Opinie o Eko Technology Robert Grubski w Sieradz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Eko Technology Robert Grubski. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Eko Technology Robert Grubski o rekrutacji.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eko Technology Robert Grubski w Sieradz

tadwol

Niestety ja również mam złe doświadczenie z tą firmą. Mają duży problem z realizacją umowy podpisanej w listopadzie ubiegłego roku.Kontaktu telefonicznego z właścicielem można powiedzieć, że nie ma wcale. Podczas dzwonienia do szefa jest przekierowanie na inny numer, który odbiera pracownica, ale wiecznie nie ma kontaktu z właścicielem, ponieważ albo jest on na spotkaniu, albo na urlopie i nie może się z nim skontaktować. Jednym słowem firma "krzak"

Edward Nowy wpis
@tadwol

Wszystko się zgadza. Kontakt z właścicielem niemozliwy

Bella Nowy wpis

Jesteśmy posiadaczami pompy ciepła od Eko Technology. Jest to bardzo porządna firma, wszystko przebiegło sprawnie i bez problemowo. Ludzie pracujący w tej firmie są bardzo mili pomocni i znający się na swojej pracy a sam szef jest naprawde bardzo ludzkim człowiekiem. Pompa spisuje się świetnie, polecam!

JM Nowy wpis
@Bella

(usunięte przez administratora) prawda. Atmosfera w załogach do bani

Lolka Nowy wpis

Mam taka rozkminke, jak dużo zleceń jest w ciągu miesiąca ? Czy płacona jest stała miesięczna pensja czy jest to może na zasadzie jakis prowizji ? Widzę że szybko następuje usługa i montaż, wiec chyba praca musi być dobrze zorganizowana ?

piotr

Bardzo porządna firma , solidna ,słowna ,wywiązali się z umowy w 100% ,każdy z pracowników wie co ma robić. W dzień na montażu przyjechali rano już przed godzina 8-ą ,Pracę wykonali w dwa dni, 1-wszy dzień to montaż pompy ciepła , a 2-ugi, to podłączenie elektryczne i instruktarz z obsługi pompy ciepła . Pompa ciepła to DAIKIN Tą firmę poleciłbym każdemu bez wahania ,

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Eko Technology Robert Grubski? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Arczi

Też czekam za swoją pompom, ale jak nie ma urządzeń to co zamontować? Czekanie wynagrodził profesjonalny montaż i uruchomienie.

Inwestor

Również mam bardzo złe doświadczenia, umowa podpisana w maju. Najpierw zapewnienia, że nie ma problemu z dostępnością i kontakt z firma generalnie był. Na dzień dzisiejszy brak jakiegokolwiek kontaktu( maile, telefony, smsy) i to na każdy podany na ich stronie numer bądź mail skłaniam się do zgłoszenia sprawy do prokuratury o wyłudzenie....

Eko Technology
@Inwestor

Bardzo Proszę o informację kogo dotyczy dana opinia ponieważ odnoszę wrażenie, że przy dwunastu kontaktach pokazanych na stronie niema możliwości aby do kogoś się nie dodzwonić lub nie otrzymać informacji na skrzynkę e-mail? Firma Eko Technology posiada 3 punkty sprzedaży w Polsce i serwis fabryczny z reakcją 24h, co roku może się pochwalić największą sprzedażą pomp ciepła marki Daikin głównie z poleceń zadowolonych klientów. Jest prawdą że dostępność urządzeń w tym roku jest bardzo słaba co dotyczy wszystkich firm w danej branży, ale nie jest prawdą że nie można się Z Nami skontaktować!

Inwestor

Ja niestety nie polecam tej firmy. Niestety wszystko działa jak należy do czasu kiedy nie zapłaci inwestor. Po tym okresie zero kontaktu. Największym minusem tej firmy jest sam właściciel, z którym totalnie nie ma kontakty a to ponoć tylko on podejmuje jakieś decyzje. Nie polecam.

Eko Technology
@Inwestor

Jestem bardzo zaskoczony opinią! Ponieważ posiadamy autoryzowany serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny montowanych urządzeń. Prosiłbym o doprecyzowanie czego dotyczy opinia? Ponieważ odnoszę wrażenie że jest to bardziej działanie konkurencji aby wizerunkowo obniżyć jakość obsługi. Firma Eko Technology od 2007 roku buduje dobre relacje z klientami, poprzez polecenia zadowolonych klientów stała się największym sprzedawcą oraz serwisem fabrycznym pomp ciepła marki Daikin w Polsce. W każdej firmie może się zdarzyć sytuacja że nie sprosta się oczekiwaniom klienta, jednakże dobrze było by się zapoznać z pełną opinią i czego ona dotyczy? Z poważaniem Robert Grubski

Inwestor2
@Inwestor

Po jakim czasie założyli pompę od podpisania umowy?

Julia

Jedna osoba napisała ze to firma bezproblemowa i solidna a inny klient pisał o utrudnionym kontakcie z właścicielem. Czemu klienci mają takie różne doświadczenia? Kwestia humoru danego dnia? Czy wy też mieliście problemy z kontaktem z firmą?

tadwol51
@Julia

Aleksandra
@tadwol51

No ale zaraz. Do teraz Pan próbuje załapać jakikolwiek kontakt czy już Pan odpuścił? Bo chyba po takim czasie powinno się już udać cokolwiek załatwić

Bldartrst

Wszystko w porządku firma solidna i terminowa . Kupiłem od nich pompę i fitowoltaikę. Trochę mnie martwią Ekipy tej firmy diametralnie różne Ekipa od fotowoltaiki bez zastrzeżeń wszystko estetycznie I porządnie wykonane. Chłopaki wesołe i bardzo pocieszni I znający się na swojej pracy. Co do ekipy od pompy to też wszystko Ok wszystko ładnie zrobione i działa bez problemu niestety w Każdej grupie jest jakaś czarna owca. Mam tutaj na myśli brygadzistę Hydraulików, niby bardzo wygadany i chyba aż za bardzo. Oczerniając swojego pracodawcę to jak strzał w kolano. Piszę o tym Gdyż też prowadzę działalność i nie wyobrażam sobie mieć takiego pracownika. Gadał tak dużo że chyba aż za dużo i się trochę wygadał proponując kupno mi materiału zapewne Od szefa za pół ceny Po prostu współczuję Panu Robertowi takiego brygadzisty. Po za tym wszystko inne bez zarzutu

Zostaw merytoryczną opinię o Eko Technology Robert Grubski - Sieradz

Eko Technology Robert Grubski