Opinie o Globmetal Kamil Pawlak w Sianów Dworcowa 56

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Globmetal Kamil Pawlak. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Globmetal Kamil Pawlak o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Globmetal Kamil Pawlak w Sianów Dworcowa 56

Siemka, czy opinie odnośnie pracy są niezmienne? dalej polecacie? na stronie mają ofertę dla operatora lasera CNC i piszą w niej, że też przyuczają, na co wstępnie byłbym chętny. Jest tu może jakiś swiezak i by ocenił czy warto?

A.Ł

Z czystym sumieniem chciałbym polecić pracodawcę jakim jest Globmetal ;) najlepsza firma w jakiej robiłem, firma się faktycznie może poszczycić rodzinną atmosferą. Młody Dyrektor zawsze uśmiechnięty, wyluzowany i mający czas dla każdego pracownika!!Kierownik produkcji umiejący docenić zaangażowanie, a firma daję naprawdę bardzo duża możliwość rozwoju-wszystko zależy od Ciebie ile z tego Weźmiesz. Do pełni szczęścia potrzeba popracować jeszcze nad organizacją niektórych spraw ale trzymam mocno kciuki za Was ;). Dziękuję za fajne wspomnienia i możliwość poznania ciekawych ludzi. ps. coś czuję, że jeszcze kiedyś tu wrócę ^.- Pozdrawiam serdeeecznieee!

B M Nowy wpis
@A.Ł

Zgadza się bo sam tam pracuję

Co wchodzi w socjal Globmetal Kamil Pawlak?

Nie ma funduszu socjalnego

@Piotr

Nie ma? :( A w takim razie co innego ludziom oferują? ;)

A.Ł

Pracować jeszcze nie zacząłeś a już social Ci w głowie??

@A.Ł

No chyba trzeba wiedzieć na co należy być gotowym w nowej robocie? ;p A widzę, że Twoja opinia o nich jest pozytywna, atmosfera wydaje się serio spoko a w takim razie co ciekawego oferują z jakiś takich typowych dodatków? ;)

@Katarzyna

Masz możliwość rozwoju spokojna pracę a jak jesteś uczciwym pracownikiem nie zapomną o Tobie. Z doświadczenia wiem że dyrektor jest mega gościem i jak będziesz chciał dostać podwyżkę to ja dostaniesz i nie mówię tu o 50gr do godziny tylko sypną moneta jak ludzie. Pracowałem tam 2 lata i w tym czasie zapracowałem sobie na podwojenie wypłaty więc tak jak mówię sumienność i rozwój osobisty a daleko zajdziesz w glob metalu

Łuki
@A.Ł

W jakiej dziedzinie pracowałeś? Bo chce złożyć cv a zastanawiam się w.ktorym.kierunku najlepiej

Pracownik Nowy wpis

prywatna opieka medyczna LUXMED, dofinansowanie do karty MULTISPORT, imprezy integracyjne, premie uznaniowe i świąteczne :)

O czyli jednak jest jakiś socjal? I to całkiem na bogato. Do pakietu medycznego można dodać rodzinę czy trzeba za to dopłacać?

Czy można liczyć w Globmetal Kamil Pawlak na prywatną opiekę medyczną?

Tak, Globmetal zapewnia prywatną opiekę medyczną po okresie próbnym dla każdego pracownika.

Katarzyna

Ne jestem pewna ale chyba nie zostało rozstrzygnięte ile taki okres próbny może tutaj trwać. 3 miesiące czy krócej? I zawsze na uop jak już kiedyś pisali, tak?

@Katarzyna

Okres próbny 3 m-ce, umowa o pracę :)

Halina

A po okresie próbnym otrzymuje się umowę o pracę na czas nieokreślony czy jakoś inaczej jest to rozwiązane? Oprócz opieki medycznej są jeszcze jakieś benefity?

@Halina

Po okresie próbnym zazwyczaj umowa na 12 m-cy. Po tym czasie ustalenia indywidualne. Z benefitów jest jeszcze dofinansowanie do karty MULTISPORT, imprezy integracyjne, premie uznaniowe i świąteczne. Bardzo korzystne warunki ubezpieczenia grupowego na życie. I super atmosfera :)

Pracownik Biurowy

Rekrutacja przebiegła sprawnie, w bardzo profesjonalnej a zarazem miłej atmosferze

Pytania na rozmowie były różne, wychodzące lekko poza schemat typowej rozmowy - w pozytywnym sensie

Czy nowo zatrudnione osoby w Globmetal Kamil Pawlak otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

A

Tak dostają

Hanna
@A

pierwsza jest na okres probny na miesiac czy na dluzej ?

Tak
@A

Tak

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Globmetal Kamil Pawlak?

G

Oczywiście, że tak.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Globmetal Kamil Pawlak? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Co masz na myśli pisząc rekrutacji, czy chodzi ci o zatrudnienie do załogi?

Mr D

Byłem tam, w porządku rozmowa ale jeżeli nie przejdziesz dalej to nie odpisują nic, ani dziękujemy ani pocałuj mnie (nas) w zadek. A ja głupi przez tydzień odrzucałem inne oferty pracy bo myślałem, że skoro duża porządna i prosperująca firma to powinna być w porządku.... :/

Bartosz
@Mr D

A czego oczekiwali w trakcie rozmowy? No i mówisz że czekałeś na telefon i nie oddzwonili, może jeszcze ktoś się odezwie? Dawno byłeś na tej rozmowie?

Marian
@Bartosz

Nie liczyłbym jak już dłużej czeka

Jakie godziny pracy obowiązują w Globmetal Kamil Pawlak?

Kamil

Zależy od stanowiska . 6-14 14-22 22-6

Henryk

Podpowiedzcie więcej szczegółów o firmie i pracy. Jaka atmosfera na jaka umowę można liczyć na początek i czy w tym czasie są prowadzone rekrutacje?

Gustaw

Dowiem się na tym forum jakie warunki finansowe może dostać magazynier? Taką oferta znalazłem.

Zostaw merytoryczną opinię o Globmetal Kamil Pawlak - Sianów

• Jak się pracuje w Globmetal Kamil Pawlak?

Zobacz opinie na temat firmy Globmetal Kamil Pawlak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Globmetal Kamil Pawlak?

Kandydaci do pracy w Globmetal Kamil Pawlak napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Globmetal Kamil Pawlak