Opinie o Firma Budowlana Irbo Ireneusz Wójcik w Kętrzyn

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Firma Budowlana Irbo Ireneusz Wójcik. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Firma Budowlana Irbo Ireneusz Wójcik o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Budowlana Irbo Ireneusz Wójcik w Kętrzyn

Jak dużo osób pracuje w Firma Budowlana Irbo Ireneusz Wójcik?

Uk Nowy wpis

Ie dawac zaliczek

Lidia Nowy wpis
@Uk

Nie rozumiem tych wszystkich wpisów o zaliczkach. Pytasz jako klient? Bo chyba nie chodzi o zaliczki na wypłaty dla budowlańców z tej brygady.. Jak nie, to czemu to wspominacie na stronie dla pracowników ?

Uk Nowy wpis
@Lidia

Byly pracownik widzial jak rozlicza sie z klientami.co to z trudnosc

Uwaga

Uwaga na firme Irbo biora zaliczki i nie rozliczaja sie. Kierujcie sprawe na policje

@Uwaga

przykro ,że tak myślicie o Nas

Klient
@Partnerka

Widocznie czymś sobie na te opinie zasłużyliście

@Klient

Waszą zawiścia i brakiem wiedzy o prowadzeniu firmy

Klient
@Klient

Wasza wiedzą zajmuje się już skarbowy

czy to nie zawiść?

Bożena

w jaki sposób ? O czym mówisz ?

Rob

Najlepiej im wychodzi branie zaliczek

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Firma Budowlana Irbo Ireneusz Wójcik? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
MiszaMasza132

W firmie panuje ogólny choas. Mało kto wie za co odpowiada. Wszystko wykonana po najmniejszej linii oporu. Firma słynie z tego że jej usługi są przeciętnej jakości a uczciwość właściciela hmmmm jakby to powiedzieć nikogo nie obrażając. Może tak nie powierzyłbym nic. Po prostu człowiek bez zasad. Liczy się tylko kasa i to aby pracownik turał jak wół. Takie sytuacje nie powinny mieć miejsca. Uważajcie na te miejsce pracy. To nie jest dobra droga.

Oko

Najgorsza pseudo firma z jaką mialem doczynienia.

Firma Inco co zarobi to na winko i wszystko w temacie.

Partner

chyba nie jest to prawdą i proszę Nas nie obrażać, nie konkubina tylko partnerka.

Partner

i co z tego, czy to ma być większa jeszcze złośliwość?

Trzymajcie sie

Z daleka

@Trzymajcie sie

Ciągle ten sam wpis tej samej osoby, nie ma podstaw kierowania sprawy na policję.

Trzymajcie się
@Partnerka

Tylko droga Partnerko te wpisy pojawiają się od 2019 roku

Jak się pracuje z ludźmi z Firma Budowlana Irbo Ireneusz Wójcik?

Kolejny wykiwany

To zwykły (usunięte przez administratora) to co jest napisane w opiniach to jest prawda. Również padłem jego ofiarą oraz jego konkubiny.... siwowłosej starszej pomarszczonej pani o imieniu Grażyna. Paradne, że zaufałem ludziom o takiej aparycji.

Ilona
@Kolejny wykiwany

Piszesz, że inne komentarze są prawdą i też padłeś ofiarą ale nie opisujesz swojej sytuacji. Co konkretnego Cię spotkało, że żałujesz zaufania im?

Kolejny wykiwany
@Ilona

Również pobrał ode mnie wysokie kwoty zaliczek, zepsuł cokół elewacji, która jest do wymiany (mam dokumentację i poświadczenie eksperta budowlanego). Każdą pracę, którą rozpoczynał, a nie skończył od razu chciał rozliczać i nie muszę wspominać, że wykonanie nie było akceptowalne (to jest zwykły partacz).(usunięte przez administratora)

wykiwana

Właściciel firmy pobrał zaliczkę na zakup materiałów w hurtowni. Dużo więcej niż wynosi wartość tych materiałów w zwykłym sklepie, jak się później okazało. Przywiózł tylko część. Po 4 dniach zniknął zostawiając nas z rozpoczętym remontem, bałaganem i koniecznością ponownego zainwestowania w materiały.Telefonów nie odbiera, na sms-y nie odpisuje. Kamień w wodę. Mam podpisaną z nim umowę i poświadczenie pobranych przez niego pieniędzy, więc mam z czym iść do sądu. Jednak zamiast wykonanego remontu mam dodatkowy kłopot. Ostrzegam przed takim "przedsiębiorcą".

Oszukana
@wykiwana

U mnie taka sama sytuacja ostrzegam innych przed tym człowiekiem

Oszukana
@wykiwana

Mam prośbę o kontakt mój numer tel 691413488 razem będzie lepiej walczyć w sądzie z tym oszustem pozdrawiam

Piszę tę opinię, aby ustrzec wszystkich, którzy chcieliby współpracować z tym człowiekiem.... (usunięte przez administratora) Na ten sam adres zgłoszone są 2 firmy budowlane-OJCA (Firma Budowlana IRBO Ireneusz Wójcik) i SYNA(Zakład Budowlany Marcin Wójcik). Jak działają? (usunięte przez administratora)Oczywiście wszystko legalnie-umowa, podpisane przez wykonawcę pobrane zaliczki-bardzo panu Wójcik zależy, aby na potwierdzeniu pobranej zaliczki było napisane „…na materiały budowlane…” (całe szczęście nie zgodziłam się na to). (usunięte przez administratora). Pojawia się w sieci jedna opinia pozytywna, ale prawdopodobnie napisana prze znajomych. (usunięte przez administratora).

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Budowlana Irbo Ireneusz Wójcik - Kętrzyn

• Jak się pracuje w Firma Budowlana Irbo Ireneusz Wójcik?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Budowlana Irbo Ireneusz Wójcik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Firma Budowlana Irbo Ireneusz Wójcik
  • Wojska Polskiego 4 lok. 4