Opinie o Zbigniew Popko Wydawnictwo Oriin w Rusinowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Zbigniew Popko Wydawnictwo Oriin. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Zbigniew Popko Wydawnictwo Oriin na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Paramedycy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zbigniew Popko Wydawnictwo Oriin w Rusinowice

OlaBoga

Przebiegły manipulant tworzący sieć iluzji dobra. A tak naprawdę stoją za tym mroczne siły, zabierające dusze ludzi i życie ich rodzin... Tak to jest jak opętany schizofrenik bierze się za "uzdrawiania". Ludzie korzystajcie nie tylko z serca, ale też z rozumu. Bóg dał rozum, by mieć rozeznanie między dobrem a złem. Pozdrawiam.

Tomasz

Obserwuję z boku te wymiany zdań na temat pana Popko, zastanawia mnie w tym wszystkim fakt, że ludzie którzy negatywnie się na jego temat wypowiadają w większości robią to w oparciu o własne doświadczenia, wśród moich znajomych także ma on nie najlepsza opinie , dziwi mnie to że inni ich tak atakują oskarżając o mówienie nieprawdy, skoro ktoś jest niezadowolony z jego usług to przecież ma prawo się wypowiedzieć. Analogicznie druga strona ma takie samo prawo. Dlaczego nikt z negatywnie komentujących nie zarzuca kłamstw tym co go popierają? Dziwne to. Wygląda jak jakaś sterowana zmowa. Popko w moich oczach wszystko stracił w związku z kłamstwami na temat Covidu. Dla mnie nie jest ani uzdrowicielem ani jasnowidzem. Nie jest także osoba uduchowiona skoro stać go było na tak okropne oszukiwanie chorych ludzi szukających pomocy. I żadne słowa jego zwolenników tego nie zmienią. Nie i jeszcze raz nie

szczęśliwa

Zbyszek Popko jest człowiekiem który zmienia nasz świat na lepszy.Udalo mu się wyrwać nasza planetę z rąk ciemności a po przez swojá wiedzę i materiały na stronie www popko.pl wyrywa z ciemności masy ludzi.Podnosi nam świadomość, uwalnia z ciemności, ratuje przed tragediami, uzdrawia z ciężkich chorób,ustawia nasze życie pod klucz a przede wszystkim łączy nas z Bogiem.Ja dzięki Zbyszkowi połączyłam się z Bogiem i od tego czasu nic mi nie dolega,jestem szczęśliwa,nie choruje,nie starzeje się,sam Bóg prowadzi moje życie tak jak najlepiej dla mnie i dzięki Zbyszkowi i Bogu obudziłam się.Czy może być coś lepszego niz to co od niego dostałam i czy jest ktoś lepszy niż on?

Żaklina
@szczęśliwa

B Doswiadczyłam uzdrowienia i teraz uczę się tego samego od Zbigniewa Jana Popko. Polecam samemu doświadczyć, to najbardziej wtedy wiarygodna opinia od samej są siebie.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Zbigniew Popko Wydawnictwo Oriin? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

@ZJPOPKO

Super że w końcu wypowiedziała się druga strona jestem tego zdania że jeśli jedna strona się wypowiada negatywnie to znaczy że nie jest to obiektywne...wiele razy miałem do czynienia( mówię to o własnej osobie ) że ktoś mnie oczerniał nie dając mi prawa wypowiedzi...sam nie chciałem się wypowiadać się ponieważ widziałem winę w sobie...teraz wiem że obiektywna dyskusja sprowadzi konflikt do pożegnania go i odejściu w stronę swoją :) w moim przypadku tak bylo...mam nadzieję że nie nie uraziłem tutaj nikogo pozdrawiam bardzo serdecznie

Adam Galik

Zaręczam że nie ma na świecie człowieka, który jest w stanie wystawić Zbyszkowi J. Popko, uczciwie negatywną opinię, ani jemu ani załodze ???? wszystko to co wypisuje się tutaj jest dziełem tych którzy sié mszczą za to że ktoś nie jest tak obślizgły i fałszywy jak oni, w dużej mierze robi to jedna osoba która z tzw. multikonta szarga opinią za co powinien odpowiedzieć, i myślę że przyjdzie na to czas. Cóż, sianie nie Prawdy jest karane, bezpodstawne oczernianie itd. Serwisowi "Go Work" mam wrażenie też że nie zależy na tym jak w rzeczywistości sprawy się mają, za co też powinien zostać pociągnięty do odpowiedzialności. A przecież można śledzić ip, numery mac urządzeń, no i jednak w jakiś sposób przyłożyć się do weryfikacji wiarygodności wpisów. Logowanie poprzez np. Nr. Telefonu, pomysłów znalazło by się wiele, tylko trzeba chcieć.

Ciekawy

Czy w Polskim Kodeksie Pracy jest zawarta jakaś norma określająca dobro lub zło człowieka według której pracodawca może pozbawić wynagrodzenia pracownika, mimo iż dobrze wykonał swoją pracę - ale wg niego jest złym człowiekiem? Np czy dobry policjant może otrzymać wynagrodzenie, a zły nie? I który to dobry policjant,a który zły? Czy dla ciebie jako pracodawcy dobry policjant to ten to który nie wystawia mandatów, nie ściga przestępców, odmawia strzelania do ludzi? A jeżeli nie jesteś pracodawcą, to którego wolisz? Czy musisz się nad tym długo zastanowić, aby odpowiedzieć? W tym względzie to nie może być subiektywna ocena, a tutaj dyskutujemy o sprawach związanych z pracą, pracownikami, pracodawcami, bo to taki portal. Nie wszyscy tu potrafią tę prostą kwestię zrozumieć - a co dopiero mówić o bardziej skomplikowanych.

Ewa Nowy wpis

Też się zdziwiłam jak znalazłam to stare ogłoszenie dla artysty malarza i tak pomyślałam, ze mogłabym spróbować. Jestem po asp i chętnie podejmę się nowych wyzwań. Pensja była nib zależna od rodzaju umowy, a podano jeszcze kilka jej rodzajów. Można sobie samemu wybrać formę zatrudnienia?

Popko przez kilka lat zbierał od ludzi pieniądze na portal internetowy którego nigdy nie uruchomił. Z ludźmi którzy wpłacali na ten cel pieniądze nigdy się nie rozliczył. Okazało się że te pieniądze poszły na luksusowe samochody i apartamenty (w Częstochowie 160 m i w Gdyni). Teraz ogłosił zbiórkę na tron za 50 tysięcy i stół za 10 tysięcy. Wszystko to pod egidą Jezusa. Tylko że Jezus nie potrzebował tronów i stołów ani świątyń, wszyscy to wiemy. W czasie gdy Popko leżał nieprzytomny na covid jego żona Agata twierdziła na uzdrawianiach że on działa razem z nią co było ewidentnym (usunięte przez administratora). Nie zapłacił swojemu pracownikowi za kilka miesięcy pracy (czyli pracował dobrze skoro tyle czasu go zatrudniano) a gdy pracownik upomniał się o pieniądze, zaczął być oczerniany. Słabo to wszystko wygląda i nie stawia Popki w dobrym świetle jako pracodawcy.

Iza Nowy wpis
@Karolina

Dokładnie tak jak piszesz, to wszystko to jedna wielka ściema, Popko tylko żeruje na chorych ludziach i ma się za wielkiego uzdowiciela a gdyby tak było to nie zachorował by na covida , i to tak że musiał mieć podłączony respirator, ilu lekarzy naprawdę miało kontakt z chorymi na ta chorobę i nie zachorowało a on nie miał takich kontaktów bo ludzi osobiście nie przyjmuje tylko poprzez youtuba rzekomo uzdrawia, i ciągle mu mało kasy chociaż ma jej bardzo dużo i tylko opłaca zachcianki swoich , no nie wiem jak te dziewczyny nazwać żeby mi nie wykasowali, ale ma ich dużo, na pewno kilka co je utrzymuje dużo młodsze od niego, tak około 30-40 lat, daje im mieszkania, luksusowe auta i ciuchy i ludzie się na to składają ale dużo nie wie co on z tymi pieniędzmi robi

szczęśliwa

Jarek W

Jest szczera i prawdziwa

Daria Brukiwcka
@szczęśliwa

Zbyszek, to zlotu chłopak, dzięki któremu jest mi lepiej w życiu :)

Odmieniona
@szczęśliwa

To wszystko prawda O Zbigniewie janie Popko. Jeśli chodzi o mnie, to przede wszystkim dzięki Zbyszkowi żyję. Kiedy do niego trafiłam, bardzo cierpiałam i nie chciałam już żyć dłużej. I wtedy wszystko zaczęło się zmieniać. Ustępiły choroby, oczywiście nie tylko wróciła chęć do życia ale spowolnienie procesów starzenia, pojawiła się radość życia, Uruchomiłam pasje, miałam odwagę iść za marzeniami i je spełniać. W wieku 67 lat zrobiłam prawo jazdy, stałam się osobą towarzyską, Pojawiły się w moim życiu osoby, z którymi dzieliłam zainteresowania, imprezowałam - nigdy wcześniej nie byłam tak szczęśliwa. Wymagało to wzięcia odpowiedzialności za swoje życie i otwarcia na wszystko, co najlepsze. Najprościej być z Bogiem i pozwolić na prowadzenie. Bywało i bywa trudno ale dzięki Zbyszkowi możemy podnieść się i powstawać na nowo. Zmieniać siebie, a wtedy zmienia się też otoczenie i osoby w nim będące. Materiały – cuda za darmo udostępnione, podarowane nam, pozwalają na zmiany na lepsze siebie i wszystkiego w życiu.

