Opinie o Adwokat Anna Englert Kancelaria Adwokacka w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Adwokat Anna Englert Kancelaria Adwokacka. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Adwokat Anna Englert Kancelaria Adwokacka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adwokat Anna Englert Kancelaria Adwokacka w Bielsko-Biała

Arczi111

Tytuł adwokata w przypadku tej pani to gruba przesada. Tu nie znajdziemy raczej podstawowych zasad moralnych czy poczucia sprawiedliwości. Upsss.... przepraszam, jedną zapewne zasadę, którą trudno podważyć jest zasada zgodności ilości mamony w kieszeni. Inaczej nie potrafię wytłumaczyć podejścia tej(usunięte przez administratora)

Magdalena

A może jednak trochę więcej konstruktywnych szczegółów? Bo z samego dna to niczego konkretnego nie wywnioskuję

Jak dużo osób pracuje w Adwokat Anna Englert Kancelaria Adwokacka?

Alicja

Nie widzę tu żadnych wypowiedzi od współpracowników Pani Adwokat. Ktoś z was orientuje się, czy pracuje na własną rękę? :) Czy jest możliwość odbycia w kancelarii aplikacji? Może ktoś z klientów odpowie, czy Pani Adwokat zajmowała się jego sprawą sama?

DoAlicja
@Alicja

Alicja, za grube pieniądze nie poszłabym na praktyki do Anny Englert. Myśle ze żaden szanujący się adwokat nie chciałby mieć prezencji i sposobu prowadzenia spraw jak pani Englert. Na sprawach sądowych nie ma za grosz kultury i taktu, każdego przeciwnika traktuje odrazu z grubej rury bez poszanowania. Urządza na sali sądowej prymitywne wojenki. Naprawdę zle się na to patrzy . Do tego nigdy rzetelnie nie sprawdza dowodów i ciagle ma wtopy z tego tytułu .

Kinia
@DoAlicja

Aplikantów traktuje w podobny sposób co przeciwników? A czy aplikanci nie są tu odpowiedzialni za sprawdzanie dowodów? Czy odbycie tu praktyki wiąże się z cięższym znalezieniem pracy po studiach?

Ilu pracowników zatrudnia kancelaria, tak z ciekawości zapytam? W tamtym roku pisaliście, że nikt tu długo nie pracuje, umów nie ma i pieniądze pod stołem. Ale czy to prawda? Ktoś z pracowników może jeszcze napisać coś w tym temacie? Bo nie pasuje mi to bardzo, żeby prawnik pozwolił sobie na zatrudnianie pracownika w taki sposób. Trochę nielogiczne.

Zuzanna Nowy wpis

Wspaniała Adwokat-kompetentna-dokladna-polecam

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Adwokat Anna Englert Kancelaria Adwokacka? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Obiektywny

Jestem pierwszy raz na tym forum czy tam opinie Ale to nie są opinie dotyczące zatrudnienia ani chyba osoby tylko mam wrażenie że jedna albo dwie osoby wyżywają się sądząc po częstotliwości wpisów więc pytam się po co ten głupi portal istnieje

Barbara

Rzeczowa,konkretna,profesjonalna I kulturalna OSOBA , polecam z całego serca

Arczi111

Goga
@Arczi111

Najgorzej ze ja niedługo mam sprawę i ona jest adwokatem przeciwnej strony Nie wiem czy nie rzygne na nią

Mała
@Goga

Każda papiga zrobiłaby to samo gdyby broniła jak Pani Anna strony kościoła

Goga
@Mała

To nie jest obrona kościoła to co ta pani robi Jest gorzej

Halina
@Goga

A o czym wy właściwie mówicie? Bo mam wrażenie że o czymś nie wiem i że to coś ważnego odnośnie tej kancelarii.

X

Ta kobieta nigdy nie powinna prowadzic zadnej sprawy! Nie Jestem wstanie znalezc slow na to kim trzeba byc jak okrutnym trzeba byc by stosowac takie techniki! Ta pani wykazala sie wyjatkowa podloscia! Wasza kancelaria tez zgodzila sie na takie prowadzenie sprawy takze nie jestescie bez winy! Jedno jest reprezentowac klienta a co innego byc dnem moralnym bez poszanowania prawa! To jest hanba a dla wierzacych grzech! Teraz sie pani dowie jak warto bylo sie sprzedac kosciolowi! Kosciol sie na pania wypnie pewnie straci pani prace do tego wszyscy beda wiedziec jak podla sprzedajna osoba pani jest!

