Opinie o Zbigniew Popko Wydawnictwo Oriin w Rusinowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Zbigniew Popko Wydawnictwo Oriin. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Zbigniew Popko Wydawnictwo Oriin na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Paramedycy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zbigniew Popko Wydawnictwo Oriin w Rusinowice

Artur Przywara

Zbyszek Popko to jest ten Ktoś na kogo czeka się w życiu aby Go poznać i posłuchać. Człowiek z niesamowitą wiedzą i doświadczeniem. Jego moc jak i działania przynoszą rezultaty. Spróbowałem i się nie zawiodłem. Sporo ludzi może pisać negatywy ale tylko dlatego, że są niepoprawni w życiu, negatywnie nastawieni na Jego osobę i nie chcą zmierzać ku Prawdzie. Z ręką na sercu polecam Tego człowieka!

Adam Galik

Cudowny Człowiek. Pomógł mi w zdrowiu, życiu. Za co jestem mu bardzo wdzięczny. Polecam serdecznie

Nigdy nie spotkałam tak cudownego człowieka. Nie dość że ma cudowne serce Nigdy nie oszukuję Powie ci szczera prawdę Odmienił moje życie tak że chce się żyć I o tym życiu śnić marzyć Kocham tego janka Bo on wiedział hak dotrzeć do mnie

Jola

Ja bardzo polecam Zbyszka Popko. Jak ktoś chce uczciwie zmienić życie i przyjżeć się sobie prawdziwie to nie znam lepszej, szybszej drogi. Uzdrawia i to działa. Sama borykałam się ze zdrowiem. Życie to nie jest bajka ale możliwość stworzenia swojej bajki w tym życiu. Ma najlepsze nauki dla człowieka by mógł sam dalej kroczyć...❤️

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Zbigniew Popko Wydawnictwo Oriin? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Beata

Ja osobiście Zbigniewa Popko bardzo polecam ! Pomógł mi w uzdrowieniu synka z AZS i wielu innych chorób. Jestem niezmiernie wdzięczna za jego pomoc całej mojej rodzinie . Polecam !

Pracowałam u Pana Popko i mam jedynie pozytywne odczucia. Było to pięknie móc pracować z nim i z jego żoną, to bardzo dobrzy ludzie z sercem na dłoni. Rodzinna atmosfera, profesjonalizm Pani Agaty i Marioli. Poza tym mojej cioci uzdrowił zapalenie stawu biodrowego, skorzystałam też z uzdrawiania na moje zaburzenia żywienia. Pomogło. Polecam każdemu z klientow a Kandydatom życzę szczęścia aby mogli również mieć super pozytywny czas w tej firmie, bo na pewno taki będzie. Placa również jest atrakcyjna.

Ktos

Też tam pracowałem. :) zgadzam się z twoja opinia. Dobro klienta zawsze jest priorytetowe.

Stefan

Nauczyciel świadomego życia. Mistrz bioenergoterapii. Uzdrowiciel Duchowy z wieloletnim doświadczeniem. Założyciel Akademii Wiedzy Duchowej. Autor książek. Mistrz medytacji. Pomógł mi jak i setki tysiącom ludzi w zawiłym życiu, w zwalczaniu chorób!! Jakbym nie trafił na Zbysia to moje życie stanowczo by gorzej wyglądało, a po co się kręcić w kółko?! POLECAM wejść, po przyjacielsku zaufać i się edukować :)

Alex
@Stefan

Ja poproszę o wytłumaczenie jak to jest że mistrz bioenergoterapii ma zdiagnozowana ciężka chorobę psychiczną jaka jest schizofrenia, był w zamkniętym zakładzie i otrzymał rentę inwalidzką z tego tytułu...pomijam stan jego zdrowia fizycznego...czy ów mistrz, taki uczciwy i szlachetny informuje i tym fakcie osoby które wykupują uzdrawiania na (usunięte przez administratora) ??Czy przemilczenie tak doniosłego faktu jest uczciwe?

