Opinie o Instalacje Elektryczne Łukasz Cyl w Golub-Dobrzyń

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Instalacje Elektryczne Łukasz Cyl. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Instalacje Elektryczne Łukasz Cyl o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Instalacje Elektryczne Łukasz Cyl w Golub-Dobrzyń

Mała Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Czy ktoś z państwa ma numer aktualny do tego Pana Łukasza?

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Instalacje Elektryczne Łukasz Cyl?

Jak długo czekaliście na odzew z Instalacje Elektryczne Łukasz Cyl? Oddzwaniają zawsze?

Anders Nowy wpis

Odzew to jest jeżeli potrzebuje zaliczki...

Anders Nowy wpis

Szkoda, że zacząłem czytać te opinie jak już i u mnie Pan Łukasz "popisał się" swoimi umiejętnościami, pytam się tylko jak ktoś taki w ogóle zrobił uprawnienia elektryczne ? Zero myślenia , zero doświadczenia , ogólnie jedno wielkie (usunięte przez administratora) !!!!

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Instalacje Elektryczne Łukasz Cyl? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Boniek

Dno i jeszcze raz dno. Omijać szerokim łukiem !!!!!

Anders

Nie rozumiem po co ktoś taki w ogóle bierze się za coś takiego jak elektryka... (usunięte przez administratora) totalne, terminy zawalone, robota wykonana co najwyżej miernie NIE POLECAM

Danuta
@Anders

A czy cena usługi jest warta jej wykonania?

Boniek

Po wpłaceniu zaliczki kontakt się urwał... może kiedyś przyjedzie może nie mam dosyć tych "majstrów" mam nadzieję, że teraz jak wszystko podrożało zrobi się czystka i tacy właśnie "fachowcy" pójdą na (usunięte przez administratora)

Grażyna
@Boniek

No ale przecież to nie jest tak, że ostateczny koszt i tak spada na klienta końcowego? Więc ja na Twoim miejscu jakbym planowała współpracę z fachowcami to nie życzyłabym tych podwyżek ,bo to Ciebie portfel zapiecze bardziej chyba. ;p

Krzysztof_P

Facet jest fachowcem,ale chyba od sterydów. Na elektryce w ogóle się nie zna, zresztą komentarze innych ludzi mówią same za siebie. Praca chaotycznie wykonana, na szybko i na odpier..... Jak to w elektryce kwiatki wychodzą jak już Pana Łukasza nie ma i ma nas gdzieś i wtedy zaczynają się problemy.

Zofia
@Krzysztof_P

A pan Łukasz pracuje sam? Czy może gdy wykonywał u ciebie usługi miał swoich pracowników?

Tomasz
@Krzysztof_P

No dobra. Nie zrobił roboty dobrze a ile cię skasował? Cenowo jest drogo w porównaniu do jakości roboty czy mało zapłaciłeś?

Alicja

Same negatywne komentarze o właścicielu i jego usługach. Można po tym wyciągnąc wnioski że wszystko robi sam i nie ma nikogo do pomocy przez co może zawalać robotę ?

Darek

Unikać tego pseuda fachowca, gdybym miał opisywać co źle zrobił u mnie w domu zabrakłoby miejsca. Facet coś tam wie, ale prace wykonuje chaotycznie i bez przemyślenia czego efekty widać kiedy już jest za późno szczerze NIE POLECAM

Danuta
@Darek

a nie zrobił Ci żadnych poprawek?

Porażka totalna, ten pseudo elektryk wziął zaliczkę naobiecywał, a teraz pojechał sobie za granicę - telefon oczywiście wyłączony LUDZIE NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ sprawą będzie zajmowała się policja

Darek

zgadzam się unikać tego Pana jak ognia

Andrzej_L

Zero pojęcia o wykonywanym zawodzie UNIKAĆ UNIKAĆ I JESZCZE RAZ UNIKAĆ ! Bedziecie żałowali tak jak ja.

Dudek

Do pogadania facet w porządku, ale do roboty się nie nadaje. Może za kilka lat jak nabierze doświadczenia...

Magdalena

Zero wiedzy i kultura osobista... Której niestety brak

Zostaw merytoryczną opinię o Instalacje Elektryczne Łukasz Cyl - Golub-Dobrzyń

Instalacje Elektryczne Łukasz Cyl