Opinie o Albert Heijn w Netherlands

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Albert Heijn. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Albert Heijn na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Albert Heijn w Netherlands

Order Picker

Przestrzegam wszystkich przed pracą w Albert Heijn Online w Rotterdamie , jak wam oczywiście życie i zdrowie miłe , najkrócej opisze to jako (usunięte przez administratora) , (usunięte przez administratora) i mobbing , no i smród od niemytych ćpunów, których tam niestety nie brakuje , a szatnia też wali tak padliną że strach . Pozdrawiam

Hmmmm
@Order Picker

Coz można powiedzieć.... coś głośno o tym AH w Rotterdamie... to nie pierwszy post... ciekawe

Nikus
@Hmmmm

Też mnie to dziwi, bo już od dwóch lat wyjeżdżam tam pracować z otto i nie miałem jak na razie żadnych problemów

wiktoria
@Nikus

mam tak samo

Jacek
@Order Picker

Ale nie wrzucaj wszystkich do jednego worka, bo jest sporo osób normalnych, a piszesz jedynie o (usunięte przez administratora), którzy są wszędzie

Kasss
@Order Picker

A j.obcy jest wymagany tam?

mark
@Kasss

Nie jest wymagany

Koro
@Kasss

Nie, śmiało możesz aplikować bez znajomości języka

wiktor

czy są jakieś ah w którym wymagają znajomośći jęz obcego czy wszędzie przyjmują bez? wyjazd przez otto

kamil

nie wymagają znajomości języka

janko
@wiktor

z tego co gadałem z koordynatorem to we wszystkich jest podobnie i nigdzie nie wymagają znajomości innego języka

@wiktor

z tego co wiem to w otto wszędzie przyjmują bez j. obcego

A jak kwatery?

Sława
@Marcin

Już od kilku lat kwatery są jak najbardziej w porządku

Jacek
@Marcin

Byłem 5 lat temu i wróciłem w zeszłą jesień. Standard kwater znacząco wzrósł.

agnieszka
@Marcin

tym razem mieszkaliśmy w hotelu więc jak najbardziej w porządku

adelson

przez otto niezłe są

Maxim

Przepraszam bardzo, Polski nie jest moim ojczym jezyku i dla tego opinie skladam w jezyku angielskim: I have been working temporarily as an Order Picker for Albert Hejn in Eindhoven via E&A in July-August 2020, and I can put my hand on my heart and wholeheartedly confess: this is by far the worst ever job I had in my 40 years, and this means a lot coming from a guy who saw some serious stuff… What the Polish workers that you promoted to shift leaders and managers created there, falls nothing short of infamous Arbeit camps in the 40s Germany. The atmosphere in the team is absolutely toxic, intolerant, and unbearable, resulting in constant non-stopping flow of people. From day 1 at work I have been harassed by the manager every 2 hours that if I don't make 270 picks per hour, the company will say goodbye to me! Also 2 very badly behaved Polish female team leaders have been screaming and cursing with “k” word at other Polish girls (also fresh new workers) because the latter have been a bit slow. These girls have been terrified with such treatment, I even noticed one of them was crying. I have witnessed this myself and could not believe my own ears how leaders treat their workers (even temporary workers have rights, although I think this may be a surprise for AH management). We always had to wait after the shift for at less 1 hour for the rest of our crewmates because we lived 60 km from work and were traveling to and from work by car, 5 persons per car, and AH management have been selectively picking most efficient workers for afterwork hours, so those less efficient were staying at the canteen and waiting. AH management could not care less that we had to spend at less 1 hour, but sometimes even up to 3 hours of our own FREE afterwork time at their canteen. These facts are just a tip of the AH’s atrocities iceberg. So, seeing all this, in only 6 weeks I already knew I had enough, so decided to quit the job and as a decent person came to the office on Tuesday and warned them in advance: I work till Friday and leave. I already had a flight ticket booked for Friday night, so all was planned. What did the management do? Called me back later on my phone and said they don’t need me to come to work again the next day. But they still charged me through the nose for accommodations till Friday. This is absolute trash of behavior, it’s like the managerial staff are punishing people for being honest and decent and not quitting without warning. All in all, I really am surprised how a big company is running their business like that allowing their managerial staff and shift leaders to treat people like some 2nd sort citizens. I will never believe that the AH management is not aware that in the Northern Europe, in the very heart of civilization in 2020 there is still remnant of infamous Arbeit camps with hired Polizei from local populace, with “norms”, punishments for failures, constant moral pressing and absolute lack of respect to other humans.

