Opinie o MAT-TAR SJ w Koźminiec

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MAT-TAR SJ. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w MAT-TAR SJ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tartaki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MAT-TAR SJ w Koźminiec

Korek

Wszędzie jest dobrze tam gdzie Nas nie ma.Najgorszy to taki, który w swoje gniazdo (usunięte przez administratora)Ludzie ogarnijcie się nie podoba się do widzenia.

Kacper

Dlaczego mówisz, że chcieli nas okraść?Dlaczego siejesz zamęt i nie dobrą atmosferę?Myślę,że powinneś otworzyć sobie swoją firmę.Życzę powodzenia.Wtedy nikt Cię nie będzie okradał.

Olek

Jeśli ktoś chciał Cię okraść to zmień pracę.Po co tam jeszcze pracujesz?

Zenek

Doszły mnie słuchy, że będziemy pracować po 6,5h.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie MAT-TAR SJ.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
D. Owczaryszek

Ludzie zastanówcie się co piszecie. W życiu liczy sie tylko zdrowie, a nie pieniądze. Wiem to bo sam tego doświadczyłem. Nie piszcie źle o MAT-TARZE, bo gdziekolwiek indziej byście poszli to nie będziecie mieli lepiej, być może jeszcze gorzej. Tym którym się ten zakład tak bardzo nie podoba niech się po prostu zwolnią i znajdą w czasach kryzysu cos lepszego. Nie zazdrośćcie i nie patrzcie na to, że wyjeżdżają tiry tylko zastanówcie się ile trzeba zainwestować żeby te o to tiry wyjechały. Zanim zaczniecie cokolwiek wypisywać zastanówcie się! Miejcie odwagę chociażby podpisać się pod swoją opinią! Nie boję się waszych komentarzy dotyczących mojej opinii. Pozdrawiam i mam nadzieję, że chociaż część z was znajdzie w sobie na tyle odwagi by przedstawić się. D. Owczaryszek

@D. Owczaryszek

(usunięte przez administratora) Kryzys w Polsce może jest , ale po naszej firmie tego noe widać skoro jest zwiększana produkcja na poszczególnych działach, a mamy pracować za 20% niższe wynagrodzenie. I nie pisz tutaj o tym by się przedstawiać, bo szefostwo nawet nie miało odwagi zrobić zebrana poinformować o Tym pracowników, tylko kierownik przekazał majstrom tą informację, a oni sami nie wiedzieli dokładnie co mają nam powiedzieć. Zwykłe wykorzystanie sytuacji, a i nie zapomnij dzięki komu te tiry wyjeżdżają, tak dzięki ciężkiej pracy nas pracowników!

@D. Owczaryszek

A druga sprawa jeśli ktoś wpadł na potrącenia pensji o 20 % , to dlaczego nikt nie poinformował pracowników ze także o 20% zmniejsza się czas pracy z 40 godzin tygodniowo na 32 godziny. Jak już coś jest robione , to niech to będzie zgodne z prawem.

Alibaba
@D. Owczaryszek

Przepraszam bardzo jakiej ty choroby doświadczyłeś ? Bo z tego co wiem to jeździsz od lekarza do lekarza i nic nie stwierdzono a siedzisz w domu cały czas bez stwierdzonej diagnozy :-/ Jak jestes taki wyrozumiały to przyjdź i nam pomóż przejść przez ten kryzys razem albo oddaj 20% z chorobowego zeby wspomóc firmę ! Pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do zdrowia moze w końcu trafisz na dobrego lekarza.

D.Owczaryszek
@D. Owczaryszek

Jeśli jesteś taki mądry/a to moze Ty jesteś w stanie mi pomóc? Oddam ci nawet 50% mojego chorobowego! Od 4 miesięcy tak jak napisałeś/łaś jeżdżę po lekarzach i szukam kogoś kto mi pomoże. Z chęcią przyszedłbym do pracy was wspomóc. Jednak wydaje mi się że wasze negatywne i dodatkowo anonimowe komentarze nic nie dadzą. Skoro jesteście w stanie wypisywać jakieś bzdury w Internecie to może będziecie wstanie znaleźć sobie inną pracę? Lub iść osobiście do szefa i mu to wygarnąć?