@Jarek W

bzdury totalne

Krysia
@Daria Brukiwcka

No niestety ale moja znajoma miała u niego konsultacje i odczytal same bzdury,

Jarek Wojcieszak
@Odmieniona

Jest szczera i prawdziwa

@Odmieniona

Opowiem Ci tutaj coś - jako były warsztatowicz (czyli sekciarz) z 12 letnim stażem. Znam kilka kobiet w twoim wieku, które nagle uwolniły się od swych uzurpatorów w domu i w padły w objęcia kolejnych u Popki, Jedna z nich w Twoim wieku poznała wspaniałego o połowę młodszego żonatego chłopaka i poszalała z nim parę tygodni. Nie powiedział jej jednak, że przyjeżdża tam leczyć się z tzw brodawczaka ludzkiego, czyli HPV.. Niestety ujawniło się to u niej po tym czasie w postaci kłykcin kończystych (poszukaj w internecie - w jakich miejscach). Niestety Jan nie uzdrowił, ani jej ani jego, choć stało sie to tajemnica poliszynela i Jan nie ostrzegł innych sekciarzy. A ile osób zaraziło się jeszcze tym świństwem śpiąc w tej wypożyczanej wspólnej pościeli po nim? Jeśli coś takiego załapały - to niech wiedza skąd. Miłego przebudzenia.

Bea
@szczęśliwa

Dla osoby, takiej patrzącej obok czy z góry, generalnie neutralnej, to brzmi to doprawdy strasznie strasznie "sekciarsko".

A co wiesz o tym, jakim jest pracodawcą? To profil o firmie, niekoniecznie o właścicielu, no chyba, że cała firma to tylko i wyłącznie jej właściciel? Zatrudnia on w tym momencie jakiś pracowników do pomocy w pracy wydawnictwa? Chętnie się dowiem od kogoś z zatrudnionych, ile da się tu zarobić i na ile te pieniądze pasują do obowiązków?

Żaklina

OlaBoga

@OlaBoga

Miło posłuchać mądrego. Gratuluję trafnej diagnozy. Ja dodałbym jeszcze kilka zaburzeń osobowości, ale Ludzie już pewnie i bez tego sie połapią. Pozdrawiam .

@Paweł

Widziałam, że tamta dyskusja już się teoretycznie zakończyła ale z tego co widzę chyba wciąż miałbyś ochotę ją kontynuować?

Vll
@OlaBoga

Ta osoba szerzy nieprawdziwe informacje. Ten pracownik nieodpowiednio zachowywał sie i został odsunięty od wydawnictwa. Mści się, ponieważ nie może pogodzić się z utrata swojej pozycji.

Krzysiek
@OlaBoga

Popko robi niezły biznes na schorowanych, cierpiących ludziach. Cyniczny i wyrachowany do granic możliwości. Prowadzi go jakby tu ujac- ciemna strona mocy, mówiąc delikatnie a kontakt z nimi załapał podczas leczenia na oddziale zamknietym gdzie był wiele razy z powodu zdiagnozowanej schizofrenii.

Jan
@OlaBoga

Od 2013 roku moja byłą żona jest w tym "światku" , wchodziła w to coraz głębiej. Starała się mnie w to wciągnąć i słowa "doświadczanie" czy życie w (usunięte przez administratora) było czymś normalnym. Kiedy powiedziałem stop -rzuć to , wybrała JZP. Mamy 2023 ona ciągle w tym tkwi, wciągnęła w to innych ludzi w tym swoją mamę, skutecznie odciągnęła ode mnie nasze córki, wszak na skałach wyszło że jestem złem a dziuple, oczyszczania, kręgi ognia i inne podobne nie pomogly. I niech sobie Iza wierzy a co chce ale przez zachwyt nad JZP zabrała i zawłaszczyła mi dzieci. Najgorsze, że nie ma jak skutecznie przeciwdziałać temu, bo osób wierzących w orin jest sporo i to na eksponowanych stanowiskach.

@Joanna
@OlaBoga

Opinia nie jest prawdziwa. Moje doswiadczenia sa zupelnie inne.

kris
@OlaBoga

bo to pisał obłąkany Pawełek, a jest on dobrze znany z trolowania na forach internetowych

Bibiana
@OlaBoga

Tak, masz rację. Jest manipulatorem i bardzo sprytny. Niestety. Nawet bardzo inteligentni ludzie dają się zmanipulować. Skupił się na ludziach w Polsce, którzy mają dość kościoła. Ale on nie chce pomóc, chce tylko nakarmić swoje ego i chce pieniędzy. Prawdziwa duchowość dotyczy czegoś innego. To jest po prostu sprytny biznes.

Martynika
@OlaBoga

Mam zupełnie inne doświadczenia. Otrzymałam od Zbigniewa Popko ogromną pomoc nie tylko przez uzdrawianie. Jest mądry człowiek, który wiele robi, by pomagać innym.

Szymon ON
@Martynika

Mam zupełnie inne doświadczenia. Otrzymałem wielkie wsparcie i pomoc.

Dorota
@OlaBoga

Jak można takie rzeczy o kimkolwiek pisać . Ja znam wielu ludzi którym ten człowiek pomógł i pomaga . Ktoś to pisze takie rzeczy musu być nieszczęśliwym rozgoryczonym zazdrosnym człowiekiem . Rozczarowanym życiem podszywającym się pod nickiem

@OlaBoga

Popko przez wiele lat zbierał pieniądze od ludzi na portal internetowy który miał uruchomić. Portal niegdy nie powstał, a nikt z wpłacających na cel ludzi nie odzyskał swoich pieniędzy. Okazało się że pieniądze szły na luksusowe samochody i apartamenty w Częstochowie (160m) i w Gdyni. Teraz w jednym wideo mówił że chce żeby wpłacać jemu na tron (50 tys) i stół (10 tys). Wszystko to podpiera nauka Jezusa. Pierwsze słyszę żeby Jezus kiedykolwiek budował jakieś trony i potrzebował stołów. Wręcz przeciwnie, jego podejście było takie, że żadnych świątyń, tronów. Nie jest w porządku mówić do ludzi którzy wydają na uzdrawiania czasem ostatnie pieniądze, żeby wpłacali na tron za 50 tys. To zwyczajne żerowanie. W czasie gdy Popko leżał w szpitalu ciężko chory na covid, jego żona publicznie twierdziła że uzdrawia razem z nią na "uzdrawianiach na żywo". Kłamała, a to dobrze nie świadczy o nich. Niejasna jest sprawa z wynagrodzeniem dla byłego pracownika który tu pisał. Niezależnie czy panowie się lubią czy nie, jeżeli ktoś wykonuje pracę to powinien mieć za nią zapłacone. Słabo to wygląda gdy ktoś daje ogłoszenie o pracę, przez 4 miesiące trzyma kogoś w pracy (czyli wszystko jest ok) a potem nie płaci i oczernia pracownika gdy ten upomina się o zaległe pieniądze. Ogólnie słabo to wygląda bo obraz Popko jaki się wyłania z opowieści innych i tego co robi nie jest najlepszy; dziwne zbiórki, brak rozliczeń z pieniędzy, kłamstwa i niewypłacanie wynagrodzenia.