Piter

Do którego AH najbardziej opłaca się obecnie wyjechać, gdzie są godziny?

Kam86
@Piter

Eindhoven polecam, jestem i są jeszcze wolne godziny. Rekrutują to możesz do nich uderzyć

Mati
@Kam86

Przez jaką agencje pracujesz?

Kam86
@Mati

Od roku przez Otto

Gosia
@Kam86

Moge zadac Tobie kilka pytan na pv?

Fred
@Kam86

a oprócz Eindhoven to gdzieś jeszcze?

karolajna

Czy wybiera się ktoś od marca do Albert Heijn B.V. Pijnacker? Bardzo proszę o informacje, czy warto tam jechać? Bo ja chyba jestem zdecydowana, ale nie wiem czy fizycznie jest to wykonalne? Nie mam zbyt silnej krzepy :) Dodatkowo szukam chętnej osoby/osób do dzielenia pokóju tudzież kwatery. Proszę napiszcie carolzx@wp.pl

Ala
@karolajna

Podbijam pytanie, bo również jestem ciekawa tej lokacji

Daniel1224
@karolajna

Siemka, jade za tydzień spróbować swoich sił. Opinie różne, jedne zachęcające, a inne na odwrót. Myślę, że warto spróbować ???? pozdrawiam

Magy
@Daniel1224

Daj znać jak już będziesz na miejscu i jak z lokacją, pozdrawiam i trzymam kciuki

smiesznajolka

Jade 29.11.2020 do AH Rotterdam online wraz z narzeczonym, może mi ktoś powiedzieć coś na temat lokacji jezeli chodzi o AH Rotterdam? pozdrawiam

ObywatelPL$
@smiesznajolka

Przez pierwsze 6 tygodni będziesz miała czas na dostosowanie się do norm albertowych , ogólnie praca jest dobrze płatna , w najlepszych momentach miałem ponad 500 € na czysto na firmowym , załatw sobiew Polsce od razu papier ET , żeby była ulga za mieszkanie . Poza tym jest mobbing ze strony polskich flexów to prawda , ale jak np. na chłodni będziesz trzymać norme od 300 w góre to cie nie zwolnią , nie wiem jak na ciepłej hali ale czasem też możesz trafić na wykładkę i tam już nie ma żadnych norm . Polecam jechać przez agencję Otto . Pozdrawiam

oskar
@smiesznajolka

zgadzam się z wszystkim co napisał kolega wyżej oprócz mobbingu, z tym się nie spotkałem, ale też zawsze starałem się by norma była wyrobiona. jak praca jest zrobiona to nikt się ciebie nie czepia na to masz gwarancję.

Omen
@ObywatelPL$

Wszedzie jest norma - na kazdym stanowisku - praca ma byc wykonana na czas by klienci otrzymali zamowiony towar a normy sa narzucone przez AH. Bedac wlascicielem wlasnego sklepu tez bys chcial by twoi klienci otrzymali zamowienie inaczej bedziesz w du..ie. Jak ktos uwaza ze cos jest dla niego za duzo to niech poszuka pracy w innym miejscu. Wiekszosc ludzi przyjezdza i mysli ze zarobia samym staniem i gadaniem a roszczen milion...

wewi
@ObywatelPL$

Od kiedy to na wykładce nie ma norm? W Eindhoven codziennie lista, który pad ma ile do rozłożenia

Wykladka
@wewi

W Almere też na wykladce nie ma norm były ale od roku nie ma ,masz pad przydzielony i wykładziny towar tyle ile go jest ,przy artykułach typu wino,napoje do pomocy na sam koniec pracy przychodzą inni.