@D. Owczaryszek

Jak Ty człowieku będziesz mógł teraz kolegą z pracy spojrzeć w oczy! Zwykły (usunięte przez administratora)który patrzy ugrać coś dla siebie. Wstydź się.

Jola

To po co jeszcze tam pracujesz? Odpowiedź.. Zmień pracę, wiele firm już nie pracuje .. I wysyłają na bezpłatne.. Sama coś o tym wiem.. siedząc w domu już któryś dzień.. Nie wiedząc co mnie jutro czeka. Wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma.

Zaskoczony
@Jola

I z nudów czytasz wpisy o innych firmach :)Naprawdę ? Tu ludzie piszą ,ponieważ to że pracodawca może zmniejszyć pensję to fakt ale idzie to w parze z obniżeniem czasu pracy .Ludzie są źli bo zaproponowano nam idiotyczne rozwiązanie .A do tego nikt z nami noe rozmawia , odsyłają do kadr ale po co ...?

Edi
@Jola

Siedzisz na bezpłatnym i stać Cię żeby opłacać Internet i wypisywać pierdoły? ????rozumiem że Rydzyk dostaje auta od bezdomnych Ale żeby dawali Internet to nie słyszałem

Gabi

To zmień pracę proste. W czym problem. Panie Janie.....

Jakiś

Jeżeli obetnie pensje to praca po 8 godzin soboty wolne i tyle jak kryzys to kryzys przecież nikt nie będzie pracował po 10 godzin a zapłacone za 8 .

Jan B,

Pan Jan to nie brygadzista, bo coś bym o tym wiedział!!

Kaskader

Żadnego kryzysu nie ma patrzą nas wykorzystać nie dajmy się i zróbmy strajk niech sami robią bo to jest tragednia

Pracownik vvv

Jak ci się nie podoba to się przenieść gdzie indziej. Ciesz się że pracujesz jeszcze ze firma nie stanęła. Opanujcie się z tymi komentarzami. Jak macie tak źle Adros, Max Pol, vitax, Płomyk, czekają. Pozdrawiam

Daniel
@Kaskader

Jak nie ma kryzysu ile firm ma przestoje nie oglądasz tv.

Nikt
@Pracownik vvv

Tam chociaż premię mają

Niania

Mat tar chce (usunięte przez administratora) nas wszystkich kosztem sowich wydatków nowe auta kupują nowe maszyny a nam chcą zabrać 20% z naszej pensji . Wykazują najnizsza krajowa resztę w kopertę i z tych kopert zabierają 20 % jakim prawem mamy pracować 10 godzin a zapłacone za 8 wyzysk ludzie otwórzcie oczy !!! Nie dajmy sobą pomiatać szef nie wie co robi może sobie tym zaszkodzić więcej niż swoim pracownika .

Bongo

(usunięte przez administratora) nas jak jest kryzys to po 8 godzin a nie zabiera nam 20% pensji a mamy pracować po 10 godzin nie dajmy się okraść inspekcja pracy się kłania a po nich urząd skarbowy !!!!

Stary

Model 40-40-20, bo o nim mowa, ma działać tak, że państwo będzie pokrywało 40 proc. naszych wynagrodzeń (ale tylko do wysokości średniego wynagrodzenia w gospodarce krajowej). Pracodawca będzie pokrywał kolejne 40 proc. wynagrodzenia, a 20 proc. pokryjemy my, pracownicy. Co to oznacza? Mówiąc bez ogródek – o tyle niższa będzie nasza pensja. Rząd zapewnia, że nie dotyczy to wszystkich – tylko tych, którzy pracują w firmach dotkniętych pandemią koronawirusa i dodaje, że z niższymi pensjami ma iść w parze zmniejszony do 8/10 etat.

@Stary

Przecież model 40 40 20 nie może być stosowany jeśli pracownik jest na najniższej krajowej stawce, czy się mylę? A na takich umowach my pracujemy. A nawet jeśli to z 8 godzinnego wymiary pracy powinniśmy pracować nie całe 7 godzin , bo o 20% też zmienia się wtedy ten czas. A co ma to do tego że my pracujemy po 10 godzin? To jest zwykłe okradanie pracownika, bo mało tego widząc po ostatnich zakupach w firmie , tego kryzysu nie widać!!!

