Opinie o Henke - Sass Wolf - Polska Sp. z o.o. w Nowy Tomyśl

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Henke - Sass Wolf - Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Henke - Sass Wolf - Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Henke - Sass Wolf - Polska Sp. z o.o. w Nowy Tomyśl

Elżbieta

Witajcie, znacie może obecną kwotę stawki godzinowej netto oferowanej nowym pracownikom przez Henke-Sass Wolf-Polska? Określilibyście ją jako konkurencyjną na dzisiejszym rynku pracy? A czy jest adekwatna do obowiązków?

Dzień dobry Przyjmują Państwo do pracy z orzeczeniem drugiego stopnia.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Henke - Sass Wolf - Polska Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

HSW

Witam, proces rekrutacyjny jest przeprowadzony na bieżąco. Najlepiej zgłosić się osobiście. Pokażemy dział, na którym przeprowadzana jest rekrutacja, pokażemy proces produkcyjny. Odpowiedź o wyborze kandydata następuje w ciągu trzech dni. Dział Kadr HSW

Operator

Chciałem aplikować bo jest ogłoszenie na olx ale 2800 brutto to jakaś kpina. W zasadzie 8 na 10 firm w Tomyślu da więcej na początek. Więc za stawki jedna gwiazdka.

Jolanta
@Operator

A czy kontaktowałeś się bezpośrednio z firmą w tym temacie lub byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej? Taka stawka może być proponowana na początek np. na okresie próbnym a później wraz ze stażem pracy się zwiększać. Może ktoś się wypowie jeszcze na ten temat i napisze czy tak właśnie jest?

Agnieszka
@Jolanta

Niestety w tej firmie po okresie próbnym nie zarabia się więcej. Nawet po wielu miesiącach/latach pracy, dobrej pracy, nie potrafią Cię docenić. Stawki głodowe.

2 tys na rękę
@Jolanta

Nie polecam. I to nie jest hejt tylko szczera opinia. Marne pieniądze, stres, wymagania są wygórowane w stosunku do zarobków. Wiem dużo więcej ale lepiej przemilczeć.....

znajomy
@2 tys na rękę

Podobno jedynie można podnieść wynagrodzenie nadgodzinami. Również słyszałem o wymaganiach nie adekwatnych do zarobków i stresujących sytuacjach ocierających się o (usunięte przez administratora) Czyli omijać szerokim łukiem.

Jolanta
@znajomy

A wiesz może jak płatne są te nadgodziny w Henke? I czy można je w ogóle dobierać sobie dobrowolnie czy po prostu zostaje się po godzinach gdy jest więcej obowiązków danego dnia?

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Henke - Sass Wolf - Polska Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Pracownik Działu Jakości?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Im lepsze opinie firma zbiera to konkurencja próbuje zdyskredytować firmę?

2 tys na rękę
@Tomek

???????????? tego też nie skomentuje....

zChify

Dość dziwna sytuacja. Firma istnieje ponad 20 lat w Tomyślu a opinii jak na lekarstwo...

Adrian
@zChify

Też się z Tobą zgodzę. Wszedłem tutaj, aby znaleźć coś ciekawego na temat tego pracodawcy, jednak niestety nic mi się nie wyświetliło aktualnego. Tobie może udało się coś ustalić we własnych poszukiwaniach?

Agnieszka
@zChify

Opinie są regularnie usuwane, gdyż są w 95% negatywne.

Ciekawa

Witam.Czy w firmie pracuje sie na zmiany?I jakie zarobki?

@Ciekawa

w zależności na jaki dział się trafi , najniższa krajowa plus premia

Polecam tą firmę . Czysta praca, wypłata zawsze na czas , miła atmosfera , super brygadzista Arek, któremu zależy na jakości i ilości zamówień, motywuje pracowników:) Praca nie jest monotonna, trzeba mieć zdolności manualne a 8 godzin mija bardzo szybko przy tej pracy ( w zależności na jaki dział się trafi ) Pracowałam tam jakiś czas niestety musiałam odejść :( chętnie wróciłabym tam ponownie gdyby była taka możliwość ,niestety takiej możliwości nie ma.. pozdrawiam i polecam :)

Rafał

Ponawiam pytanie poprzedników - czy firma teraz poszukuje kogoś do pracy?

admin

Pracowałeś już w firmie Henke Sass Wolf? W takim razie dodaj komentarz na naszym forum i pomóż innym podjąć najlepszą decyzję.

@admin

Witam. Czy moze ktos napisac jakie sa zarobki w firmie i atmosfera ?

Róża
@admin

A czy firma poszukuje pracowników

Róża

Witam .Czy może ktoś napisać czy firma poszukuje pracowników

Zostaw merytoryczną opinię o Henke - Sass Wolf - Polska Sp. z o.o. - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w Henke - Sass Wolf - Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Henke - Sass Wolf - Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Henke - Sass Wolf - Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Henke - Sass Wolf - Polska Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Leśna 13
    64-300 Nowy Tomyśl
  • NIP: 7880025035 REGON: 630193617 KRS: 0000006367

Henke - Sass Wolf - Polska Sp. z o.o.