@Karolina

Jak mozna wypisywac takie bzdury? Na portal,ktory mial byc Zbigniew Jan Popko nie zbieral zadnych pueniedzy.Ze wzgledow prawnych Portal nie zostal uruchomiony.Wszyscy wiemy w jakim swiecie zyjemy.Owszem darowizne mozna wplacac ale ci to rozumieja,ktorzy wiedza jak duzo on robi dobrego dla ludzi.Ci ktorzy tego nie rozumieja nie powinni sie wogole wypowiadac na temat czegos,czego nie sa w stanie pojac.Wysmiewanie i oczernianie najlatwiej ludziom przychodzi.Uzdrawiania juz wielu ludziom pomogly i nadal pomagaja.Sama wyszlam z niejednej choroby dzieki Uzdrawianiom.Duzo luudzi swiadczy o tym.Tylko uzdrawiania pomagaja ludziom w miare dobrym.Zlo z tego nie skorzysta.A niestety zawisc,,to zlo i oczernianie innych bo to najlatwiej ludziom przychodzi.Dlatego świat wyglada jak wyglada bo duzo zla w ludziach samych.Swiadcze tutaj bo trzeba ludziom otwierac oczy.Trzeba mówić prawde a nie zawistnie bzdury wypisywac.

Obserwujący
@OlaBoga

Właściciel to kontrowersyjna postać, założył Cech aby szkolić swoich czeladników. Ma zamiar założyć kult aby nie płacić podatków. Chce założyć partię aby przejąć władzę. Ma zamiar wchłaniać inne państwa po przebrandowaniu tego gdyż jego ambicje nie kończą się jak w większości legend. Niestety wygląda na to, że zabraknie mu życia, starzeje się, przeszedł c19, chociaż przed nim tworzył zabezpieczenia i go leczył. Kilka razy zakładał partię, miesca mocy z których miało się wszystko zacząć, takie pospolite ruszenie. Kilka razy rozpoczynał scieżkę budowania mocy, tak średnio zajmowało to rok, potem od nowa, bo wszyscy nie zdali podstawowych prób a oczywiście pomimo tego, że sam mógłby już dawno jak wielcy mistrzowie zakończyć swoją drogę i żywcem zabraliby go do nieba, to poświęca się i jeszcze raz poświęca się nauce i wykształceniu kolejnej nowo zgromadzonej grupy, pomimo kolejnej utraconej na rzecz warsztatowiczów cząstki swojego zdrowia. No i tak jak to juz nie raz było za każdym razem nie ma żadnego powiernika, nie ma osoby która potrafiłaby kontynuować dzieło, no ostatnio Agata jest przysposabiana na to stanowisko, wyszumiała się i znalazła drogę, ale czy będzie w stanie wybudować kolejne świątynie, miejsca ciszy i medytacji powiekszając wartość majątku nie umniejszając mocy?

Adam Nowy wpis
@Obserwujący

Co za trafne podsumowanie.... Popko robi wszystko żeby ogłupiać ludzi swoją rzekomą mocą a tak naprawdę ściąga ja od swoich poddanych którzy nie rozumieją praw energetycznych, nie jest żadnym mistrzem duchowym jedynie hochsztaplerem, a o Agacie to nawet nie warto wspominać, nie ma ona żadnych umiejętności, żadnego życiowego czy zawodowego doświadczenia za to w kłamstwach i wyłudzaniu pieniędzy jest perfekcyjna, dlatego Popko robi wszystko żeby to ona przejęła biznes po nim...ile oni ludziom obiecali, ile to cudów miało byc, po co te wszystkie kursy na bioenergoterapeutów skoro nikt nie spełnia rzekomych wymogów, - wiadomo że chodzi im wyłącznie o kasę i inne korzyści, pora się obudzić , Popko od 20 lat chyba czy więcej szkoli ludzi a efekt jest zerowy,- jest takie stare chińskie powiedzenie- prawdziwy mistrz to nie ten co ma najwięcej uczniiow ale ten co wyszkolil najwięcej mistrzów

Tomasz Nowy wpis

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Zbigniew Popko Wydawnictwo Oriin? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Fudeko S.A.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Wy tu piszecie o uzdrawianiu, a ja znalazłem, co prawda archiwalne ogłoszenie, dla artysty malarza. Wie ktoś czy nadal jest tutaj taki etat i jakie jest zapotrzebowanie? Pensja na tym stanowisku została podana między 2.6-10k. Niech mi ktoś powie jakie warunki trzeba spełnić żeby dostać te 10k. To wtedy jest sama podstawa czy już kwota razem z premią?

Paweł B

Korzystam z usług Zbigniewa Jana od 8 lat . Nigdy nie miałem powodu aby być niezadowolony . Po usługach moje życie zmieniło się o 1OO% . Kiedyś byłem nieszcześliwy , miałem w sobie dużo złości , moje małżeństwo rozpadło by się . Teraz jestem szczęśliwy każdego dnia . Jest tutaj dużo ludzi których Zbyszek wyleczył z nieuleczalnych chorób nawet i z raka . Jeśli ktoś ma wątpliwości jest grupa na FB " Świadczę o Zbigniewie Janie Popko " tam są dowody uzdrowień . Nikt mi nie wmówi że to kłamstwo polecam z całego serca

PB
@Paweł B

A akurat moj zwiazek sie rozpadl pod wpływem pseudonauk Zbigniewa Popko i jego towarzystwa na moja byla partnerke. Cala ta historia to niebezpieczna sekta i piramida finansowa zerujaca na slabych umyslach ludzi czesto chorych psychicznie lub skrzywdzonych przez swiat - rodzicow, partnerow czy otoczenie. Popko i jego sekta serwuja tym ludziom podswiadoma aplikacje symboli i wierzen, dzieki ktorym maja iluzje naglego ozdrowienia i poradzenia sobie z problemami. Ale tak naprawde wpadaja z deszczu pod rynne i uzalezniaja sie od niespojnego systemu wierzen i prakty, ktory jest mieszanka roznych religii, kultow, wierzen, psychologii, filozofii i technik manipulacyjnych. Popko w tym wszystkim ma znamion psychopatycznego lub socjopatycznego guru, ktory nauczyl sie jak manipulacjami podporzadkowac sobie ludzi. NALEZY POPKO I JEGO TOWARZYSTWA UNIKAC, ZWALCZAC i DZEILIC SIE SWOIM DOSWIADCZENIEM KU PRZESTRODZE INNYCH!

@PB

Mówisz o towarzystwie, czyli tam pracują też inne osoby, oprócz właściela? Ciekawi mnie jak to dokładnie działa. W jaki sposób można się z nimi skontaktować, działa jakieś biuro obsługi klienta czy jakoś inaczej?

kinga
@PB

masz racje to nie wiąże rodziny tylko rozwala ,sekta dla ludzi ,którzy myślą że mogą kierować swoim i innych ludzi życiem za pomocą wahadełka.

Andzia

Oni tam muszą pisać co tydzień pochwały pod adresem Popko, że on coś tam im pomógł. Ale to nieprawda. Popko opowiada za "uzdrawia" od ponad 20 lat, to gdyby miał efekty to ludzie by sami sobie przekazywali informacje i nie musiałby tak się reklamować. Ja kupiłam u niego te działania i zero poprawy, na mamę też kupiłam i nic nie pomogło a choroba nie jakaś śmiertelna ..ja w Popko nie wierzę. On w ogóle jest taki nieprzyjemny, niby dobry ale czuć fałsz od niego.

Kacha

Niestety mało kto chce tu udzielać infomacji o pracy, a szkoda. Może jednak ktoś się znajdzie? Są tu opinie jakoby firma nie płaciła na czas wynagrodzeń, a przynajmniej tak miało być lata temu. Teraz już wszystko jest tak jak być powinno, zgodnie z harmonogramem? Widziałam na ich stronie, że mają sklep internetowy, więc chciałam się zatrudnić przy jego obsłudze. Jeśli macie jakąś wiedzę na temat pracy tam to proszę podzielcie się i dajcie mi znać czy warto.

Czytam i widze, że wiele osób pisze o samej osobie właściciela firmy, ale niewiele jest o pracy. Był pytania o prace grafika, ja tez widziałam to ogłoszenie. Ale mam doświadczenie jako korektor i szukam pracy w wydawnictwie. Czy tu wiecie coś o pracy i czy jest może jakiś wakat dla korektora?? Albo czy jak wyślę cv bez rekrutacji, to ktoś się do mnie odezwie z pracą na to lub inne podobne stanowisko??

