Opinie o Geofizyka Toruń Sp zoo w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Geofizyka Toruń Sp zoo. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Geofizyka Toruń Sp zoo w Toruń

WL

Być za murzyna w kraju czy za granicą lepiej za granicą większe pieniądze oczywiście nie w GT

Wks

Czyli dramatu nie ma, bo i tak do tej pory nie było w Niemczech projektu za łupkami.

mateo

Każdy może wszystko , dla każdego świat otwarty .. po co te ubliżania i żale Geofizyka Toruń to firma , która ma swoje zasługi , tradycje itp przez wiele lat mieliśmy pracę , kasę i spokojne życie wiele się zmienia jak wszędzie..bądzmy obiektywni wobec siebie i innych i Panowie na transporcie ta praca się opiera

Zzz

To oznacza, że w Niemczech nie będzie można szczelinować przez 4 lata i nic poza tym. A do tej pory było można ?? Nie.

@Zzz

Geniuszu po co szukać Gazu łupkowego skoro nie można będzie go wydobywać szczelinowaniem tak pomyślą nasi klięci czyli nici z tematów w Niemczech jeśli chodzi o poszukiwania Łupków

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Rzeszów
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
WL

wnp.pl Gaz łupkowy artykuł o tym ze niemcy zamierzają zabronić przez najbliższe 4 lata szczelinowania.Co to oznacza ....................................

ktos

prosze nikomu nie ublizac kazdy jest kowalem swojego losu geofizyka jest specyficzna firma jak jest praca dla tych co wygrali przetarg na koncesje to jest praca zawsze tak bylo nigdy nie bylo pracy non stop chyba za dawnych czasow i z tym trzeba sie liczyc ale mnie to juz nie rusza znalazlem inna prace a tamta szanowalem

rob

Zdobywamy nowe rynki. My młodzi z elity działu odsprzedaży. Będziemy jeździć na targi i konferencję i urzędować w pięknym łączniku, a wy beznadziejni wyrobnicy z gds macie siedzieć cicho i czekać na łaskę naszego jedynego najlepszego agenta.vvWM

geo

byd,lę

ciekawy

a spicówka żyje?

nick

croatia 2 pewnie z ta sama obstawa i jarocin dla kadry

ciekawy

gdzieś grupy jakieś pracują?

lolo

ja...roń to jeszcze robi przecież to pijak

Tak powarznie

Niemcy Indie Jarocin Łuków może coś o tym zamiast głupot.

Leczy

Burak jesteś i tyle robot1

Opty
@Leczy

Hm... uderz w stół a nożyce się odezwą:)

@Leczy

Tak, tak są buraki i pracownicy działu wyprzedaży. Tym ostatnim mamusia i tatuś załatwili pracę, czy też teść albo sąsiad, inni sami muszą popracować.

opty

Nie kłócić się panowie, nie oczerniać na wzajem, rządzącym w GT właśnie oto chodzi by skłócić załogę i po kolei nas wystrzelać. Trzeba się zjednoczyć w zespole siła. W GT wciąż pracują ludzie, którzy już nabyli uprawnienia emerytalne i bez powodu uszczuplają fundusz płacowy. Tylko razem możemy pomóc odejść na zasłużony odpoczynek -zwłaszcza despotycznym "emerytom".

@opty

Sądzę, że aby uratować GT należy wysłać na szereg skautingów pana od Trsnsportu i Wierceń, koniecznie biznes klasą z sekretarzem, ktory wykona za niego niezbędne raporty /oczywiście sekretarz musi lecieć w luku bagażowym/. Gdyby kierunek był wyjątkowo ciekawy, należy wysłać dodatkowo derechtora od sejsmiki aby swą nieprzeciętną inteligencją rzucił na kolana wszystkich potencjalnych klientów. Tak upokorzeni klienci, zawstydzeni swą niezmierzoną tępotą, będą na kolanach czekać na watahę działu wyprzedaży, który to dział podpisze milionowe kontrakty, z których cały zysk powiększony o budżet na program dobrowolnych odejść zostanie przetransferowany do Indii do jedynego najlepszego Agenta. Jednak nie zamartwiajcie się szraki, on podzieli się z zarządem.

geo-fan

Agresja słowna przybiera na sile. Słowo skierowane do osób np. - BARAN, może obrażać! Praca w Niemczech dla opiekunek. A taki rebus: jak się zmieni B/J.... co wychodzi? Bomba! kurde no nie? Tymbardziej - piszemy oddzielnie

anty jarek
@geo-fan

Wszędzie są mądrale, więc i tutaj też jedną witamy. Bez agresji słownej i tak bardzo ortograficznie. Poza tym Jarek prosiliśmy abyś nie pisał tu postów.:-)

Krzysiek

NIe tylko twoja zona ma duzo przyjaciol w GT : )

anty jarek

Jarek nie odwracaj uwagi od Hiszpanii i nie atakuj swojego dobroczyńcy, któremu wszystko zawdzięczasz.

robot1

Myślę, że ten baran, jest nieważny bo szkody wynikjące z jego upodlenia alkoholowego sa niczym w porównaniu z demolką jaką robi nasz bohater, dyrektor od sejsmiki. Właśnie jedzie zdemolować Niemcy. Ta sfilcowana inteligencja może się rownać tylko z tą podłotą kierownikiem transportu i wierceń.

tak i siak
@robot1

popieram tweie racje odnosnie ojca dyrechtora geofizyki ktoren o zarzadzaniu firma pozostal na etapie poprzedniego systemu taki partyjny beton,a kierownik transportu to despota otoczony wianuszkiewm zmanipulowanych wzajemnie na siebie donoszacych ludkow.Na tle stworzonej i wykreowanej praez siebie mizerii ukazyje swoja zarypistosc nieomylnosc i kreatywnosc dzierrzac miano faceta rzadzacego twarda reka.Atmosferka w transporcie i wiertniczej jest jak w przyslowiowej oborze gdzi byk pierdzi... ale dlugo niewietrzone strasznie smierdzi.

kierowca

Pamiętam jak wielokrotnie musiałem tego barana wozić samochodem rano gdyż za kołnierz nie wylewa raczej.

Zostaw merytoryczną opinię o Geofizyka Toruń Sp zoo - Toruń

• Jak się pracuje w Geofizyka Toruń Sp zoo?

Zobacz opinie na temat firmy Geofizyka Toruń Sp zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Geofizyka Toruń Sp zoo?

Kandydaci do pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Geofizyka Toruń Sp zoo