Opinie o Firma Handlowo-Transportowa Zdzisław Śledziewski w Tyborów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Firma Handlowo-Transportowa Zdzisław Śledziewski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Firma Handlowo-Transportowa Zdzisław Śledziewski o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Handlowo-Transportowa Zdzisław Śledziewski w Tyborów

Były Nowy wpis

Nie wspomnę o zarobkach, fatalne. Przy rozmowach (usunięte przez administratora) że się dobrze zarabia a potem wychodzi "szydło z worka".

Jaki jest wkład kierownictwa Firma Handlowo-Transportowa Zdzisław Śledziewski w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Były Nowy wpis

Żaden, najlepiej gdyby kierowcy ze sobą nie rozmawiali i nie kontaktowali się ze sobą.

Czy Firma Handlowo-Transportowa Zdzisław Śledziewski oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Umowa o pracę

KieroMelo

Pan Zdzisław nie odprowadza ZUSU od normalnej kwoty, podstawa na konto i gotówka pod stołem...żadnych płatnych urlopów...stare samochody podobno z magnesem działają albo jeździsz autobusem.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Firma Handlowo-Transportowa Zdzisław Śledziewski? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
M

Jak nie masz zycia prywatnego i chcesz zarobic marny grosz jeżdżąc oczywiście na 2 kartach to polecam. W skrócie auta w miarę nowe oczywiście wyposazenie najbiedniejsze naczepy stare gnioty ledwo trzymające sie kupy szef nie kulturalny dorobkiewicz i (usunięte przez administratora) nie ma mowy o platnym parkingu

Lidia

To jak w końcu wygląda tu praca? Jedni chwalą, inni absolutnie odradzają? Jaką stawkę oferuje pracodawca? Czy zatrudnia normalnie na umowę, czy praca jest na czarno?

BYŁY...
@Lidia

Porównaj ilość opinii tych "pozy" i "nega" to będziesz mięć obraz firmy a właściwie właściciela

Czy ja wiem

Tego psychopatę w filcach powinno przebadać wybitne grono psychologów transportu. Następnie umieścić w Tworkach na obserwacje. I wydać orzeczenie o zdolności do prowadzenia przez tego łajdaka firmy transportowej. Bo to co on teraz wyprawia z ludźmi to jest Mont Everest jego głupoty.

Czy ja wiem

Omijać szerokim łukiem tego cwaniaczka z krostą na kulfonie. Cwaniaczek zatrudnienia więcej osób niż ma ciężarówek. Po to jak ktoś odmówi wyjazdu to zawsze ktoś następny pojedzie. Puszcza już ogłoszenia w podlaskie. Bo okolica nawet już nie chce na niego patrzeć. Generalnie nikt zdrowo myślący tam u niego nie jeździ. No ale zawsze co kto lubi....

Kierowca
@Czy ja wiem

Dość ciekawe. Pracuję tam już dwa lata. Liczba kierowców jest zbieżna z liczbą samochodów (nota bene ciągle rosnącą). Owszem, zdarza się że pojedzie ktoś na skoka autem kierowcy, który jest na pauzie weekendowej w domu, ale to nie jest regułą. Jeśli zaś chodzi o kierowców to większość pracuje tu już całkiem sporo... Ogłoszenia o pracy w okolicach Podlasia owszem pojawiły się, ale to z tego co wiem, ze względu na kierunki realizowane przez przewoźnika. Moim zdaniem opinia dość z czapy.

@Kierowca

Tak się składa że miałem "przyjemność" chwilę u tego człowieka popracować. I nie powiesz mi że to jest normalne. Że karze ci wracać z Młochowa do niego na podwórko autobusem. To jest raz. Dwa. Przewinęło się tam tyle ludzi że bajka mała. Zresztą nie lubi ten człowiek osób myślącch. Tak że zastanów się chłopie skąd takie brednie właśnie TY wypisujesz. Próbując go tak zawzięcie wybielić. Książka to jest mało żeby opisać tego człowieka.