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Adwokat Anna Englert Kancelaria Adwokacka?

WIx

NIgdy. Ta pani zatrudnia na czarno, płaci pod stołem gotówką i nie zdarzyło się, by ktoś pracował tam na stałe.

D.Lidia.

Polecam. Wiedza. profesjonalizm.... Dokładność...

Alicja
@D.Lidia.

w jakiej sprawie korzystałaś ? opowiesz coś więcej?

Vemonis

Pani Anno nigdy pani tego nie zapomnimy ! Współczuje Pani chodzić po mieście i patrzeć ludziom w twarz . Bielsko jest małe - wszyscy wiedza ,nawet ci ktorzy patrzą na panią udają ze nie wiedza albo pani nie znają . Nie wyobrażam sobie mieć takiego szefa jak pani , takiej koleżanki czy sąsiadki .

@Vemonis

Od razu na wstępnie zaznaczam, że jestem bezstronna w tej kwestii. I rozumiem, że wszyscy czujecie się pokrzywdzeni, ale obawiam się skutków tego, co tu się dzieje. Chcielibyście mieć kogoś na sumieniu? Bo tego typu komentarze niektórych ludzi doprowadzały do pewnych ostateczności... Ja nikogo ani nie bronię ani niczego nie nakazuję, ale czasami w życiu warto być ponad innych, wtedy człowiek naprawdę może się poczuć sam z siebie dumny. Mimo wszystko każdemu życzę dużo szczęścia i braku zmartwień, mam szczerą nadzieję, że to się spełni. ;)

Basca
@Magdalena

Nie do końca się zgodzę Mam do czynienia panią Englert po dziś dzień i proszę mi wierzyć nie zmieniła swojego zachowania , sposobu bycia po wypłynięciu tej afery . To jest zadziwiające . Każdy przecież ma szanse się zrehabilitować.

@Basca

Czyli koniec końców ta nieprzyjemna sytuacja wyszła tak jakby wszystkim na plus? Bo jeśli faktycznie udało się zmienić pewne rzeczy na lepsze, to nic tylko się cieszyć. Pytanie tylko czy osoby krytykujące poprzednią postawę również dostrzegają te pozytywne zmiany i umieją się do nich jakoś konstruktywnie odnieść?

@Vemonis

A co takiego ta Pani Tobie zrobiła, że masz o niej tak negatywne zdanie?

Pani Anna Englert prowadziła moje sprawy kilka lat temu i do głowy by mi nie przyszło jakim okazała się człowiekiem. To jest po prostu brak człowieczeństwa, żeby za pieniądze tak postąpić. Żenada i wstyd. Powinna przeprosić Pana Szymika, wycofać wniosek, oficjalnie przeprosić a co najważniejsze zrezygnować z zawodu adwokata ponieważ z takimi wnioskami (cyt. wiadomości.onet.pl): Zdaniem prawniczki kurii Szymik "relacjonując wydarzenia z przeszłości, nie okazywał żadnej traumy i nie chciał żadnej pomocy". Kolejnym pomysłem p. Englert jest domaganie się "dowodu z opinii biegłego seksuologa na okoliczność ustalenia preferencji seksualnych powoda, w tym w szczególności ustalenia orientacji seksualnej powoda", czyli pokrzywdzonego Janusza Szymika. Kuria, reprezentowana przez p. Englert uważa też, że należy przesłuchać ofiarę "na fakty związane z relacją powoda z księdzem, charakteru tej relacji, okazywania przez powoda zadowolenia z utrzymywania relacji intymnej z k. Janem W. [...] czerpania przez powoda korzyści, w tym materialnych, z utrzymywania relacji z ks. W.", a nawet "braku stosowania przez ks. W. względem powoda przemocy, groźby czy podstępu" w utrzymywaniu kontaktów seksualnych z pokrzywdzonym. A wtedy p. Szymik miał 12 lat..... nie powinna już nigdy nikogo reprezentować nawet po przeprosinach. Człowiek popełniając takie czyny, reprezentując stronę w taki sposób, zrobi to po raz drugi.

