Opinie o Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medar Dariusz Skudlarski w Łęczyca

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medar Dariusz Skudlarski. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medar Dariusz Skudlarski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze ogólni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medar Dariusz Skudlarski w Łęczyca

Olga

Przykre jeśli ktoś tak negatywnie wypowiadał się o firmie, gdzie pracownicy sądzili, że rzetelnie podchodzą do tematu. :/ Ale te negatywy miały jakieś podstawy czy to czysty hejt? Jeden z pacjentów skarżył się niedawno na rejestratorki. Ktoś jeszcze może potwierdzić to, że podobno te panie krzyczą i dają jakieś nieznośne uwagi co do pacjentów czy to kolejne pomówienie?

Olek
@Olga

Może wystarczy postać chwilę dyskretnie i popatrzeć na zachowanie tych pań. Chyba, że są bezkarne i mogą robić wszystko co chcą. Również wrzeszczeć na pacjentów i ich obrażać zamiast skupić się na wykonywanej (?) przez siebie pracy.

ten
@Olga

(usunięte przez administratora) Droga Pani Olgo. Jeżeli faktycznie Pani nie wie, co pacjenci sądzą o Waszej przychodni to proszę wejść na powyższy link i sobie poczytać opinie wielu osób. Nie dodaję nic więcej bo chyba nie warto...

ten
@Olga

Na portalu Świat Przychodni są 24 wpisy potwierdzające, że to nie żaden hejt czy pomówienia. Proszę sobie poczytać. Zna Pani jak widać wiele słów ale jednego najważniejszego nie . Tym słowem jest słowo PRZEPRASZAM. Pieniacka i prowokacyjna odpowiedź (w sam raz w stylu pracownic rejestracji) chwały Pani nie przynosi.

Olga
@ten

Bardzo dziękuję za odnośnik do portalu, postaram się go odszukać, bo niestety link wcześniej wrzucony został ocenzurowany. Rozumiem, że oczekuje Pan ode mnie przeprosin za zadane pytanie czy o co Panu chodzi?

ten Nowy wpis
@Olga

Ależ nie oczekuję od Pani prywatnych przeprosin bo nie mam takiego prawa i takie oczekiwanie byłoby po prostu niedorzeczne. Uważam jednak, że słowo ,,przepraszam" należy się grupowo tym osobom, które zostały bardzo źle potraktowane przez panie o których wcześniej była ta rozmowa. Nie chcę Pani niczego narzucać, ale gdy będzie Pani na portalu Świat Przychodni to sugerowałbym wejść na stronkę pewnej niedawno powstałej w naszym mieście przychodni. Tak dla porównania ocen... Kończąc ten temat życzę miłego dnia.

Justyna Nowy wpis
@ten

Zachowanie niedopuszczalne, ale czy ktoś interweniował u ich szefa? Dyrektor czy kierownik może powinien o tym wiedziec? Jeszcze warto zapytać o to ile zarabiają, może stąd ta frustracja?

Bolo Nowy wpis
@Justyna

Jeżeli za mało zarabiają to nic nie stoi na przeszkodzie aby się przeniosły np. do ubojni drobiu w Korytach. Tam zarobki są naprawdę wysokie. Zawartość portfela ma świadczyć o poziomie kultury osobistej? Nie sądzę.

Pacjent Nowy wpis
@Olga

Rejestratorki niestety fatalne. Jak ktoś nie lubi ludzi, to nie nadaje się w ogóle do pracy w rejestracji. Opryskliwe to sobie mogą być miedzy sobą albo w domu, a nie do pacjentów, którzy chcą załatwiać swoje sprawy w przychodni, w której pracują. Za każdym razem jak mam coś załatwić w przychodni, to aż mi niedobrze, że znowu się będę musiała z tymi babami użerać i słuchać ich komentarzy. Najchętniej to by pewnie nic nie robiły, tylko przychodziły do pracy na kawę, taka prawda.

pacjent

Kobiety zatrudnione jako rejestratorki są bardzo niemiłe, nieprofesjonalne, swoją nieporadność maskują krzykiem i bardzo nieprzyjemnymi uwagami pod adresem pacjentów. Nikt im nie wytłumaczył, że mają co jeść dzięki temu, że ludzie chorują i szukają pomocy minn w tej przychodni. Szkoda, że nikt ze zwierzchników na to nie reaguje. No bo chyba są tam jacyś zwierzchnicy?

ela

brudno usługi jak z dawnego systemu

malgorzata
@ela

Trudno dyskutować z taką opinią. Zapraszam, może to była zbyt pochopna ocena.

Weronika

Osoby, które dotychczas wypowiadały się na temat Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Medar Dariusz Skudlarski, to osoby piszące z pozycji pacjentów tego miejsca. A może jednak zechciałyby wypowiedzieć się także jacyś użytkownicy, którzy pracowali lub pracują w tym miejscu? Wasze opinie są bardzo ważne na forum, więc zachęcam do podzielenia się jakimiś szczegółami!

@Weronika

Dla nas pracowników są to krzywdzące opinie. Serwis sprzątający działa sprawnie. Dużo zmian na lepsze w naszym wizerunku.

malgorzata
@Weronika

Zapewniamy wysoką jakość usług medycznych poprzez systematyczne podnoszenie kwalifikacji zawodowych. Nieustanie dbamy o poprawę naszego wizerunku. Zmieniamy się dla naszych pacjentów. Zapraszamy w dni robocze, w godzinach od 8-18tej.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medar Dariusz Skudlarski? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.
Weronika

Czy Zakład Opieki zatrudnia studentów medycyny na staże lub asystowanie przy zabiegach? Będę wdzięczna za informację. Pozdrawiam

Aneta

Czy miejsce szuka może pielegniarzy? Jak z warunkami prscy na tym stanowisku?

kl

Z czystością w przychodni na bakier.Pamiętam to miejsce jak byłem dzieckiem. Nic się nie zmieniło . Lekarz miły . Wizyta krótka- duża kolejka.

Zostaw merytoryczną opinię o Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medar Dariusz Skudlarski - Łęczyca

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medar Dariusz Skudlarski
  • Kilińskiego 4