaj e-mail/tel

@Arturo

Czasami przez otto mieszka się również na lokacji w Gouda ulica stoffkade.Jak dla fajna lokacja oby na ćpunów w domku nie trafić...pozatym lepiej mi się teraz pracuje w AH online w Oosterhout niż w bleswijku...W oosterhout nie ma takiego bata :)

Zostaw merytoryczną opinię o Albert Heijn - Netherlands

• Jak się pracuje w Albert Heijn?

Zobacz opinie na temat firmy Albert Heijn tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 181.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Albert Heijn?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 11 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Albert Heijn?

Kandydaci do pracy w Albert Heijn napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Albert Heijn