@Alex

Stefan próbuje tylko ratować swój wizerunek, poprzez usilne wybielanie tego w kogo uwierzył i komu oddał swój umysł, swoje życie i postępowanie. Dołączę się do Twego zapytania Alex i odniosę do charakteru tej strony o pracodawcach: Jak Jan P. może uważać siebie za dobrego człowieka, uczciwego pracodawcę, jeżeli nie zapłacił pracownikowi za ponad 900 roboczogodzin? Jak może wydawać spokojnie i bez wyrzutów sumienia, pieniądze zarobione w tak "oszustliiwy" sposób i narażanie zdrowia i życia innych? Nie wyobrażam sobie, aby ktos uczciwy kupował super bryki, apartamenty w kurortach, płacił za milczenie pracownicom, a pracownikom nie zapłacił za ich uczciwą i oddaną firmie pracę. Na dodatek dla zamknięcia ust oczerniał na forum, straszył, powoływał fałszywych świadków. Dopóki tacy pracodawcy czy pseudouzdrowiciele będą żerowali na krzywdzie innych i nie będą czuli piętna ich potępienia przez osoby wykorzystane... nie będzie dobrze w żadnym kraju, a szczególnie w Polsce. Na razie każdy się Go boi - jak można to zrozumieć: oddają mu swe zdrowie, życie, duszę - a boją się potem zaświadczyć o tym, że to kicha. To też nie jest uczciwe - niestety. Coraz mniej wierzę też i w to, że ta strona spełnia w tym zakresie swoją rolę. Pozdrawiam Admina, zobaczymy co tym razem się nie spodoba w mojej wypowiedzi.

Alex
@Paweł

Widzę Twoje usilne zmagania z ukazaniem prawdy o tym " uzdrowicielu"...No cóż, jak powiedział Mark Twain - łatwiej jest oszukać człowieka niż przekonać go ze został (usunięte przez administratora) jedyną drogą jest ukazanie prawdy o nim by ostrzec tych, którym jeszcze można pomóc bo szanse na obudzenie tych którzy zostali przez niego zwiedzeni są znikome. Będą wierzyć w jego boskie pochodzenie i czcić do ostatniego oddechu...cóż, chyba każdy musi porządnie dostać po 4 literach by w końcu mieć odwagę ujrzeć prawdę..

@Alex

Niestety tak jest jak piszesz. Dlatego chciałbym ostrzec przynajmniej tych, którzy się jeszcze wahają lub dopiero się dowiedzieli o tym samozwańczym świętym i "dobrym" człowieku, zbawicielu świata naiwnych. Ci którzy w to g... wdepnęli faktycznie muszą porządnie dostać w (usunięte przez administratora), by się ocknąć. Wielu z nich - tak jak Stefan - po prostu dokonało świadomego wyboru, bo wiedzą to co ja, z tą jednak różnicą, że Oni też są tacy jak On. To tak jak katolicy, którzy widzą co wyczynia ksiądz, ale przez to usprawiedliwiają swoje niecne czyny. Choć mam jeszcze wiele dowodów w Jego sprawie to i tak nie, nie uwierzą - wiec po co zabierać im tę cenną lekcję? Jaśkowi kasa się przyda - a im starszy, tym więcej mu potrzeba - niech więc płacą :) Przynajmniej jakieś młode, naiwne dziewczyny na tym finansowo skorzystają. Stefan jako młody facet, nie ma szans na zatrudnienie tam. A może się mylę :) Pozdrawiam

Klient
@Stefan

Tak samo mi pomógł :) Oraz mojej rodzinie w odzyskaniu zdrowia

Ktos
@Paweł

Po co Pan Pawel się wtrąca w nie swoje sprawy. Pan Popko nie chciał cię zatrudnić teraz się mścisz.

Alicja

rzeczywiscie Pan Popko zwleka ile moze z podpisaniem umowy z pracownikiem ? pisaliscie o tym wieloktrotnie ale moze cos sie zmienilo i teraz juz jest jak należy ?