Kierowca
@Czy ja wiem

Zwracam jedynie uwagę na to, że rozpocząłeś opinie od „krosty na kulfonie” co świadczy o niezmiernie wysokim ilorazie Twej inteligencji

@Kierowca

Spieszę szybko sprostować że Mój iloraz inteligencji jest na wysokim poziomie. Czasem dziwię się ludziom twojego pokroju że są tak zaślepieni wspaniałością takiej firmy w której pracujesz...

misio
@Kierowca

Jesteś kolego tendencyjny, mało doświadczenia w tej firmie albo jesteś tendencyjny z różnych względów...

numer

Czy posiada ktoś kontakt do Pana Zdzisława? Jestem zainteresowany pracą

Koszulka
@numer

Zdzichu, już nie udawaj, ze ktoś chce u cIEBIE pracować.

numer
@Koszulka

podasz mi proszę kontakt do p. Zdzisława?

Koszulka
@numer

Na internecie siedzisz opinie czytasz itp a numeru nie potrafisz znaleść ? Serio zdzichu nic tym nie wskórasz lepiej idź siano przerzuć.

Pracowałem u tego pana?.Jazda na podkładkach norma.Chwali swoje ego.Obietnice bez pokrycia to jego motto.Pracuje u tego człowieka ktoś kto jeździ na Skandynawie.Taki sam jak on.Ale jest jedno ale.Pan?Sledziewski myśli że jest nietykalny.Zaraza trochę dopuściła więc będzie pan?Sledziewski miał trochę kontroli.Ma to jak w banku!

Tirowiec

Wypłata na czas. Stałe miejsce pracy. Ale jeśli ktoś zastanawia się nad pracą u tego człowieka to totalnie nie polecam. Zero szacunku do ludzi. Nie liczy się człowiek tylko żeby jak najwięcej dla niego zarobił. Najlepiej jakby kierowca wcale nie zjeżdżał do domu tylko ciągle był w trasie. Brak ustalonego jakiegokolwiek systemu pracy. Najlepsi dla niego są kierowcy ze wchodu bo jeżdżą w systemie 8/1 i tania siła robocza. Wcale nie byłoby dziwne jakby nawet Ukraińcy nie chcieli u niego pracować. Straszny skąpiec. Kierowca ma zrobić jak najmniej kilometrów żeby przypadkiem nie należało mu się za duże wynagrodzenie. O drogach z viatollem nie ma mowy, a jeśli się uda to wychodzi z siebie. Doprosić się naprawy zepsutej części w aucie graniczy z cudem. O serwisie można tylko pomarzyć. Najlepiej żeby wszystko samemu z aucie zrobić nawet jeśli nie posiada się wykształcenia w tym zakresie. Jak już nie da rady samemu to serwis, ale żeby nie było za dobrze to autoryzowanego serwisu auto nie zobaczy. Auta w najbiedniejszej wersji. Naczepy to jakaś porażka. Jedna gorsza od drugiej. Trzeba samemu kupić wyposażenie do auta. Nie ma mowy o zapewnieniu płynu do spryskiwaczy albo jakiegoś smaru do siodła. Ubrania robocze wymagane do miejsc w których umawiany jest załadunek też we własnym zakresie. Tak jak było wcześniej wspominane wypłata jest na czas, ale czy się zgadza z wykonaną robotą kierowcy to druga sprawa. Mega narwany typ, który myśli tylko o sobie. Jak coś się stanie to umywa ręce i najlepiej żeby kierowca ponosił całą odpowiedzialność. Myśli tylko o sobie, a to co ma kierowca do powiedzenia się nie liczy. Nigdy nie wiadomo kiedy będzie wyjazd i zjazd co uniemożliwia zaplanowania sobie czegokolwiek. Życie prywatne pracownika dla niego nie istnieje. Najlepiej jakby każdy był na zawołanie jak pies.

Bez nicku

O człowieku ale ten krostonosy rodowity dziadek z kałuszyna Ci zaszedł za skórę. Opowiadaj !!

Pan Ktoś

Kiedyś pracował tam moj kolega... No po prostu nie miał słów na tego człowieka, jazda najlepiej 24h ciężko było zjechać na weekend do domu... No co tu dużo mówić " (usunięte przez administratora)

wlasciciel starszy czlowiek, bardzo niekulturalny, wulgarny i nieslowny. (usunięte przez administratora) W obyciu okropny czlowiek, ma pracownika za nic.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowo-Transportowa Zdzisław Śledziewski - Tyborów

• Jak się pracuje w Firma Handlowo-Transportowa Zdzisław Śledziewski?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Handlowo-Transportowa Zdzisław Śledziewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Handlowo-Transportowa Zdzisław Śledziewski?

Firma Handlowo-Transportowa Zdzisław Śledziewski