Opinie o Łukasz Pepel w Pomiechówek

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Łukasz Pepel. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Łukasz Pepel o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Łukasz Pepel w Pomiechówek

LJ Trans Łukasz Cygan Nowy wpis

NIe polecam współpracy, faktura za transport nie opłacona juz prawie 45 dni po terminie mimo kilkukrotnych obiecanek. Sprawa trafila do sądu.

TRANSVITE Nowy wpis

BRAK PŁATNOŚCI ZA TRANSPORT ZERO KONTAKTU , OMIJAĆ TĄ NIBY FIRMĘ

Przewoźnik Nowy wpis
@TRANSVITE

Nie wiem jakim cudem p. Łukasz jeszcze funkcjonuję i ciągle wyłudza darmowe transporty. Wszystkie opinie dotyczące braku płatności są prawdziwe, ponadto część opinii (w tym moja) "zniknęło". Uważać! Nie współpracować! Zgłaszać!

Neoxis

Niestety ten człowiek jest (usunięte przez administratora) , posuwa się do tego , że przesyła jakieś fikcyjne potwierdzenia przelewu . Dodatkowo wcześniej potwierdzał już kilkukrotnie ,że dokonał zapłaty co oczywiście nie było prawdą. Sprawa już jest oddana do prawnika i czekam na wyrok . Zdecydowanie ostrzegam przed wykonywaniem jakichkolwiek zleceń lub wchodzenie w relacje biznesowe .

Przewoźnik Nowy wpis
@Neoxis

U mnie ta sama sytuacja. Faktura z terminem płatności w grudniu, nie opłacona do tej pory. Fikcyjne potwierdzenia przelewów, obietnice, zobowiązania i dalej nic. Przykro to mówić, ale właściciel tej firmy to zwykły (usunięte przez administratora) który z naciągał przewoźników z premedytacją i wyłudzał darmowe przewozy.

Dorian

Wszystko na czas polecam współpracę. Transport wykonany wzorowo.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Łukasz Pepel? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
ADAM

Polecam firmę Transport i Spedycja Łukasz Pepel jako rzetelnego przewoźnika jak i płatnika. Współpracuje z panem Łukaszem od 5 lat i owszem raz czy dwa zdarzyło się spóźnienie ale kto ich nie ma. Jako przewoźnik zawsze na czas. Pan Łukasz dysponuje chłodniami z podwójnymi obsadami. Jeszcze raz polecam.

Oszukany przewoźnik

Nie polecam współpracy z tą firmą, kilka razy proszenie się o zapłatę za wykonany transport od A do Z w sposób perfekcyjny. Ewidentnie firma nie płaci a Pan Łukasz kłamie jak z nut, że dziś zapłacę, że jutro zapłacę a zapłaty brak! Dla mnie skoro ktoś nie płaci jest niegodny zaufania bo nie wywiązuję się z zawartej umowy! ODRADZAM! NIE POLECAM!

Magda
@Oszukany przewoźnik

Witam ja mam temat z Panem Łukaszem zamknięty zapłacił każdy może mieć poślizg finansowy

Win

Polecam Kancelaria pod tel. 5 3 1 1 2 2 2 9....9. Skutecznie windykują należności.

Julia
@Win

Potwierdzam wszystkie negatywne opinie o tej windykacji. Kłamią piszą że negatywne to konkurencja. Przestańcie (usunięte przez administratora)ludzi na koszty to nie będą się przed wami ostrzegać. Wszystkie pozytywne opinie wpisują sobie sami.. Są nieuczciwi. Obchodzić jak(usunięte przez administratora)

Maja

Odradzam współpracę każdemu przewoźnikowi bo firma ma problemy finansowe raptem kilka złotych i nie mogą zapłacić w terminie. Sprawa zgłoszona do windykacji! UWAGA! NIE PŁĄcĄ!

Klient

Właściciel firmy nie płaci, oszukuje że zapłaci a płatności nie ma. Jest to bardzo nieuczciwe i niedopuszczalne. Proszę uważać. Nie polecam współpracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Łukasz Pepel - Pomiechówek

• Jak się pracuje w Łukasz Pepel?

Zobacz opinie na temat firmy Łukasz Pepel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Łukasz Pepel?

Łukasz Pepel
1.6/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Wojska Polskiego 29
    05-180 Pomiechówek