Natalia

Czy ktoś opisze jak wygląda proces rekrutacji do firmy? :) Mega ciekawa i "specyficzna" branża, czego mogę się spodziewać podczas rozmowy? :)

@Natalia

Opisywałem już, ale powtórzę jak to było w moim przypadku. Zapytam tylko na wstępie: co uważasz za Mega ciekawą i specyficzną branżę? Wydawnictwo czy Okultyzm? A teraz zrelacjonuję: Pan Popko na swoim kanale YT ogłosił rekrutację do pracy i należało przesłać swoje CV. Spośród wielu CV za pomocą swoich tajemnych skal Astralnych i cudownego wahadła mówiącego zawsze prawdę, wybrał moja osobę. Po tygodniu miałem zgłosić się do pracy. Przyjechałem, kazano mi sie zapoznać ze specyfiką działania firmy, ale poniewaz nie miałem jeszcze przydzielonego stanowiska, zacząłem robić wszystko co mi zlecano czyli: przynieś, zanieś, pozamiataj. Czekam tak tydzień, dwa, pytam żony właściciela,która zawiaduje dwoma firmami pod tą samą nazwą: na jakich warunkach jestem zatrudniony? Cały czas (bo to zwodzenie trwało to aż 4 miesiace) Pani żona, nie była w stanie porozmawiać na ten temat z mężem, bo ten był bardzo zajety warsztatami, uzdrawianiem, a później likwidacją w przestrzeniach energetycznych pandemii CV19. Po 4 miesiacach, gdy juz byłem zbyt natarczywy co do sformalizowania umowy, zebrało się konsylium złożone z pracowników i pracodawcy, każdy ze skalami i wahadłem w dłoni oraz właczonym dyktafonem i Pan właściciel dokonał odczytów mojej osoby, co twierdząco i ze strachem oraz zdziwieniem potwierdzały pracownice. Gdy wychodziło im na tych skalach co innego, ganił je i zaraz miały odczyt poprawny. Stwierdził, że nie pasuję do nich energetycznie i albo decyduję się zostać z nimi (na nadal nieznanych warunkach) albo "wypad". Wyjechałem więc, bo był tam totalny za...dyzm. Gdy wystąpiłem do PIP o ustalenie zaległej wypłaty za okres 4 m-cy Pani Żona stwierdziła w zeznaniu, że ja przebywałem u nich jedynie towarzysko i raz tylko przemalowałem ścianę i powiesiłem jakąś półkę oraz przewiozłem kanapę (przy okazji). PIP stwierdził, że w tej sytuacji wobec braku umowy, muszę wystąpić na drogą sądową. Ale wyobraź sobie, że masz przeciw Twojemu słowu - siedem zastraszonych (i nie powiem jakich jeszcze) pracownic. Powtórzę: ja jestem starszym facetem, tam przyjmowane są głównie ładne, naiwne, wolne, dziewczyny, między 20-tym a 30 rokiem życia. Jeśli spełniasz te warunki - to pracę masz zapewnioną. Specjalny dodatek za milczenie pewnie zrekompensuje Ci wszystko. Sprawdź reszę sama. Pozdrawiam

Natalia
@Paweł

Czytam Twoje wpisy i jestem w szoku :( A powiedz mi, na jakiej zasadzie odbywała się Twoja rekrutacja do firmy?

Jak szefostwo w Zbigniew Popko Wydawnictwo Oriin traktuje ludzi?

