Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Ekoinstal Sebastian Dudek w Garwolin wólka ostrożeńska

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Ekoinstal Sebastian Dudek. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Ekoinstal Sebastian Dudek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Ekoinstal Sebastian Dudek w Garwolin wólka ostrożeńska

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Ekoinstal Sebastian Dudek?

Pracownik z doświadczeniem Nowy wpis

Jestem pracownikiem firmy Ekoinatal. Pracuje w branży od 2019 roku i znam realia oraz możliwości tej branży. W tym roku postanowiłem zmienić firmę i środowisko. Jestem zadowolony jako pracownik. Miałem wybór między Umową o Pracę jak też własną działalnością. W żaden sposób nikt nie naciskał na żadną z tych opcji. Stawki prowizyjne są bardzo uczciwe bo cena za jaką sprzedaje instalacje oraz jakość komponentów jest wysoka ( Nibe, Huawei, Longi, JaSolar itp.) Klienci są zadowoleni z montażu dzięki temu polecenia to standard. Polecam cieplutko.

Kandydatka Nowy wpis

Witajcie, ma ktoś może informacje czy będą mieli niedługo wolne stanowiska dla przedstawicieli handlowych? Mam już doświadczenie w branży fotowoltaicznej i chciałabym kontynuować w tym kierunku. Ostatnia oferta na portalu jest sprzed 3 lat, więc słabo. Ktoś tu pisał, że kasa na poziomie najniższej krajowej, a jak to wygląda dla handlowców? Ile z premiami dajecie radę wypracować? Dostaje się na start bazę klientów od nich czy zaczyna się od zera?

Piotr Zemła Nowy wpis

Nie polecam firmy Ecoinstal. Otóż w czerwcu została zamontowana z polecenia instalacja fotowoltaiczna oraz pompa ciepła. Wszystko było ładnie, pięknie do podpisania umowy i zrobienia przelewu. Od 6 tygodni po zgłoszeniu reklamacji na uszkodzony panel fotowoltaiczny czekałem na odpowiedź. Po kilkunastu próbach się dodzwoniłem, Pan poinformował mnie, że reklamacja jest dalej rozpatrywana i z góry zaznaczył, że klient pokrywa opłatę za dojazd reklamacyjny tej firmy w kwocie 2 zł/km. Sprawa wkrótce trafi do mojego prawnika i on się tym zajmie. Ta firma to jakaś kpina, zero pomocy w ustawieniach parametrów, zero serwisu, zero wsparcia. NIE POLECAM!!!!!

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Ekoinstal Sebastian Dudek spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
KLIENT

NIE POLECAM , OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM

Marian
@KLIENT

dlaczego

Luka

W kilku slowach nie polecam tego pracodawcy. Brak mozliwosci pracy zdalnej, owszem pracujesz bedac na chorobowym albo na zasilku opiekunczym. Postojowe zapomnij. Place najnizsza krajowa kobiety a mezczyzni cos pod stolem. Handlowcy wlasna dzialalnosc. Dudek zatrudnia na dotacje z PUP. Kadra przedzial wiekowy 20- 30 w trakcie nauki bez doswiadczenia zawodowego najlepiej kogos z rodziny szwagier , tesc , zona znajomego itp. Zatrudnienie w spolkach na slupa. Caly dzien jestes na kamerach , rozliczany z kazdej minuty, urlop udzielany z laski i pod telefonem, place nigdy na czas, zona rzadzi kasa. W pracy ciagle konspirki dzielenie pod stolem, kazdy kazdemu wilkiem. Nuestety szef nikogo nieszanuje a podjudza jego zonka. Kto sie cenil juz tam niepracuje. Ale zawsze kazdy moze sie przekonac na wlasnej skorze.

Johny Bravo
@Luka

Wybitnie nie zgodzę się z powyższą opinią. Jeszcze nigdy nie miałem problemu z udzieleniem urlopu zarówno planowanego, jak i w nagłych przypadkach. W razie potrzeby nie było również problemu aby pracować zdalnie na przykład podczas ponad dwutygodniowej kwarantanny. Jeszcze nigdy nie spotkałem się z sytuacją, gdzie pracownicy byliby kontrolowani poprzez monitoring, atmosfera w biurze jest naprawdę przyjazna. Szefa firmy śmiało można nazwać liderem, a nie tylko szefem. Nie zdobywa szacunku pracowników samym tytułem, lecz pomocą, wyrozumiałością oraz poczuciem humoru. Nigdy nie wprowadza niepotrzebnej stresowej atmosfery. Co do zatrudnienia, przed przyjściem nie znałem nikogo z firmy. Jedyne konspiracje z jakimi mam do czynienia to te w sprawie zrzutek na drobne upominki z okazji urodzin osób z biura. ;)

pick

Byłem klientem pana Dudka w 2017 roku. Jako firma to tandeciarz , pięknie mówił przy podpisywaniu umowy z Urzędem Gminy w sprawie wymiany pieca C.O.później przysłał inną firmę na montaż a uruchomienie pieca to już dramat. Nie wiem dokładnie co ta Firma proponuje teraz bo moje przykre doświadczenia są z rejonu Przasnysza gdzie działał wcześniej.I śmiechu warta nazwa Przedsiębiorstwo, wówczas 2 lub 3 busy kilku pracowników i kawałek magazynu.

Kamil

Macie prace zdalnie ? Mieliście postojowe ?

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Ekoinstal Sebastian Dudek - Garwolin wólka ostrożeńska

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Ekoinstal Sebastian Dudek?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Ekoinstal Sebastian Dudek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Ekoinstal Sebastian Dudek?

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Ekoinstal Sebastian Dudek
  • 8