Opinie o Paweł Krause I. KLK Firma Handlowa Ii. Accordo Iii. Centrala Opon w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Paweł Krause I. KLK Firma Handlowa Ii. Accordo Iii. Centrala Opon. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Paweł Krause I. KLK Firma Handlowa Ii. Accordo Iii. Centrala Opon na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Paweł Krause I. KLK Firma Handlowa Ii. Accordo Iii. Centrala Opon w Gdynia

Piotr Miszczuk Nowy wpis

Obsługa miła, opony zgodne z ogłoszeniem. Piszecie naprawiane, że nie informują ? Czytanie ze zrozumieniem się kłania ! Zainteresowany byłem 5 ogłoszeniami i w każdym informacja " Naprawiane " tak lub nie. Na miejscu również zostały mi pokazane naprawy i omówione od A do Z. Jak dla mnie firma OK

Jak długo czekaliście na odzew z Paweł Krause I. KLK Firma Handlowa Ii. Accordo Iii. Centrala Opon? Oddzwaniają zawsze?

jaro Nowy wpis

Czlowieku chcesz zyc daruj sobie kupna opon z tego miejsca naprawde. Opony po naprawde sporych dziurach i ubytkach szkoda zdrowia i zycia. Ten pan byl juz wielokropnie zglaszany za to czym handluje.

Łukasz

Opony kupiłem u nich wcześniej i to całe szczęście. Ludzie zachowują się jak dzicz ! Wyrywają sobie opony z rąk. Bardzo duży ruch na miejscu. Przyjechałem na umówioną godzinę na wymianę i zostałem obsłużony bez problemu. Każdy kto piszę, że nie ma tam opon które wystawiają to jest po prostu głupi. Wystarczy szybciej myśleć o oponach. Kto szybciej myśli tego (usunięte przez administratora) na koniec nie boli ! To jest firma, hurtownia, serwis, a nie produkcja opon ! W dzisiejszych czasach jak ktoś się jeszcze nie nauczył, że czegoś może brakować to naprawdę głęboko współczuje.

Vw
@Łukasz

O czym ty chłopie piszesz czytasz ty opinie co w nich się znajduje czy masz problemy z interpretacją słów? Z góry widać że jesteś pracownikiem lub poproszono ciebie o wystawienie pozytywnej opinie. Ten pseudo warsztat wprowadza ludzi w błąd obieraj taktykę że jak przyjedzie to już coś weźmie. Umawiasz się na opony przez telefon i niby są jak przyjeżdżasz nie ma nic że wspomnianych opon i masz wybierasz z nadziewa którego tobie przedstawiają z 2015 roku to żart jest tak jak ty.

Marko
@Vw

Tak to prawda, wielcy (usunięte przez administratora)

Natalia Nowy wpis
@Marko

Mówisz? :/ A Tobie co takiego zrobili? chyba, że masz te same historie co inni tu?

Niezadowolony klient

Omijać szerokim łukiem w ogłoszeniu było napisane że opony są szczelne po naprawie po czym przywozi kurier opony i jedna naprawiona a druga dziurawa na boku

Natalia
@Niezadowolony klient

Rozumiem, że nie otwierałeś przesyłki przy kurierze? Bo to chyba ostatecznie rozwiązałoby cały ten problem... I co właściwie zrobisz z tymi oponami teraz?

Brałeś udział w rekrutacji do Paweł Krause I. KLK Firma Handlowa Ii. Accordo Iii. Centrala Opon. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Mirek Trójmiasto

Kiedyś do tej firmy ( z rok temu ) zajechałem przez przypadek. Miła, konkretna obsługa. Wizytówka jednak została. W piątek ostatni zajechałem pod drodze z awarią jednej opony, nie ukrywam że się spieszyłem. Szybko, sprawnie i bez uwag. Osobiście polecam tę firmę.

Teresa
@Mirek Trójmiasto

Czyli nie trzeba się u nich umawiać na żadne terminy ani nic w tym stylu?

pijon-66

Witam oponki jak nowe dostawa dwa dni ceny subcio naprawde polecam warto chłopaki O.K

pijon-66

Witam zamówiłem oponki letnie obsłóga naprawdę super oponki jak nowe dostawa w dwa dni polecam naprawdę warto Piotrek Zduńska Wola

Bartek VW

Kupuje u nich od 4 lat. Zawsze tak samo, miło, profesjonalnie i tanio !

Vw

Byłem tam dziś na umówiona wymianę opon ustalone opony miałem po rozmowie przez telefon niestety po przyjeździe opon nie ma pseudo szef zaprosił do wyboru opon z magazynu. Opony miały być 2019 na magazynie opony 2015/16 rok i kompletu nie uświadczysz opony powinny być przeznaczone na recykling a nie sprzedaż. Gościu z wielką łaską wogule się odzywa do klienta jak mówię mu że traci jedynie ludzi czas wprowadzajac ich w błąd to on na to że takie realia no po prostu czubek. Naprawdę ludzie ni traćcie czasu na tą pseudo firmę i szefa zadufanego. Jeśli szanujeci swój czas i nerwy szukajcie coś innego a króla opon zostawcie w jego swiecie bo jedynie stracicie tam czas.

