Opinie o Miarecka Boś Nina P.P.U.H Magdex Nina Miarecka Boś w Wilanów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Miarecka Boś Nina P.P.U.H Magdex Nina Miarecka Boś. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Miarecka Boś Nina P.P.U.H Magdex Nina Miarecka Boś o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Miarecka Boś Nina P.P.U.H Magdex Nina Miarecka Boś w Wilanów

W jednej z opinii padła wzmianka o jakichś zasiłkach. To jak w zasadzie teraz socjal w firmie wygląda? Widząc start przypadający na rok 1996 zaciekawił mnie ten temat. Czy odnośnie atmosfery coś się zmieniło? Jak sie teraz pracuje czy warto reflektować zatrudnienie się?

Pracownik Nowy wpis

Socjalu nie ma tam żadnego. Nawet mydła do rąk nie ma. Nie mówiąc już o tym że w zimę trzeba chodzić w dwóch trzech swetrach bo jest tak zimno bo szef oszczędza na opale. O umowie o pracę można zapomnieć. W soboty pracuje się za darmo

Iwona Nowy wpis

Pracujesz bez umowy , nie płacą Ci , trzeba pracować w trzech swetrach i jeszcze mydła nie ma . Czemu tam pracujesz , nie rozumiem . Przecież teraz jest tyle ofert bez problemu coś znajdziesz . Jakie masz kwalifikacje ? Może dam Ci namiar

Pracownik Nowy wpis

Też tam pracowałam ale złego słowa nie powiem . Zawsze pomocni jeśli tylko był problem umowa była i wszystko tak jak trzeba . Sobota darmowa chyba tylko dla ciebie wymyśl coś lepszego . Naprawdę polecam tą firmę i mam nadzieję że jeszcze tam wrócę

Aneta

Dziwne trochę te wpisy ... pracowałam tam dobrych kilka lat i nic takiego nie miało miejsca . Szefowa sympatyczna , powiedziałabym nawet ciepła klucha dawała sobie wchodzić na głowę , było miło , płaca zgodnie z umową i nigdy nie obciążała nas za pomyłki . To mała firma z niewielką rotacją pracowników , właścicielka powinna sie chyba tymi wpisami zainteresować

@Aneta

Zgadzam się z Tobą . Tez pracowałam tam chwile na zleceniu i złego słowa nie powiem . Fajni ludzie ze wszystkim można się dogadać .

Danuta

Skąd taka rotacja? Masz pomysł? Chodzi o te składki w ZUS? Ogólnie komentarze są tak różne że ciężko się zorientować co jest prawdą

@Aneta

W jakich latach Pani pracowała Pani Aneta? Co może Pani powiedzieć na temat aktualnych warunków pracy w tymże zakładzie jak pracowała tam Pani ponad 10 lat temu!!

Iwona

Osobiście bardzo dobrze wspominam pracę w tej firmie, Pani Nina bardzo miła i ciepła szefowa. Pensja na czas. Umowa również ok. Nie mam żadnych zastrzeżeń.

Aga S
@Iwona

Nie pracuje tam ale często robię zakupy . Dziewczyny uśmiechnięte i pomocne - nie wyglądają jakby je ktoś gnębił . Po komunikacji z szefowa widać ze mają dobry kontakt . Ja osobiście polecam

OLA

A ja pracuję w tej firmie już 13 lat i jestem bardzo zadowolona. Szefostwo jest bardzo miłe.Zarówno p. NINA jak i p. ZBYSZEK są bardzo sympatyczni mili, a przede wszystkim wyrozumiali. Dogadujemy się super, w firmie panuje bardzo miła atmosfera, jeśli jest jakiś problem to zaraz go rozwiązujemy i uważam, że wszystko jest w jak najlepszym porządku. Uważam że dbają o dobro firmy No i oczywiście o pracowników. Z całego serca polecam firmę i mam nadzieję że nasza współpraca będzie zawsze tak dobra jak do tej pory.

Halina
@OLA

Potwierdzam . Ola zawsze dobrze mówi o swojej szefowej a towary mają fajne i cenę dobrą

Maria
@Halina

No 13 lat stażu robi swoje.. Piszesz, że towar jest ok i cena dobra, czyli niska? Wiadomo jak to odbija się na bieżących zarobkach? przysługują może premie od obrotu?

Halina
@Maria

Nie wiem jestem tylko klientem , nie wypada mi pytać o zarobki ale sklepowa zawsze zadowolona i dobrze mówi o pracodawcach .

OLA
@Maria

A co Panią interesują moje zarobki ? Moje wynagrodzenie i warunki pracy objęte są klauzulą poufności . Poza tym nie słyszałam żeby szefowa szukała kogoś na moje miejsce , a ja tez nie zamierzam stąd odchodzić .

Aneta S
@OLA

Ja tam nie wyobrażam sobie nikogo lepszego na tym stanowisku od Pani ????

Maria
@OLA

To tym bardziej może w takim razie zachęcać potencjalnych kandydatów kiedyś na przyjęcie się skoro ma Pani takie zdanie. :) tutaj jest jakakolwiek perspektywa na rozwój i utworzenie nowego stanowiska?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Miarecka Boś Nina P.P.U.H Magdex Nina Miarecka Boś? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

Joanna

Nie można tych niefajnych zachowań nikomu zagłosić? Może atmosfera by się polepszyła?

Była pracownica

Po przeliczeniu tego co dostawałam wychodziło 13zł na godzinę!

Danuta

To ile miesięcznie wychodzi wypłaty? Zastanawiam się nad aplikowaniem, dlatego daj znać. Atmosferę jakoś zniosę - byleby dobrze płacili

Była pracownica
@Danuta

Zależy na jakie stanowisko chcesz , ale nie wyciągniesz więcej niż trójkę .

Renia

Bzdury , jak masz próbkę to idź pogadaj a nie głupoty wypisujesz . Dorośli ludzie nie tak rozwiązują kłótnie .

Ewka

Nie mam żadnych zastrzeżeń do firmy, tym bardziej do pani Niny, czy pana Zbyszka. Atmosfera super, wypłaty jak w zegarku. Jeśli komuś potrzebna była zaliczka, też bez problemu ją dostawał. Nie rozumiem niektórych opinie tutaj???? Odeszłam tylko dlatego że otrzymałam ofertę pracy w swoim zawodzie. Jak najbardziej polecam ????

Zostaw merytoryczną opinię o Miarecka Boś Nina P.P.U.H Magdex Nina Miarecka Boś - Wilanów

• Jak się pracuje w Miarecka Boś Nina P.P.U.H Magdex Nina Miarecka Boś?

Zobacz opinie na temat firmy Miarecka Boś Nina P.P.U.H Magdex Nina Miarecka Boś tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Miarecka Boś Nina P.P.U.H Magdex Nina Miarecka Boś?

Miarecka Boś Nina P.P.U.H Magdex Nina Miarecka Boś
4.3/5 Na podstawie 12 ocen.
  • 6a
    28-300 Wilanów