Paula

Czy ci co pracuja w Albert Heijn Eindhoven wciaz sa zakwaterowani w barakach 40km.od miejsca pracy i 2-3km.od sklepow bez mozliwosci zmiany samemu zakwaterowania ?

Wika
@Paula

nie wiem o jakich barakach chodzi, ale przez otto są niezłe domki

wewi
@Paula

dalej tak jest

J

Witam, czy ktoś wie jak wyglądają warunki mieszkaniowe w Albert w Almere ?

JJ
@J

Bardzo dobry standard, wygodne łóżka. Za dużo nie odbiega od tego miejsca gdzie przechodzi się kwarantannę.

Katarzyna
@JJ

A jak ocenisz inne warunki pracy w Albert Heijn? Interesuje mnie najbardziej kwestia pensji oraz atmosfery pracy wśród pracowników. Co możesz na ten temat napisać? Chciałabym się dowiedzieć czy wszystko jest zadowalające.

Wybiera sie ktos z OTTO 26.12 do AH Bleiswijk ? :)

M
@Marcin

Ja wyjeżdżam 26 do AH w Bleiswijk :)

dejw
@M

a ktoś może wybiera się na koniec stycznia/poczatek lutego?

Borek
@dejw

Ja się wybieram z dziewczyną 30 stycznia właśnie. I czytam komentarze żeby zobaczyć czy warunki są w miarę.

eMeM
@M

Cześć, jakie lokacje mieszkaniowe przez OTTO ma AH w Bleiswijku ? ;-) Interesują mnie miejscowości i ogólnie warunki mieszkaniowe, z góry dzięki za info!

Katoa

Witam ja zaczynam od 22 02

NPTN
@dejw

Ja aktualnie pod koniec lutego bym chciał

Patryk
@NPTN

Są jakieś dobre oferty w lutym?

oleg
@Patryk

widziałem że w grupie na fb wrzucają aktualne oferty, zerknij sobie

abel
@Patryk

skontaktuj się bezpośrednio z nimi, przez stronę lub przez fb

Gosia
@Katoa

Jedziesz do Albert heijn? napiszesz do mnie na adres modzelewska.malgorzata1@gmail.com

Martin

Jestem w AH przez Otto wraz ze swoją ukochaną i wszystko jak narazie jest ok, warunki też lepsze niż oczekiwaliśmy

@Martin

a w jakim miescie Pan pracuje?

Były pracownik AH online Rotte
@Martin

Chwalcie sobie póki was nie(usunięte przez administratora) z dnia na dzień , bo Otto szczególnie tak robi , oni mają (usunięte przez administratora) w ludzi , więc jak macie dobrze to odkładajcie kase ile się da , bo w tej agencji nie znacie dnia ani godziny jak wam podziękują ... moje motto :)

Romek
@Były pracownik AH online Rotte

Kiedy otto tak robili? :) Korzystam z usług otto już prawie dwa lata i do tej pory nic podobnego mi się nie wydarzyło ani moim znajomym

ObywatelPL

Witam , wszyscy którzy tu pracują i dają się zastraszać normami to zwykłe ułomne nastolatki , takich tu potrzebują , naćpanych fetą idiotów , górna granica wieku 25, każdy flex to czerwony pajac , do wszystkich Flexów , będziecie rozliczeni poza pracą , każdy osobno dostanie po waszej fałszywej mordzie , wy antypolskie śmiecie , co sprzedaliście się za wyższą stawką aby gnębić Polaków !!! ,większość z was nigdy nie pickowałą ani jednego wózka , awans za kapowanie i noszenie upominków do biura , powiem krótko (usunięte przez administratora) AH online Rotterdam. Nie pozdrawiam .

janek
@ObywatelPL

co ty za bzdury wypisujesz? przecież ci naćpani lecą szybko bo się nie stawiają w robocie!! widziałem na własne oczy co robią z takimi i nie patyczkują się z nimi. po co firmie taki który nie zrobi normy?

Nixk

W de meern podobnie..