Jaro

Ta firma jak i właściciel to jakaś parodia. Gościu arogancki (usunięte przez administratora). Dzwonisz do tego przybytku pytasz czy są opony które mają powystawaine na aukcjach po czym przyjeżdżasz a tam nie ma nic i pytam się gdzie są w takim razie opony powystawaine i o której pytałem dzień przed przyjazdem to gościu do mnie że poszły. No skończony (usunięte przez administratora) szkoda czasu na tego gościa ludzie omijajcie to szerokim łukiem albo odrazu a palą jechać i wyprostować aroganckiego (usunięte przez administratora).

Mariusz

Byłem u nich kilka razy jeszcze na Przemysłowej w Gdyni ale teraz pierwszy raz już w nowej lokalizacji na Chwaszczynie. Lokalizacja jak dla mnie zdecydowanie lepsza bo bliżej z Gdańska. Co do samych opon to kupuje tylko używane z naprawami. Wolę markową oponę używana po naprawie niż nowe z najniższej półki. Nigdy nie miałem wątpliwości co do naprawa. Widać, że jest ona porządnie wykona, dodatkowo pisemna gwarancja. Łącznie kupiłem już ze 20 opon i z żadną nic się nie działo. Kto kupi u nich raz opony będzie wiedział, że negatywne komentarze są "wyssane z palca".

Mikołaj

Pierwszy raz kupowałem tam opony chyba w 2018 roku. Z roku na rok firma wygląda coraz lepiej. Lepsze produkty w ofercie. Opony naprawiane ale przy pierwszym moim zakupie wszystkie moje wątpliwości wyjaśnił pracownik, a później stacja diagnostyczna, potwierdzając tylko to o czym pomyślałem jak przeczytałem opinie. Ewidentnie konkurencja stara się zaszkodzić tej firmie bo sprzedają opony używane, z górnej półki w bardzo dobrych cenach.

jaaa

nie polecam tej firmy, (usunięte przez administratora)opony po dużych naprawach - szkoda życia i zdrowia

@jaaa

Specjalista się znalazł ! Czy ktoś Cię zmusza do zakupu tych opon ? Wydaj pieniądze na nowe, przebij oponę, przejedź na tzw, kapciu i później z płaczem wrócisz do Centrali Opon po fajne opony używane. Sam osobiście przejechałem już 2 komplety opon i nie ma żadnych problemów, auto cały czas robi długie trasy. Bardziej Twoja opinia wygląda na konkurencję niż normalnego zdrowo myślącego człowieka !

Nigdy więcej...
@Adam

Po fajne opony używane hahahahaha weź nie rozśmieszaj.... Co kumpel właściciela czy sam właściciel właśnie pisze te brednie. Na portalach wystawione wyśmienite opony a na miejscu nagle dziwnym trafem sprzedane i dostępne badziewia gdzie na komplet 4 to 3 mają łaty do tego różne roczniki i rozbieżność na bieżnikach. Kupować i montować ? Byle nie tam...

Sebastian
@Nigdy więcej...

Jak ogłoszenie nie zgadza się z realem to przecież można zareagować i poprosić o opony wystawione na portalu. Jak się tłumaczył sprzedający?

klient

nie polecam olewaja klienta a jak dzwonisz to z lacha wyslucha co masz do powiedzenia

Bytów

Nie polecam opony naprawdę powinny mieć już nowe życie.Własciciel to arogancki Ch............

Tomasz 346

Gość sprzedaje opony do utylizacji.

Patryk Konarski

Dramat. Nieuprzejmi i aroganccy pracownicy. Robią łaskę ze w ogóle rozmawiają z klientem. Nie polecam. Są też inne miejsca w których bardziej szanują klienta...

Zofia
@Patryk Konarski

Przykro mi, że nie jesteś zadowolony z obsługi Krause. Ale weź pod uwagę, że każdy pracownik może mieć gorszy dzień, może tak było w tym przypadku i nie jest to wcale reguła? Jesteś częstym klientem?

Kłos.J

Totalna porażka!!! Pracownicy to jakieś nieuprzejme chamy... Kilka razy starałem się umówić na zakup opon, ale za każdym razem "cfaniaczek" przez telefon próbuje robić że mnie debila. Tak olewczego podejścia do klienta nie widziałem naprawdę nigdzie. Może i dobrze, bo poczytałem dzięki temu komentarze i na pewno nie mam ochoty na interesy z tymi nadętymi i nieprzyjemnymi oszustami. Długie kolejki??? Do czego??? Ludzie! Przypomniały mi się czasy PRL-u i sceny z filmu

Pawel

Korzystam od kilku lat, jeżdżę suwami opony bez zastrzeżeń. POLECAM

Prawda

Omijajcie tego goscia jak najdalej dzwonolem o 17 :30 w poniedzialek a przyjechalem we wtorek o godz. 9:50 , przez telefon mowi ze opony sa a tak naprawde ich niema i wciska jakies naprawiane smieci !!! i tlumaczy sie ze juz sprzedal , MASAKRA NIGDY WIECEJ TAKICH FIREMEK

Zostaw merytoryczną opinię o Paweł Krause I. KLK Firma Handlowa Ii. Accordo Iii. Centrala Opon - Gdynia

• Jak się pracuje w Paweł Krause I. KLK Firma Handlowa Ii. Accordo Iii. Centrala Opon?

Zobacz opinie na temat firmy Paweł Krause I. KLK Firma Handlowa Ii. Accordo Iii. Centrala Opon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Paweł Krause I. KLK Firma Handlowa Ii. Accordo Iii. Centrala Opon?

Paweł Krause I. KLK Firma Handlowa Ii. Accordo Iii. Centrala Opon
2.4/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Przemysłowa 5
    81-029 Gdynia