W grudniu 2019 roku odpowiedziałem na rekrutację do pracy u Pana POPKO ogłoszoną na kanale POPKO TV. Wysłałem CV które zostało zaakceptowane - choć wyśmiane później publicznie w jednym z wideoblogów przez samego Pana POPKO - czyli mojego pracodawcę (nie skomentuję tego, ale filmik moge udostępnić, bo juz został przez Niego skasowany) . Przystąpiłem do pracy w styczniu 2020. Wywiązywałem się sumiennie z powierzanych mi obowiązków, pracowałem najczęściej od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:00 do 22:00 jedynie z przerwami na posiłki, zakupy, chyba, że były warsztaty, to równiez w weekendy Korzystałem tam jedynie z darmowych noclegów, gdyż do domu miałem 250 km w jedną stronę. Przez 4 miesiące: ani Pan Zbigniew POPKO, ani Pani Agata POPKO - która podjęła się dodatkowo mediacji w tej sprawie - nie przedstawili mi na piśmie warunków pracy i płacy tłumacząc, że Pani Agata: nie ma "odpowiedniej sposobności" na porozmawianie w tej sprawie z mężem, a Pan POPKO ciągle utrzymuje działania w przestrzeniach duchowych i jest tym ciągle bardzo zmęczony. Naiwny, wierzyłem nadal w ich słowa (podobnie jak tysiące innych wierzy w ich uzdrawianie), gdyż oboje są Uzdrowicielami Duchowymi i osobami "Wysoce uduchowionymi i rozmawiającymi z Bogiem" - a tacy ludzie nie powinni kłamać, (usunięte przez administratora) okradać - nawet tych naiwnych :) I tak pracowałem za darmo przez 4 miesiące, wydając na samo paliwo na dojazdy około 2.000 zł (mam faktury płacone głównie w Lublińcu) lub Częstochowie - zwrócono mi z tego tylko połowę. Wreszcie gdy zacząłem się buntować - Pan POPKO zebrał na "Ostatnią Wieczerzę" przy wielkim, ale pustym stole, wszystkie swoje - nazwijmy to "pracownice" i w ich obecności na swoich "Skalach Astralnych" zrobił tzw. odczyty mojej osoby i mojej rodziny oraz zrobił takie pranie mózgu, że nie wiedziałem jak się nazywam, a ze zdziwienia omal zawału nie dostałem. Na dodatek, każda z dziewczym musiała włączyć telefon i nagrać tę rozmowę - po co? cyt: "żeby mi odtworzyć na wypadek gdybym się obudził". Nie byłem ponoć dopasowany do nich energetycznie itd itp - ale ja pojechałem tam jedynie do pracy - co napisałem w CV i takie były oczekiwania tego pracodawcy! To nagranie rozeszło się później wśród naszych wspólnych znajomych jak ciepłe bułeczki - więc Ci co je mają mogą porównać z tym co tutaj piszę. Wyjechałem od tego PRACODAWCY bez grosza, oczerniony, poniżony, a Pan Popko od tamtego czasu zaczął oczerniac mnie jeszcze bardziej w inny sposób: publicznie podczas webinarów oraz na kanate YT: "POPKO TV" zarzucając mi różne czyny przestępcze jak: zakładanie podsłuchów, podsłuchiwanie pod drzwiami, nieróbstwo , a nawet to, że chciałem go zabić - szkoda, że tego nie zgłosił na Prokuraturę, Od 24 czerwca 2020 zacząłem się więc bronić przed Jego kłamstwami tą samą drogą, którą On mnie atakował tj na swoim kanale YT(usunięte przez administratora) - zapraszam do obejrzenia. Wezwałem go pisemnie do dobrowolnej zapłaty za wykonaną pracę i zwrot udzielonej mu darowizny - bez oddzewu. Następnie zwróciłem się do Państwowej Inspekcji Pracy z prośbą o interpretację tej dziwnej formy "Duchowej umowy o pracę". PIP stwierdził, że z powodu braków dokumentów "na piśmie" muszę wystąpić w tej sprawie na droge sądową, gdyż Pani Agata POPKO zeznała na piśmie, że: 1. nie byłem u nich zatrudniony na umowe o pracę 2. podane czynności które wykonywałem przez 4 m-ce sa zmyślone 3, nie potwierdziła ilości wykonanej pracy Pracownice - czyli moje koleżanki z pracy - przesłuchane na tę okoliczność stwierdziły, że: - uczestniczyły jedynie w tych samych co ja warsztatach w Rusinowicach - nie wiedzą, że byłem tam zatrudniony - nocowałem tam kilka dni, ale nie pamiętaja kiedy to było - byłem jedynie gościem ich pracodawców itd itp Musiałbym mieć więc kamerę non stop włączoną na głowie przez 4 mce, aby udowodnić pracę u Pana Zbigniewa Jana POPKO, ale niestety nie mam takich nagrań, choć Pan POPKO oskarża mnie, że założyłem u Niego podsłuchy, kamery (no przydałoby się teraz:). Dane tu zawarte przekazuję na podstawie odpowiedzi na moje pismo skierowane do Inspektoratu Pracy PIP Oddział w Częstochowie - do wglądu w razie zarzucenia mi kłamstwa. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM i PRZESTRZEGAM przed podejmowaniem pracy w Wydawnictwie ORIIN Zbigniew POPKO - cieszę się, że jest przynajmniej taki portal jak ten w którym można ostrzegac innych łatwowiernych i naiwnych jak ja, potencjalnych kandydatów - bo sądy miestety "nierychliwe" - a takie nieuczciwe Firmy jak Wydawnictwo ORIIN na tym korzystają. Pozdrawiam Paweł POPŁAWSKI