Basia
@Paweł

Zgadzam się totalnie. Klienci oraz ludzie którzy służbowo obcowali , obcują z panią Englert widza i wiedza ze sposób w jaki prowadzi sprawy swoich klientów są dalekie od faktów rzeczywistych, nagina i podsuwa pseudo nieprawdziwe dowody, manipuluje faktami, urozmaica - czym często strzela sobie w kolano bo mądry przeciwnik potrafi wszystko podważyć . A robi to w imię kasy, kariery, skutecznosci ? Czy jest po prostu niezbyt lotna?

@Paweł

Paweł nie wiem o co chodzi, czytam i nie wierzę p. Englert prowdziła mi dużo spraw i byłem zadowolony bardzo. Czegoś nie rozumiem dlaczego Pan co był molestowany wcześniej tego nie zgłosił tylko teraz w tym wieku? A nie chce mi się wierzyć że p. Mecenas takie jaja robi.

Krystyna
@Basia

Każdy adwokat robi tak żeby wybronić klienta. A to molestowanie przez księdza coś mi śmierdzi. Żeby sprawa była jasna jestem zawsze za dzieckiem nie za księdzem, potępiam księży. Zawsze w każdej sprawie jest drugie (usunięte przez administratora)

Mała
@Marek

Dokładnie tak

Mich

Podobne doświadczenie

Ola

Życzę, aby panią , ktoś tak urządził jak ksiadz, którego pani broniła. Komplete dno

Jolanta
@Ola

A co się takiego stało z tym księdzem, że tak źle jej życzysz?

Blek

Dobrze podsumował panią Stanowski na swoim kanale „ sięgnęła pani moralnego dna „ Poszło na cały kraj

Taaa...
@Blek

racja

Iwona
@Taaa...

o czym wy mówicie? jest jakiś filmik? dajcie znać, chętnie obejrze :)

Antek

Kompletna i profesjonalna pomoc prawna. Niesamowita wiedza, rzetelność, zaangażowanie, kultura osobista, profesjonalizm i skuteczność! Jestem bardzo wdzięczny za okazałą pomoc. Polecam!!!

Maleńka
@Antek

Podpisuje się pod Pana opinią MUREM ZA PANIĄ ANNA ENGLERT prowadziła moją sprawę rozwodową pełen profesjonalizm tera też będę potrzebowała pomocy PANII MECENAS W SPRAWIE O PODZIAŁ MAJĄTKU i wiem że mogę czuć się bezpieczna

Byta
@Maleńka

Trochę jednak wstyd płacić i pokazywać się z takim tworem

Hana
@Maleńka

Nie do końca U mnie przegrała Nie wzięłabym jej ponownie A teraz po tym wszystkim to nawet pod osłona nocy i za darmo bym nie skorzystała

Człowiek

brak słów

Iwona
@Człowiek

ale żeś komentarz napisał.... wiele mówi, serio. brak słów w związku z czym? podaj jakieś szczegóły jeśli chodzi o pracę tam.

Życzymy Pani w życiu podobnego poszanowania Pani godności z jaką podchodzi Pani do poszkodowanych.

wojciech

po zapoznaniu się ze sprawą z przed kilku dni, serdecznie niepolecam usług szanownej Pani.

Stefan

Porażka. Proszą Pani Anno zrezygnować z zawodu żeby więcej nie krzywdzić innych ludzi. Swoje Pani zarobiła, przebranżowić się. Ale proszę zmienić profesję i się nawrócić. Jest jeszcze na to czas.

Wiesław Paleta

Są pewne granicy zawodu adwokata. Pani Anna znacznie je przekroczyła. Serio...12 latek który został zgwałcony miał czerpać z tego satysfakcję? Jakim trzeba być moralnym zerem żeby przyjąć taką linie obrony.

Zostaw merytoryczną opinię o Adwokat Anna Englert Kancelaria Adwokacka - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Adwokat Anna Englert Kancelaria Adwokacka?

Zobacz opinie na temat firmy Adwokat Anna Englert Kancelaria Adwokacka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adwokat Anna Englert Kancelaria Adwokacka?

Adwokat Anna Englert Kancelaria Adwokacka
2.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Cechowa 25 lok. 4
    43-300 Bielsko-Biała