Opinie o activlab.pl - Regis Sp. z o.o. w Kraków

Opinie o REGIS Sp. z o. o.

Jan

Dzwoni do mnie Pani X i zaprasza na spotkanie do Bydgoszczy, 5 gwiazdkowy hotel. Najlepiej dziś, kiedy dzwoni. Powstaje mały problem, bo ja mieszkam w mieście oddalonym od Bydgoszczy niespełna 300 km. Ona mówi nie ma sprawy może Pan być do 20 tej ? Mam wieloletnie doświadczenie sprzedażowe, zaniżam swoje kwalifikacje aplikując na PH ukrywam to że zarządzałem sprzedażą i grupami Ph. Myślałem że wiem wiele, ale nie wiem nic. Jak można traktować tak ludzi, brak poszanowania i zwyczajowej kultury. Podzwoniłem popytałem w branży farm-med, firma krzak jakich pełno w większości aptek nieobecna,u lekarzy nieznana. Próbująca rozpychać się na rynku suplementów. Życzę powodzenia ale nie zainwestuje paruset złotych kosztów. Traktując ludzi przedmiotowo i jak przysłowiowe G skazują się jak dla mnie na ostracyzm branżowy i większość opinii to potwierdza.

asertywna

Jakiś koszmar jest w tej firmie, a tak ładnie to wygląda z zewnątrz, ładne samochody, narzędzia, ba nawet kasa..., a dalej to tylko przepaść, złe zarządzanie, przedmiotowe traktowanie, wszystko na wczoraj i ta pewność managementu o wyjątkowości produktów, aż żal marchewkę ściska, nie polecam. Piszę to do wszystkich którzy myślą o zatrudnieniu się w tej firmie. (dla niezadowolonych z opinii, nie zostałam zwolniona z tej firmy że tak piszę, sama odeszłam. Przestrzegam przed straconym czasem, lepiej trochę dłużej poczekać.

as

Witam, mama pytanie ponieważ w dniu jutrzejszym idę na rozmowę o pracę jako handlowiec produktów Activlab czy może ktoś może wie na temat pracy co i jak

jda

jeśli masz pracę to nie radzę ,totalny brak koncepcji na wejście na rynek mazowieckie trudny rynek było tam już chyba 8 osób i wszyscy mówili, że lipa, brak kasy na fv i nie wchodzisz do klienta proste.

Przedstawiciel medyczny

II etapy, pierwszy rozmowa z kierownikiem w miejscu pracy drugi przygotowanie prezentacji w Power Point, rozmowa z kierownikiem i dyrektorką, scenka lekarska

I ETAP - rozmowa II ETAP - Kraków prezentacja Power Point na swój temat rozmowa scenka

dj

Witam. Firma zwalnia ludzi nawet po 3 tygodniach jak widzi zagrożenie, że jesteś bardziej inteligenty niż szefowa dystryktu i główna szefowa. Brak koncepcji i szacunku do ludzi. A tak naprawdę do gówniane preparaty i z czym do specjalistów ............

jda
@dj

fatalnie !!! ten produkt jest źle przyjmowany w aptekach a lekarze w większości nie chcą rozmawiać. W aptekach sporadycznie sprzedaje się na saszetki.

zainteresowana

A czy ktoś mógłby napisać jak się sprzedaje Recomed ?? Jak reagują lekarze i farmaceuci na ten produkt ?

AS
@zainteresowana

Witam, chciałam się zapytać czy wiesz już coś więcej na temat tej firmy i pracy w niej. jutro wybieram się na rozmowę i tak się zastanawiam czy warto

MT

Witam! Złożyłem aplikację na stanowisko: przedstawiciela handlowego dla marki ACTIVLAB Sport.Proszę o informację czy warto: zarobki , możliwość awansu , atmosfera , godziny pracy , delegacje itp.

smerfetka

Składnia nie jest najważniejsza, ale jak się nie ma nic do powiedzenia to można i to komuś wytknąć. Wszyscy wiedzą o co chodzi. Prawda jest taka, że region południe to Państwo w Państwie. Nie będę się rozpisywał bo tak jak poprzedni mój wpis znowu wpis, ale co zrobić prawda w oczy kole. Do działu farmacji nie ma się co wybierać. Zdecydowanie nie polecam.

kasują opinie.... każdy ma prawo sie wypowiedzieć, ja uważam, że wychodzi kłamstwo ...i niektórzy chcą ukryć swoje błędy...prawda i tak szybciej czy później wyjdzie...