Teraz to już wiem i staram się przed tą SEKTĄ ostrzegać na założonym 2 lata na kanale (usunięte przez administratora) Tutaj nie było chętnych do podzielenia się informacjami na temat pracy u samego Guru. Można polecać powyższy kanał wahającym się, bo tych którzy tam wpadli ciężko będzie wyciągnąć. Wiem bo doświadczyłem na własnej skórze. Pozdrawiam

Nikola Kos California
@Paweł

Bardzo proszę o kontakt, potrzebuję pomocy, jak znajdę twój kanał?

Paweł POPŁAWSKI
@Nikola Kos California

Mam tylko kanał na YT i profil na FB nie mogę go tutaj podać, bo Admin i tak wykasuje., ale kto szuka ten znajdzie. Poszukaj mnie po nazwisku, a z pewnością mnie znajdziesz. Tam też będzie kontakt mailowy lub Messenger.

Magdalena Czatkowska

Długo się zastanawiałam jak podziękować za uratowanie życia , jakich słów użyć . Niestety nasz słownik nie zawiera takich wyrazów bo słowo dziękuje to za mało . WDZIĘCZNOŚĆ TO JEDYNY STAN który może określić to co chciałabym przekazać . Zbigniew Jan Popko uratował życie tysiącom ludzi i nie rozumie czemu o tym nie mówią Zmiana jakości życia , poprawa relacji z ludzmi i rodzinami pomoc w Poznaniu samego siebie i to kim się jest tego jest duuuuzo więcej .

Człowiek
@Magdalena Czatkowska

Nikt nie ma większej mocy od Matki chcącej uzdrowić swoje dziecko. Matka nie oczekuje wdzięczności od dziecka, dlatego nie zauważa też, że to co przypisuje dobrego innym, zawdzięcza tak naprawdę sobie. Brak wiary w siebie osób trafiających do Niego, którą wykorzystuje bezlitośnie Pan POPKO. Pozdrawiam

Bio

Zla jakosc!

Marcin Machej

Dziękuje Zbysiowi,za wszystko,co robi całym swym sercem dla ludzi. Dzięki niemu,dziś mogę w pełni odczuwać życie. Od najmłodszych lat,długo nie było nikogo,kto uwolniłby mnie od sił,które niszczyły całe moje życie,przez długie lata. Zbigniew J.Popko to niezwykła osoba,dzięki której odnalazłem siebie,swoje miejsce. Dziękuje,też osobom które pracują u Zbysia,za ich wkład ,za wielkie serce dla ludzi i wiedzę.

Zostaw merytoryczną opinię o Zbigniew Popko Wydawnictwo Oriin - Rusinowice

• Jak się pracuje w Zbigniew Popko Wydawnictwo Oriin?

Zobacz opinie na temat firmy Zbigniew Popko Wydawnictwo Oriin tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zbigniew Popko Wydawnictwo Oriin?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 9 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zbigniew Popko Wydawnictwo Oriin
2.7/5 Na podstawie 49 ocen.
  • Piaskowa 1
    42-700 Rusinowice