Czy w Zbigniew Popko Wydawnictwo Oriin występują paczki/bony świąteczne?

Szukam pracy w wydawnictwie, a komentarze niezbyt pozytywne były w ostatnich latach. Powiecie czy coś się zmieniło od tego czasu? Wynagrodzenia są na czas w tym momencie? Też widziałam tę ofertę w necie sprzed lat dla grafika, ale ciekawe czy są też wakaty dla redaktorów? Jakie ewentualnie stawiają wymagania i czy zarobki są adekwatne do ilości obowiązków? Jak rozliczane są nadgodziny?

3 lata temu szukano grafika komputerowego. Czy mimo ważności ogłoszenia warto składać papiery? Wtedy proponowano zarobki do 10k, a jak wygląda teraz ta górna granica? Jestem ciekawy jak wygląda to zakwaterowanie, o którym wspominano w ofercie. Firma to zapewnia czy odciąga jeszcze jakieś opłaty z pensji? Można wybrać zakwaterowanie jednoosobowe?

@Adam Galik

Moja rada Adasiu: nie zaręczaj za Popkę jeśli nie wiesz przynajmniej tego co ja - bo inaczej stracisz rękę. Przy okazji: wiedz, że to zwolennik Kodeksu Hamurabbiego. Chyba, że chcesz zaręczać o jego nieuczciwości, gdyż interesuje Cię jedynie to, jak na równie piękne niebieskie, pozbawione pigmentu w ciemnościach oczka, nabierać innych. To gratuluję lepiej nie mogłeś trafić. Ponoć Jan uzdrawia nawet z chorób psychicznych, więc po serii jego uzdrowień u Niego, nie powinieneś mieć problemów ze zrozumieniem słowa pisanego. Wszystkie występujące tutaj sukkuby i inkuby z demonicznego miasta ORIIN zrozumiały chyba co napisałem, ale Ty nadal odgrywasz rolę użytecznego .... (to słowo i tak usunąłby admin - choć oznacza to jedynie człowieka dorosłego o rozumieniu na poziomie 10-latka). One wyłuskały już z moich słów to, co wiem i czego nie chciałyby abym mówił. Tacy jak Ty są im jednak potrzebni. Jak myślisz kogo wysyła się na pierwszą linię frontu? - Czy tych najbardziej inteligentnych? Wróćmy jednak do zasadniczej tematyki tego forum - bo pogubiłeś się nawet w tym miejscu. Postaram Ci się więc wytłumaczyć bardziej przystępnie. "Go Work" w języku angielskim oznacza "idź do pracy" - tyle rozumiesz, bo szukałeś roboty w Nederlandach, a to brzmi podobnie jak: "Ga werken". Jak czułbyś się, gdyby ktoś z Twoich braci i sióstr polecił Ci tam pracodawcę który już ogolił ich do zera z przepracowanych u niego 1000 roboczogodzin? Uznałbyś Go za brata? czy czarnego lidera? Jeśli za czarnego lidera - to gratuluję inteligencji. Dlaczego musiałeś szukać pracy w Holandii? - bo zrobiono z nas (usunięte przez administratora) Europy. Wypędzono młodych, by zrobić miejsce dla narodu wybranego. Myślisz, że Popko coś zmieni? Należy do tego systemu i zrobił z nas jeszcze gorszych (usunięte przez administratora) Pewnie wiesz, że statystycznie jedna zadowolona osoba powie o tym najwyżej 1-2 innym, natomiast jedna niezadowolona i (usunięte przez administratora) powie to dziesięciu osobom. Tu na tym forum proporcje są nieco inne co widać to po wysypie komentarzy tych cudem zadowolonych z jego usług. Popko myślał, że Ja wydojony z kasy, oszkalowany i ośmieszony publicznie, będę siedział cicho jak inni. Nie, Ja będę ostrzegał - nawet takich nieświadomych i szkalujących mnie jak Ty - dlatego jestem uznany przez Twojego Mistrza za czarnego lidera. A wiesz kto najgłośniej krzyczy łapać .... (to słowo tez admin by usunął - ale się domyśl). Przemyśl moje słowa zanim znowu coś naskrobiesz. Paweł

Olga
@Adam Galik

Dlaczego, rzekomo w prawie wolnego wyboru zabraniasz się wypowiadać osobom mającym kompletnie odmienne od twojego zdanie o Popko? Ja tez korzystałam z jego usług, brałam nawet udział w warsztach i nie mogę go nikomu polecić. Nie wiem czy zatajacie prawde czy jej po prostu nie znacie, bo nigdy nie mieliście z nim osobistego kontaktu...mnie Popko nagabywał, żebym z nim miała bardziej osobiste relacje...czy to jest uczciwe???? Pomijam, że jestem w stałym związku.. dla mnie to jest nie do przyjęcia i nie opowiadaj mi o fałszywej moralności...nie tylko ja tak mualam, ale praktycznie każda ładniejsza dziewczyna na warsztatach. Wiec oszczędź mi swoich zachwytów nad jego osoba...

@Paweł Popławski

Pawle. Tak jak dwa lata temu napisałem Tobie w komentarzu... Po prostu się nie poddawaj. Żyjesz, a więc masz szansę. Żyjesz już tym tak długo, spać po nocach nie możesz. Knujesz, wściekasz się... A oboje wiemy jak jest naprawdę. To jest tylko smutne

Dagmara
@Paweł Popławski

Dlaczego atakujesz wszystkich po kolei?Nie pasuje to do twojej koncepcji swiata?ok.Miej ja ale zyj i daj zyc innym..Chyba juz nawet tego nie potrafisz..Czlowiek upadly i nikczemny wlasnie tak postepuje.A Ty nim jestes..I nic tego juz nie zmieni..

Pati
@Paweł Popławski

popieram po osobistych doswiadczeniach slowa Pawla

@Adam Galik

Dzięki Adamie za te kurtuazje i Twoją troskę. Od czasu kiedy uwolniłem się od Jana i jego "cudków" żyję pełnią życia - bez ciągłego strachu i obaw przed pomówieniami, oszczerstwami z jego strony. Nie poddaję się już jego klątwom, urokom, blokowaniu ścieżek losu oraz atakom fizycznym ze strony kształconych w tym celu młodych wilczków - jak Ty. Cieszę się, że potwierdzasz przynajmniej to iż "my obaj wiemy dokładnie jak jest naprawdę". Powiedz mi więc: jak tam obecnie czuje się Jasiu? Nadal utrzymuje wszystko? czy już trochę zaczął popuszczać? Widzę, że pretendujesz do roli jego następcy nie tylko jako jasnowidz.Wizualnie i z charakteru pasujesz. Poradzę Ci jednak - nie wychylaj się zbytnio, zaczekaj aż Aga przejmie całą schedę po nim. Wyglądacie przecież z Jaśkiem jak bracia, więc nikt się nawet z tych uduchowionych nie zorientuje jak go zastąpisz - no i ogłosicie kolejny cud odmładzania. Do tego czasu trzymaj kontakt z Klaudyną, która Cię wciągnie głębiej we wszystko. Całuję cieplutko ciebie i Jaśka w wasze urocze łysinki. Paweł

Agnieszka
@Olga

to prawda

@Dagmara

pytanie " Dlaczego atakujesz wszystkich po kolei?" odpowiedź: A Ty Dagmarko ilu dajesz radę na raz? Pomyśl sama lub zadzwoń do Kasi z trudnymi pytaniami.

Fabian G.
@Adam Galik

Potwierdzam, Jan Zbigniew Popko to wspaniały, szczery i bardzo pomocny człowiek. Polecam Jego stronę popko.pl gdzie jest mnóstwo materiałów o rozwoju duchowym, oraz działania uzdrawiające Zbyszka Popko

Ciekawy

Ja czekam już blisko 2 lata za wynagrodzenie za 4 miesiące pracy. I nic jeszcze nie odzyskałem.

Aleksandra
@Paweł

Serio tak długo? Robisz coś z tym, czy czekasz?

