Opinie o Sławomir Szymański Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Remontowo-Budowlane w Konstancin-Jeziorna

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Sławomir Szymański Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Remontowo-Budowlane. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Sławomir Szymański Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Remontowo-Budowlane na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sławomir Szymański Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Remontowo-Budowlane w Konstancin-Jeziorna

Sławek Nowy wpis

Skończyło się na zawyżonej o 15-20 tys wycenie (od innych ofert) robót budowlanych dla remontowanego mieszkania. Wszystko na gębę, nic na piśmie "bo nie będzie tracił życia na rozpisywanie się". Takie podejście do klienta mnie szokuje. I to do klienta firmowego, który oczekuje faktur, umowy.

Andrzej Nowy wpis

Nie polecam jakiejkolwiek wspolpracy z tym czlowiekiem. Straszny (usunięte przez administratora). Z jednej roboty chce zrobic 5, z czego 4 niepotrzebne. Byle kase wyciagnac. W dodatku (usunięte przez administratora)

Praca Nowy wpis

Nie wchodźcie w żadną interakcje/układy/zlecenia z tym człowiekiem. Bardzo BARDZO dobrze starający się maskować cwaniak. Po czasie pojawiają się "zaskakujące" cenowe powiekszenia ktorych mialo nie być. Zrzucanie wtedy winy na zamawiającego i żadanie dopłaty, wtedy kończy się milutki ton i pokazuje swoją prawdziwą bucowską i chamską stronę. Sam wytwarza dodatkowe prace w postaci tutaj miało być to i to, ale trzeba jeszcze robic dodatkowe 3 prace bo wszystko się zawali i posypie. Człowiek opowiadająćy nadmuchane historie, głównie w manipulatywny sposób próbujący zbudować swój wizerunek. Kogo on nie zna, gdzie on nie był. Nie polecam, uważajcie. Jak ktos zbyt słodzi i praktykuje mitomanie to trzeba się zawijać i nie wchodzic w zadne uklady z tego typu ludźmi.

Jakie godziny pracy obowiązują w Sławomir Szymański Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Remontowo-Budowlane?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Sławomir Szymański Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Remontowo-Budowlane? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Dedi

Klienci, uwaga - zna się na rzeczy, ale pazerny jest jak diabli. Za każdą pierdółkę żąda dopłaty, w połowie roboty twierdzi że należy mu się drugie tyle, ile żądal na początku. Obraża się śmiertelnie, gdy z jakiejś części robót klient rezygnuje.

Dzien dobry, Uwaga na właściciela firmy Sławomira Szymański .Nie szanuje ludzi, obraza ludzi, zeby dowartosciowac siebie, jest bardzo prostacki w obejściu, w trakcie umowy zmieniał zasady. (usunięte przez administratora)mnie - dosłownie, nie żartuje, nie wypłacił mi pieniędzy za moja prace. To jest (usunięte przez administratora) ktory powinien siedzieć za kratkami, tam jest jego miejsce.

Renata

Pisał ktoś o braku pracy po dniu próbnym czy ktoś był na takim dniu próbnym i był tak potraktowany? Czy domagał się ktoś nawet na ten jeden dzień umowy np. o dzieło lub zlecenie?

Jolanta

ktoś napisał, że nigdy się nie wie co się będzie robiło i gdzie następnego dnia.. serio tak jest, że się jest rzucany gdzikolwiek z dnia na dzien ? może ktoś coś więcej o tym powiedzieć jak to wygląda ? jak z organizacją pracy teraz?

Norbert

Czy zaszły jakieś zmiany na lepsze w firmie? Przestaliście być tu aktywni z jakiegoś powodu?

Polak

O to widzę że nie tylko ja się naciołem na Pana z plastikowymi zębami :) Ale teraz pan przerzucił się na Ukraińców więc Polaków już nie zatrudnia. Zresztą nigdy nie zatrudniał legalnie wszyscy pracowali na czarno. NIE POLECAM

BUDOWLANIEC

Nie pracujcie dla tego pana. Nie dba o pracowników, zatrudnia na czarno, bierze na dzień próbny a potem wyrzuca bez płacenia. Nie szanuje pracowników traktując ich jak niewolników. Oszukuje na wypłacie a jak już płaci to nieterminowo. Nigdy nie wiesz co będziesz jutro robił i gdzie. NIE POLECAM

@BUDOWLANIEC

TEŻ U TEGO BUBKA PRACOWAŁEM. (usunięte przez administratora) I TYLE

Zostaw merytoryczną opinię o Sławomir Szymański Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Remontowo-Budowlane - Konstancin-Jeziorna

• Jak się pracuje w Sławomir Szymański Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Remontowo-Budowlane?

Zobacz opinie na temat firmy Sławomir Szymański Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Remontowo-Budowlane tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Sławomir Szymański Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Remontowo-Budowlane
  • Warszawska 26