Opinie o Arma Marek Jachimowicz w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Arma Marek Jachimowicz. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Arma Marek Jachimowicz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn specjalnego przeznaczenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arma Marek Jachimowicz w Łódź

Hanka Nowy wpis

Ano nie każdemu może podchodzić do gustu to, że ktoś ma co do niego wymagania ale zastanawiam się teraz o jakie mogło poprzedniczce chodzić? wszystkie te związane ze stanowiskiem? Czy na umowie zakres obowiązków jest może jakoś bardziej szczegółowo rozpisany?

Anka szarkiewicz Nowy wpis

Praca ok płacą ok terminowo. Nie zawsze podoba się innym jak szef wymagania ma. Ale firma godna polecenia.

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Arma Marek Jachimowicz?

a jakie przykładowe błędy można popełnić? Z parę miesięcy wstecz pisano tu, że to właśnie za nie mogą być odbierane premie, są wiec uznaniowe? Wracając jednak do tych błędów to o jakich może być mowa? na co warto w takim razie uważać? Czy macie przy tym jakieś konkretne porady względem pracy?

Aplikowałeś na stanowisko Pracownik Sprzątający oferowane przez firmę Arma Marek Jachimowicz? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?

Poza wypłatami na czas to nie ma pozytywów. Szef prywaciarz. Premie zabierane za wszystko co możliwe. Odradzam

@Anonim

Czyli np. za co odbierana jest premia? Za błędy, za spóźnienia, nieobecności? Za co konkretnie? I czy chodzi tu o jakieś miesięczne premie, czy też premie np. na święta??

za błędy pracowników jak ja pracowałem to nie było premii świątecznych nie wiem jak teraz

Co możecie powiedzieć o pracy w firmie Arma Marek Jachimowicz? Z tego, co widzę, poszukują kogoś na stanowisko Konserwator

Mam 52 lata, pracowałem w różnych firmach, wiele widziałem, ale to co w tutaj w Arma, to dramat. Gorszej firmy nie spotkałem, pod każdym względem, od zarobków, poprzez traktowanie, socjal i wszystko co sobie wymyślisz. Urząd Skarbowy powinien się temu Bożej przyjrzeć. PiP również.

Paulina

Czy ponad tą najniższą krajową jest szansa coś ugrać jeśli się człowiek sprawdzi? Szukają tu sprzątaczki biurowej, niestety tylko umowa zlecenie. No ale przejściowo może mi się sprawdzi. Jakie warunki proponują, trzeba się prosić o nowe środki czystości czy sprzęty czy wszystko dają jak trzeba? I czy da się tam wytrwać dłuższy okres czasu?

Elwood
@Paulina

Arma to tragedia. Typowy Polski wyzyskiwacz. Firmę prowadzi tatuś razem z wyegzaltowaną córeczką. Goła pensja, brak odzieży ochronnej, koszmarny socjal(jadalnia, umywalka). Na dodatek, szef ma niskie mniemanie i brak szacunku dla pracowników. Rotacja ogromna. Premie zabieranie za byle co. Mówi się że co cię nie zabije to cię wzmocni. Ja powiem tak, jeśli Arma cię nie zabije, to na pewno cię (usunięte przez administratora).

Wszystkie wpisy to prawda. -umowa najniższa krajowa -o wszystko trzeba sie prosić i tłumaczyć (1 zgrzewka wody w sezonie letnim na tydzień przy 3 pracownikach) -praca narzedziami wyjętymi ze smietnika w 1965r, tepymi wiertłami bo przecież sa dobre -zimą mimo malej powierzchni oszczędność na ogrzewaniu (kaloryfely na 5 ledwo letnie, piec ustawiony na minimum) -wszystkie maszyny wyeksploatowane do granic, nie trzymaja osi, brak serwisu sam se napraw -liczenie śrubek i wszystkich akcesoriow co 3 mc !!!! -zapomnij o 26dniach urlopu max 14

Aldon

Wynagrodzenie zgodne z umówionym i na czas. I to tyle z pozytywów. W biurze panuje taka cisza że słychać myśli kolegów z biura. Brak jakiegokolwiek okresu szkolenia z obsługi oprogramowania, wszystko trzeba samemu ogarniać. Albo się pytać co raczej nie jest mile widziane. Praca na stanowisku pracownik biura konstrukcyjnego = 99% telemarketing.

@Aldon

A może ten kolega coś mruczy pod nosem a tego nie wiesz? ;p I to zadawanie pytań czemu mile widziane to nie jest? Jakaś konkurencja czy coś?

Arkadiusz

Praca za najniższą krajowa

Teresa
@Arkadiusz

A można nadgonić najniższą krajową jakimiś premiami czy nie ma żadnych?