Dobrze powiedziane

stark
@ObywatelPL

Panie ObywateluPL jakąś normę trzeba wyrobić w każdej pracy, a mobbing to poważne oskarżenie. chyba że za mobbing potraktowałeś to, że ktoś Ci zwrócił uwagę, że się nie wyrabiasz i żebyś się przyłożył bardziej...

ObywatelPL
@stark

Twoim sposobem rozumowania to mobbing nie istnieje , może jak by tobie ktoś przyłożył juz nie powiem czym to byś wiedział pseudo inteligencie , idź tam i popracuj ,dłuższy czas ,poznaj realia i patologie tego AH online w Rotterdamie a dopiero dyskutuj gościu kolorowy .

Chrobry

Witam, czy ktoś pracuje w AH online w Nieuwegein? I bym mógł opisać jak się pracuje, jak mieszkania i czy godziny są przerobione więcej niż 30?

Bagro
@Chrobry

Podbijam pytanie, bo również jestem zainteresowany tą lokalizacją

Były allrounder ah

Zgzodze się z większością opinii na o ah. Pracowałem w ah de meern 5 lat jako orderpicker następnie allrounder. Normy i tempo pracy bardzo wysokie jednakże można przywyknąć do takiej harówki przez kilka lat nawet co skutkuje jak w moim przypadku zniszczonymi plecami w odcinki ledzwiowym. Nie wspomnę mobbingu przełożonych i atmosferze, szkoda komentarza. Nie polecam, w NL jest wystarczająca dużo pracy (nie harówki)za podobne lub wyższe pieniądze. Sam o tym się przekonałem.

Iwo
@Były allrounder ah

Jako orderpicker niestety musisz liczyć się z tym, że jest narzucone tempo pracy, ale możesz też po jakimś czasie przecież zmienić stanowisko i lokalizację. Nikt nikogo nie zmusza, by pozostać w tym samym miejscu parę lat. To tak jakby chirurg lub strażak skarżył się na stres...

Zibi
@Iwo

Porównanie strażaka czy chirurga do orderpikera na magazynie to trochę przegięcie. Orderpikerem każdy może zostać, skutki zdrowotne mogą pojawić się dopiero po kilku latach...

Iwo
@Zibi

Może zostać każdy, ale chyba nikt Cię nie zmusza do pracy i wiesz z czym się wiąże praca na magazynie. Wiadomo przecież, że nie będzie się siedzieć i (usunięte przez administratora) w stołek. ;-)

Czy coś zapowiadali, by miały być problemy przez cov21 czy obecnie wszystko jest ok?

Mikolai
@Marcin

Obecnie nie zanosi się na to, by miał być przestój czy żeby miały być wprowadzone dodatkowe obostrzenia

Masia
@Marcin

Na dzień dzisiejszy wszystko jest ok

Misiek

Pracuje ktoś w AH online Nieuwegein przez otto? Jak ta praca wygląda?

agata
@Misiek

w sumie nic trudnego, otto załatwia wszystkie niezbędne rzeczy, więc nie miałem żadnych problemów

Misiek
@agata

Są normy? Dużo polaków? Jest chlodnia lub mroźnia?

Witam, czy pracuje ktoś na Albercie w Pijnacker (voice). Chciałbym się dowiedzieć trochę więcej o tym miejscu, warunkach /ludziach itd. Zostaw email a się odezwę

Witam , chciałbym dodać swoją opinię o AH Online Rotterdam , gdyż to co tam się wyprawia to czysta patologia , to już nie tylko zawyżone normy i regularny mobbing ale też wiele innych patologii sięgających wysokich stanowisk w biurze, szczególnie w OTTO , nikt normalny nie będzie chciał tam pracować ,albo po prostu nie dadzą mu pracować dłużej . Kolesiostwo i brudne układy poszczególnych osób , to najkrócej co mogę napisać , a kończy się to min. tym że np. na stanowiska Flex team leaderów wybierani są w większości ludzie którzy nawet w Polsce nie dostali by pracy na kasie w Biedronce bo to zwyczajne przygłupy i analfabeci , w dodatku chamscy w stosunku do ludzi . Co następuje potem z takim gościem , kiedy widzi że zadania Flexa go przerastają i już się kompromituje , to zaczyna zażywać narkotyki , nie będę tu sypał nazwiskami , bo niech se te buce pracują , sami się wykruszą albo wykończą , mi już nie zaszkodzą . Ogólnie kasa była ok , ale atmosfera pracy przez takie głupie nie przemyślane awansowanie przygłupów i dupolizów, jest nie do wytrzymania , bo kilka tych osób pseudo-flexów za grosza psuje i niszczy efekty ciężkiej pracy ludzi którzy pod strachem i w stresie , biegają w popłochu , wyrabiają te normy , kosztem swojego zdrowia . Pozdrawiam i przestrzegam wszystkich ludzi przed tym (usunięte przez administratora) w Rotterdamie .