@Aleksandra

Przez cztery miesiące pracy tam, zwodzono mnie, że Pan POPKO ma tak napięty plan pracy, że nie ma czasu ze mną podpisać umowy. Jego żona tez ponoć nie znalazła stosownego momentu by mogła z nim na ten temat porozmawiać. POPKO kreuje się na osobę głeboko uduchowioną - wierzyłem mu więc na słowo, tym bardziej że ogłaszał publicznie na swoim kanale że potrzebuje pracowników do pracy i dobrze płaci. Potem jeszcze kilkukrotnie na wizji potwierdzał to, że u niego pracuję i jest zadowolony. Nagle bez uprzedzenia po 4 miesiacach pracy pojawił się z żoną i 6 pracownicami, zrobił mi jakieś durne odczyty na swoich skalach astralnych i stwierdził, że do nich nie pasuję energetycznie. Pozwolił mi przenocować do rana, byłem w takim szoku, że nie mogłem nawet jechać. Wyjechałem rano. Potem zaczął oczerniac mnie i moja żonę na swoim kanale YT. Zgłosiłem sprawę do Państwowej Inspekcji Pracy, która przesłuchała na tę okoliczność pracownice - żadna nie potwierdziła, że tam pracowałem, żona POPKI stwierdziła, iz jestem przyjacielem rodziny i przebywałem tam jedynie towarzysko i raz przemalowałem kawałek ściany i przewiozłem grzecznościowo kanapy (bo wiedzieli, że na to mam niezbite dowody). PIP stwierdził, że z uwagi na brak umowy na piśmie muszę złożyć pozew do sądu i udowodnić tą pracę. Policja tez stwierdziła, że te programy na mój temat to jedynie naruszenia godności osobistej ścigane z postępowania cywilnego. Prawnicy radzili, żeby raczej się wycofać z drogi sądowej, bo będzie się to toczyć latami i więcej wydam na dojazdy - bo to cwany lis, który nie raz musiał już cos takiego robić i uchodziło mu na sucho. Powiedziałem: trudno... i ostrzegam jedynie przed nim innych. Tak więc ostrzegłem Ciebie - jeśli jesteś ładną, zgrabną, dziewczyną - to Ciebie z pewnością lepiej potraktuje. Ja opisałem swoje doświadczenie.

Elżbieta
@Paweł

Dlaczego czekałeś aż 4 miesiące? Skoro nie było umowy to teoretycznie nie ma obowiązku przychodzić do pracy, nie stawiałeś jakiegoś ultimatum? Firma nie ma jakiegoś kierownika od HR?

@Elżbieta

No moja droga, nie wiem czy bardziej podziwiać moją głupotę, czy jego fenomen w naciąganiu ludzi. Ja poznałem to na swojej skórze i od 2 lat ostrzegam przed takimi oszustami na moim kanale YT i FB. A tego jaki efekt? Żaden. Tylko dzisiaj 21.03.2022 na jego tzw Uzdrawianiu na odległość wzięło udział około 1300 osób. Pomnóż to przez 40 zł otrzymasz 52.000 zł Więc kto tu jest bardziej naiwny? Nawet w słowie wstępnym przed tym "naciąganiem na odległość" piętnuje publicznie nieuczciwość innych. Tak to już jest w tym życiu, że (usunięte przez administratora) najgłośniej krzyczy łapać złodzieja" - no i tak odwraca uwagę od siebie. Prosta sztuczka kieszonkowców, bankierów, cinkciarzy i innych wyłudzaczy pieniędzy od uczciwych, ale naiwnych poznawczo (czyli dobrych) ludzi . Dlaczego naiwnych i dobrych? Bo skoro oni sami nie kradną, zakładają, że inni tez tego nie robią - I tu się najczęściej mylą wpadając w misternie latami tkaną sieć czarnego pająka. Pozdrawiam I poszukaj mnie na YT to dowiesz się więcej. Nie chcę sie tu reklamować. Ja tylko ostrzegam dobrych, ale naiwnych - chyba, że do nich nie należysz - to nie musisz się bać Czarnego Luda :)

To nie była praca na czarno, miałem tę osobę za Człowieka, a tu mamy do czynienia z tzw "Antyczłowiekiem". Jest taka maksyma prawna: "Consensus facit legum" czyli "Zgoda tworzy prawo". Umowa, to prawo między stronami, które może nabrać mocy jedynie za zgodą. Czy myślisz, że wpuścił mnie do firmy bez Jego zgody? Była obustronna zgoda na pracę za dobrą zapłatą i to co najmniej na poziomie innych pracownic. Facet ma jakieś poważne problemy (nie będę mówił jakie, bo admin i tak to usunie) - po jego czynach możesz się chyba domyślić. Ten system prawny chroni takie osoby i cieszy się, że płaci on podatki, a nie jest na garnuszku Państwa. Do dobrego scenariusza znajdzie się więcej informacji - może go ktoś kiedyś kupi i wtedy odzyskam kasę :) To chyba tyle. Pozdrawiam

Ewelina
@Paweł

Myślisz że firma jest na tyle atrakcyjna że ktoś chciałby ją kupić i przejąć?

@Ewelina

Dziwne pytanie jak na to forum. A co dla Ciebie kryje się pod pojęciem "atrakcyjna firma" ? Czy chodzi o nieruchomości, położenie, ruchomości, potencjał biznesowy itd? To zależy od punktu widzenia. Czy kupiłabyś np. fabrykę produkująca karabiny Kałasznikowa? Bo ja - chyba tylko po to, by ją zamknąć. Tutaj to ten sam problem.

@Paweł

Może pod jej nickiem kryje się jakiś inwestor co bada cały ten temat? ;p No ale chyba nie można porównywać fabryki broni do wydawnictwa, w taką skrajność chyba nie powinno się przechodzić? ;)

@Renata

Pierwszą i ostatnią swoją grafomańską książkę Pan POPKO wydał w 2005 roku, ale nazwa WYDAWNICTWO została. Twierdzi, że Bóg kazał mu napisać 90 książek, a jak ostatnio z nim rozmawiałem, to Bóg powiedział mu, że będzie on żył 30 tys lat - wiec to pikuś, na pewno się wyrobi. Co do mojego porównania do fabryki broni... Pan Popko powiedziałby, że karabin może służyć np do oganiania się od komarów, a od człowieka zależy tylko co z nim zrobi. Najgorzej gdy ten karabin znajdzie się w rękach psychopaty, który będzie strzelał do ludzi tłumacząc sobie, że człowiek strzela, a Pan Bóg kule nosi. Pan Popko obroni nawet tezę, że czołgi są potrzebne po to, by wyrąbać drogę przez las. Ale czy myślisz, że człowieka można zabić tylko kulą z karabinu? Nie, można go zabić słowem, można mu odebrać wiarę w siebie, można zniszczyć jego zdrowie zamykając mu drogę do leczenia farmakologicznego lub do medycyny konwencjonalnej. Tym właśnie obecnie zajmuje się Wydawnictwo ORIIN "w osobach Pani i Pana POPKO - czyli uzdrawianiem przez internet". Czy wierzysz, że człowiek taki jak ON korzystający z pomocy lekarzy i farmakologii ma taką "Boską Moc", że potrafi uzdrowić na odległość 1200 osób w ciągu 8 min ? - i to nie za darmo? A twierdzi, że mógłby juz uzdrawiać nawet 30 tys ludzi naraz. Czy to jest uzdrawianie? czy korzystanie z naiwności schorowanych osób., Ja to nazwę "uwalaniem" na odległość. Wprawdzie ostatnio już mówi On, że tylko wspomaga medycynę i do święconej przez siebie drogą internetu wody, karze wrzucać część tabletki. Jednocześnie twierdzi, że jak nie masz 100% wiary w Niego to Cie nie uzdrowi. Więc tu zaprzecza sam sobie, bo jak mogę wierzyć w pełni w niego, udając się jednocześnie do lekarza i biorąc leki? Wiec to Twoja wina człowieku, że Cię nie uzdrowił. Znam wiele osób, które mogły żyć, ale mu w pełni zaufały - nie znajdziesz na to dowodu, bo w sądach coś takiego jak energetyka czy uzdrawianie nie istnieje. Teraz rozumiesz co miałem na myśli? czy mam coś jeszcze dodać? Myślę, że wolałabyś nie :) Ale dziękuję, że mogłem wyjaśnić to porównanie.

@Paweł

No uzdrawianie przez internet faktycznie może nie brzmieć zbyt wiarygodnie, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt w jaki sposób zostało to opisane. Czyli ci ludzie naprawdę w to uwierzyli? Teraz jedyne co masz zamiar wobec tego wszystkiego robić to ostrzegać innych?