Arkadiusz

Zakupiłem rolki w tej firmie i są porażka nie trzymają wymiarów po reklamacji okazało się że źle dobrałem spadek podajnika (na rolkach innej firmy wszystko ok bo wymiary i osiowość rolek ok) no i reklamacja nie uznana zwrot możliwy ale 30 procent na koszty transakcji (usunięte przez administratora) !!!

@Arkadiusz

Eh to słabo, że reklamować nie można, myślałam że klientowi takie prawo przysługuje. Czyli co ostatecznie zadecydowałeś? Zwrot?

Jacek

Michał zagier nie dotrzymuje umów w kwestii wynagrodzeń za wyjazdy w delegację. Marek jachimowicz wymaga od pracownika, aby ten płacił z własnej kieszeni za badania okresowe w pracy. Działania obydwu panów godzą w interesy urzędu skarbowego państwa.

Teresa
@Jacek

To kiepsko jak nie dotrzymuje umów. ktoś to zgłaszał?

@Teresa

A do tego motorycznie wypłaty nie na czas i w ratach. Ta firma to porażka

Dominika

długie są te opóźnienia z kasą? w ilu ratach te wypłaty, co jaki czas?

Jacek

Czy w na terenie firmy- w magazynie i biurze obowiązuje nakaz noszenia maseczek ochronnych? (usunięte przez administratora)

Właścicielem firmy jest Marek Jachimowicz

Barth

Spędziłem w tej firmie trochę ponad 1,5 roku. Wynagrodzenie zgodne z ustaleniami. Zasady premii proste i jasne, wypłata zawsze na czas. Atmosfera jak w mniejszych firmach - dla mnie ma to swoje plusy i jest kameralnie, nie ma tej całej korpogłupoty. Udało mi sie sporo nauczyc i zdobyć doświadczenie. Lenistwo nie jest w pracy nigdzie mile widziane ale jak jesteś pracowity i ogarnięty to znajdziesz tu swoje miejsce. Nie da się przezimować, trzeba pracować. W zamian za to ciekawe projekty w pracy, prototypy, nie było takiej monotonii itp. Stabilna sytuacja. Ogólnie rozwojowo. Za czasów mojej obecności częsć załogi stała a część się zmieniła bo nie dawała sobie rady. Ogólnie dobrze wspominam z perspektywy czasu i innych firm.

neutralny

Praca chyba tak jak w każdej małej firmie, szef patrzy na ręce, trzeba umieć wszystko z miejsca i robić szybko. Umowa o pracę na okres próbny 3 miesiące, 2000 netto + premia uznaniowa taka jak sobie wynegocjujesz (premia nie ujęta w umowie ale wypłacana). Tak jak było wcześniej mówione, duża rotacja. Z perspektywy pracownika biura nie mogę powiedzieć, że byłem źle traktowany, nie było tragedii ale żeby nie narażać się u szefa trzeba pracować bezbłędnie. Najgorsza chyba była ta cisza w biurze, było dosłownie słychać bzyczącą muchę z drugiego pomieszczenia. PLUSY: - wypłata na czas - stałe godziny pracy 8-16 poniedziałek-piątek - ciekawe projekty MINUSY: - premia uznaniowa, nie wiadomo czy dostanie się całą premię, czy nic - dziwna atmosfera - trzeba mieć doświadczenie i biegłość w konstrukcji, nie ma mowy o tym żeby uczyć się w biegu - zero benefitów, tylko umowa o pracę

Pracowałem.. może nie najdłużej, ale wiele można powiedzieć - złego. Plusem jak było mówione przez przedmówców - wypłata na czas, stałe godziny pracy (co też czasem było minusem gdy chciałoby się coś załatwić w jakimś urzędzie). A negatywy - to co już powiedziane - pełna kontrola, obserwacja, bark dobrego sprzętu do pracy, obrażanie pracowników.. i wiele więcej można by wymienić. Szczególnie dużo nerwów o to czy nie popełniło się choćby najmniejszego błędu, za który potrąca z premii znacznie więcej niż wartość błędu.

Piniondze to nie wszystko

Janusz biznesu. Pracownik dla niego to śmieć. Szkoda czasu i zdrowia, lepiej szukać dłużej, niż trafić do tej firmy. Gwarantuje że jeżeli to czytasz, to za jakiś czas zostawisz tu swoją negatywną opinie. Toksyczna firma.

Angela M
@Piniondze to nie wszystko

A kto jest właścicielem? Pan Marek, czy Pan Arek? Z którym z nich Pan rozmawiał?

Natalia

@nie warto a jak przebiegła ta rozmowa ?

Zostaw merytoryczną opinię o Arma Marek Jachimowicz - Łódź

• Jak się pracuje w Arma Marek Jachimowicz?

Zobacz opinie na temat firmy Arma Marek Jachimowicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Arma Marek Jachimowicz?

Arma Marek Jachimowicz
1.9/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Emilii Sczanieckiej 9
    93-342 Łódź