ByłyPracownikAH

Witam Tutaj opinia o AH Online Oosterhout biuro E&A. Generalnie wyjazd dobrze zorganizowany. Warunki mieszkaniowe bardzo dobre (nowa lokacja Nistelrode). W biurze tez wszystko OK. Da sie dogadać i załatwić prawie wszystko. I tutaj kończą sie plusy tego miejsca. Jeśli chodz o pracę: Co 2 godziny chodzą z normą i stresują ludzi. Bardzo ciężko o szkolenia na inne stanowiska przez co nie masz dodatków i zarabiasz śmieszne pieniądze za 5-6dni pracy. Stali pracownicy mają układy, pracują na tych samych stanowiskach mają dodatki i więcej godzin. Bez układów i wchodzenia w tyły flexom tutaj nie zarobisz. 50% allrunderow w tym zakładzie nic nie robi (nie wspominając o tym, że traktują orderpickerow jak (usunięte przez administratora) Bardzo dziwne rzeczy dzieją się w tym zakładzie i nikt z tym nic nie robi. Nie ma tutaj perspektyw ani przyszłości dla doświadczonych pracowników. Gdyby ktoś był zainteresowany to mogę udzielić więcej informacji.

Igor
@ByłyPracownikAH

Ile wychodziło Ci tygodniowo po odliczeniu wszystkich opłat ?

@Igor

Za 5 dni 280-300, a za 6 dni okolo 350-360

Mirek
@ByłyPracownikAH

Całkiem nieźle

Witam , mam pytanie czy pracował ktoś lub pracuje w Albert Heijn w Almere ? Ponieważ jadę tam z narzeczoną za tydzień i chciałbym znać opinie, pozdrawiam

angela
@Tomek

cześć, zależy przez jaką agencję jedziesz, ja tam z otto regularnie się wybieram, za każdym razem wszystko ok

Rock
@Tomek

Tomek, a przez kogo się wybeirasz? Jeśli przez Otto to mogę Ci coś więcej napisać, innych agencji nie znam

Kaska
@Rock

Ja chetnie sie dowiem czy sa teraz przyjecia ??

@Rock

@Rock Wybieram się przez otto, jestem ciekaw jaka lokacja nas właśnie czeka, pozdrawiam

@angela

Jadę przez Otto, nie wiesz może jakie są tam lokacje? W sobotę jedziemy. Pozdrawiam

@angela

Prosiłbym również o opinie na temat pracy? Jakie normy i czy bardzo ciężko?

Aga

Norma 415. Wszyscy biegają żeby ją wyrobić

Gyyyby
@Tomek

Rownkez chcialbym sie dowiedzieć jak to wyglada w almere, jakie sa warunki pracy i jakie lokacje?

Gyyyby
@Gyyyby

Lokacje zależy gdzie trafisz, my na początku trafiliśmy bez sensu ale ogarnęli nam lepsze lokum i jest ok, a praca ciężka, wysokie normy ale za to dużo godzin i dobra kasa.

Kamyk
@Tomek

Dalej tam pracujesz jakie opinie?

Tom
@Kamyk

Jak na razie żadnych negatywnych

Zostaw merytoryczną opinię o Albert Heijn - Netherlands

• Jak się pracuje w Albert Heijn?

Zobacz opinie na temat firmy Albert Heijn tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 181.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Albert Heijn?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 11 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Albert Heijn?

Kandydaci do pracy w Albert Heijn napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Albert Heijn