Opinie o activlab.pl - Regis Sp. z o.o. w Kraków

Opinie o REGIS Sp. z o. o.

była pracownica

Można się cofnąć ale trzeba wyciągnąć wnioski z porażki( bo to nie wina ludzi) i więcej pokory co niektórzy muszą mieć w sobie, bo inaczej faktycznie za pół roku będzie koniec działu Farma,

Jola Jolanta

Nie można cofnąć się w tył!!! Ta firma i osoby układające strategię to porażka. Nie polecam! Gnuj

była pracownica

Ja uważam, że Firma faktycznie się pogubiła. Zgadzam się z opinią o słabej kierowniczce z północy. Miałam przyjemność z nią pracować. Ona również przyczyniła się do tego, że region północny nie robił wyników. Na początku były bardzo małe plany i ja nie rozumiem jak ludzie ich nie robili...ale to zasługa kierowniczki bo ona nie wiedziała co się dzieje i nie potrafiła zarządzac tak ludzmi , żeby osiągali wyznaczone cele, W sumie dla kogoś kto nie chciał robić premii tylko przezimować ona była idealna. Tylko najgorzej jak było ciśnienie z góry to wyładowywała się na pracownikach i to w sposób nazwałabym to mobbing. Miałam przyjemność pracować z Justyną KAM z południowego regionu. Świetna dziewczyna i z nią można było robić wyniki+kierowniczka Aga, która wie co jej region robi i jak robić wyniki. Dobrze, że juz nie ma tej kierowniczki ale w Firmie faktycznie od lipca panował chaos i decyzje z góry nie były trafione. Ale czasami trzeba się cofnąc dwa kroki w tył, żeby zrobic 5 kroków w przód. Trzymam kciuki za Firmę bo zarobki , samochód ok, i ludzie też ok. Powodzenia

xxy

Większość pisze o słabej kierowniczce z północy, ale to nie ona była tu największym problemem (wg mnie). Problemem były decyzje z "góry" i tak naprawdę brak pomysłu na promocję. Zarządzanie za zasadzie "spróbujemy, zobaczymy może się sprawdzi, a jak nie to wymyślimy coś innego". A co najgorsze działanie wcielane w życie z dnia na dzień. Przedstawiciele zatrudniani jako medyczni większość czasu spędzają w aptekach (2-miesięczne akcje apteczne). Kreowanie małej firmy na korporację, która bezdusznie zwalnia ludzi zaproszonych na kolacje wigilijną...tego chyba komentować nie trzeba

Przedstawiciel medyczny

II etapy, pierwszy rozmowa z kierownikiem w miejscu pracy drugi przygotowanie prezentacji w Power Point, rozmowa z kierownikiem i dyrektorką, scenka lekarska

I ETAP - rozmowa II ETAP - Kraków prezentacja Power Point na swój temat rozmowa scenka

Smerfetka

Miałam na myśli pisząc słaby kierownik - region północ

Zwalniają ludzi przed Wigilia zapraszając ich na Wigilie... Okropienstwo.. Bezludzkie traktowanie...

Jak mozna zwalniać ludzi przed wigilia...

No tak, jednak mężczyzna to mężczyzna :) ja proponuje i regionalną z południa zmienić na faceta... tak dla eksperymentu :) A tak poważnie Ci, którzy twierdzą, że regionalna z północy jest taka "straszna", chyba nigdy nie mieli okazji pracować ze "strasznym" kierownikiem. Może idealnie nie jest, ale zapewne nam wszystkim piszącym i czytającym jest daleko do ideału :) Problemem jest faktycznie chaos, zmiany wprowadzane z dnia na dzień, brak pomysłu na promocję itp.

lolo

Macie racje, Firma miała duży chaos, i ma nadal. Akcja dystrybucyjna to był błąd nie tak powinno byc to zrobione...a kierowniczka z północy potwierdzam , ja bym z nia nie wytrzymała i wszyscy to w Firmie wiedza tylko dyrektorka tego nie widziała bo to jej żołnierz i ta kobieta potrafi być milutka, płakac na zawołanie a wyżywała się na swoich ludziach:-( ale ludzie od niej odchodza i dlatego sa takie rotacje. Po za brakiem umiejetności zarządzania nie potrafi osiagać z grupa wyników i akurat ona już się tego nie nauczy a w Regis potrzebuja ludzi masz rację nastawionych na cel bo samo sie nie zrobi. Ale Firma ok, w regionie południowym polecam pracować w północnym ze względu na kierownika nie polecam.

