Opinie o Biuro Nieruchomości Realton w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Biuro Nieruchomości Realton. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Biuro Nieruchomości Realton na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami
Pośrednicy w obrocie nieruchomościami Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Nieruchomości Realton w Katowice

Aaa Nowy wpis

Czytając komentarze jako klient niestety nie polecam. Fajnie, że firma jest otwarta na początkujących, jednak ostatnio niestety oglądając mieszkanie prezentowane przez człowieka z tego biura brakowało pod wieloma aspektami profesjonalizmu. Dużo niewiadomych oraz tak jak przedmówca wspomniał dezinformacja odnośnie cen, co skutecznie odstraszyło mnie od zakupu mieszkania przez pośredników.

Pałers Nowy wpis

Mega ściema podczas sprzedaży nic tylko by ręce wyciągali po hajs a tak to dezinformacja odnosnie cen klientow itp

Marek Nowy wpis

Dziękujemy panu Łukaszowi Gaweł za profesjonalną pomoc przy kupnie mieszkania.ZCzystym sumieniem polecam pana Łukasza Gawla dalej.

Klient B.R. Nowy wpis

Firma godna polecenia . Kupiłam mieszkanie bardzo szybko i tak samo szybko załatwione zostały formalności z tym zakupem związane. Oczywiście nic nie odbyłoby się bez pomocy , organizacji i zaangażowania przedstawiciela firmy. Pan Łukasz Gaweł - wizytówka firmy ze swoja kreatywnością i wiedzą. Można zaufać i klient bardzo usatysfakcjonowany . Dziękuję i pozdrawiam .B.R.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Biuro Nieruchomości Realton. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Doradca ds. Nieruchomości?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
Madzik

Można dobrze zarobić i jest miła atmosfera, wspólne wyjścia i zgrana ekipa. Minusem to że żeby zarobić faktycznie trzeba się nabiegać, klienci najczęściej mają czas po swojej pracy czyli w godzinach popołudniowo wieczornych

Justyna
@Madzik

Super wiedzieć, że zatrudniając się w Biurze Nieruchomości Realton można, jak sama nadmieniłaś, dobrze zarobić. Cieszy też dobra atmosfera między pracownikami. To teraz powiedz mi, czy te osoby, które nie mają bogatego doświadczenia w branży nieruchomości, mają jakiekolwiek szanse na pracę tam?

Madzik
@Justyna

Bez doświadczenia w nieruchomościach możesz jak najbardziej uderzać, z tego co pamiętam to szefostwo jak to mówili woli nauczyć od podstaw niż korygować błędy wczesniejszych szkoleniowców ???? doświadczenie w sprzedaży/obsłudze klienta to dodatkowy plus

Urszula
@Madzik

Jejku, późno zobaczyłam Twój wpis. Ile czasu jest na wdrożenie się w pośrednictwo? Tzn. kiedy dobrze jest mieć pierwszy sukces przy sprzedaży, po pół roku, miesiącu? Zawsze się zastanawiałam jak się wykazać w sprzedaży dóbr drogich typu właśnie nieruchomości :D

Bardzo sprawna obsluga.Pan Łukasz Gaweł bardzo pomocny i zaangazowany w pośrednictwo kupna nieruchomości.Dostepny o każdej porze dnia,dostarczał wszystkie dokumenty na czas.Polecam

Bańkowski

Bardzo sprawna obsługa. Dziękuje Pani Aleksandrze Cebuli za bardzo sprawną realizacje transakcji

Wiktor

Polecam tą firmę. Jako inwestor mam już kilkanaście transakcji na rynku nieruchomości i różnych pośredników spotkałem. Tutaj prowizję na normalnym rynkowym poziomie, obsługa bardzo dobra, a jak zarabiają pośrednicy dokładnie nie wiem ale Ci którzy mnie obsługiwali to nowe Beemki zawsze podjeżdżały więc chyba dobrze ????

Kuba

Firma bardzo dobrze ocenia pod każdym względem to powinno wystarczyć dla potencjalnych chętnych do pracy.

Ja wspominam bardzo dobrze pracę w Realton, wcześniej pracowałem w Home Brokerze i widzę dużą różnicę. Nie ma takiego ciśnienia jak w korporacji a zarobić można więcej niż w przeciętnej sieciówce nieruchomościowej. Zmieniłem pracę ze względu na to że urodził mi się syn a jednak ciężko pogodzić prezentację w godzinach mocno popołudniowych i rodzinę.

Mariusz

Możesz mi powiedzieć jaki rodzaj umowy proponuje firma Realton oraz czy można tu liczyć na podstawę? W branży nieruchomości różnie z tym bywa, jestem ciekaw jak to wygląda w tej firmie. Daj znać!

@Mariusz

Za moich czasów był 1000, teraz bodajże 1500 złotych brutto tylko na fakturę która wystawiasz czyli mniej o VAT i dochodowy. Współpraca na zasadzie działalności gospodarczej

Zainteresowana

Czy wiecie jakie są wymogi żeby dostać się do pracy do Biura Nieruchomości Realton ? Czy obecnie prowadzą rekrutacje ?

Pani X

Ja przepracowałem 11 miesięcy w Biurze Realton Nieruchomości. Jakie wrażenia ? Niestety zgodne z tym co mówili na rozmowie rekkrutacyjnej, (usunięte przez administratora)Million Dollar Listings czy naszym Domo+, że wszyscy uśmiechnięci i zadowoleni z życia. Większość klientów przy wykonywaniu zimnych telefonów niezainteresowana współpracą w ogóle. Pierwsze pytanie jakie ktoś zadawał to czy dzwonie z agencji i dość szybko, czasem kulturalnie czasem z kulturą na bakier się rozłączał. Niemormowany czas pracy - zgadza się. Od 8 pierwsze telefony, ostatnie po 20. Spotkania niejednokrotnie po godzinie 17, czasami soboty, klienci przenoszą na doradcę większość swoich problemów i to nie tylko tych związanych z mieszkaniami ale i innych. Starsi Doradcy zarabiali od kilku do kilkunastu tysięcy a w dobrych miesiącach znacznie więcej, więc może się wydawać że świetnie, jednak ja się ciesze że odeszłam. W końcu mam czas na życie prywatne.

Kris85

Bardzo dobra firma, kiedy przyszedłem do nich że sprzedażą nieruchomości najpierw mnie wysłuchali, potem dopytali a na końcu przedstawili ofertę i plan działania, nie tak jak wcześniejsi agenci co "mają już klienta". Finalnie sprzedane w 4 tygodnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Nieruchomości Realton - Katowice

• Jak się pracuje w Biuro Nieruchomości Realton?

Zobacz opinie na temat firmy Biuro Nieruchomości Realton tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biuro Nieruchomości Realton?

Biuro Nieruchomości Realton
4.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Tadeusza Kościuszki 52 lok. 1
    40-047 Katowice