Opinie o Adam Węgrzyn Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Wap-Pol w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Adam Węgrzyn Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Wap-Pol. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Adam Węgrzyn Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Wap-Pol o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adam Węgrzyn Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Wap-Pol w Kraków

urszula Nowy wpis

remont komina nie dostalam zadnej faktury za zakupione materialy nie dostalam zadnego fiksualnego rachunku praca wykonana nie dobze komin dalej sie wali wyludzanie pieniedzy za nie skonczona robote nawet lopate musialam pozyczyc bo nie mieli, ja tez teraz nie mam bo mi nie oddali po zakonczonej pracy bez efektu nie mozna nawet powiedziec ze komin byl remontowany teraz jeszcze chce wiecej pieniedzy chociasz oplata zostala zaplcona POPROSTU (usunięte przez administratora) KTUREMU NIE DARUJE WYSLE KAZDA KONTROL OD SKARBOWEJ ZACZNE BO PARTACZY I OSZUSTOW TRZEBA UKARAC

Witold Nowy wpis
@urszula

Jak to nie dostałaś rachunku ani faktury. To przy płaceniu nie powiedziałaś, ze potrzebujesz potwierdzania na papierze? Trzeba o tym myśleć jak się opłaca usługę, bo przecież gwarancja obowiązuje przy tego rodzaju pracach. Nie możesz zgłosić do firmy, żeby to poprawili?

B. Nowy wpis
@Witold

Nie chcą nic dać rachunku wszytko ustnie ustalane.

Sos123 Nowy wpis

Nie polecam nikomu ludzie nie wspolpracujcie z tą firmą bo będziecie robić za darmo . Albo za 10zl nie polecam brudno wszędzie A jak przychodzi co do czego to pieniędzy nie ma a jak już to 10zl

NowaJa1999991

Ja chętnie odpowiem o tej firmie.. wypowiem się jaki mają (usunięte przez administratora) dla mnie nie ma problemu żadnego niech się cały Kraków dowie jak się u nich pracuje wstyd !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Adam Węgrzyn Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Wap-Pol - Kraków

Adam Węgrzyn Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Wap-Pol
  • Alfreda Dauna 32