:-)

Ja uważam, ze Firma jest ok , miala swoje zawirowania ale myślę , że wyjda na prostą. Zmieniłabym tylko kierownika na region północ, jakiegoś mężczyznę najlepiej, z Firmy o profilu faramceutyczno- medycznym który nastawiony byłby na cel, bo w regionie południe jest fajna kierowniczka,Aga szacun:-)

buhaha
@:-)

logiczne, że jak na południu jest fajna kierowniczka, to trzeba na północy zmienić na mężczyznę;):):):):) kto to w ogóle napisał???

Z ciekawości wszedłem tu na własne miejsce pracy. Żeby się nie zdradzać to za wiele o sobie nie powiem poza tym że jestem pracownikiem związanym ze sprzedażą. Nie mam na co narzekać. Wiadomo że nie zawsze jest pięknie jak w każdej jakiejkolwiek pracy ale jest uczciwie. Zawsze dostaję to na co zasłużyłem. Nie ma najmniejszych problemów ze socjalem itd. Są wczasy pod gruszą, jest Mikołaj itd. Spotkaliście się z Panią która akurat dała Wam może niewłaściwy obraz całej firmy ale wszędzie jest jakiś czubek i wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Na pewno trzeba dość dużo i ciężko pracować ale w miarę się opłaca. Poza tym świetny klimat w pracy i wiele na prawdę nietuzinkowych osób.

Rogers

Witam a Ja mam dobre zdanie o Firmie, miałem pierwszy etap w miejscu zamieszkania na drugi etap do Krakowa były zaproszone 3 osoby co było jasno przekazane że pomiedzy trójką bedzie wybór, spotkałem się z Dyrektorem i Regionalnym konkretna rozmowa, konkretne warunki przedstawili, decyzja miała być na następny dzień i tak się stało, dostałem info że jestem przyjety i wiem że osoby które były na ostatnim etapie również dostały info.

kolo

Miałem (nie) przyjemność poznać szefostwo tej firmy i co można powiedzieć - słoma z butów. Brak wychowania i wszystko im się należy... masakra jakaś.

Ona

Firma jest bardzo nie powazna. Pracownicy nie zdaja sobie sprawy, ze zapraszaja ludzi z innych miast na rozmowe. Nawet jak nie planuja zatrudniac, to moga zaprosic z ciekawosci! Takze nie warto tracic czas i koszty! Firma nie planuje nikogo zatrudniac, poprostu nie maja innego zajecia, jak zapraszac na rozmowe.

gość

Firma dwukrotnie zaprosiła mnie na rozmowę kwalifikacyjną do Krakowa. Odległość od miejsca zamieszkania znaczna więc koszty także. Pani rekrutująca prosiła o telefon do niej w ciągu tygodnia to określi czy jestem przyjęta. Po kilkakrotnych zwlekaniach z odpowiedzią i prośbie o kolejne telefony czy decyzja już zapała postanowiłam dać sobie spokój. 0 poszanowania dla drugiej osoby, 0 profesjonalizmu. Wstyd. Gorąco odradzam szkoda pieniędzy na podróż do Krakowa.

Miałem przyjemność odbyć spotkanie z kierownictwem tej firmy, cóż aspiracje duże, natomiast kompetencje niewielkie. Pani (usunięte przez administratora)kompletnie z innej bajki, organizuje spotkanie rekrutacyjne które trwa 20 minut, i kompletnie nie wie o co zapytać, ponieważ jest nie przygotowana do spotkania , a to przecież (usunięte przez administratora) która powinna być kreatywna,ponieważ to ona poszukuje osoby do swojego działu. Brak poszanowania drugiej osoby, jeżeli zaprasza się osobę do siedziby firmy w Krakowie z Warszawy, a po spotkaniu wyznacza się termin telefonicznego powiadomienia, to warto go dotrzymywać, w szczególności na stanowiska managerskie. Podsumowując firma Krzak, brak standardów i etyki. Wybór należy do Was czy chcecie w takiej firmie pracować.

nieznajomy

Witam chciał bym sie dowiedziec kilka informacji o pracy w firmie Regis. Prosze o info, pozdrawiam

jej.. a co za różnica czy na etykiecie jest pies czy sportowiec? witamina to witamina.. Te same składniki lecą do środka.

rysiu

Okropnie śmierdzi tu na produkcji. Powinni szkodliwe dodawać. A pakowanie tych odżywek dla chorych psów i ludzi na jednej linii to obrzydza.Ja bym tego nie zjadł.

lol

Miałem nieprzyjemność tam chwilę pracować. Katastrofa nikomu nie polecam. Mają tam nowego (usunięte przez administratora) ten to dopiero talent. Już nie jedną firmę położył.

Zostaw merytoryczną opinię o REGIS Sp. z o. o. - Kraków

• Jak się pracuje w REGIS Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy REGIS Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w REGIS Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 2 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy REGIS Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w REGIS Sp. z o. o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

REGIS Sp. z o. o.