thyssenkrupp Materials Poland S.A.

Opinie o thyssenkrupp Materials Poland S.A.

Roof

To ile w końcu zarabia się w tej firmie?

Dziadek
@Roof

Przecież Brylczak jest pod płaszczem ochronnym zarządu. Nikt nie będzie donosił na jego kumpli skoro nie potrafią sprzedać 20 ton wypalek, a to przecież dawne konie pociągowe konkurencji.... Skoro zamiast wypałek pan Rafałek oferuje swoje zawiesia u Klientów TKE a w pracy zamiast nauczyć się systemu to otwiera swój prywatny komputer i sprawdza swoje przepływy pieniężne własnej firmy na stronach banku. Dajcie im jeszcze samochody jakie maja dyrektorzy oddziałów to pewnie przyniosą Wam obiecane tony zamówień... Cześć produkcyjna do 4 liter, nie szanuje się starych pracownikow, bez znajomosci nic sobie nie wynegocjujesz, cześć handlowa to system premiowania jest tak skonstruowany ze nigdy Ci nie wypłaca wypracowanych pieniążków. Wciąż poszukują bo wciąż ludzie uciekają,

Patriota

Typowe niemieckie zarządzanie. Mi tam nie będzie żaden gebels pluł w twarz wiec postanowiłem odejść. Krzyżacy już kiedyś dostali po pyskach od naszych. Pełna inwigilacja, kontrole, raporty, zygać się chce! Trzeba odpuścić sobie tego pracodawcę!

Dąbrowa G.

W firmie dokonuje się dziwnych ruchów personalnych, stara załoga chodzi po rynku i szuka pracy, nowych przyjmują dając im lepsze wynagrodzenia niż zasłużonym i oddanym pracownikom. Kolesiostwo vistalexu, które doprowadziło do upadku poprzedniego pracodawcę zatrudnia cwaniaczków z zabrza mających własne działalności z boku. Wiec TKE łamie podstawowe zasady zatrudnienia. Nam nawet nie można handlować kwiatami (bo żona chce mieć kwiaciarnie) a inni są zatrudniani i handlują blachami lub linami... Hobbystycznie? Brak konsekwencji Zarządu w działaniach rozwoju...

office
@Dąbrowa G.

Brylczak się otacza kompresami chłodzącymi w postaci swoich starych kumpli, rozdając im samochody, wysokie wynagrodzenia a i tak opuchlizna szybko nie zejdzie jak zarząd spojrzy na wyniki finansowe jego polityki. Koleś z zabrza podobno i tak już dawno miał wylecieć z poprzedniej firmy za prowadzenie własnej działalności. Jak wszedł w struktury organizacyjne TKE przynajmniej otworzył okno transferowe do Świerczyńskiego!

Ur

Ponowię mój wcześniejszy wpis, bo niestety nikt nie udzielił odpowiedzi: Witam- niech ktoś się wypowie jak wygląda praca ludzi w terenie z różnych działów- czy to PH z wyrobów hutniczych, PH z tworzyw sztucznych lub PH z artykułów spawalniczych- jacy Klienci- czy to są hurtownie, firmy produkcyjne, sieci handlowe?Praca od rana do nocy czy po ludzku?

ipek
@Ur

Nie wiem gdzie te umowy zlecenia i o dzieło na magazynie 3 miesiące okres próbny i umowa o pracę na czas okreslony

rr

zależy od stanowiska , na stanowiskach fizycznych są umowy zlecenia i też o dzieło część ma też umowę o pracę. Umowy o prace zazwyczaj dostają zazwyczaj na wyższych admnistracja/nadzór choć i na początek też zlecenie może ktoś dostać np w administracji na 2-3 miesiące. Nie ma reguły nie są wszyscy zatrudniani tak samo i nie tylko chodzi o kasę

jak

Witam był bym bardzo wdzięczny za informacje na jaką można liczyć pensję na stanowisku Referent działu technicznego. Bardzo dziękuje za odpwiedź

Ur

Śląsk

W dziale handlowym praca stabilna . Zarobki niezłe ale od kilkunastu lat te same :( Tzn 10 lat temu to było bardzo dużo a teraz średnio. Reasumując jak sprzedajesz , przestrzegasz procedur i masz dobry kontakt z kolegami to jest super. A plany ... no cóż trzeba je robić chociaż wrzody w żołądku rosną :( Taka to już profesja , ze żyje się krócej

Ala 13

Witam, czy ktoś pracował na stanowisku specjalista ds. handlowych w firmie ThyssenKrupp, czy jest to praca w terenie czy w biurze, jakie sa warunki pracy, chodzi mi o oddział Kraków

Ruda

Złodziejstwo na każdym kroku ,szczególnie na wyższych stanowiskach dopisek do pierwsze litery to imię i nazwisko ,-6 ,-1 d g (usunięte przez administratora)

rumburak
@Ruda

no tak kradną że aż strach pierdolone chamstwo

Jak mozna kogos przymusić do wyjazdu integracyjnego Poprostu nudzi sie w domu i szuka atrakcji albo bolca

adam

A.P D.D B.W itp. i itd

itp

Hej, jak wyglądają pensje pracowników biurowych? jak specjaliści np w IT?

monika

Hej! jaka jest rotacja na stanowisku asystenta handlowego?? Jakie zarobki netto?

Noname

Podbijam pytanie - czym różni się praca asystenta handlowego od handlowca lub przedstawiciela handlowego ? I jak wyglądają zarobi takiego asystenta ?

tirek

Witam. Po wysłaniu CV i LM do tej firmy na serwisanta CNC dostalem ofertę pracy i mam przyjechać na rozmowę do Miedzyrzecza. Czy ktos mi powie jakie warunki pracy i wynagrodzenia mogę się tam spodziewać?

szukam pracy

czy przedstawiciel handlowy to to samo co handlowiec w tej firmie?

szukam pracy

własnie - wiszą ogłoszenia na Toruń....

anna14p

Witam Proszę i informację jakie kształtują się zarobki asystenta handlowego? Jak wygląda praca na tym stanowisku? Bardzo proszę :)

Janusz

Moj kolega pracuje jako handlowiec w tej firmie, jest jedynym utrzymankiem rodziny,samochodem sluzbowym jezdzi cala rodzina na wycieczki, zakupy i na wczasy.Co roku wyjezdzaja cala rodzina 2+2 na przynajmniej 3 Wczasy zagraniczne , kupii sobie juz pare mieszkan i domow z jego zarobku......

Zostaw merytoryczną opinię o thyssenkrupp Materials Poland S.A. - Toruń

• Jak się pracuje w thyssenkrupp Materials Poland S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy thyssenkrupp Materials Poland S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w thyssenkrupp Materials Poland S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 1 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy thyssenkrupp Materials Poland S.A.?

Kandydaci do pracy w thyssenkrupp Materials Poland S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

thyssenkrupp Materials Poland S.A.