Opinie o Tomasz Zasadzki Otimo w Sztum

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Tomasz Zasadzki Otimo. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Tomasz Zasadzki Otimo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Odzież, galanteria, biżuteria - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tomasz Zasadzki Otimo w Sztum

Donucik Nowy wpis

Najlepszy towar , super obsługa , expressowa wysyłka .

Ewelina Nowy wpis

Polecam, zamawiam od dawna, zawsze towar spełnia moje oczekiwania.

Cofi Luki Nowy wpis

Zamawiam na wysyłkę do sprzedaży w internecie i zawsze jest super towar. Polecam bardzo

Jowita Kraków Nowy wpis

Bardzo polecam, od 2 lat zamawiam wysyłkowo. Najlepsza ofertai stabilna jakość.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Tomasz Zasadzki Otimo, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Edyta

Ja chciałam bardziej dopytać o pracę w hurtowni, ale dla kobiety, żeby nie było dużo dźwigania. Znajdzie się coś? Kiedyś pracowałam w podobnym miejscu, ale było to dosyć dawno.... W razie co to mam pytanie odnośnie godzin pracy. W jakich konkretnie godzinach pracuje się w hurtowni, jedna zmiana?

Koko szanel

Polecam, najlepsza hurtownia z super towarem.

A ja szukałam w necie ogłoszeń o prace od nich, ale niczego nie znalazłam. W rejestrze firma ma status jednoosobowej działalności, czy to dlatego nie ma rekrutacji, bo nie mają pracowników poza właścicielem? Ktoś ma info, czy zatrudniają, a jak tak to na b2b czy na normalnych umowach?

Ciucholand Warszawa

Towar rewelacja, zawsze na czas dowieziony od wielu lat. Sorty, niesort i stocki najlepsze na rynku i w super cenach.

Morelka

Najlepsza firma od 10 lat. Stała jakość i super ludzie

Sonia

Fajnie, że napisał ktoś o zaangażowanej obsłudze. Super. Czy wiecie czy w tych sklepach pracują sprzedawcy też na pół etatu? Nie widziałam ogłoszenia, a mnie to ciekawi, czy tylko pełen etat wchodzi w grę? I czy szefostwo wymaga takiego zaangażowania np. doradzanie klientom, czy raczej chodzi tylko o obsługę np.przyjmowanie płatności itd.?

Wiecie może, jak często zatrudniają w tym miejscu na stanowisko magazyniera? Chciałbym się tutaj zatrudnić, ale niestety nie mogę znaleźć nawet nieaktualnego ogłoszenia :( Jeżeli faktycznie zdarza się, że kogoś zatrudniają, to jakie warunki trzeba spełnić? Jeśli się orientujecie, dajcie znać ;p Bo o pracy w tej firmie trochę cicho...

Waleri

Bardzo wysokiej jakości creamy i sorty, niesort też dobry.

Nie ma nieba

Dużo pozytywnych opinii, jednak ja trafiłam na średni towar. O ile rzeczy były naprawdę spoko o tyle większość z nich poplamiona. Kupuję towar cream i takiego oczekuje. Sprzedaję odzież bez wad i żeby odrobić zakupiony towar niestety musiałam inwestować w doprowadzenie go do stanu używalności. Jak ktoś handluje rzeczami jak leci to polecam bo zdarzają się perełki ale jak ktoś stawia na jakość to do przemyślenia.

A.O

Same pozytywne opinie pisane nie naturalnie i sztucznie.Wystarczy wejść na ich fb i zobaczyć jak wygląda budynek lub sprzęt na jakim pracują(laptop).

Dyskont Odzieżowy
@A.O

A jakie to ma znaczenie (laptop czy budynek)? Liczy sie dobry i uczciwy towar. To jest kruczek sukcesu. Widać konkurencja nie śpi, jeżdżę do nich niemalże od początku działalności jak mieli magazyn w piwnicy, teraz mają hale i budynek po remoncie. Nie wiem co trzeba mieć w głowie, żeby mierzyć taką miarą sukces firmy. Ale widać konkurencję w oczy kole powodzenie Otimo. I powinno, bo to najlepsza, uczciwa firma.

Czarna
@Dyskont Odzieżowy

Skoro tak się rozwinęli to może potrzeba kogoś do pracy fizycznej? Mąż jest na rencie i szuka czegoś żeby dobić do budżetu domowego. Można wiedzieć na jaką stawkę idzie się wtedy ugadać i jakie są ewentualne godziny pracy?

Romek

To najlepsza hurtownia outlet. Porównywałem te same asortymenty od innych dostawców i tylko w Otimo było najwięcej perełek. Dziękuję za współpracę, jesteście najlepsi!

Elka

Fajnie, że firma jest uczciwa co do oferowanego towaru i tyle klientów poleca. A jak z pracą? Również polecacie? Magazynierzy ile miesięcznie zarabiają i na jaką umowę? Może ktoś, coś doda co do atmosfery w tym miejscu, to dla wielu też bardzo ważne.

KESO

Towar bardzo przyzwoity, obsługa zaangażowana, uczciwie doradza, nie to co w innych hurtowniach.

Alicja

Byłam dzisiaj pierwszy raz i jestem zaskoczona . Bardzo miła obsługa . Duży wybór towaru . Z pewnością wrócę .

Justyna

Większość klientów na forum jest raczej pozytywnie nastawiona do oferowanych usług. A co z pracownikami? Czemu tak cicho w tym wątku? Jest ktoś w stanie określić zarobki na stanowiskach magazynowych? Jakie uprawnienia brane są pod uwagę przy zatrudnieniu? Ktoś chętny?

Brand outlet

Bardzo miła obsługa, rewelacyjny towar. Szybkie dostarczenie towaru i super ceny.

Zostaw merytoryczną opinię o Tomasz Zasadzki Otimo - Sztum

• Jak się pracuje w Tomasz Zasadzki Otimo?

Zobacz opinie na temat firmy Tomasz Zasadzki Otimo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tomasz Zasadzki Otimo?

Tomasz Zasadzki Otimo
4.9/5 Na podstawie 74 ocen.
  • Żeromskiego 6
    82-400 Sztum