Opinie o Kompleksowe Usługi Budowlane Marek Wołejko w Gdaniec

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Kompleksowe Usługi Budowlane Marek Wołejko. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Kompleksowe Usługi Budowlane Marek Wołejko na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kompleksowe Usługi Budowlane Marek Wołejko w Gdaniec

QWERTY Nowy wpis

Niby o jakimś mydleniu oczu tu pisali ale jak patrzę na daty komentarzy to aż zwątpiłem w to czy firma działa. nie ma z nią żadnego problemu i można zgarnąć jakaś normalna kasę? Ktoś wie?

Ok

Ludzie omijajcie tego partacza szerokim łukiem nie zna się absolutnie na robocie udaje wszechwiedzącego mydli oczy że jest w stanie wszystko zrobić. To jest (usunięte przez administratora) mitoman i alkoholik !!!!!

On Nowy wpis
@Ok

W 100% zgadzam się ten człowiek to (usunięte przez administratora)

Katarzyna

Co z tym zarzutem o niewypłacalność? Szef dalej nie płaci swoim pracownikom czy już coś się zmieniło?

@Katarzyna

Szef zawsze wypłacił swoim pracownika tylko chodza i kłamią a później wracają i dalej pracują.

Ewa Nowy wpis
@Adam

A jak myślisz w takim razie? Dlaczego kłamią?

krzysiek

Wyłudzanie pieniędzy . Firma podjęła się zadania ., Zdjeła dach , Pobrała 45 tyś zaliczki i zniknęła . Pozostałem bez dachu i praktycznie bez domu .

@krzysiek

Od Pana nikt pieniędzy nie wyłudził tylko Pan chciał pracę wykonać nie zgodnie ze sztuką budowlana, kto kładzie na stary dach bez jetek o powierzchni płaci 150 metrów kwadratowych dachówki proszę pokazać mi takiego wykonawcę. Jasno się wyraziłem proszę o opinię inspektora budowlanego.

Iwona Nowy wpis
@krzysiek

mnie tam jedynie interesuje czy firma oddała kase ?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Kompleksowe Usługi Budowlane Marek Wołejko odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Cezar

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Pobiera materiał i nie płaci za niego. Dodatkowo bierze od Klientów przedpłaty za wykonanie prac, po czym po kilku dniach porzuca prace

Ryszard

Firma godna polecenia dawno takiego fachowca nie widziałem jak Pan Marek jako szef większość prac wykonuje sam i doractwo 100 procent polecam

Radosław

@Martin Tylko nie bardzo wiem dlaczego taki wpis znalazł się na forum pracowniczym zamiast w firmie?

Martin

Bardzo niesolidna firma dużo obiecuje zapewnia najlepsze wykonanie. z 3.5 misiąca terminu do Grudnia trwało to 9.5 miesiąca przez zimę ,zalane prawie wszystkie mieszkania . Do disiaj nie wykończone okna dachowe i przecieki. Jest zabezpieczony przez Nadzór Budowlany który on opłaca i nie pokazuje sie więcej na budowie.Przed naszą budowa to samo w miejscowości Nowe koprzywno. W Bornem Sulinowie dach do ponownego remontu.Krzywy ,przewiewy w mieszkaniach,i w dwuch miejscach przecieki.

On

Czy jako mało doświadczony budowniczy mam szansę się tu dostać, szybko się uczę!!

prosze o zajecie stanowiska ekspertyzy kominiarskiej na zle postawiony komin w czaplinku

Gli

A co pracownik mógłby zrobić wykonać solidnie swoją pracę a nie firmę narażać na koszta i zła opinie nikt nie płaci dwa razy i za fuszerka jeśli pracownik uważa że jest pokrzywdzony niech zmieni powołanie ????

Xxxx

pracodawca jest osobą niewyplacalna. Próbuje na każdym kroku żeby tylko nie wypłacić wynagrodzenia ! Moje sugestie dla Kompleksowe Usługi Budowlane Marek Wołejko: Jako pracodawcy nie polecam. Oszust i kretacz oraz nie jest osobą wyplacalna! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Wypłacić wynagrodzenia w całości i na czas.

Zostaw merytoryczną opinię o Kompleksowe Usługi Budowlane Marek Wołejko - Gdaniec

Kompleksowe Usługi Budowlane Marek Wołejko
  • 2 lok. 1