thyssenkrupp Materials Poland S.A.

Opinie o thyssenkrupp Materials Poland S.A.

yeti

Omijajcie tą firmę z daleka, stres,mobbing,kasa dla nie licznych pozdro

kurs wizażu

To co tu niektórzy wypisują, to głowa mała. Firma jak firma, pracuje sie normalnie, robisz swoje i do domu. Jak ktoś myśli, że go na rękach będą nosić to lepiej niech się ogarnie, bo w Polsce nie znajdzie takiej firmy. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Pracowałem w 3 firmach, tutaj jeszcze dają wszystkie potrzebne narzędzia do realizacji celów. Chcesz to robisz. Nie zauważyłem żeby ktoś komuś robił pod górkę. Bądź człowiekiem, a będą cię traktować jak człowieka. To tyle. Tak, dalej pracuję (nie w HR).

JOB

To prawda że w TKE jest bardzo , bardzo wysoka rotacja .Potwierdzą ten fakt klienci którzy co kwartał mają do obsługi innego handlowca .Kasa to średnia krajowa lub więcej + premia .Oczywiście podczas rozmowy kwalifikacyjnej dowiesz się o zasadach premiowania ale nie mówi się że ciągła podnoszona poprzeczka będzie miała negatywny wpływ na twoje dodatkowe wynagrodzenie czyli premię. Atmosfera w tej firmie jak w zakładzie pogrzebowym .Ludzie milczą , mało mówią , są do obrzydzenia sztuczni siedzą jak na "igłach " Ciężko znaleźć tam bratnią duszę .Możesz usłyszeć dla podpuchy ... mi się tu dobrze pracuje ... po czym mija kilka miesięcy a delikwent zmienia pracę .Jesteś też ciągle obserwowany .Podsłuchy w telefonie .Wchodzą na twój ekran komputera i robią sobie żarty ( zmieniają to co zrobiłeś w dokumencie itp )Jak coś ci nie wyjdzie to się z tego bardzo cieszą .Pracownicy z magazynu potrafią często zrobić coś na przekór , abyś nie dał rady zrealizować szybciej zamówienia od klienta .Ogólnie mało co załatwisz kiedy jesteś nowym pracownikiem .To jest dobra jedynie firma dla młodych , krótko po szkole , ponieważ takiego można szybciej zmanipulować może na więcej sobie pozwoli .Przykładów jest wiele , np dyrektor oddziału , który cię zatrudnia a potem zachowuje się dla ciebie jakbyś był intruzem . Bo masz pokazać że chcesz tam pracować . Bywa kiedy mówisz przełożonemu " do widzenia " czy "dzień dobry "a on często specjalnie nie odpowiada wydaje mi się czymś słabym (podstawowe techniki manipulacji przeczytane w podręczniku młodego skauta)Dyrektorzy oddziałów nie rozmawiają ze sobą ,są od siebie izolowani , zachowują się jak by się nie znali .Zjawiska jakie tam mają miejsce są paskudne , sztuczne do obrzydzenia .Mógłbym wiele podać przykładów .Mam nadzieje że niektórzy czytelnicy tego postu mnie zrozumieją .Jeśli chcesz żyć w takiej strukturze to proszę bardzo , szukają młodych i ambitnych . Po latach pracy zostajesz wypalonym wrakiem i masz wstręt do korporacji .Handlowiec jest małpką w klatce którą się ciągle obserwuje .

ad
@JOB

mam wrażenie że jesteś narcyzem

trol

Wcześniej ktoś pisał o wyjazdach służbowych w TKE. Mają lepiej ci co potrafią robić dobrze laskę . Po imprezie 20 - lecie firmy , mam do dzisiaj wstręt , kiedy widziałem jak głupie lachy wiły się przed bardzo pijanymi starymi dyrektorkami a widać było że znają się dobrze ... reszty można się domyślać .

pppp
@trol

ciekawe..to chyba byłeś na innej imprezie..!!!!

lizusek

Dramat i jeszcze raz dramat.Mobbing i jeszcze raz mobbing.Pseudo kierowniczki... brak jakiejkolwiek kultury chamstwo do kwadratu(banda pażdzierzy)Obozowisko na potęgę nie polecam .Dobrze że już tam nie tyram Koksownia Rulez

W thyssenie Pani prezes? Dziwne bo nie ma takiej

W thyssenie Pani prezes? Dziwne bo nie ma takiej

Kierownik

Pracowałem w Dąbrowie Górniczej ponad trzy lata. Zwolniłem się ok dwóch lat temu i w ogóle nie żałuję. Mogę potwierdzić - w niektórych działach (szczególnie produkcyjnych) atmosfera w pracy graniczy z mobbingiem, o czym doskonale wie Zarząd, bo ślepy nie jest i widzi jaka jest rotacja pracowników. W niektórych przypadkach kadra zarządzająca (dyrektorzy itp.) jest na żenująco niskim poziomie. Brak wykształcenia, brak umiejętności pracy w zespole, brak wsparcia ze strony przełożonego, brak umiejętności motywowania zespołu, wykorzystywanie pozycji przełożonego itp. Poza tym zarobki w TKE nie są na poziomie rynkowym! Odpowiedź na pytanie Dudun: moim skromnym zdaniem oferty pracy, które się pojawiają, pojawiają się w związku z rezygnacją pracowników, a nie rozwojem TKE...