@Renata

Będąc pod wpływem iluzji i hipnotyzującej psychomanipulacji oraz socjotechniki człowiek jest w stanie uwierzyć we wszystko. Pan Popko jest w tym mistrzem - i to jego jedyne mistrzostwo. Hitler i Goebels też godzinami ćwiczyli przed lustrem swoje przemówienia, gestykulacje, mimikę - i nabrali na te sztuczki cały naród. W tym omawianym przypadku jest wykorzystywana sytuacja w kraju, naszej "służbie" zdrowia i jej niewydolność. Choć Pan Popko ma mniejszą skuteczność niż ta negowana przez niego (do czasu kiedy sam nie musiał z niej skorzystać) medycyna, daje on ludziom złudną nadzieję na wyzdrowienie. Ludzie odstawiają terapię i leki, po to, aby jego działanie było skuteczne -bo musi być 100% zaufanie do niego (paranoja). Czasem ktoś sam uruchomi proces samouzdrowieńczy - jak w przypadku podania placebo w medycynie - i wówczas wychwala go pod niebiosy. Sam to kiedyś robiłem, więc wiem jak to działa. Niestety ludzie uzależniają się od tej niskiej wibracji - jak od mszy w kościele - i uczestniczą latami w uzdrawianiu na odległość. Jednak skoro to nie zadziałało przez rok, dwa, trzy - to jaka jest ta jego skuteczność? Ale nie zamierzam walczyć z psychomanipulacją, bo to nic nie da. Ludzie sami muszą dostać obuchem w głowę, aby się obudzić z tego letargu. Niektórzy są już tak zaprogramowani, że nic im już nie pomoże. Ci do których ma dotrzeć moje doświadczenie, znajdą moje VB i być może zrozumieją, reszta będzie paść brzuch swego "pana" i jego "pracownic". Ci którzy teraz sa u niego "na topie" (tzw uzdrowiciele duchowi) - są dłużej u niego niż ja - ale ponieważ dopuścił ich do "koryta" nie widzą, że czynią takie samo zło innym. I tak się to pleni. Brzęk pieniądza i głos kłamstwa są silniejsze niż tłumiona PRAWDA. Ale to nie do mnie zależy, odpowiadam jedynie - tak jak Tobie- kiedy ktoś pyta. Ponieważ nikt nie pyta, to widocznie wystarczy to co powiedziałem.

ZJPOPKO
@Paweł

Dopiero przed chwilą się dowiedziałem, że ktoś poddaje w wątpliwość moją uczciwość. Okazało się, że to Pan P, człowiek, który przez całe lata przedrukowywał moje materiały na angielska stronę, głosząc, że to jego treści. Człowiek, którego za oszukiwanie ludzi wykluczyliśmy z grona uzdrowicieli (Uzdrowiciele24.pl) oraz z Cechu bioenergoterapeutów. To osoba, która u mnie pozakładała podsłuchy (chcąc mieć na mnie przysłowiowego haka) i która latami pisała do wszystkich urzędów nieprawdziwe oskarżenia. A to, że prowadzę działalność hotelową, choć wszyscy przyjeżdżający na warsztaty i nie tylko mieli u mnie gościnę za darmo. Pisała też donosy do prokuratury, że rzekome moje sukcesy z medytacja wynikają z tego, że dosypuję ludziom do wody narkotyki. Tych działań wymierzonych przeciwko mnie było znacznie więcej. Osoba ta proponowała też, bym warsztatowców nakłaniał do zakupu u niej ubezpieczeń, z czego proponowała mi 10% odstępnego. No i w końcu pożyczyła ode mnie 18tys złotych. Kiedy upomniałem się o zwrot pieniędzy, powiadomiła urząd skarbowy, że to ja jestem jej winien pieniądze za rzekomą pracę i za domniemane zatrudnienie. Gdy ta osoba, w ramach przeprosin i proszenia o pomoc w poprawie egzystencji, zawitała do mnie do domu 2 lata temu, to przy okazji - po przyjacielsku - (choćby za wikt i darmowe spanie), poświęciła aż 3 dni pracy na drobne naprawy. A i za to otrzymała 3 tysiące złotych do kieszeni. Są na to świadkowie, jak i kopie niektórych pism wysyłanych do urzędów. W sumie w okresie 3, nie 4 miesięcy, przebyła u mnie 2 tygodnie... Jest to człowiek nikczemny, który nie może mi darować tego, że nie zechciałem promować jego wahadałkowań ani robienia kursów na czeladnika bioenergoterapii. A nikt ze względu na jego postawę nie chce mieć z nim nic wspólnego. oczywiście to tylko jedna z odsłon mrocznej natury tego człowieka... Na koniec podam jeszcze jeden charakterystyczny przykład działań tego człowieka. Przykład również udokumentowany. Po wyrzuceniu go z domu za nieetyczną postawę wobec moich pracownic, na drugi dzień wpłacił darowiznę w wysokości 300 złotych. Po czym po kilku miesiącach powiadomił Urząd Skarbowy o tym, że przyjmuje darowizny, nie odprowadzając od tego podatku.Po pierwsze od tej sumy nie trzeba odprowadzać podatku, po drugie rejestrujemy wszystkie darowizny i od wszystkich odprowadzam podatek, choć nie muszę. A to dlatego, że Urząd Skarbowy niejeden raz udzielał mi wsparcia. mam nadzieję, że właściwie ocenicie sytuację i zastanowicie sie nad tym, z jakimi ludźmi na tym padole przyszło nam wspólnie mieszkać...

ZJPOPKO
@Paweł

ZJPOPKO Co do warunków pracy u mnie to powiem tyle, że zarobki osób, które pracują około 2 lat są mniej więcej takie same jak w Niemczech. Ale to nie wszystko: mieszkają darmo w luksusowym, doskonale wyposażonym domu i mają do własnej dyspozycji luksusowe auta, w tym 2 nowe Volvo XC90, kilkuletniego Jeepa Grand Cherokee, nowego Wolkswagena Tiguana itd... Dbam o wszystkich, bowiem u mnie pracują tylko osoby czujące ducha ewolucji, mające otwarte serca i żyjące idea braterstwa. Są moją rodziną... Mają też rozrywkę sportową: segwaye, potężne hulajnogi, rowery, mała, ale przyzwoita siłownię i co by tylko sobie zażyczyły w ramach rozsądku. Ponieważ mieszkamy na wsi, a dziewczyn pragną też towarzyskiego odprężenia, kupiłem im w Częstochowie 160m kw mieszkanie. Wszytko po to, by dawać innym przykład na to, czym jest żywa Idea Edenu... Chętnych zapraszam do zadawania pytań moim dziewczynom na fejsie, bo nie są to pracownice, tylko członkowie rodziny, lub zapraszam do przyjazdu w celu potwierdzenia moich słów... Pozdrawiam serdecznie...

@ZJPOPKO

Szanowny Panie Popko - mój były "PRACODAWCO" Podpisuje się Pan na tym portalu "dla poszukujących uczciwych miejsc pracy" jako Pracownik, a tymczasem jest Pan PRACODAWCĄ o którym tu mowa - a do uczciwych Pan nie należy. Ten portal ostrzega przed takimi jak Pan lub wspiera uczciwych Pracodawców. Trzymajmy się więc tego wątku. Jeśli ma Pan dowody i świadków na to o czym Pan pisze w swych oszczerstwach pod moim adresem to dlaczego nie przekazał Pan tych dowodów Prokuraturze lub Policji? - przecież to przestępstwo (nawet zatajanie takich czynów przestępczych). Ja zgłosiłem Pana nieuczciwość wobec mnie na Policję, ale się Pan wówczas ciężko rozchorował - czyżby ze strachu? Wycofałem więc swój pozew - nie otrzymał Pan kopii?. Zastanawia mnie nadal: jak słowo "uczciwość" przechodzi i kiedykolwiek przechodziło Panu przez gardło. Czyżby przeszedł Pan kolejny chrzest oczyszczający Pana ze swych nikczemnych czynów? A teraz wyjaśnię to co Pan tutaj poruszył: Po pierwsze: gdyby znał Pan specyfikę usług pośrednictwa ubezpieczeniowego to wiedziałby, że 10% to w tym zawodzie jest bardzo dużo - sam nie mam tyle prowizji z niektórych produktów, ale wideoblog gdzie czyta Pan moje CV z tą propozycję pracy lub współpracy -z Panem naśmiewając się przy tym z przeznaczonych jedynie do Pana wiedzy treści - sam Pan usunął. Ktoś Panu powiedział, że to również nadużycie Kodeksu Pracy i tajemnicy korespondencji? Mam go zamieścić na swojej stronie? Chce Pan posłuchać tych swoich bredni teraz? Ciąg dalszy w następnym komentarzu (za długi)