Furby

Ale żeby wpisy kasować ... Nie ładnie ...tym bardziej ze ktoś idealnie to ujął. a swoją drogą tak niewiele osób w linii farmaceutycznej, a na forum się dzieje :) Pozdrawiam

kgb

Te GPS nie działają, można siedzieć w domu.

cba
@kgb

Potwierdzam. Znajomy elektornik mi to sprawdzil. Gpsy w tych astrach maja nieaktywny transponder :)

Tola

Na Małopolskę może i tak, odradzam mazowieckie. Firma wchodząca na rynek, dla większości sieci, aptek - nowe produkty. Ciężka robota...Preparaty poza Happy Tabsem do przeżycia. Regionalna ok, teren wielki.W zależności w jakiej sytuacji jesteś (czyt. jak bardzo potrzebne są Ci pieniądze :) odpowiedz sobie czy warto. Jak długo szukasz roboty to tak, jak masz doświadczenie i możesz poczekać na lepszą ofertę ...to czekaj. Pozdrawiam

nowy Kraków
@Tola

Ok , a jakie warunki finansowe Obecnie pracuje ale szukam ...

nowy Kraków

Witajcie, Zostałem zaproszony na rozmowę na stanowisko KAS do sieci aptek na małopolskie. Pytanie - WARTO? Proszę napiszcie jak jest.

Zzzz

Docierać sie mozna ale nie z każdym... Tereny po 2,3 województwa porazka, 3 msc wystarczy dla inteligentnych osób zeby uciekać z bagna...

Jola

Jaki chaos ? jakie zawirowania ? Chyba ze są to opinie o najnowszym dziecku firmy :) Ten tworzą "nowi" ludzie czyli wy i pewnie musicie się "dotrzeć" ... nie piszcie wiec "firma to, firma tamto" po przepracowaniu 2-3 mc Pozdrawiam świeży narybek

Bobo

Opel astra 4 combi srebrny bez napisów ale z gps

looko

a powiedzcie moi drodzy jakimi samochodami jeździ firma i czy sa zainstalowane GPS?

Tolka

Gdyby była ok tyle ludzi by nie odchodzilo... A jezeli akurat Ty tego nie doświadczyłas albo dla Ciebie takie zachowania sa normalne to ok, kazdy jest inny

happy tabs

a dla osób, które obwiniają kierowniczkę za to, że nie zrealizowały nawet małych planów z serdecznymi pozdrowieniami: ZŁEJ BALETNICY PRZESZKADZA I RĄBEK U SPÓDNICY, A DOBREJ... NIE PRZESZKODZI NIC!

gwiazdor
@happy tabs

Ala, ale na trzech aptekach i dopłatach szalonych to każdy by zrobił... na północy system pracy był inny: docieranie było ważne, dopłaty racjonalne... Więc wcale to wszystko nie takie różowe i happy

ja345

Nie rozumiem skąd te negatywne opinie nt. kierowniczki z Północy? i te pomówienia o mobbingu? Osoby, które to napisały nigdy nie miały doczynienia z szefem, który stosuje tego typu praktyki. Przecież to nie jej wina, że ludzi zwolniono w Wigilię, że z dobrych przedstawicieli medycznych zrobiono farmaceutycznych, to nie ona podejmowała decyzję dot.beznadziejnych akcji aptecznych, przez które nie byliśmy w stanie rzetelnie pracować. To nie ona wymyślała, że dzisiaj cała firma rzuca wszystkie dotychczasowe działania i od jutra robimy coś zupełnie innego, nierentownego. Totalny chaos i brak strategii mającej przynieść wynik całej firmie, to kiepskie zarządzanie z góry przez osoby bez umiejętności konsekwentnego dążenia do celu i bez szacunku dla drugiego człowieka.

Zostaw merytoryczną opinię o REGIS Sp. z o. o. - Kraków

• Jak się pracuje w REGIS Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy REGIS Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w REGIS Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 2 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy REGIS Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w REGIS Sp. z o. o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

REGIS Sp. z o. o.