roi

A jak się pracuje w dziale zakupów w Toruniu?

eko

nie wiem czego oczekiwaliscie. pan d w eko sprzedawal do 200t blach z kregu a pan j byl technologiem. powodzenia :)

michu

hej!a jak się pracuje w logistyce w Toruniu? jacy ludzie? dyrektor spoko?

inna
@michu

Dyr jest bardzo ok. Wymaga ale nie mobbuje.

rafi

Praca na centrum serwisowym w dabrowie gorniczej jest nie do przyjęcia,tzn. ludzie na produkcji są traktowani jak zwierzęta przez kierownika i jego specjalistów. Podobno nie wolno pic wody bo liczy się wydajność.Ogolnie polowa załogi szuka lepszej oferty bo na stronie piszą średnia krajowa a w rzeczywisosci 2000 brutto.ogolnie wielki mobbing, straszenie i ciekawe kiedy się za niektóre osoby z biura weźmie pani prezes która o niczym nie ma pojęcia

ma.ggi

Szkoda, że wartościowych pracowników/handlowców z doświadczeniem i wiedzą nie docenia zarząd i dyrektorzy. z drugiej strony szkoda, że owi doświadczeni ludzie niechętnie przechodzą do firm mniejszych, nie skrępowanych korporacyjnymi zasadami..

telek

Firma moim zdaniem ogólnie - dobra: dużo kompetentnych osób, z większością dobrze się współpracuje. Są działy, w których przyzwala się jednak na mobbing i choć są zgłoszenia na ten temat, rotacja jest wyraźnie odstająca od średniej firmy - nie zmienia się szef, czyli jest przyzwolenie odgórne na sytuację.

Dąbrowa G.

Kadra zarządzająca dzieli się kasą-resztę rąbią ile się da-nie pasuje Ci to wypad.Zero szacunku,zero podwyżki,jesteś nikim dla nich....Specjalista czy Menadżer sprzedaży???-zarobek jak w sklepie na kasie!!!! Brak podwyżek od 10 lat i całkowita blokada na pracownika.Czeka ich powolny zgon!!!!

Zasady korpo i niemiecki okres rozrachunkowy powoduje iż Toruń stał się stalowym Berlinem z 39 roku :) gonitwa za pieniądzem jak wszędzie obroty europejskie wypłaty dalekowschodnie

Tutus

Zarabiasz... Dobre, z byle powodu tną premie kwartalne tłumacząc się brakiem realizacji planu... A plan jest tak ustawiony by zawsze moc nie wypłacić tego co powinni.

Max

Pracujesz, zarabiasz, kombinujesz lecisz, system jest tak ułożony ze nawet plecy nie pomogą. Masz swojego dyrektora oddziału który zawsze może się za tobą stawić w Toruniu i nikt z produkcji nie ma prawa się wpieprzac do twoich klientów. Gps-y owszem, w jakich firmach ich nie ma? Raporty wszędzie trzeba robić kontrolingowi za coś płaca...

Tag

Zatrudniają 800 osób wiec normalne jest, ze w tak dużej firmie jest konkurencja personalna. Jak zostaniesz przyjęty / przepchniety przez proces rekrutacji to masz prace na lata. Działy handlowe są przepełnione a wszyscy fajni klienci są obsadzeni przez starych wyjadaczy.

Szukający

W takim razie warto składać tam aplikacje czy dać sobie spokój? Pracuje w branży już chwile, podobno jest dużo handlowców w całej Polsce, ja myśle o południu, nie o Toruniu.

robot

Jak jesteś starym pracownikiem to mało, jak jesteś kumplem kogoś na stanowisku i przyniesiesz do firmy wielkie zamówienia to dużo, jeszcze dostaniesz samochód do domu by zorganizowali sobie przewóz pracowników z Huty Częstochowa. Energostal stał się zakładem pracy chronionej - zatrudnia skrzatów i cwaniaków z mniejszych firm, którzy mogą grać w Star Treku bo ich historie to prawdziwy kosmos :)

Zostaw merytoryczną opinię o thyssenkrupp Materials Poland S.A. - Toruń

• Jak się pracuje w thyssenkrupp Materials Poland S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy thyssenkrupp Materials Poland S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w thyssenkrupp Materials Poland S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 1 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy thyssenkrupp Materials Poland S.A.?

Kandydaci do pracy w thyssenkrupp Materials Poland S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

thyssenkrupp Materials Poland S.A.