@ZJPOPKO

Ciąg dalszy: Po drugie: nie znam języka angielskiego, a jednocześnie jestem przeciwny oszustliwym treściom, które Pan głosi - wiec nie mam zamiaru ich rozpowszechniać - ale mogę zacząć z nimi dobitniej polemizować. Z pewnością nie zyska Pan przez to nowych wyznawców, ani większej kasy. To jednak nie moja sprawa, ja tylko ostrzegam przed takimi jak Pan na mojej stronie - to samo robi Pan wobec mnie. Każdy ma Prawo osądu i poznania faktów - czy nie tego Pan naucza? Że to dar od Boga: OCENIANIE! Po trzecie: blisko 3.000 stron, które przepisywaliśmy w kilka osób i to za darmo w okresie tzw warsztatowym i nadal znajdują się na Pana stronie w plikach do pobrania - i to Pan czerpie z naszej pracy korzyści, nie zapłaciwszy nigdy za naszą pracę ani złotówki. Po czwarte: o zwrot udzielonej Panu oficjalnie darowizny, zwróciłem się uprzedzając wcześniej o tym na wizji w moim VB (nadal jest tam do obejrzenia - zapraszam), a następnie listem poleconym - bo taki zwrot wg Polskiego Prawa nadal mi się należy. Czy Pan zastosował się do mojego żądania i dokonał zwrotu choć tej symbolicznej kwoty? Czekam lub proszę pokazać przelew, bo to akurat jedyna droga którą mógł Pan tego dokonać. Po piąte: o 976 udokumentowany godzin pracy u Pana, zwróciłem się o zapłatę pismem za pośrednictwem Państwowej Inspekcji Pracy, ale wobec braku podpisanej przez nas na piśmie umowy i wobec konfabulacji Pana Żony jako świadka, musiałbym się z Panem toczyć spór sądowy. Nie stać mnie na adwokatów i na nie kończące się wyjazdy - przy Pana stanie zdrowia i zasłanianiu się zwolnieniami lekarskimi. Na dodatek dysponuje Pan gotowymi za Panem skoczyć w ogień jak lwice, młodymi, naiwnymi i dobrze opłacanymi pracownicami gotowymi zaświadczyć wszystko. Nawet przy minimalnej stawce 18 zł/h daje to kwotę 17.560 zł wynagrodzenia za prace. Ta kwota dziwnie zbieżna jest z tą, jaką rzekomo mi Pan pożyczył? Czyli uznaje ją Pan jako należność wobec mnie? Nie obrażę się i chętnie przyjmę - skoro w Pana umyśle ta kwota już Panu "wyparowała". W Urzędzie Skarbowym Pan tę stratę wykazał? Nie? To skąd Pan wziął taką kwotę? Z nieoficjalnych darowizn i datków? W mojej pracy jest to niemożliwe do ukrycia. Poza tym: jak to się stało, że Jasnowidz i cudotwórca, potrafiący przewidzieć coś na 50/100 lat do przodu popełnia takie podstawowe błędy przy podejmowaniu tak ważnych decyzji? Bóg Panu nie podpowiedział? Pierwszy raz mówi Pan takim, kolejnym oszczerstwie pod moim adresem - zmartwychwstał jakiś nowy świadek? Np Pan Kaziu i Pani Kazia od których to Pan pożyczał kasę? Twierdzi Pan, że prowadzi uczciwy biznes - to skąd te nieuczciwe praktyki u Pana o których Pan mówi? Mówił też Pan - PUBLICZNIE i na WIZJI, że 3 razy chciałem Pana zabić - ale tego, też Pan nie zgłosił na Policji i jeszcze przyjął mnie do pracy. Pytam po co? z dobroci serca? Czy widząc moją naiwność i uczciwość? Zawiązał Pan nieformalną grupę przestępczą (przyp. powyżej 3 osób to już zorganizowana grupa przestępcza) o nazwie GRUPA SZYBKIEGO REAGOWANIA GSR która miała mnie zniszczyć.(nakręciłem o tym VB "Kibole spod znaku ORIN"). Pytam: za co mnie Pan tak prześladuje? Za prawdę o pracy u Pana? Za to, że ostrzegam uczciwych ludzi? Co jeszcze Pan wymyśli, zanim inni odkryją również prawdę o Panu. A może już odkryli? I o to Pan się mści. Chyba się Panu coś już porządnie pomieszało w głowie lub jeszcze bardziej pogorszył się Pana stan psychiczny w stosunku do tego jaki poznałem podczas 4 miesięcy pracy u Pana w roku 2020 - co wystarczyło na całkowite rozszyfrowanie Pana. Teraz już chyba Państwo nie macie wątpliwości z jakim Pracodawcą macie do czynienia Pozdrawiam

@ZJPOPKO

Panie Popko - to są wszystko świadczenia na rzecz pracowników. Opodatkował to Pan ozusował? Niech się Pan nie pogrąża i zachowa resztę pozorowanej na bilbordach uczciwości

Stefan
@Ewelina

Trafne pytanie jak na bota :) Właśnie Paweł ze swoją partnerką strarali się przejąć ten biznes. Jak prawda wyszła na jaw to po prostu wyleciał stamtąd, bo to (usunięte przez administratora) i maniupulant. Osoby tam pracujące miały go dość... a to co tam robił to oczywiście się tu nie pochwali ;) W rusinowicach prawda szybko wychodzi, a zatrudniać (usunięte przez administratora) i maniupulatorów to nikt nie ma ochoty... Pracuje tam dość dużo osób i nikt je tam nie trzyma, jakby było źle to można dać wypowiedzenie, proste. To mała firma, ludzie tam tworzą przyjacielskie relacje i jak ktoś nie pasuje do tego grona, no to cóż... nie będzie zatrudniony na stałe. Paweł nie raz wykorzystywał warsztaty (które kiedyś odbywały się na miejscu), by promować wśród uczestników swoje ubezpieczenia... trzeba mieć ostro namieszane w głowie, by takie świństwo robić, bez zgody organizatora... Ale nie tylko on takie świństwa robił Zbyszkowi, po prostu są ludzie, którzy zrobią wszystko by zgasić światło, by żadna dobra idea nie powstała. Paweł i podobni to fanatycy Systemu, uzależnieni od nienawiści ludzie i po czynach widać, że to jego pasja wraz z ubezpieczeniami. Zobaczcie ile czasu poświęca na pisanie negatywnych komentarzy (wszędzie...), kręcenia krytycznych filmów na temat JEDNEJ osoby... to żenujące... wiele osób mnie skrzywdziło w życiu, ale nigdy nie upadłem tak nisko, by rozgłaszać wszytkim dookoła jacy oni są i co mi zrobili. - w tonie pogardy i nienawiści... A w tym przypadku jest odwrotnie, bo przejrzano zamiary Pawła, a i jego napuchnięte ego nie może znieść, że ktoś go rozszyfrował i zablokował... Czy końca życia będzie pluć? Dziwne, że nie szkoda mu czasu i reszty życia (które taką postawą sobie skraca...)? Tylko co ma innego do roboty?

Stefan
@ZJPOPKO

Nie raz się przekonałem, że to prawda! :) Byłem kilka razy w odwiedziny i zawsze czułem się jakby to była moja rodzina :) Jakby nie to, że życie mi się toczy na razie innymi torami, to z pewnością bym aplikował do pracy :)

@Stefan

No trzeba przyznać że to bardzo bliskie stosunki, tylko niekoniecznie takie, o których mówi prawo pracy...wszystkie powiedzmy pracownice sa wybitnymi specjalistkami od deserów, zwłaszca lodów i bitej śmietany...dziekuje, tyle w temacie

Krzysztof
@Alex

A pomijając kulinaria, to ile obecnie mógłbym zarobić, jako grafik komputerowy? Bo dwa lata temu napisał w ogłoszeniu, że od 2600 do 10000 zł... Spora różnica, ciekawe od czego zależna?

@Krzysztof

Widzisz, te jak to ładnie określiłeś "kulinaria" mają bezpośrednie przełożenie na zarobki, gdybyś był młoda, atrakcyjna jak to Popko określa "dziewczynka' mógłbyś liczyć jeszcze na wypasiona furę...teraz już chyba rozumiesz ..jeśli nie przeszkadza Ci pracodawca z lekarskim orzeczeniem o schizofrenii i psychopatii to droga otwarta..