Zastraszany

Jeśli pracodawca zdecyduje się na obniżenie pensji swoim pracownikom, może sięgnąć po trzymiesięczne dopłaty do wynagrodzeń od państwa. Korzystając z tej pomocy, podmiot zobowiązuje się, że przez najbliższe pół roku nie zwolni swoich pracowników.

Stefan

To teraz sobie nagrzebali.Bylismy zbyt długo cicho ale już koniec!.Inspekcja pracy to tylko początek!Jak można (usunięte przez administratora)pracownikow!Wstyd i jeszcze raz wstyd.Z jakiej racji mają nam wziąść 20% naszego wynagrodzenia?To jest nie zgodne z prawem.Zaslaniaja się kryzysem w firmie ale o jakim kryzysie jest mowa?Bezczelność

@Stefan

Zobaczymy czy będziecie coś działać, czy tylko jesteście mocni tutaj w necie. Czas pokaże

Stefan

Sprawa już jest w toku.Zobaczymy co dalej .Najważniejsze jest to by walczyć o swoje.Niby wszyscy gadają ale żaden nie stanie w obronie innego.

Bleble

Dlaczego nie zostały skrócone godziny pracy skoro jest tak źle a godziny zostały normalnie a stawe pracownikowi ucinanie (usunięte przez administratora) w czystej postaci !!!

NiCK
@Bleble

Teraz Ukraina będzie robić za większe pieniądze niż my. Bo pośrednik się nie zgodzi za urwanie 20% . Zgłosić sprawę do urzędu skarbowego i się skończy (usunięte przez administratora) żeby robić po 10h a mieć zapłacone za 8h

Przy całej sytuacji z koronowirusem nie dostajemy rękawiczek jednorazowych a każdy zakład jest zobowiązany do wyposażenia pracowników w takie rzeczy

Ktos

Ciesz się że możesz chodzić do pracy , że masz mozliwosc prscowac ,zarobić na utrzymanie, na opłacenie rachunków itp.. w momencie gdzie większość zakładów jest zamknięta, i ludzie albo zostają zwolnieni , albo siedza na przymusowych urlopach ... A Ty marudzisz o rękawiczki? Masz płyny do dezyfekacji rak ? To je dezynfekuj ! A jak Ci to nie wystarcza to idź i sobie kup rękawiczki, albo idź na urlop..

Ela

Dlaczego nie można wstawić zdjęcia? Chętnie tym wstawił ile mamy wykazywane na konto.

@Ela

Imię i nazwisko tez pokaż, jak jesteś taką bohaterką w necie:)

Lidia
@Ela

Na forum nie ma opcji wstawiania zdjęć. A może opiszesz swoje doświadczenia z MAT-TAR? Bardzo chętnie się czegoś dowiem. Dobrze płacą?

Lopez
@Lidia

Solidny wypłacalny terminowo Pracodawca. Polecam.

Pytanie do Administratora strony, czy jak wstawię link do zdjęcia pokazujący wpływy na konto z firmy Mat Tar post zostanie skasowany ??? Za miast pisać pozytywne komentarze będzie rzetelny dowód jak jest w firmie

Gizmo

Tylko jak będziesz robił screena, to zostaw swoje imię i nazwisko, jal już takckozaczysz:)

Ile wam płacą za pisanie pozytywnych komentarzy ???? Od 4lat ta sama płaca A życie co raz droższe, więcej na konto mniej na lewo do koperty

Pan Janek

Ja jestem zadowolony z pracy. Pozdrawiam.

@Pan Janek

Dziwne żeby brygadzista nie był zadowolony

Zły

Powinna być podwyżka no i co nic jak zawsze

@Zły

Dokładnie od dawna żadnej podwyżki nie było A wszystko co raz droższe jest

Zostaw merytoryczną opinię o MAT-TAR SJ - Koźminiec

• Jak się pracuje w MAT-TAR SJ?

Zobacz opinie na temat firmy MAT-TAR SJ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MAT-TAR SJ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MAT-TAR SJ