@Krzysztof

Żeby nie było niedomówień to Popko oficjalnie głosi, że jest wcieleniem Jana Chrzciciela i to on ochrzcił Jezusa, a objawił mu to sam Bóg wyciągając go w czasie jazdy z samochodu, kazać mu brodzić po poboczu ...więc niezła jazda, tam są właśnie takie klimaty

@Alex

Tak to czasami bywa, że niektórzy sami podpisują się pod swoją diagnozą i nie potrzeba zaświadczenia lekarskiego, by to udowodnić. Polecam film "Trzech Chrystusów". Uzupełnię jeszcze Twoją wypowiedź tym, że Jasiek jest jednak większy od Chrystusa skoro Bóg polecił mu Go ochrzcić - to oczywiście logika Jana, potwierdzająca tylko Jego diagnozę omówioną dokładniej we wspomnianym filmie. Stefanek ma rację, że dopiero w Rusinowicach można to zauważyć - tylko nie wiem dlaczego On boi się o tym zaświadczyć, by ostrzegać innych. Jakaś solidarność plem...ów? czy co?

@Stefan

Jak już sam zauważyłeś Stefanie również bot na tej stronie "gowork" jest sterowany algorytmami najwyższej inteligencji do której modli się święty Jan. Także i finansowanie takich stron odbywa się za pieniądze osób pokroju mojego byłego pracodawcy. Dlatego też coraz mniej jest miejsca w sieci dla prawdziwych ludzi i dla uczciwości. Jest jednak i pewien pozytyw dla Ciebie, gdyż bez płacenia za konsultacje i odczyty na skalach Jana, możesz tu za darmo sprawdzić czy jesteś człowiekiem czy humanoidem. Ponieważ moja odpowiedź na Twoje dezinformacyjne sugestie zostały usunięte przez tzw admina, przenieśmy tę dyskusję (wraz z tą moją usuniętą odpowiedzią) na mój kanał YT, może tam uda się ją dokończyć. Zamieszczę więc ten wątek w komentarzach pod ostatnio zamieszonym filmem na moim kanale pt "Psychopaci są wśród nas". Oczywiście wiadomo, że szybko uczący się psychopaci (niemal na równi z SI) również wykorzystują tę technikę i usuwają niewygodne dla nich komentarze => patrz strona twojego świętego: same ochy i achy, zero krytyki. Zapraszam na mój YT i pozdrawiam bota.

Ktos

Przyszedł tu by mącić...

Ktos

Jestem bylym pracownikiem. Wypłata była zawsze na czas. Nie było żadnych problemów.

Krzysztof
@Ktos

Dziękuję! W końcu krótko i na temat. Oczy już mnie rozbolały od czytania. Możesz napisać, jak współpracowało się z właścicielem i jakie były za Twojej kadencji zarobki?

Bea
@ZJPOPKO

Panie Półki, konkretnie o zarobkach pan nic nie powiedział/napisał. Żyjemy w PL nie w Niemczech. Nie podał pan żadnego kryterium wynagrodzenia "od - do" i czy w te wynagrodzenie wchodzą te przywileje?, jeżeli tak?, to tak jak w rodzinie - praca za darmo lub za grosze. Czyli: kochajmy się jak bracia i liczmy się jak...?

@ZJPOPKO

Na jakie wsparcie w Zbigniew Popko Wydawnictwo Oriin mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Remek

Co za szczegółowa wiedza. Szacun. A co z pieniędzmi? Ile tu się płaci pensji zasadniczej i jak są rozliczane nadgodziny?

Jasnowidzący uczeń
@Remek

Ta wiedza oczywiście dzięki skalom Pana Popko i nauce jasnowidzenia. Jak mi wychodzi na skali: płaca zasadnicza to minimum socjalne, ale nieoficjalnie tzw "lojalka" dochodzi do 6000 zł na rękę poza podatkiem i ZUS - ale na to trzeba zasłużyć. No i dochodzą samochody służbowe oraz wikt i zakwaterowanie. Żyć nie umierać - szczególnie, że masz gwarantowane co najmniej 300 lat życia - tak na początek.

Naparzają się tu jedni z drugimi, a jak zapytać o coś, związanego z pracą to cisza. Witryna firmy, to jednocześnie sklep odnośnik do bloga, a także kanału na (usunięte przez administratora) Może więc przydałaby się osoba, która pomogła by prowadzić witrynę? A jeżeli tak to jakie są wymogi, związane z umiejętnościami, z doświadczeniem, no i jakie zarobki oraz forma zatrudnienia?

Maryśka

Znalazłam tylko starsze oferty do nich, ale staram się nie załamywać. Najbardziej mi wpadła w oko ta na stanowisko Grafik komputerowy - Artysta malarz. Czy nadal jest to praca z zakwaterowaniem? I czy samemu się mieszka?

e.l.a.sz.

Polecam zarówno Wydawnictwo Oriin, jak i ogrom wiedzy zawarty w materiałach na stronie popko.pl, a w szczególności polecam działania uzdrawiające prowadzone przez Jana Zbigniewa Popko.

Ania Choryt
@e.l.a.sz.

Ja także przyłączam się do pozytywów na temat Zbigniewa Popko. Korzystałam z Jego uzdrawiań i jestem bardzo wdzięczna za pomoc. Zaczęłam w końcu żyć, nie tkwię już w bagnie życiowym. Dziękuję też za wszystkie dostępne materiały na stronie popko.pl, to ogrom bardzo przydatnej wiedzy. Serdecznie polecam

ElaSz.

Szczerze polecam, zarówno Wydawnictwo Oriin, stronę popko.pl z ogromem wiedzy dla ludzi chcących poznać tajniki świata duchowego, jak i działania uzdrawiające, z których każdy potrzebujących pomocy i wsparcia może skorzystać (choćby sam poprzez Cuda z Janem). Serdecznie polecam.

Patrycja

Idea przedstawiana za pomocą Zbigniewa Jana Popko jest niepowtarzalna. Prawdziwa. Otrzymaliśmy za darmo ogrom wiedzy materiałów i możliwość zmiany swojego i innych życia. Dziękuję!

Hubert
@Patrycja

Zgadzam się. Wiedzy jest bardzo dużo. Każdy znajdzie coś dla siebie. Nigdy nie było żadnych problemów ze współpracą.

Małgorzata Dallas
@Hubert

Ja również się zgadzam:) Mega sympatyczny człowiek, który pomoże niemalże każdemu:):)

Jerzy

Ja też potrzebuję pomocy. W pierwszej kolejności od Ciebie Patryku lub grona, które ostatnio się tu udziela. Chcę mianowicie wiedzieć, czy znajdzie się praca w firmie Pana Zbyszka? Mam doświadczenie przy korekcie tekstów, ale potrzebowałbym nauczyć się zapewne wiele innych umiejętności, choćby przygotowanie do druku. Czy ktoś z Państwa orientuje się, czy Pan Zbyszek pomógłby mi i dał szansę zatrudnienia oraz czy lubi się on dzielić swoją wiedzą z pracownikami i przyczyniać się do ich wzrastania, zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym? Proszę pisać, czy byłyby szkolenie i jakie? Czy byłaby umowa i jaka? Czy byłby godny zarobek i jaka to kwota wg. Pana Zbyszka?

Aga

Szukałam drogi wiele lat zanim trafiłam na materiały Zbyszka. Wtedy dopiero poczułam jakby ktoś mi przypominał dawno zapomniane prawdy. Bywa on kontrowersyjny jak każdy kto próbuje wprowadzić nowe. Przechodzi - jak każdy z nas- głębokie przemiany i trudy żeby wzrastać. Ponieważ zdarzało mi się czasem wątpić czy to droga dla mnie odpowiednia- z różnych przyczyn miałam momenty zwątpienia gdy w przemianach przestawałam odbierać podpowiedzi przewodników wiec pytałam przed snem. I za każdym razem dostawałam jasny sen że to jest moja droga. Polecam prace ze snem jeśli masz wątpliwości.

Zostaw merytoryczną opinię o Zbigniew Popko Wydawnictwo Oriin - Rusinowice

• Jak się pracuje w Zbigniew Popko Wydawnictwo Oriin?

Zobacz opinie na temat firmy Zbigniew Popko Wydawnictwo Oriin tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zbigniew Popko Wydawnictwo Oriin?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 9 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zbigniew Popko Wydawnictwo Oriin
2.7/5 Na podstawie 49 ocen.
  • Piaskowa 1
    42-700 Rusinowice